PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
18 kwie 2017, 03:06
tajemniczysu pisze:Stara śpiewka standardowo rzucana przed każdymi świętami :) kwestia 2-3 dni a królowa kiczu wróci na salony :blink:
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula


Chyba każdy już zna jej zagrywki, jak się ma męczyć na pokazach to niech poda numer konta tym swoim Montim i innym niech jej przelewają równowartość celów i będzie po problemie ;)
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 kwie 2017, 10:13
Pomijając to czy się ją lubi czy nie to zgadzam się z jej stwierdzeniem, że się stara i robi ciekawe pokazy/gry na ogólnym. Nie udzielam się u niej na czacie ale czasem popatrzę, szczególnie jak fajne szpilki ma, tego mi nigdy dość.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 kwie 2017, 10:28
Tiago pisze:Pomijając to czy się ją lubi czy nie to zgadzam się z jej stwierdzeniem, że się stara i robi ciekawe pokazy/gry na ogólnym. Nie udzielam się u niej na czacie ale czasem popatrzę, szczególnie jak fajne szpilki ma, tego mi nigdy dość.


Musi się starać, bo to jest jej praca i z tego żyje... Każdy pracownik powinien się starać wykonując swoj zawód... nawet taka prostytutka musi wiele dać z siebie.
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 kwie 2017, 13:07
Nie wiem skąd te poruszenie odnośnie hejtu na nią. Hejt jest praktycznie na każdą dziewczynę na ShowUp.tv niezależnie czy ładna czy brzydka, czy zarabia mało czy dużo po każdej jadą. Jak ktoś się decyduję na zarabianie na ShowUp.tv musi wiedzieć, że trzeba mieć mocne nerwy i psychikę bo, czubów oraz psycholi na takich portalach nie brakuję. Rozmawiałem z kilkoma dziewczynami i każdej zdarzały się nieprzyjemne sytuację na ShowUp.tv i jeżeli ktoś ciśnie na ogóle to jeszcze pół biedy po pójdzie ban i tyle, problem jest wtedy gdy ktoś taki weźmie drogiego priva i przez cały czas ładnie pięknie a pod koniec ciśnie cie jak po burej suce a ty możesz tylko udawać, że tego nie widzisz, jak słyszałem czasami dochodzi też szantaż itp. Więc nie wiem co to poruszenie odnośnie jednej pani.
Nie zdziwię się jak to jest jej kolejne zagranie, chcę wziąć ludzi na litość i tyle. Już kilka razy z ShowUp.tv odchodziła, było wielkie pożegnanie a po tygodniu wielki powrót. Tak sama ma kilka razy do roku urodziny itp.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 kwie 2017, 15:15
taki_tam pisze:Nie wiem skąd te poruszenie odnośnie hejtu na nią. Hejt jest praktycznie na każdą dziewczynę na ShowUp.tv niezależnie czy ładna czy brzydka, czy zarabia mało czy dużo po każdej jadą. Jak ktoś się decyduję na zarabianie na ShowUp.tv musi wiedzieć, że trzeba mieć mocne nerwy i psychikę bo, czubów oraz psycholi na takich portalach nie brakuję. Rozmawiałem z kilkoma dziewczynami i każdej zdarzały się nieprzyjemne sytuację na ShowUp.tv i jeżeli ktoś ciśnie na ogóle to jeszcze pół biedy po pójdzie ban i tyle, problem jest wtedy gdy ktoś taki weźmie drogiego priva i przez cały czas ładnie pięknie a pod koniec ciśnie cie jak po burej suce a ty możesz tylko udawać, że tego nie widzisz, jak słyszałem czasami dochodzi też szantaż itp. Więc nie wiem co to poruszenie odnośnie jednej pani.
Nie zdziwię się jak to jest jej kolejne zagranie, chcę wziąć ludzi na litość i tyle. Już kilka razy z ShowUp.tv odchodziła, było wielkie pożegnanie a po tygodniu wielki powrót. Tak sama ma kilka razy do roku urodziny itp.


