PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Hahaha modelki jak Paula, Kocurek, mają już w pewnym sensie dość namolnych fanów, być może chcą spokojnie ponadawać a ci dalej napierdalają w tematach jak i na czacie na SU, wy się wszyscy wykończycie na własne życzenie :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




HardRockCaffe666 pisze:
B L A C K E D $ pisze:
LOLA18 pisze:chyba jesteście zadowoleni hejerzy ?? paula odchodzi przez was :(


Ta odchodzi :lol2: jak ktos ma odejsc to odchodzi a nie siedzi codziennie na cam i o tym pierdoli :blink:

Ty hejterku i co ty bidulku będziesz robił jak ona odejdzie :?: :?: :?: :?:


Przecież nie będę płakał jak ty i wrzucał głupie obrazki i piosenki mój świat nie jest tak ograniczony jak twój i paula nie jest mi do niczego potrzebna.
A może zrobimy konkurs na jak długo odchodzi paula - tydzień - dwa - miesiąc czy raczej niemożliwe pół roku :lol2: taka zabawę mógłby
zorganizować blog SU
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No tak BLACKED$ jak ty możesz po kimś płakać skoro masz swoich jebanych....
Obrazek :!: :!: :!: :!:
Mam nadzieje że w końcu porządnie cię wydupczą i nabierzesz trochę rozumku do swej pustej łepetyny :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hardziu ty masz cos w tym kompie poza pedalskimi zdjeciami ? Albo wrzucasz zdjecia z kolega pod prysznicem teraz jacys czarni moze dziewczyne sobie zapoznaj zobacz jak to jest z laska W REALU :lol2:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:Żarty,głupie memy i tekściki a tak na prawdę wcale nie jest mi do śmiechu...


No właśnie Hard,
a może tak nie każdego śmieszą Twoje żarty, tekściki i memy ?
może komuś sprawiają przykrość ?
Zastanów się.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja powiem tak jak sie hard w tym wątku nie pojawił to jakos było mniej hejtu na Paulę itp. Znalazł sie obrońca od siedmiu boleści . Tylko pierdoli żeby późnej na czacie jaki on wyzwoliciel i obrońca. Tak obleśnego typa bez zasad dawno nie widziałem aż żygać sie chce .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




msn pisze:Hahaha modelki jak Paula, Kocurek, mają już w pewnym sensie dość namolnych fanów, być może chcą spokojnie ponadawać a ci dalej napierdalają w tematach jak i na czacie na SU, wy się wszyscy wykończycie na własne życzenie :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Amen bracie Amen - niech się spełnią Twoje słowa
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Odezwał się ten co ma zasady i myslał że swoimi 150tys, świat zwojuje. W przeciwieństwie do ciebie hard nie obraża, a jak już to chejtujacych Paule. Nie masz człowieku w sobie żadnej klasy, dajesz kota a potem chcesz go zabrać bo panna cie olał. Hehe i bardzo dobrze, podejrzewam że żadna z tutejszych kobiet tu się znajdujących nie chciała by z tobą być w związku, a jeżeli już by była to tylko dla twoich pieniędzy. Spójrz Spikel prawdzie w oczy,jesteś samotnym facetem który myślał że kobietę sobie kupi.Jestes idiota i tyle mam ci do powiedzenia.
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk




Qrwa mam dosc!
Hard jesteś największą mendą na forum, pierdolony jątrzyciel z placu zabaw. To co Ty odpierdalasz w każdym temacie dotyczącym twoich ulubienic to jakaś masakra. Wpierdalasz te swoje szpileczki i głupkowate wpisy tak niby mimochodem powodując ze wokół dziewczyn smród większy niż powinien być w rzeczywistości. Potem frajerze udajesz wielkiego obrońce uciśnionych a tak naprawdę gdyby nie ty to problemow byłoby co najmniej o polowe mniej. Bujnij się do jakiegoś kola Zbowidowców albo pisz te swoje pierdy w temacie o tenisie jak już musisz...Najlepiej gdybyś w ogóle zniknął i kontynuował swoje życie towarzysko erotyczne w dworcowych toaletach...sam przyznałeś ze darzysz je sentymentem, idealnie tam pasujesz qrwiu.
Teraz pierdolniesz jakiś zajebisty komentarz o głupkach osiedlowych? Koniecznie z co najmniej 4 emotikonkami.
Wkleje to mendo w każdy temat w którym piszesz...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Co tu się wyprawia to brak słów. Stare chłopy a takie głupie :nea: I nie wiem kto gorszy, broniący Pauli czy jej przeciwnicy.
A co do Pauli, nie placzcie bo stąd nie zniknie.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo




