PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Obrazek
Oj BLACKED** mam nadzieję że poznajesz swoją parszywą gębę. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
BLACKHED**- to o tobie ty''osiedlowy przygłupie''. :!: :!: :!: :!:

Masz racje hard niesmak pozostal po tym jak zobaczylem pauli brzuch, ona ma 27 lat nie jest gruba nie miala dzieci a brzuch gorszy jak u niejednej po ciazy :shock2:



Nowy Blog ShowUp.tv



Najśmieszniejsze są te tranamisje z opisem "po bieganiu" albo jak jeździ na rowerku stacjonarnym, a brzuch coraz większy...
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bo to nie kebab a Paula pozazdrościła Fajnej stanu błogosławionego. Podobno poczęcie było niepokalane a Hard zadeklarował się zostać ojcem - dlatego też się tak wkurwił gdy nie wygrał kurwiarskiego bitkojna w konkursie. Jakoś chłop przyszłego mesjasza musi wychować by uratował nas od islamskiej agresji.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tymczasem pisze:
B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
BLACKHED**- to o tobie ty''osiedlowy przygłupie''. :!: :!: :!: :!:

Masz racje hard niesmak pozostal po tym jak zobaczylem pauli brzuch, ona ma 27 lat nie jest gruba nie miala dzieci a brzuch gorszy jak u niejednej po ciazy :shock2:



Nowy Blog ShowUp.tv



Najśmieszniejsze są te tranamisje z opisem "po bieganiu" albo jak jeździ na rowerku stacjonarnym, a brzuch coraz większy...

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że taki ''osiedlowy przygłup ''jak ty to nie potrafi odróżnić orbitreka od rowerku stacjonarnego.To żałosne..ale cóż można się spodziewać do ludzi twojego pokroju.Więc przestań już.. tymczasem z łaski swojej ośmieszać się. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Tak troche z innej ale moze znanej beczki ;p u Pauli to chyba kilku widzow musi byc jakimis prezesami firm albo cos skoro 1 gosciu potrafi z 10 k zetow jakie Paula dostala on sam daje z 9k :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Magnolia pisze:Przecież każdy kto siedzi w takiej pozycji ma 2, 3 brzuchy. To normalne!

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Siedzac prosto ma sie taki brzuch :shock2:
No chyba ty tak masz razem z paula
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 19:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D** pisze:
Magnolia pisze:Przecież każdy kto siedzi w takiej pozycji ma 2, 3 brzuchy. To normalne!

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Siedzac prosto ma sie taki brzuch :shock2:
No chyba ty tak masz razem z paula


Nie przyglądałam się. Paula to nie mój klimat. Mam inne ulubienice. Ale nieladnie wytykac wady. Zez, krzywe zęby, przytylo sie 5 kg. Moze miala stres, roznie to bywa? Moze jest chora? A Wy tacy doskonali modele? Dajcie spokoj. Ja tez mam wady, Paula, Wy macie. Stare chlopy a takie glupie.
Magnolia


Dupa kogoś piecze z zazdrości, że zarobiła wczoraj 3 tys zł w 3 godziny. Krótko i na temat :lol:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
tymczasem pisze:
B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
BLACKHED**- to o tobie ty''osiedlowy przygłupie''. :!: :!: :!: :!:

Masz racje hard niesmak pozostal po tym jak zobaczylem pauli brzuch, ona ma 27 lat nie jest gruba nie miala dzieci a brzuch gorszy jak u niejednej po ciazy :shock2:



Nowy Blog ShowUp.tv



Najśmieszniejsze są te tranamisje z opisem "po bieganiu" albo jak jeździ na rowerku stacjonarnym, a brzuch coraz większy...

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że taki ''osiedlowy przygłup ''jak ty to nie potrafi odróżnić orbitreka od rowerku stacjonarnego.To żałosne..ale cóż można się spodziewać do ludzi twojego pokroju.Więc przestań już.. tymczasem z łaski swojej ośmieszać się. :!: :!: :!: :!:


Tak więc Hard wskakuj w te swoje dresy co masz na zdjęciu na profilu na SU i bądź dalej tym "osiedlowym przygłupem".
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Magnolia pisze:...nieladnie wytykac wady. Zez, krzywe zęby, przytylo sie 5 kg. Moze miala stres, roznie to bywa? Moze jest chora? A Wy tacy doskonali modele? Dajcie spokoj. Ja tez mam wady, Paula, Wy macie. Stare chlopy a takie glupie.


Z pewnością nie jest miło czytać o sobie takie rzeczy i pewnie każdemu zrobiłoby się przykro.
Mimo, że to tylko forum o sex kamerkach i powinno się brać to co się tu czyta z przymrużeniem oka ... ale jednak.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wcześniej za nią nie przepadałem a teraz zacząłem ją nawet lubić. Jej transmisję odstają od reszty i w sumie nie dziwne, że tyle jej wpada jak reszta SU to konkurs lider oraz jakieś nudne transmisję. Ze swojego życia robi Big Brother mówi co i jak co może nawiązać swego rodzaju wieź, wystarczy spojrzeć na transmisję patoli na YT i ile kasy potrafią zebrać. Paula jak sama mówiła przenosi się do Łodzi i zrobi parapetówkę na SU. Co do stresu to bardzo możliwe bo miejsce zamieszkania podobno zmienia ze względu na chorego ojca.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:Wcześniej za nią nie przepadałem a teraz zacząłem ją nawet lubić. Jej transmisję odstają od reszty i w sumie nie dziwne, że tyle jej wpada jak reszta SU to konkurs lider oraz jakieś nudne transmisję. Ze swojego życia robi Big Brother mówi co i jak co może nawiązać swego rodzaju wieź, wystarczy spojrzeć na transmisję patoli na YT i ile kasy potrafią zebrać. Paula jak sama mówiła przenosi się do Łodzi i zrobi parapetówkę na SU. Co do stresu to bardzo możliwe bo miejsce zamieszkania podobno zmienia ze względu na chorego ojca.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

No nareszcie wypowiedział się ktoś kto nie należy do bandy '' osiedlowych przygłupów'' .Brawo za odwagę. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard nie ośmieszaj sie więcej dobrze bo to co ty tu odwalasz wola o pomstę do nieba. Tobie to wyłącznie dac bana na wieczność . Ty idz hard wrescie cos poruchac bo bije tobie !!!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard nie ośmieszaj sie więcej dobrze bo to co ty tu odwalasz wola o pomstę do nieba. Tobie to wyłącznie dac bana na wieczność . Ty idz hard wrescie cos poruchac bo bije tobie !!!!

Ty się chłopie już tak nie martw o moje ruchanie.A co do bana na wieczność to od ciebie chętnie bym go przyjął. :laugh3: :laugh3: ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To co tu się odwalilo z tematem Pauli to ludzkie pojęcie przechodzi, ani sensu ani merytoryki. Takie dyskusje to do niczego nie prowadzą. nie interesuje mni jej życie prywatne, mało mnie interesuje z kim jak i za ile ważne ze potrafi poprowadzić swoją transmisje tak Że nie chce się z niej wychodzić.
Takich dziewczyn powonno być więcej.
Awatar użytkownika
Remik
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2018, 00:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Remik pisze:To co tu się odwalilo z tematem Pauli to ludzkie pojęcie przechodzi, ani sensu ani merytoryki. Takie dyskusje to do niczego nie prowadzą. nie interesuje mni jej życie prywatne, mało mnie interesuje z kim jak i za ile ważne ze potrafi poprowadzić swoją transmisje tak Że nie chce się z niej wychodzić.
Takich dziewczyn powonno być więcej.

Wiesz co ci napisze. Miło jest czytać takie posty. I tyle. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Remik pisze:To co tu się odwalilo z tematem Pauli to ludzkie pojęcie przechodzi, ani sensu ani merytoryki. Takie dyskusje to do niczego nie prowadzą. nie interesuje mni jej życie prywatne, mało mnie interesuje z kim jak i za ile ważne ze potrafi poprowadzić swoją transmisje tak Że nie chce się z niej wychodzić.
Takich dziewczyn powonno być więcej.

Wiesz co ci napisze. Miło jest czytać takie posty. I tyle. :!: :!: :!: :!:

No swietnie ze miło, tylko ze Ty Hard jestes akurat jednym z tych, którzy doprowadzili do sytuacji opisanej przez Remika jako tej "która przechodzi ludzkie pojęcie". Wieć to było także do Ciebie zebys sie opamiętał a nie żeby ci było miło
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dokładnie panowie. Zerkając do tego wątku również miałem wątpliwości czy dotyczy on Pauli czy jakiegoś emeryta na oko około 60-tki, który na siłę szuka zainteresowania swoją niezbyt ciekawą osobą i sam prowokuje hejt. Słabe to w chuj.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wunderbaum pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Remik pisze:To co tu się odwalilo z tematem Pauli to ludzkie pojęcie przechodzi, ani sensu ani merytoryki. Takie dyskusje to do niczego nie prowadzą. nie interesuje mni jej życie prywatne, mało mnie interesuje z kim jak i za ile ważne ze potrafi poprowadzić swoją transmisje tak Że nie chce się z niej wychodzić.
Takich dziewczyn powonno być więcej.

Wiesz co ci napisze. Miło jest czytać takie posty. I tyle. :!: :!: :!: :!:

No swietnie ze miło, tylko ze Ty Hard jestes akurat jednym z tych, którzy doprowadzili do sytuacji opisanej przez Remika jako tej "która przechodzi ludzkie pojęcie". Wieć to było także do Ciebie zebys sie opamiętał a nie żeby ci było miło

Masz racje świętym to ja nie jestem i i tak staram się być łagodniejszym co do poczynań innych i często po chwili zastanowienia się usuwam ten bądź inny post lub wprowadzam lekkie korekty co by złagodzić ton mojej wypowiedzi.Pozdrawiam hard. :good3: :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Commander i 25 gości