Wydaje mi się że skoro ktoś bierze drogiego priva i wydaje powiedzmy te 100 zł to chyba nie po to żeby cisnąć dziewczyne tylko żeby spędzić z nią miło dłuższy czas. A jeśli ktoś faktycznie decyduje się na ciśnięcie pod koniec drogiego priva to jestem niemalże pewien że był on ładnie mówiąc beznadziejnie wykonany :) a jestem o tym przekonany że i takie przypadki się zdarzają. Nikt nie jest na tyle głupi żeby wziąć drogiego priva tylko po to żeby wylać masę hejtu :P a co do tego że odchodziła z showupa wiele razy to sama prawda i w sumie nikt oprócz kilku wiernych fanów oraz sępów nie będzie po niej płakał, chociaż jestem przekonany że tak jak napisalem to kwestia kilku dni i WrednaZezi się pojawi bo za coś trzeba opłacić codzienne wydatki a kto inny pomoże w tym jak nie Szatanik Excuso oraz Monti? :happy:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
20 kwie 2017, 02:59
Tiago pisze:Pomijając to czy się ją lubi czy nie to zgadzam się z jej stwierdzeniem, że się stara i robi ciekawe pokazy/gry na ogólnym. Nie udzielam się u niej na czacie ale czasem popatrzę, szczególnie jak fajne szpilki ma, tego mi nigdy dość.



ZAJĘBISTA MOJE TOP 5
Nie obchodzi mnie co robiła kiedyś, uważam że jest jedną z najlepszych. Zadbana, estetycznie na wysokim poziomie. Piękne ciało, dupka chyba najlepsza. Lubię.ja za całokształt ;)
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
20 kwie 2017, 08:41
Na profilu napisala ze bedzie jak odpocznie fizycznie i psychicznie ladnie ja musieli zajechac :laughingnew: pewnie jakis sex maraton albo jakies stado arabow ja dopadlo, cos wspominala o wakacjach ale miala na nich odpoczywac a nie sie zajechac :rofl:
Awatar użytkownika
B L A C K E D'
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2017, 23:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
20 kwie 2017, 14:06
B L A C K E D' pisze:Na profilu napisala ze bedzie jak odpocznie fizycznie i psychicznie ladnie ja musieli zajechac :laughingnew: pewnie jakis sex maraton albo jakies stado arabow ja dopadlo, cos wspominala o wakacjach ale miala na nich odpoczywac a nie sie zajechac :rofl:


Serio BLACKED aż taką radość czerpiesz z pastwienia się nad nią?

W sumie to ci współczuje trzymania takich negatywnych emocji w stosunku do obcej ci osoby.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
20 kwie 2017, 23:26
TakaJaSobie pisze:
B L A C K E D' pisze:Na profilu napisala ze bedzie jak odpocznie fizycznie i psychicznie ladnie ja musieli zajechac :laughingnew: pewnie jakis sex maraton albo jakies stado arabow ja dopadlo, cos wspominala o wakacjach ale miala na nich odpoczywac a nie sie zajechac :rofl:


Serio BLACKED aż taką radość czerpiesz z pastwienia się nad nią?

W sumie to ci współczuje trzymania takich negatywnych emocji w stosunku do obcej ci osoby.

Tak sie sklada ze paula nie jest dla mnie obca osoba :biggrin:

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula
Awatar użytkownika
B L A C K E D'
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2017, 23:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 12:51
Paula na profilu juz napisala ze niedlugo wraca dzieki pozytywnym wiadomoscia :biggrin:
To ona napisala ten glupi tekst zeby ludzie do niej pisali i zeby nabic sobie troche konto zetonami ...
Zalosna szopka :facepalm:
Awatar użytkownika
B L A C K E D'
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2017, 23:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 14:18
B L A C K E D' pisze:Paula na profilu juz napisala ze niedlugo wraca dzieki pozytywnym wiadomoscia :biggrin:
To ona napisala ten glupi tekst zeby ludzie do niej pisali i zeby nabic sobie troche konto zetonami ...
Zalosna szopka :facepalm:



Nie oszukujmy się każda na showupie tylko na żetony patrzy, jedyny przypadek takiej ogarniętej co można pogadać i wgl taka sympatyczna + mówi, że każda to kurwa z showupa, a uważają się za wielkie panny to KoKo21. Gdyby nie ten showup to babeczka idealna :p.
Awatar użytkownika
JacekGr
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2017, 18:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 15:17
Kiedyś zawitałem do Koko na transmisję i z tego co mówiła, wynikało że jak nie masz konkretnego "przyrodzenia", to lepiej sobie odpuścić :P

...ale co kto lubi :|
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 15:23
JacekGr pisze:
B L A C K E D' pisze:Paula na profilu juz napisala ze niedlugo wraca dzieki pozytywnym wiadomoscia :biggrin:
To ona napisala ten glupi tekst zeby ludzie do niej pisali i zeby nabic sobie troche konto zetonami ...
Zalosna szopka :facepalm:



Nie oszukujmy się każda na showupie tylko na żetony patrzy, jedyny przypadek takiej ogarniętej co można pogadać i wgl taka sympatyczna + mówi, że każda to kurwa z showupa, a uważają się za wielkie panny to KoKo21. Gdyby nie ten showup to babeczka idealna :p.

Że co koko21 to nie żetoniara? :haha: :lol2: :rofl: akurat ona od lat utrzymuje się w czołówce żetoniar na SU.
LEON LXIX


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 15:37
jay czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jackowi chodziło o to jaki mam stosunek do showupa i co tak naprawdę ja i inne dziewczyny robią, nie raz powtarzałam i dalej trzymam się zdania, że to co robimy to kurestwo i tyle. Tutaj na forum panuje określenie ,, modelka '' no i ok każdy ma własne zdanie.

Kronos666 pisze:Kiedyś zawitałem do Koko na transmisję i z tego co mówiła, wynikało że jak nie masz konkretnego "przyrodzenia", to lepiej sobie odpuścić :P

...ale co kto lubi :|

:biggrin: :biggrin: Nie można odpuszczać, nigdy :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 15:40
KoKo21 pisze:jay czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jackowi chodziło o to jaki mam stosunek do showupa i co tak naprawdę ja i inne dziewczyny robią, nie raz powtarzałam i dalej trzymam się zdania, że to co robimy to kurestwo i tyle. Tutaj na forum panuje określenie ,, modelka '' no i ok każdy ma własne zdanie.

Kronos666 pisze:Kiedyś zawitałem do Koko na transmisję i z tego co mówiła, wynikało że jak nie masz konkretnego "przyrodzenia", to lepiej sobie odpuścić :P

...ale co kto lubi :|

:biggrin: :biggrin: Nie można odpuszczać, nigdy :sarcastic_blum:

aha udajesz ostatnią sprawiedliwą, można i tak.
LEON LXIX


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 15:44
jay pisze:
KoKo21 pisze:jay czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jackowi chodziło o to jaki mam stosunek do showupa i co tak naprawdę ja i inne dziewczyny robią, nie raz powtarzałam i dalej trzymam się zdania, że to co robimy to kurestwo i tyle. Tutaj na forum panuje określenie ,, modelka '' no i ok każdy ma własne zdanie.

Kronos666 pisze:Kiedyś zawitałem do Koko na transmisję i z tego co mówiła, wynikało że jak nie masz konkretnego "przyrodzenia", to lepiej sobie odpuścić :P

...ale co kto lubi :|

:biggrin: :biggrin: Nie można odpuszczać, nigdy :sarcastic_blum:

aha udajesz ostatnią sprawiedliwą, można i tak.


Nie, wyraziłam tylko swoje zdanie, te same zdanie które mam od kilku lat i którego już raczej nie zmienię.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 17:17
KoKo21 pisze::biggrin: :biggrin: Nie można odpuszczać, nigdy :sarcastic_blum:


Nie dość, że wymaga porządnego kawała mięcha, to jeszcze lubi sobie pograć ;) Jaka Paskuda :sarcastic:
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 17:56
Pewne było to ze prędko wróci i nie wytrzymasz bez nowej ilości zarobionych żetonów, wkoncu z tego też się utrzymuje.
Ciesze się ze ten dzien nadszedł tak szybko, uważam ze bez niej piątkowe party na SU to nie to samo.:)
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 18:08
Kronos666 pisze:
KoKo21 pisze::biggrin: :biggrin: Nie można odpuszczać, nigdy :sarcastic_blum:


Nie dość, że wymaga porządnego kawała mięcha, to jeszcze lubi sobie pograć ;) Jaka Paskuda :sarcastic:


Dobrym pętem nigdy nie pogardzę :biggrin: :biggrin:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 18:51
No tak dzisiaj piątek wiec czas powrotu wrednejPauli dla stulejarzy przed kompem ktorzy zamiast początek spędzać jak normalni ludzie na imprezie czy ze znajomymi to walą konia przed kompem :dance3: tak jak napisalem wyzej - standardowa śpiewka i za miesiąc, dwa będzie taki sam post na profilu :D

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ArystotelesPapas, DonVito i 26 gości