komin pisze:Qrwa mam dosc!
Hard jesteś największą mendą na forum, pierdolony jątrzyciel z placu zabaw. To co Ty odpierdalasz w każdym temacie dotyczącym twoich ulubienic to jakaś masakra. Wpierdalasz te swoje szpileczki i głupkowate wpisy tak niby mimochodem powodując ze wokół dziewczyn smród większy niż powinien być w rzeczywistości. Potem frajerze udajesz wielkiego obrońce uciśnionych a tak naprawdę gdyby nie ty to problemow byłoby co najmniej o polowe mniej. Bujnij się do jakiegoś kola Zbowidowców albo pisz te swoje pierdy w temacie o tenisie jak już musisz...Najlepiej gdybyś w ogóle zniknął i kontynuował swoje życie towarzysko erotyczne w dworcowych toaletach...sam przyznałeś ze darzysz je sentymentem, idealnie tam pasujesz qrwiu.
Teraz pierdolniesz jakiś zajebisty komentarz o głupkach osiedlowych? Koniecznie z co najmniej 4 emotikonkami.
Wkleje to mendo w każdy temat w którym piszesz...

Wiesz co ci synku napisze ze tego twoje go VIPA to możesz sobie w dupsko włożyć ty......
PS i na chuj palisz w tym jebanym kominie odpadkami tylko smród i smog się tworzy. :derisive: :derisive: :derisive: :derisive:
Qrwiu- no tak teraz dopiero wyszło na jaw jesteś tylko nędznym prostakiem i do tego chamem. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




komin pisze:Qrwa mam dosc!
Hard jesteś największą mendą na forum, pierdolony jątrzyciel z placu zabaw. To co Ty odpierdalasz w każdym temacie dotyczącym twoich ulubienic to jakaś masakra. Wpierdalasz te swoje szpileczki i głupkowate wpisy tak niby mimochodem powodując ze wokół dziewczyn smród większy niż powinien być w rzeczywistości. Potem frajerze udajesz wielkiego obrońce uciśnionych a tak naprawdę gdyby nie ty to problemow byłoby co najmniej o polowe mniej. Bujnij się do jakiegoś kola Zbowidowców albo pisz te swoje pierdy w temacie o tenisie jak już musisz...Najlepiej gdybyś w ogóle zniknął i kontynuował swoje życie towarzysko erotyczne w dworcowych toaletach...sam przyznałeś ze darzysz je sentymentem, idealnie tam pasujesz qrwiu.
Teraz pierdolniesz jakiś zajebisty komentarz o głupkach osiedlowych? Koniecznie z co najmniej 4 emotikonkami.
Wkleje to mendo w każdy temat w którym piszesz...


Popieram w całej rozciągłości.

Hard przeginasz i to grubo.
Ja rozumiem, że jesteś zapatrzony w Paulę i słodzisz Jej tak, że rzyga już tęczą, ale ile można?
To samo robisz u innych, jesteś zmienny jak jak wiatr zawieje.
Weź Ty się wycisz przez jakiś czas i daj sobie siana z tym ciągłym słodzeniem i wpierdalaniem się
w każdą kwestię.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tak tak jestem tym co najgorsze dla tego forum a wy cała reszta to takie aniołki,adoniski,obrońcy kotów bogacze, inteligencja i chuj wie co jeszcze. :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Tak tak jestem tym co najgorsze dla tego forum a wy cała reszta to takie aniołki,adoniski. bogacze, inteligencja i chuj wie co jeszcze. :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:


Hard kurwa Ty jesteś wszędzie i cały czas, już strach lodówkę otworzyć
bo może wyskoczysz i zaczniesz nawalać. Ile można?

