PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 16:05
wolnyslask89 pisze: jezdzi najnowszy audia


A może BMW :)

No zatruje, każdy kowalem własnego losu jest. A co to rozliczenie podatkowe czy co aby nam takie rzeczy były niezbędne. Fajnie jest, no to czego szukać więcej.

wolnyslask89 pisze: Serio tacy psycho fani z Was są?

Nie można tak określać i wszystkich do jednego worka ładować. Co to ja psychol czy co ?
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 16:18
skad wiecei gdzie mieszka jak mieszka jak chodzi ubrana? przeciez sie nie umawia z kolegami z ShowUp.tv ...
Awatar użytkownika
wolnyslask89
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: normalna, consual
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: czarnowosy27


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 16:39
B L A C K E D pisze:
wolnyslask89 pisze:Tak wiem czym się zajmowała wczesniej. Zarabia jak zarabia, teraz ma inny sposob na dobre zycie. Robi to co lubi ma na tym mega kase:) Jasne sa gusta i gusciki, myśle, ze 90% facetom się podoba i to bardzo:) Jak was smieszy to spoko:) nie da sie wszystkim dogodzić. Dla mnie jest mega atracyjna i sprzedaja swoją osobę komiczne ile ma na tym kasy ile kolesie jej płaca no ale wykorzystuje to i jakos sie jej nie dziwie:)

Nie wiem co dla ciebie znaczy mega kasa ale ktos kto spedza na ShowUp.tv okolo 350 dni w roku ( jedyne wakacje to wyjazd do rodziny ) wynajmuje mieszkanie w blokowisku w malej miescinie na ulicy jest ubrana tak ze wogule nie wyroznia sie z tlumu ( zwykle dzinsy zwykla bluza ) i na dodatek robi transmisje zbieram na tablet, to nie jest wzor zajebistego zycia i bogactwa. A to co widzisz na transmisji ile przechodzi przez jej konto zetonow a co jej zostaje do wyplaty to gigantyczna przepasc



https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula



Blaked za co ty jej tak nie lubisz? Ogladasz kogoś, kto ci się nie podoba, jak zyje i funkcjonuje? Ze w każdym poście musisz coś "rzygać"? Z każdej strony próbujesz napisać coś niemiłego, obrażającego (pisanie, że jej brzuch zaczyna sie robic gorszy niz u kobiet po ciązy? serio? :shock2: ) itd. Masz świadomość , że to co piszesz świadczy o Tobie a nie o niej? Po prostu coś cię boli względem Pauli. Pisanie ile spędza na ShowUp.tv, co ma, co nie ma , ludzie nie macie swojego życia? Dla mnie ona moze siedzieć nawet cały rok bez dnia przerwy , nic to w moim zyciu nie zmienia...z każdą pierdołąna forum....masakra. Moze czas zacząć zająć się swoim zyciem i cos zmieniać zamiast życ zyciem Pauli? Moze wtedy doświadczysz czegoś więcej niż bezsensowną i nikomu nie potrzebną zlość.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 16:40
Jest sposób, ale nie powiem. Ale co takie tematy łapiecie. Tak jak by nie było innych tematów tylko akurat ten gdzie ona mieszka. Gdzie mieszka to niech pozostanie tajemnica i spoko, zmiana tematu, bo zaś cię się uczepili tego wątku.





https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 18:11
wolnyslask89 pisze:skad wiecei gdzie mieszka jak mieszka jak chodzi ubrana? przeciez sie nie umawia z kolegami z ShowUp.tv ...

Wystarczy miec ja za sasiadke, a to czy sie nie umawia mozna by dyskutowac



https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
B L A C K E D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2017, 13:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 18:26
Nie wiem czy jest tutaj taka opcja ale coś to z banować „Blaked”
Dajcie mu dmuchaną panią i niech spada.
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 21:21
Paula to żadna piękność, z twarzy przeciętna, a zez tylko ją oszpeca, brzydka nie jest, ale gadanie jaka to ona nie jest to świadczy chyba jedynie o tym, że za rzadko wychodzicie z domu albo same pasztety w waszej mieścinie. Zapewne na ulicy Paula ginie w tłumie, ja na co dzień widzę pełno ślicznych dziewczyn, którym Paula nawet do pięt nie dorasta :lol:
Awatar użytkownika
kamilo322
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 11 paź 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 22:11
Reasumując „twą” wypowiedz „to dzieci i ryby głosu nie maja.”
:)
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lut 2017, 23:36
Jak dla mnie Paula ma interesującą twarz,ostre rysy takie trochę kojarzące się dla mnie z leśnym duszkiem -chochlikiem :D To pozytywne skojarzenie .Figura też niezła ,można pozazdrościć. ;)



https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 08:34
kamilo322 pisze:Paula to żadna piękność, z twarzy przeciętna, a zez tylko ją oszpeca, brzydka nie jest, ale gadanie jaka to ona nie jest to świadczy chyba jedynie o tym, że za rzadko wychodzicie z domu albo same pasztety w waszej mieścinie. Zapewne na ulicy Paula ginie w tłumie, ja na co dzień widzę pełno ślicznych dziewczyn, którym Paula nawet do pięt nie dorasta


To widzę że oceniasz po wygładzie a nie po stylu bycia i jakim jest człowiekiem a nie jak wykłada.


Dominatrix pisze:Jak dla mnie Paula ma interesującą twarz,ostre rysy takie trochę kojarzące się dla mnie z leśnym duszkiem -chochlikiem :D To pozytywne skojarzenie .Figura też niezła ,można pozazdrościć. ;)


I da się fajnie napisać o kimś, pozytywnie, bajkowe porównania i jest fajnie. A to, że komuś nie pasować wygład zewnętrzny to nie musi patrzeć. Bo jeśli kto na pierwszym miejscu patrzy na wygład to musi bić imbecylem (delikatnie mówiąc).
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 10:58
cyrkiel.II pisze:To widzę że oceniasz po wygładzie a nie po stylu bycia i jakim jest człowiekiem a nie jak wykłada.

... Bo jeśli kto na pierwszym miejscu patrzy na wygład to musi bić imbecylem (delikatnie mówiąc).


Ktoś kto mówi ze patrzy tylko na charakter a nie na wygląd to albo jest kolesiem który nie ma szans u ładnej dziewczyny albo wtopił z jakaś brzydula i tak się tłumaczy przed znajomymi, oczywiście charakter jest bardzo ważny bo nikt nie chce mieć pustaka ale nikt tez nie chce mieć niewizytowej laski i jak się zarywa do dziewczyny to przede wszystkim patrzy się na wygląd. ( wyobraź sobie ze np lewandowski jest z dana pyskata albo z toxic bo miały by super charakter myślisz ze tez wrzucał by z nimi tyle zdjęć do internetu albo jeździł na wystawne przyjęcia? )
Awatar użytkownika
B L A C K E D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2017, 13:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 12:38
Teraz to podałes skrajny przykład:) lewy to moze miec kazda laske. Nawet za czasów jak grał w Lechu. Praktycznie każdy piłkarz nawet z naszej śmiesznej ligi ma śliczna laskę:) My lecimy na urodę One na to ze jesteśmy sławni bogaci, nawet jak gramy w 2 lidze polskiej:) a Lewy i inne gwiazdy mogą miec kazdą i sobie znajde mega sliczna i super z charakteru, proste:)

Paula na pewno wyglądem nie odbiega on żony lewego, która jest ładna ale nie jakiś tam ideał:) A co do charakteru, ocenianie poprzez ShowUp.tv charakter laski jest co najmniej śmieszne:) laska jest jaka jest wykorzysuje swoje urode, sexapil potrafi to super sprzedać i to robi. Jak widać odniosła WIELKI sukces bo ma duże grono fanów jak i hejterów a to pokazuje ze osiągneła sukces:) Na forum ponad 60 stron o niej, kasa na jej koncie się zgdza...

Ciekawy jestem czy spotyka się z tymi psycho fanai co wydaje po kilka tys miesiecznie na jej transmisjach. Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze mitka jej nie pięknie na myśl ile ten koles ma kasy na koncie ze tutaj tak wydaje i pewnie w realu sie tez znają tak podejrzewam...
Awatar użytkownika
wolnyslask89
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: normalna, consual
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: czarnowosy27


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 13:36
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 14:03
Charakter jest ważny, to prawda. Na starość nie jesteśmy już tacy atrakcyjni jak za młodych lat i zostaje tylko nasz charakter. Jednak gdy poznajemy jakąś osobę, pierwsze na co zwracamy uwagę jest jej wygląd, nie ma się co oszukiwać, że tak nie jest...dopiero później poznajemy jaką ten ktoś ma osobowość i albo decydujemy się z tym kimś kontynuować znajomość licząc, że przerodzi się to w coś poważniejszego lub po prostu odpuszczamy sobie.
Reasumując to i to jest ważne, uroda jak i charakter..ważne by się do siebie dopasować :)
A co do Pauli...jak dla mnie normalna kobieta, ani nie uważam jej za jakąś piękność, ale jakaś strasznie odrzucająca też nie jest.. :)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 14:53
Oto jest pytanie.
Czy pana, która zbiera 100 żetonów w ciągu dna i nie może tego uzbierać bo nie ma „fanów” a pana, która 1000 żetonów uzbiera. Czy to fani showup czy też fani świata realnego powodują, taki dysonans tych dwóch pan. I tutaj nie ma, co czarować, wpływają względy estetyczne, słuchowe i kulturowe itp.. Bo jest inaczej jak ktoś pokazuje się w całej okazałości a ktoś tylko częściowo i czy dana osoba porusza się po kadrze czy nom stop tylko jeden kadr i tylko namawia na priva. No i czy ktoś nęka na piv czy też nie. Bo ludzka , a zazwyczaj męska publiczność (nie urażając żeńskiej publiczności) mózg odbiera pozytywnie lepiej doznania wizualne . Bo np. mając do wyboru film czarno-biały a kolorowy to wiadomo, że wybiorę kolorowy, i to samo z dźwiękiem jest. Bo jest rywalizacja byciem najlepszym samcem alfa (ładniejszym, przystojniejszym, macho/maczo, silniejszym itp.). Już tak nasz umysł jest ukierunkowany, że co piękne to jest leprze. Tylko że każdy tą piękność widzi inaczej, jedni woli dziewczynę idealną a niektórzy wolo takie idealne ale np. o wszystkim można z nią porozmawiać.
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 15:15
NoMoreMoney pisze:
Reasumując to i to jest ważne, uroda jak i charakter..ważne by się do siebie dopasować :)
A co do Pauli...jak dla mnie normalna kobieta, ani nie uważam jej za jakąś piękność, ale jakaś strasznie odrzucająca też nie jest.. :)



I to chodzi, że dla niektórych jest ktoś idealny dla innych nie. I tyle wystarczy a nie jakieś np.. teksty czy coś, nie pasuje komuś na uroda to przykro szukam dalej a nie hejtować wpisy. Nie pasi szukam dalej.
I ok, na początek patrzysz na wygład (jesteśmy wzrokowcami), ale jak popiszesz, porozmawiasz itp. z daną osobą to już wygład schodzi na drugi plan. Bo np. ja wole z kimś sensownie porozmawiać na różne tematy (sensowne i mnie sensowne) i rozmowa się klej a inaczej z panna, z którą na żadne tematy nie ta się porozmawiać bo nie interesuje się światem tylko np. już myśli jaki kolor paznokci jutro będzie miała. I to nie, że mam jakieś pretensje żeby nie było, ale wole z osobami inteligentnymi porozmawiać. I to nie, że się odcinam od nich, bo znam wiele takich osób i jest spoko.
cyrkiel.II
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 15:37
Bardzo często wchodzę do WrednejPauli i póki nie rzucę jakiegoś napiwku to panna nawet mnie nie zauważa.Prawda jest taka że rozmawia tylko z tymi co są tzw VIP. Cała reszta dla niej nie istnieje.Mysle że gdyby nie jej tzw ulungi to by nie była taka rozpoznawalna,to dzięki nim się utrzymuje na wyższym poziomie. Jest żeton jest impreza, jest impreza są ludzie, tak to się odbywa. A tam gdzie są ludzie jest reklama i tak to się wszystko kręci
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 15:58
Dokładnie, ma kilku psycho fanów co robią show z nią:) sypią zetonami sa cele Ona sie bawi, tańczy itp. Możliwe, ze pomagają jej w tym ziomki z realnego świata... nie wnikam.

Na plus poza urodą to ze pokazuje sie cała, ciekawe cele itp. Na SU jest dużżżżo równie pięknych kobiet o boskim ciele, ale na ogolnym cały czas siedza nic nie robią, nie pokazuja twarzy itp i pozniej zarabiają po 1000zł miesiecznie a Paula 6 razy tyle. Tak jak pisałem osiagneła sukces i taka jest prawda, nie jest leniwa jak duzo pań tutaj...
Awatar użytkownika
wolnyslask89
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: normalna, consual
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: czarnowosy27


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 16:04
Podsumowując prawie 70 stron tego żałosnego wątku powiem krotko: chuj mnie to wszystko obchodzi.
Nie wiem... na piwo idźcie, albo na dziwki...


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: wrednaPaula
22 lut 2017, 16:14
tomekkkk pisze:Bardzo często wchodzę do WrednejPauli i póki nie rzucę jakiegoś napiwku to panna nawet mnie nie zauważa.


Naiwnością jest oczekiwać, że kobieta która ma prawie codziennie z 1000 osób widzów i nadaje niemal dzień w dzień od 4 lat zapamięta wszystkie nicki wszystkich ludzi którzy kiedyś u niej coś pisali, równie wielką naiwnością jest oczekiwać, że jeżeli się nie ma z panią wspólnych zainteresowań, pasji które ona podziela równie mocno i jest spragniona wymiany doświadczeń z inym pasjonatem to będzie prowadzić długą konwersację z drugą osobą na czacie ogólnym - ile można gadać na tematy typu "Jak ci minął dzień? Co dzisiaj robiłaś?" zwłaszcza, jeżeli przez 5-6 godzin transmisji pyta o to kilkanaście osób dzień w dzień. I kolejna kwestia - 99% panów na transmisjach nie zdaje chyba sobie sprawy z tego, że są TOWAREM na którym się ZARABIA a nie z którym się prowadzi pogaduszki typu mowa-trawa, jeżeli nie stać Cię na najtańszy priv, jeżeli nie rzuciłeś nawet głupich 100 żet żeby być vipem to nie oczekuj czerwonego dywanu i kolacji przy świecach, po prostu jesteś nieopłacalny dla transmitującej.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości