PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ona powinna wrescie dorosnąć i pomyśleć o przyszłość isc do pracy albo firmę założyć i robic cos innego. Anie siedziec z takim szatanikiem który nie wylancza komputera maniak jeden albo hard pedofilosrafafulos. Śmietanka towarzyska bez przyszlosci . Lata ucieka i co całe zycie nie chce robic ?
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale serio ktos wierzyl ze ona odejdzie :laughingnew: zwykla szopka zeby zeton wycisgnac zrobila konkurs na odejscie mial ktos wygrac prywatne pokazy po odejsciu a ona caly czas bedzie ludzie dawali na losy i co odda im teraz zetony czy bana dostanie ?
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Dla zgreda zrobiła to przecież żeby nie popełnił samobójstwa :)) Hahaha .Wczoraj u niej byłem a ona do mnie czemu nie przychodzą tyle czasu . No jak ktoś dostaje bana nok stop to sie dziwi ze nie przychodzi człowiek . I jeszcze jak spytałem co z moim kotem to oczywiscie ban. Ta farsa to sie musi wrescie skonczyc . I jeszcze nazywanie mnie psycholem i cipa na transmisji to są już szczyty. A ona uważa szatanika i tego harda za norlmalnych co spędzają każde dzien i noc z nia po tych transmisjach to jest patologa zero własnego zycia . Dobrze ze ja zakończyłem te trzy lata bobto był zmarnowany czas tylko i warto napewno nie było. Jeszcze najlepsze jest to jakie to trzeba mieć zasady jak ona uważa ze na pierwszej randkę trzeba sie ruchac o ciężko z takimi zasdami to brak slow !!!

No na reszcie ktoś tu miał odwagę nazwać sprawy po imieniu.Jesteś dla niej psycholem i zwykła męską cipą.W jej pięknych ustach jak to cudownie zabrzmiało.Mam nadzieję że już po tych słowach moje oczy nie zobaczą twojego jebanego nicku na czacie.No nareszcie będziemy mieć spokój i cisze.Aha pisałeś że poznałeś jakąś laseczkę w realu. To pewno kolejna bajka bo z kimś takim jak ty to mogła by co najmniej wytrzymać jakaś tania tirówka lub galerianka.Tak, tak zrobiła by swoje i żegnaj bo o czym z tobą miała by rozmawiać ..o historii Wawy ty TĘPAKU!!!
A tu ponieważ mam dobry humorek drobny prezencik ode mnie...
Obrazek
Masz tu ode mnie wypchanego kota bo innego to pewno zagłodził byś na śmierć. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ty sie hart kurwa nawet nie wypowiadaj bo jestes mniej niż zero. Żetony sie skończyły i dopływ pieniędzy to ona sobie myśli ze moze mnie gnoić to jest w błędzie . Bo dzięki mnie miała co do garka włożyć wiec takie epitety to sobie moze włożyć między bajki. Hard mnie nie intereuje twoje doświadczenie z tirowkami bo w przeciwieństwie do cos cos reprezentuje. I napewno nie wyglądam jak menel z ulicy jak ty. Tutaj niektórym sie moze wydawać Nie wiadomo co . I przeciwieństwie do ciebie moge sie z każda kobieta umówić na randkę w każdym zakątku swiata . A ty nieudaczniku życiowym sobie mozesz tutaj pisac i wzdychać do Pauli a ona i tak ma ciebie w trzech literach bo ciebie to nawet na szampana nie stac do kolacji. Dosłowne zero życiowe . Nie marnować więcej czasu na ciebie zgedzie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Haha mówiłem że będzie wyjebka i nie odejdzie :laughingnew: Kosi naiwnych januszy po mistrzowsku, wysysa z nich kase jak pijawka krew. Już nowy konkurs na profilu i nowa szansa na hajs.... Patologia przez duże P

https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Choć to nie do końca moja bajka, to fajnie, że Paula zostaje (o ile to prawdziwe info), a pewnie wielu fanom spadł kamień z serca i westchnęli sobie - ufff ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 , żale na forum, ile wydałaś na e-prostytutkę są słabe, robisz z siebie pośmiewisko. Choć, jak tutaj zauważono, janusze nadający na swoje byłe ulubienice i zawiedzione miłostki to tania rozrywka dla gawiedzi a może i nowi janusze na SU wyciągną wnioski, że SU to nie miejsce na szukanie sobie partnerki na życie. Tak więc na siłę można doszukać się w tym wątku elementu edukacyjnego.

Natomiast pan hardrockcaffe przeżywa chyba najlepsze chwile swojego życia ... jego denne posty zostały zauważone przez kilka osób na forum dla koniobijców. Bezrobocie siada na mózg jak widać. Weź się dziadzie do roboty chociaż na ciecia to może trochę ci przejdzie.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard, ale jak byś poszedł do pracy to na żetony dla Pauli byś miał, mógłbyś w większej ilości sypać :laugh3:

Może większe powodzenie u swojej miłości byś miał.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


On powodzenie moze mieć tylko u kozy które zgwałci rano .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:On powodzenie moze mieć tylko u kozy które zgwałci rano .



Dobre dobre :laughingnew:
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


On powodzenie moze mieć tylko u kozy które zgwałci rano .


<odchrząknięcie>

ja szanuję rolników, bo mamy jedzenie dzięki nim. np.
świeży chlebek, mleko, masełko #omnommnnom

serce się kraje jak patrze na biednego Harda, który chciałby
dostać od ludzi trochę zrozumienia
a dostaje tylko wyzwiska i szyderstwa

na szczęście jest

Paula

to dzięki
Niej

Hard ma siłę codziennie o świcie
zwlec się z łóżka
wydoić krowy
nakarmić kozy
obsiać pole, wyplenić chwasty

znosić głód wiecznego przednówka

to samo się odnosi do Spikela
dla którego Paula jest
jedynym promieniem światła
oświetlającym jego ponure życie

gastarbajtera

codzienny kierat



mimo że jest Jej ciężko i kość rezygnacji
często staje jej w gardle

to w chwili najcięższej próby
zawsze potrafi odnaleźć siły
żeby ją wypluć
i wytrwać na stanowisku


dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują

Paula to nie żadna Łęcka
ani Wąsowska
to współczesna
Stanisława Bozowska

<burzliwe oklaski>

dziękuję
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Długo nie musiałem czekać na to o czym pisałem parę tygodni temu, czyli, że takie osoby jak Paula, bez przyszłości w normalnej pracy, z Szołapa nie odejdą. Tylko naprawde w nią wierzyłem i sądziłem, że dłuzej wytrzyma w swym postanowieniu, ale jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Plus to ma taki, że tutaj na forum znowu będzie wesoło dzięki wiadomym osobnikom :acute:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


To dobry dzień dla SU :). Jedna dziewczyna wróciła, Paula zostaje, jeżeli to potwierdzona informacja(?)- przedwczoraj nie było tego tematu, więc może wczoraj coś się zmieniło :). Show pełna profeska :)

---------------------------------------------------------------
Spajk, farsa to te twoje pier.olenie o „twoim” kocie, tak jak zdziwienie czemu bana dostajesz. Ogarnij się. Czy twoje zachowanie mieści się w granicach normalności, dyskutowałbym.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem tą całą historie- byłeś z dziewczyną na jednej randce i jedziesz z na Dominikanę? Większym szokiem jest dla ciebie pytanie o seks na pierwszej randce? Dominikana z nieznajomą- spoko? Zresztą nie ważne. Niech będzie, że masz tę dziewczynę. Po co wchodzisz nadal na transmisje/forum? Dziewczyną się zajmij. Twój temat na czacie pojawia się gdy wchodzisz i pi.rdolisz swoje prawdy które nikogo nie obchodzą, lub gdy tchórzliwy hardrafatus korzysta z okazji, że cię nie ma i nap.erdala na ciebie żarciki. Generalnie, gdy znikniesz, zniknie i twój temat. Jeżeli to nie jest wyimaginowana dziewczyna to życzę szczęścia i trzymaj się jej, odpuść sobie SU. Hardrafatus jest upośledzony, z nim trzeba trochę inaczej postępować, ty jesteś słaby i dajesz się wciągnąć w te przepychanki i już nie odpuszczasz i jest za późno zanim się zorientujesz dostajesz bana, a hardrafatus szczęśliwy jak dziecko(którym umysłowo zresztą jest). To tylko półgłówek i wszyscy tutaj to wiedzą- nie warto się przejmować opinią debila :p.

I spajk- Paula jest dorosła i wie co robi.
Kwestią podsumowania wszelkich decyzji, taki cytat:
„Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.”
Ch.jowe jest pisanie co powinna, a czego nie powinna. To jej życie. A z tego co piszesz i jak piszesz, ja osobiście jestem przekonany, że pokierowałbym twoim życiem lepiej od ciebie :p. Ale nie o to chodzi :p. Dajcie jej ludzie żyć tak jak chce :).

Kodak pisze:
Spikel20 pisze:On powodzenie moze mieć tylko u kozy które zgwałci rano .



Dobre dobre :laughingnew:


Hahahaha :mrgreen:
Śmieszne bo prawdopodobne :lol: :lol:

tymczasem pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
Muszę ci napisać że co raz bardziej przypada mi do gustu twoja forumowa twórczość.Zwłaszcza tępienie wszelakich internetowych pasożytów(czytaj Blacked**)


HardRockCaffe666 pisze:A ja wam powiem..lubię w wolnych chwilkach poczytać batmanka ( zwłaszcza te fragmenty w których niemiłosiernie ciśnie blackedowi -robi to z taką gracja i polotem że aż mi się łezka kreci w oku :good3: ). Batman porucz Gotham chce chyba też to forum uratować przed różnego rodzaju ''pasożytami''-czytaj chłopak od czarnych siusiaków. :good3: ;)



Pozwolę sobie tylko przytoczyć cytaty Harda jak jeszcze nie tak dawno chciał mianować Batmana na prezydenta i już siedzę cicho i czytam jak potoczy się dalsza część telenoweli...


Hahaha nooo tak było, ja już oczami wyobraźni widziałem jak hardziu się rzuca na potencjalnego terrorystę, żeby przyjąć kulkę przeznaczoną dla mnie xD! Zapytacie- „Batman, ale kto by cię chciał kropnąć?! Przecież wszyscy cię kochają!!!”. -Otóż są na tym świecie rzeczy które się filozofom nie śniły xD. Choć prawdopodobnie byłaby to jednak kulka przeznaczona dla hardrafatusa… :p
Wcześniej posty miałem w ch.j ciekawe, teraz nudne bo piszę o hardrafatusie xD. Najchętniej by napisał "skończmy temat!" i się popłakał w poduszkę, ale to nie czat u Pauli w trakcje zjebki na niego. Temat się nie skończy, dopóki ty hardziu nie przestaniesz być dwulicową świnią :).

HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:I dziękuje tyle w temacie teraz już wiemy czemu hard to taki dwulicowiec . Czystej krwi banderowiec. Niech jedzie i nie wraca zdrajca na polskiej ziemi . I jeszcze zasiłki dostaje od nas. Banderwiec

Wyzywanie mnie tu od banderowców świadczy tylko dobitnie że albo na bakier jesteś z historią albo jesteś idiota .Ja bym się skłaniał za obiema odpowiedziami.Ale ułomni umysłowo ludzie maja to do siebie że często tak żeby się dowartościować używają słów o znaczeniu których nie maja bladego pojęcia.


„Ale ułomni umysłowo ludzie maja to do siebie że często tak żeby się dowartościować używają słów o znaczeniu których nie maja bladego pojęcia.”
Co to za ciężkie czasy nastały, że hardziu sam się hejtuje :lol: ?!


HardRockCaffe666 pisze:Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.Oj BATNAMKU coś czyje że twoje posty sprawiają ci dużo satysfakcji .Baw się dalej. :!: :!: :!: :!:


Co ci pisałem o czytaniu ze zrozumieniem debilku? :mrgreen:
Co do mnie- nie szukam prawdy ani sprawiedliwości? Toż to ci napisałem na samym końcu swojego postu co tutaj robię:
„„Dla ziomów szacunek, dla frajerów pogardę.” O.S.T.R. ;)
W kwestii sprawiedliwości i prawdy -Zachowałeś się w ch.j nielojalnie, zdradziecko i dlatego spotyka cię to co cię spotyka z mojej strony. Czy mam przy tej okazji satysfakcje? Jakąś mam, bo jestem zdania, że takie jeb.ne kanalie jak ty trzeba tępić. Jednak jest to tania rozrywka, nie czerpię z tego takiej przyjemności jak ty ze swojego spamu, nie siedzę na forum 24/24, mam swoje życie prywatne.
Co do ciebie kretynie- twoje posty ociekają nieproporcjonalną protekcjonalnością w stosunku to twojego opóźnionego umysłu. Piszesz bez ładu i składu, wyzwiesz kogoś i wysyłasz wyśmiewające odbiorcę twojego postu emoty. Czy to nie efekt satysfakcji? Zaznaczam, że piszesz tylko spam, każdy twój post jest identyczny. Nic nowego, twórczego- z sensem chociaż, zero, tylko ten wieczny spam. Bardzo chętnie bym przeczytał coś inteligentnego w twoim wykonaniu, ale konwersować nie potrafisz. Zapytać cię o coś, to uciekasz tchórzu przed odpowiedzą i później się dziwisz, że każdy ma cię tutaj za upośledzonego błazna. Myślenie nie boli, spróbuj kiedyś . Takie posty cię tylko kompromitują- chyba zdajesz sobie teraz sprawę, że nazwałeś się głupkiem? Po ch.j sam się hejtujesz :mrgreen: ?
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


HardRockCaffe666 pisze:Masz tu ode mnie wypchanego kota bo innego to pewno zagłodził byś na śmierć. :!: :!: :!: :!:



idz karmic motyle dziadek
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jest takie zajebiste powiedzenie:

Jak nie zrobisz z wróbla wrony tak nie zrobisz z kurwy żony!

