PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
26 lut 2017, 12:54
adios.adios pisze:Albo nie widzicie tego piękna albo jesteście gościnami z f………… na wierzchu z działu „mężczyźni”


z f..... flakiem? :shame:




https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: wrednaPaula
27 lut 2017, 03:23
TakaJaSobie pisze:Wyśmiewanie jej zeza świadczy tylko o waszej niedojrzałości. Jak w podstawówce " hahah zobacz zobacz ona ma zeza"

No ale jak się samemu jest chujowym , to taki tego efekt, że skupiamy się na wadach innych i nimi "rzygamy".


Też uważam, że ciągłe wyśmiewanie się z tego, że ma zeza i z jej głosu jest wyjątkowo słabe.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 lut 2017, 07:31
Myślę że nie ma człowieka o idealnej urodzie czy idealnym zdrowiu (oprócz tych naśmiewaczy :D ), i każdy jakiś tam defekt ma, a śmianie się z czegoś co nie jest zależne od nas, to powrót do poziomu ze szkoły podstawowej....

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: wrednaPaula
27 lut 2017, 12:01
Książe_showupa pisze:
TakaJaSobie pisze:Wyśmiewanie jej zeza świadczy tylko o waszej niedojrzałości. Jak w podstawówce " hahah zobacz zobacz ona ma zeza"

No ale jak się samemu jest chujowym , to taki tego efekt, że skupiamy się na wadach innych i nimi "rzygamy".


Też uważam, że ciągłe wyśmiewanie się z tego, że ma zeza i z jej głosu jest wyjątkowo słabe.


Dokładnie. Mnie jakoś nie śmieszą teksty o jej zezie, może dlatego, że sam mam wadę wzroku. Poza tym mało to osób mijamy w normalnym życiu, które mają jakieś defekty ? I co z każdego należy się podśmiewać ? nie sądzę, że to jest dojrzała postawa :nea:
Co do głosu, napisałem kiedyś, że mnie trochę irytuje - to prawda, ale ciągle pisać o tym to jest też trochę chore (nie chcę jej słuchać to wyciszam głos i po problemie).
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 lut 2017, 23:56
U wrednejPauli dzisiaj jak u Anki żebraczki.... ludzie tylko siedzą i obserwują co się wydarzy... a na czacie same "ekologi" :D



https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lut 2017, 00:47
Wkurwiona troszke siedzi :)
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lut 2017, 01:24
I nagle wszedl monti dal 5 tys zetonow zeby ksiezniczka :blink: sie nie smucila. Co by ta paula zrobila bez swoich sponsporow :beg:


https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
B L A C K E D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2017, 13:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lut 2017, 02:18
Któryś z psychofanów nie wyskoczył z całej wypłaty :D.





Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lut 2017, 03:13
Kurier pisze:Któryś z psychofanów nie wyskoczył z całej wypłaty :D.





Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


To raczej nie była cała jego wypłata no chyba, że ją dostaje 10 razy w miesiącu :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lut 2017, 04:28
B L A C K E D pisze:I nagle wszedl monti dal 5 tys zetonow zeby ksiezniczka :blink: sie nie smucila. Co by ta paula zrobila bez swoich sponsporow :beg:


https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula


No jak to co by zrobiła... musiałaby wrócić do przybytku gdzie Panowie wchodzą, a po chwili wychodzą... prędzej czy później i tak tam wróći, bo sponsorzy nie będą żyli wiecznie 8-)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lut 2017, 10:02
msn pisze:Ola, z punktu fizjonomii, to owszem, Twoje zdjęcia przedstawiają: 'ładną' i brzydką, koślawą stopę.
jednak miłośnicy stóp, czy jacyś zaawansowani fetyszyści tzw: 'stopkomanii' przez ładne i mniej ładne stopy rozumieją coś innego, obrazując to bardzo dogłębnie, to dla nich jest istotna np. wielkość (jedni lubią np. małe stopiszcze, drudzy większe) odpowiedni kształt, podeszwa stopy, kolor paznokci, podbicie (gibka stópka - które mają np. fitnesski, co też kręci) a nawet takie dodatki, jak np. obrączki/pierścionki na palcach u stóp, czy łańcuszki, który Ty też Ola posiadasz na lewej nodze zdaje się.
nie każda dziewczyna ma ponętne stopki, ale to nic dziwnego.
a Pauli stopy kiedyś widziałem, i raczej nie było tragedii.
stopy podobnie jak dłonie - mogą się podobać, zresztą Kobiety mają sporo części ciała, które są HOT i mogą podniecać.
to tak też odnośnie wpisu Norweg18.


Ten post był już jakiś czas temu ale jakoś nie było mnie tu trochę a muszę go skomentować :cool3: . MSN świetny post ale analizę napisałeś naprawdę bardzo mi się spodobał :good3: Ja jako jeden z ekspertów od stóp na forum uważam że Paula na normalne fajne stopy nie musi się ich wstydzić, ja akurat lubię takie większe u kobiet tak w rozmiarze 39. W szpilkach jej stopy wyglądają super a bez nich to też są seksowne. Czy w szpilkach czy bez fajnie jak zawsze są pomalowane paznokcie.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lut 2017, 14:01
Paula też nie będzie wiecznie 'piękna' i młoda, ciekawe jak ona sobie wyobraża przyszłość dajmy na to za 20-30 lat :lol: wiecznie sponsorzy ShowUp.tv nie będą jej utrzymywać, bo może sami się w końcu ogarną i taki przykładowo szatanik może znajdzie sobie realną kobietke, a nie zakochany x lat w pustej lali dla której liczą się tylko jego żetony, no ale tak w końcu to księżniczka bez której świata nie widzi, współczuje takim chłopom :winkextra:
Awatar użytkownika
kamilo322
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 11 paź 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 01:54
Dlaczego cele na ogólnym wstrzymane do odwołania a w profilu ...:( smutna minka?


https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 08:08
Dorotko... już odpowiadam
Nadejszla wiesna... hormony zaburzyły procesy empatii u Wrednej i nagle zdala sobie sprawę, że zarabia za dużo, Że Janusz Wąsiński zostawiając u niej 1000 zet pozbawia się przez miesiąc palenia papierosów z filtrem i musi zrobić przeskok na szmuglowane z Białorsi Biełomory o aromacie palonego arabskiego sandała i mocy radioaktywnego odpadu z irańskiej elektrowni atomowej.
Powiedziala sobie DOŚĆ TEGO!!!!
To jest jej protest i manifa.
A smutna minka to przeslanie dla Januszy.... mówi ona... Janusze, Janusze przebaczta mi, żlem robila, grzeszylam...poprawię się.

Istnieje też druga alternatywna teoria, gloszona przez ośrodki naukowe w Lipsku i Karl Marx-Stadt z NRD oraz z katedry psychologi spolecznej w Plowdiw w Bulgarii. Otóż twierdzą oni, ze smutne minki i brak celów spotęgowany stwierdzeniem DO ODWOŁANIA...ma spowodować u Telewidzów poczucie winy, zaniedbywania modelki oraz poprzez pobudzenie ośrodka litości spowodować wzmożone sypanko żetonowe.
Ale Lipsk, Karl Marx Stadt i Plowdiw nie są liczącymi się ośrodkami sposród światowych katedr Psychologii Webcamowej.
Czekamy na kolejne analizy oraz dalszy behawioryzm modelki, które pomogą w budowie istotnego modelu zachowań modelek webcamowych.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 08:34
kamilo322 pisze:Paula też nie będzie wiecznie 'piękna' i młoda, ciekawe jak ona sobie wyobraża przyszłość dajmy na to za 20-30 lat :lol: wiecznie sponsorzy ShowUp.tv nie będą jej utrzymywać, bo może sami się w końcu ogarną i taki przykładowo szatanik może znajdzie sobie realną kobietke, a nie zakochany x lat w pustej lali dla której liczą się tylko jego żetony, no ale tak w końcu to księżniczka bez której świata nie widzi, współczuje takim chłopom :winkextra:

Ciekawe, że im nie przeszkadza, że brała150-200 za godzinę :sex:
mi by przeszkadzało
แมวตัวผู้


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 08:36
Henry jak zwykle zaorał trafną odpowiedzią :) Może smuteczki to poklosie jakichś problemów matrymonialnych, może jakiś stały Janusz-złotnik się wykruszył, kto ją tam wie... Ostatnio bylem u niej na trans i musze powiedzieć, że brzuszek chyba zaczeła ćwiczyć, na plus!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 08:57
แมวตัวผู้ pisze:
kamilo322 pisze:Paula też nie będzie wiecznie 'piękna' i młoda, ciekawe jak ona sobie wyobraża przyszłość dajmy na to za 20-30 lat :lol: wiecznie sponsorzy ShowUp.tv nie będą jej utrzymywać, bo może sami się w końcu ogarną i taki przykładowo szatanik może znajdzie sobie realną kobietke, a nie zakochany x lat w pustej lali dla której liczą się tylko jego żetony, no ale tak w końcu to księżniczka bez której świata nie widzi, współczuje takim chłopom :winkextra:

Ciekawe, że im nie przeszkadza, że brała150-200 za godzinę :sex:
mi by przeszkadzało



- a niby w czym to ma przeszkadzać ? w zwaleniu konia? :laughingnew:
Jakby każdy patrzył co bedzie za 20 lat to nic by nie osiagnal, Pała za pię lat to bedzie tak zarobona dziewczyna, ze nie bedze musiala siedzec juz na kamerkach, juz na to ciezko pracuje. Nie to co wiekszosc lasek jak np Kozurek :taunt.:
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 09:24
Hmm to dziwne, bo te "większość lasek" z początków ShowUp.tv już dawno odeszło, więc coś w tej teorii jest nie tak:P Czasami jak widać te 5 lat może do 15 się ciągnąć albo i dłużej:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 09:34
HenryChinaski1 pisze:Istnieje też druga alternatywna teoria, gloszona przez ośrodki naukowe w Lipsku i Karl Marx-Stadt z NRD oraz z katedry psychologi spolecznej w Plowdiw w Bulgarii. Otóż twierdzą oni, ze smutne minki i brak celów spotęgowany stwierdzeniem DO ODWOŁANIA...ma spowodować u Telewidzów poczucie winy, zaniedbywania modelki oraz poprzez pobudzenie ośrodka litości spowodować wzmożone sypanko żetonowe.
Ale Lipsk, Karl Marx Stadt i Plowdiw nie są liczącymi się ośrodkami sposród światowych katedr Psychologii Webcamowej.
Czekamy na kolejne analizy oraz dalszy behawioryzm modelki, które pomogą w budowie istotnego modelu zachowań modelek webcamowych.


Zjednoczony Instytut Badań Jądrowych w Dubnej również potwierdza tę teorię. Tymczasem zdanie odrębne przedstawia Instytut Badań Ciężkich Jonów w Darmstadt. Naukowcy twierdzą, że radioaktywna chmura znad Czarnobyla zaburzyła prawidłowe funkcjonowanie jednostki, jaką jest Wredna Paula. Poczucie pustki i bezsensu sprawiły wyłączenie celów na transmisji ogólnej do czasu wytyczenia nowego i odpowiedniego sposobu działania.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
13 mar 2017, 09:39
Monti się na nia obraził albo się pokłócili. Tak mi się wydaje.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, SPEEDI i 39 gości