Opanuj się, daj se siana i się wycisz na trochę, daj odpocząć wszystkim od siebie!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hard nie poddawaj się - jeszcze Paula nie odeszła póki posty piszesz.
Co do odchodzenia to korzystając z awarii szołapa przeczytałem kilka starych postów z tego tematu i wychodzi na to, że nasza gwiazda sceny erotycznej miała już na początku 2016 roku zakończyć ekurwienie się. Etat w zarządzie PKP ma murowany. :mocking:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




tomekkkk pisze:Odezwał się ten co ma zasady i myslał że swoimi 150tys, świat zwojuje. W przeciwieństwie do ciebie hard nie obraża, a jak już to chejtujacych Paule. Nie masz człowieku w sobie żadnej klasy, dajesz kota a potem chcesz go zabrać bo panna cie olał. Hehe i bardzo dobrze, podejrzewam że żadna z tutejszych kobiet tu się znajdujących nie chciała by z tobą być w związku, a jeżeli już by była to tylko dla twoich pieniędzy. Spójrz Spikel prawdzie w oczy,jesteś samotnym facetem który myślał że kobietę sobie kupi.Jestes idiota i tyle mam ci do powiedzenia.


Widzę, że kolega nowy! To Cie oświecę Hard też po Pauli jechał i to całkiem nie dawno.


HardRockCaffe666 pisze:Tak tak jestem tym co najgorsze dla tego forum a wy cała reszta to takie aniołki,adoniski,obrońcy kotów bogacze, inteligencja i chuj wie co jeszcze. :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:


Hard tym sobie przejebałeś chłopie.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak




tomekkkk pisze:Odezwał się ten co ma zasady i myslał że swoimi 150tys, świat zwojuje. W przeciwieństwie do ciebie hard nie obraża, a jak już to chejtujacych Paule. Nie masz człowieku w sobie żadnej klasy, dajesz kota a potem chcesz go zabrać bo panna cie olał. Hehe i bardzo dobrze, podejrzewam że żadna z tutejszych kobiet tu się znajdujących nie chciała by z tobą być w związku, a jeżeli już by była to tylko dla twoich pieniędzy. Spójrz Spikel prawdzie w oczy,jesteś samotnym facetem który myślał że kobietę sobie kupi.Jestes idiota i tyle mam ci do powiedzenia.


Idiota najwyraźniej jestes o wierzysz ze kobieta bedzie ciebie kochać za wnętrze które ma przejrzyj kurwa na oczy jaki swiat jest. Popatrz sobie na takiego harda jak jest taki zajebisty i dowcipami to czemu siedzi samotny po nocach i wali konia . Wiec to co piszesz to było moze 30 lat temu popularne a teraz ten kto ma pieniądz ma władze ;).


HardRockCaffe666 pisze:Tak tak jestem tym co najgorsze dla tego forum a wy cała reszta to takie aniołki,adoniski,obrońcy kotów bogacze, inteligencja i chuj wie co jeszcze. :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:


Tak hard bo zawsze sie wpierdalasz pomiędzy wódkę a zakąskę . Problemy są zawsze tylko przez ciebie. I zabierz sznur i do lasu
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Serio myślisz, że każda kobieta może pokochać kogoś tylko z powodu pieniędzy? o.O Współczuje Ci środowiska w jakim musiałeś się obracać :roll: Wybacz Spikel, ale już się nie dziwę czemu tak Cię tu laski traktują i ciągną kasę od Ciebie 8-) Masakra:P A wiesz co jest najsmutniejsze? Że pewnie dasz i 1.5 miliona i nic Ci to nie da hue hue, ale no ok, kasa jest najważniejsza:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




tomcio_paluszek pisze:Serio myślisz, że każda kobieta może pokochać kogoś tylko z powodu pieniędzy? o.O Współczuje Ci środowiska w jakim musiałeś się obracać :roll: Wybacz Spikel, ale już się nie dziwę czemu tak Cię tu laski traktują i ciągną kasę od Ciebie 8-) Masakra:P A wiesz co jest najsmutniejsze? Że pewnie dasz i 1.5 miliona i nic Ci to nie da hue hue, ale no ok, kasa jest najważniejsza:P


Niestety, za żetony miłości nie kupisz!
A tak się niektórym wydaje...



Nowy Blog ShowUp.tv
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Paula ale bym Cię no... :yahoo: nie przeszkadza mi nawet Twoje oko :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości