PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
Muszę ci napisać że co raz bardziej przypada mi do gustu twoja forumowa twórczość.Zwłaszcza tępienie wszelakich internetowych pasożytów(czytaj Blacked**)


HardRockCaffe666 pisze:A ja wam powiem..lubię w wolnych chwilkach poczytać batmanka ( zwłaszcza te fragmenty w których niemiłosiernie ciśnie blackedowi -robi to z taką gracja i polotem że aż mi się łezka kreci w oku :good3: ). Batman porucz Gotham chce chyba też to forum uratować przed różnego rodzaju ''pasożytami''-czytaj chłopak od czarnych siusiaków. :good3: ;)



Pozwolę sobie tylko przytoczyć cytaty Harda jak jeszcze nie tak dawno chciał mianować Batmana na prezydenta i już siedzę cicho i czytam jak potoczy się dalsza część telenoweli...
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.Oj BATNAMKU coś czyje że twoje posty sprawiają ci dużo satysfakcji .Baw się dalej. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A ja zmienię temat i życzę powodzenia temu kto wygra konkurs od Pauli bo wydać tyle to szacun :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Widze ze zasady konkursami zostali zmienianie i jest już jedna tylko nagroda a miało być do 31 marca . Pewnie już szybko ogarnęła nowa prace :D :D . Moj biedny kot bedzie takie stresy przeżywał . A do batmana 100 racji gnębić harda do końca jego dni .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Widze ze zasady konkursami zostali zmienianie i jest już jedna tylko nagroda a miało być do 31 marca . Pewnie już szybko ogarnęła nowa prace :D :D . Moj biedny kot bedzie takie stresy przeżywał . A do batmana 100 racji gnębić harda do końca jego dni .


jak do 25 trwa konkurs to hard nie zdąży nabić kolejnych 100 postów i nic na odchodne jej nie sypnie :D
LEON LXIX


Ale zawsze hard moze wystawić swoje ogłoszenie na roksie moze jakaś 70 go zabierze na kilka godzin no przecież jest tak rozchwytywany Hahsha taki inteligenty i charakterny to przecież każda moze mieć :smoke: :D

Widze ze jeszcze konkurs jest na trola No to hard wygrał bezkonkurencyjnie bedzie mógł sobie ołtarzyku. Pauli przykleić nagrodę. Widze ze ładne wypociny napisałeś na mnie ty zgredzie na tym blogu . Dosłowne zero.

Hard te stwierdzenia tam zawarte nie maja żadnego miejsca bytu ty spedalony dziadku . I wpisywanie oszczerstw na moj temat żeby zyskać żetony jest żałosne . Bo chuja wiesz jak jest .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Ale zawsze hard moze wystawić swoje ogłoszenie na roksie moze jakaś 70 go zabierze na kilka godzin no przecież jest tak rozchwytywany Hahsha taki inteligenty i charakterny to przecież każda moze mieć :smoke: :D

Widze ze jeszcze konkurs jest na trola No to hard wygrał bezkonkurencyjnie bedzie mógł sobie ołtarzyku. Pauli przykleić nagrodę. Widze ze ładne wypociny napisałeś na mnie ty zgredzie na tym blogu . Dosłowne zero

A tu moja odpowiedz dla ciebie spikel20.Mam na dzieje że jasno wyraziłem się co tobie myślę.
Obrazek :good3: :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Na ciebie to już slow nie ma. Ciebie trzeba zgłosić do jakies opieki społecznej żeby tobie rentę odebrali co ty tu odpierdalasz zamiast idc do roboty 24 godziny siedzisz i chuja robisz . Takich degeneratów to powini wysyłać do obozu pracy przymusowej. Za komuny to by ciebie do łagru zesłali . Tyle lat na karku a widziec tylko cipke przez szklanym komputerem to powinni ciebie wykastrować żebyś nie obrażał męskich genów !!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kto się jeszcze dziwi, druga Aurelka :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
cz0rt
SU-holik
SU-holik
Posty: 123
Rejestracja: 06 gru 2016, 23:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CZ0RT
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CZ0RT


I dziękuje tyle w temacie teraz już wiemy czemu hard to taki dwulicowiec . Czystej krwi banderowiec. Niech jedzie i nie wraca zdrajca na polskiej ziemi . I jeszcze zasiłki dostaje od nas. Banderwiec
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czemu sie dziwisz ?" Z Harda wychodzi już od dawna dwulicowa żmija.
Siedzi opierdala sie na rencie i mu odbija.
Zabrać darmowa kase i skończy sie lelum polelum szybko dorośnie.
Po ostatnich wybrykach nawet Paula chyba sie go przestraszyła.
Hard Ty naprawdę jesteś niebezpieczny dla środowiska.
Ja mam tylko nadzieje ze nie mieszkasz blisko jakiejś podstawówki bo było by to nie bezpieczne.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Tu śmiechu Hihih a tu moze być poważne sprawa. Ten osobnik idealnie sie wpisuje w człowiek który moze być niebezpieczny dla dzieci . To co wyprawia na transmisjach woła o pomstę do nieba . Jego trzeba zgłosić ze są podejrzenia pedofilstwa itp. Zrobią mu nalot o 6 i zatrzymają zboczeńca inskonczy siebwypisywanienchorychnzeczynna forum .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:I dziękuje tyle w temacie teraz już wiemy czemu hard to taki dwulicowiec . Czystej krwi banderowiec. Niech jedzie i nie wraca zdrajca na polskiej ziemi . I jeszcze zasiłki dostaje od nas. Banderwiec

Wyzywanie mnie tu od banderowców świadczy tylko dobitnie że albo na bakier jesteś z historią albo jesteś idiota .Ja bym się skłaniał za obiema odpowiedziami.Ale ułomni umysłowo ludzie maja to do siebie że często tak żeby się dowartościować używają słów o znaczeniu których nie maja bladego pojęcia.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie dyskutujcie z tym starym włóczyikijem 'pierdem kafe' i przestancie karminc tego shita.Ten wymaz tylko na to czeka.W ogole to dziadek jedz zaparkuj pod cmentarzem albo pod placem zabaw.bz odbioru
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 03:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jego to sie już nie da wytresować tu trzeba doprowadzić do kastracji i zamknąć w zakładzie . Tam go odpowiednio zmotywują do zmian . Takich jak on bedzie odpowiednio co noc szkolicc pewne osoby . Zboczeniec i degenerat
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niestety przez to ten hard nie zniknie z forum



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Paula zmieniła zdanie, zostaje na SU :D dla mnie bomba

Co qwa?? Potwierdzone info? jesli tak to chyba jakas nowa moda jest teraz :lol: JUz sie nawet nie "odchodzi" zeby po chwili wrocic...teraz robi sie drame z zapowiadania odejscia :lol: Ostatnio slodka tez taka szopke odwalila z odejsciem zapowiadanym na 8 marca... bo podjela "ostateczna decyzje" :lol: no ale slodka pewnie czeka do zakonczenia licznych procesow sadowych...
Czyzby Paula wpisywala sie w nowe trendy? "Badanie rynku" odnosnie nowej pracy nie przynioslo zamierzonych efektow?
W sumie to sie dziewczynie nie dziwie...tez nie widze ciekawszego zajecia niz spedzanie ekscytujacych wieczorow na kam w towarzystwie zacnego mistrza zlotych mysli Harda nono Cafe...tym bardziej ze przeciez Hardzika laczy z nia stosunek emocjonalny :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dla zgreda zrobiła to przecież żeby nie popełnił samobójstwa :)) Hahaha .Wczoraj u niej byłem a ona do mnie czemu nie przychodzą tyle czasu . No jak ktoś dostaje bana nok stop to sie dziwi ze nie przychodzi człowiek . I jeszcze jak spytałem co z moim kotem to oczywiscie ban. Ta farsa to sie musi wrescie skonczyc . I jeszcze nazywanie mnie psycholem i cipa na transmisji to są już szczyty. A ona uważa szatanika i tego harda za norlmalnych co spędzają każde dzien i noc z nia po tych transmisjach to jest patologa zero własnego zycia . Dobrze ze ja zakończyłem te trzy lata bobto był zmarnowany czas tylko i warto napewno nie było. Jeszcze najlepsze jest to jakie to trzeba mieć zasady jak ona uważa ze na pierwszej randkę trzeba sie ruchac o ciężko z takimi zasdami to brak slow !!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jednak Paula zostaje?
Tak właściwie to się nie dziwie SU uzależnia, a do tego szybka i duża kasa w jej przypadku to dobre argumenty do pozostania.



https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pizdzinski i 39 gości