Oszust zawsze będzie oszustem,
złodziej złodziejem,
a dziwka dziwką.

Można zmienić otoczenie, ale smród zawsze zostanie ten sam i ciągnąć będzie się do końca życia.

I tyle w temacie.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Jak nie zrobisz z wróbla wrony tak nie zrobisz z kurwy żony!

Oszust zawsze będzie oszustem,
złodziej złodziejem,
a dziwka dziwką.


Najśmieszniejsze tutaj jest to że na SU dziwki są nazywane modelkami :laughingnew:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Obrazek
W twoim przypadku BATMANKU zabrał bym ci też klawiaturę.
Obrazek
Skąd my to znamy.
Obrazek
Niestety muszę cie tu tolerować.
Obrazek
Wypisz wymaluj cały LALUŚ.
Obrazek
Nie zamierzam tu z tobą polemizować.
Obrazek
Wiec zamilcz łaskawie.
Obrazek
Może już najwyższy czas coś zrozumieć.
Obrazek
Tu mają cie już dosyć. Ja też już mam.
Ps info dla kolejnego wielkiego guru tego forum czyli komina.Niestety większość z autorów przytoczonych tu cytatów już niestety nie żyje wiec będzie mi ciężko zweryfikować czy są one głupie i wyrwane z kontekstu.Ale wierząc w twój ''światły'' umysł jestem pewien że znasz odpowiedz. :beach: :beach: :smoke: :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hahahahahaha już…
…już można pisać? Czy będziesz znowu kasował i zmieniał post? xD hahaha
Co za biedny opóźniony pajacyk :lol: . Jak zawsze kompletnie nic nie zrozumiałeś i wbrew pozorom tego od ciebie nie wymagam, jesteś zwyczajnie za głupi i pewnych spraw nie pojmiesz :P. Czas nadziei na to, że może mózgownica ci jeszcze działa choć odrobinę poprawnie się skończył, pozostało samo gnębienie hardziuniu xD.
Niby pisałem- napisz coś mądrego, hahaha to ten sypie kolejnymi cytatami jak z rękawa, których zresztą sam nie rozumie hahahaha :laughingnew: . Czy można być większą pi.dą? :laugh3: :laughingnew:

Ja rozumiem, jesteś poważnie ograniczony umysłowo i jedyne mądre co wymyśliłeś to kopiowanie cytatów :lol: . Fajnie, fajnie, ale nijak nie można je podpasować :p. Tzn.(!): żeby miały minimalny chociaż sens tępiutki jak bucik hardziku, powinieneś sam się do nich stosować :p. np.:
„Nie dawaj noża głupiemi i pijanemy” – i twój teks: „W twoim przypadku BATMANKU zabrał bym ci też klawiaturę.”. Żeby miał sens dobrze by było, jakbyś cieszył się tutaj popularnością i zaufaniem, a tymczasem nikt cię tutaj nie chce, nawet Pauli coś obiecywałeś, ale jak wiadomo twoje słowo jest warte tyle co ty sam= g.wno.
Dalej cytat.. hardziu, jakie argumenty? Ku.wa jakie argumenty? Twoje teksty „głupiutkie rozumki” i „bez komentarza” nie są argumentami- dlatego właśnie napisałem, że z tobą się nie da polemizować, zwyczajnie za głupi jesteś do wymiany zdań :P.
I tak z każdym kolejnym cytatem. Każdy jest ch.ja warty, przez to, że jesteś hipokrytą. :p
Sprawdziłeś już w słowniku kim jest „hipokryta”? Nie, nie hipnoza, tylko hipokryta debilku, jeżeli coś ci w słowniku nie przypasowało :lol:
"Tu mają cie już dosyć. Ja też już mam." tu mają mnie dość, piszę o tobie, czyli.... czyli ty masz mnie dość hahahaha xD. Ku.wa, w takim razie będę się chyba zawijał :laugh3: :mrgreen:

Hahahah powiedzieć o tobie, że jesteś głupi, to tak, jakby nic nie powiedzieć :lol: . Twoje upośledzenie umysłowe aż krzyczy hardziu :lol2: ! Nic co piszesz nie ma sensu :p. Biedny zagubiony błazen forumowy- tym tutaj jesteś :p.
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Hard idioto...pograzasz sie... Napierdoliles "zlotych mysli"...na swoje nieszczescie skomentowales je tak ze oczywistym jest ze ich kompletnie nie rozumiesz :lol:



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ważne że ty kominku jak zawszę wszystko bezbłędnie rozumiesz. :derisive: :derisive: :derisive: :derisive:
THE END !!!!!

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości