PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 18:11
tajemniczysu pisze:No tak dzisiaj piątek wiec czas powrotu wrednejzezowatej dla stulejarzy przed kompem ktorzy zamiast początek spędzać jak normalni ludzie na imprezie czy ze znajomymi to walą konia przed kompem :dance3: tak jak napisalem wyzej - standardowa śpiewka i za miesiąc, dwa będzie taki sam post na profilu :D


Bardzo lubię Paule, szkoda że padła ofiarom hejtu. Jedak z dr. str. czego się spodziewała?
że za pokazywanie sie z cipką przed kam na kamerkach, ludzie beda ja chwalić, szanować ? niestety ale nie!
Niestety, za nim któraś z Pan, zdecyduję się na poważną karierę w bizneśie erotycznym, z przeszlością prostytutki, to musi liczyć się również z negatywnym odbiorem.
Szczerze co myślę:
- siedzieć przed kompem i rzucać tyle zetonów e-prostytutce. Co jej Fan Monti to Facet musi mieć jakieś zaburzenia, albo poważne problemy, albo być jej naganiaczem, albo sponsorem, no bo, wydaje mi się że normalny facet z klasą już dawno by się znudził jedną panną.
-Albo, znalazłby sobie w zyciu realnym modelkę do sponsorowania, a nie dziewczynę z nieciekawą przeszłością.
Bo ani z nia się pokazać na ulicy. Ani sobie życia ułożyć.
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 06:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 18:30
Szkoda dziewczyny. Całe to forum ,jest przepełnione hejtem . Wszyscy mają nie takie buzie , nie takie figury i jeszcze cale mnostwo rzeczy ,ktore wam nie odpowiada.

Nie odpowiada Ci dziewczyna zmień transmisję i masz problem z glowy . Żyj i daj żyć innym . Ciekawa jestem ilu z Was mialoby odwage stanąć przed którakolwiek dziewczyna twarza w twarz i piertolić takie rzeczy . Spójrz człowieku w lustro , przyjrzyj się dokładnie , i powiedz, że jestes taki/taka zajebista ,że nikt nie mógłby Cię zhejtować ?

Zasada hejtu w internecie jest prosta , ty Mnie widzisz ,a ja Ciebie nie , wiec robie co chce. Rób ,ale pamiętaj Karma Wraca .
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 18:54
KoKo21 pisze:Dobrym pętem nigdy nie pogardzę :biggrin: :biggrin:


Chyba żadna by nie pogardziła :P Jak tak porozmawiać to jedna się odchudza, druga wege, a w końcu i tak wszystkie to mięsożerczynie :sarcastic:
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 19:08
Kronos666 pisze:
KoKo21 pisze:Dobrym pętem nigdy nie pogardzę :biggrin: :biggrin:


Chyba żadna by nie pogardziła :P Jak tak porozmawiać to jedna się odchudza, druga wege, a w końcu i tak wszystkie to mięsożerczynie :sarcastic:


Natury nie oszukasz :biggrin:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 20:37
No ok, ok, postaram się nie pisać już nic złego na temat waszej "księżniczki", ale i tak nie zrozumiem tego całego oburzenia :D przecież oprócz zwykłej prawdy nie napisałam nic złego, ludzie potrafią gorsze rzeczy pisać nie tylko na temat wrednej, więc trochę kochana administracjo przesadziliście z tym blokowaniem adresu IP, ale mniejsza, aż tak szybko to się mnie nie pozbędziecie ;), ale postaram się być grzeczniejsza ech... No w każdym bądź razie miłej nocy i pozdrawiam wszystkich :)Lisiczka :D
Awatar użytkownika
slodkilisek1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2017, 20:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 21:07
Hue, hue
Śmieszna ta lisiczka :-)
Ale dobrze, ze odnalazła w sobie miłosierdzie, empatie i rozsądek
Teraz pozostaje tylko pytanie czy ma fajne cycki i buzie
Bo takie moga liczyc na plus 100 do wybaczenia w levelu "puszczenia w niepamięć" u użytkowników forume
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 21:36
dobra robie posty do 20 to i pozwole se i to skontrolcevakleic :

KOCHANI WIDZIMY SIĘ NIEBAWEM!

JESZCZE TROSZKĘ, ALE PAULA WRACA DO FORMY I...
...JESZCZE WAM POKAŻE!!! ;)




P.S DZIĘKUJE WSZYSTKIM, którzy mnie wspierali przez te ciężkie dni! ;)
Dostałam wiele miłych wiadomości.

Ciesze się, że ten portal nie jest tylko przepełniony osobami, które utopiły mnie w przysłowiowej 'łyżce wody', ale są też osoby, które życzą mi dobrze i pocieszały mnie kiedy miałam chwilę słabości i zwątpienia!



DO ZOBACZENIA! ;*** ;)

także wypatrujmy



https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 21:51
Dlaczego ciagle mam blokowane konto na forum ja stosuje sie do regulaminu a jezeli d***** paula wam daje za blokowanie mnie to zrobie nowe forum a tam bedzie mozna pisac wszystko

BLACKED
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 kwie 2017, 22:25
Hehe to zdjęcie na jej profilu ;) - https://showup24.tv/profile/wrednaPaula dobre :D
Paula wracaj i pokaż nam, czekamy ehehe :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 02:25
Nie daj Boże. Żebyście przez ten hejt nie mieli kiedyś jakieś Panny na sumieniu.
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 16:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 06:27
Tak się dzieje gdy życie realne zaciera się z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 06:34
miała wczoraj być, nie było jej, ciekawe ile jeszcze będzie trzymać nas w niepewności


https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula
LEON LXIX


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 12:10
ForetGUMP pisze:Nie daj Boże. Żebyście przez ten hejt nie mieli kiedyś jakieś Panny na sumieniu.


Dobrze napisane,
lecz nie wydaje mnie się aby do hejterów te słowa dotarły i się nimi jakoś szczególnie przejęli.....
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 14:45
ForetGUMP pisze:Nie daj Boże. Żebyście przez ten hejt nie mieli kiedyś jakieś Panny na sumieniu.


Jeżeli ograniczymy się tylko do samego ShowUp.tv, to jest to raczej mało prawdopodobny scenariusz. Większość modelek albo podchodzi do tego z dystansem, albo blokuje niesfornych widzów. Innymi słowy się nie przejmuje. Chociaż znam jedną nadającą, która na forum nie ma swojego tematu i która twierdzi, że nie chciałaby czytać opinii o sobie.
Problem zaczyna się w momencie, kiedy hejt wychodzi poza ShowUp.tv i jest mniejszą lub większą ingerencją w życie prywatne. Widać to było i u Pauli, i u fajnej, a są być może jeszcze inne przypadki o których nie wiem. Cześć modelek może mieć na tyle twardy tyłek, że i takie coś ich nie rusza. Jednak zdecydowana większość ma jakieś obawy, obiekcje, itd. Dlatego szansa na umówienie się w realu z dziewczyną z ShowUp.tv jest znikoma, bo po prostu się boją, tego kogo mogą spotkać. "Przyciśnięcie" takiej Panny, biorąc pod uwagę powyższe okoliczności, faktycznie może przynieść opłakane skutki.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 19:51
B L A C K E D' pisze:
TakaJaSobie pisze:
B L A C K E D' pisze:Na profilu napisala ze bedzie jak odpocznie fizycznie i psychicznie ladnie ja musieli zajechac :laughingnew: pewnie jakis sex maraton albo jakies stado arabow ja dopadlo, cos wspominala o wakacjach ale miala na nich odpoczywac a nie sie zajechac :rofl:


Serio BLACKED aż taką radość czerpiesz z pastwienia się nad nią?

W sumie to ci współczuje trzymania takich negatywnych emocji w stosunku do obcej ci osoby.

Tak sie sklada ze paula nie jest dla mnie obca osoba :biggrin:

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula



Ciekawe blaked. To kim jest dla ciebie ?
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 23:11
Spikel20 pisze:
B L A C K E D' pisze:
TakaJaSobie pisze:
B L A C K E D' pisze:Na profilu napisala ze bedzie jak odpocznie fizycznie i psychicznie ladnie ja musieli zajechac :laughingnew: pewnie jakis sex maraton albo jakies stado arabow ja dopadlo, cos wspominala o wakacjach ale miala na nich odpoczywac a nie sie zajechac :rofl:


Serio BLACKED aż taką radość czerpiesz z pastwienia się nad nią?

W sumie to ci współczuje trzymania takich negatywnych emocji w stosunku do obcej ci osoby.

Tak sie sklada ze paula nie jest dla mnie obca osoba :biggrin:

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula



Ciekawe blaked. To kim jest dla ciebie ?

Pewnie BLACKED jest jej byłym klientem za czasów bycia kurtyzaną. Oczywiście niezadowolonym klientem. ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 kwie 2017, 23:14
Ciekawe blaked. To kim jest dla ciebie ?

:D moze bedzie lepiej jak narazie paula nie bedzie tego wiedziala
Awatar użytkownika
B L A C K E D *
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2017, 23:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 kwie 2017, 04:50
Kronos666 pisze:
ForetGUMP pisze:Nie daj Boże. Żebyście przez ten hejt nie mieli kiedyś jakieś Panny na sumieniu.


Jeżeli ograniczymy się tylko do samego ShowUp.tv, to jest to raczej mało prawdopodobny scenariusz. Większość modelek albo podchodzi do tego z dystansem, albo blokuje niesfornych widzów. Innymi słowy się nie przejmuje. Chociaż znam jedną nadającą, która na forum nie ma swojego tematu i która twierdzi, że nie chciałaby czytać opinii o sobie.
Problem zaczyna się w momencie, kiedy hejt wychodzi poza ShowUp.tv i jest mniejszą lub większą ingerencją w życie prywatne. Widać to było i u Pauli, i u fajnej, a są być może jeszcze inne przypadki o których nie wiem. Cześć modelek może mieć na tyle twardy tyłek, że i takie coś ich nie rusza. Jednak zdecydowana większość ma jakieś obawy, obiekcje, itd. Dlatego szansa na umówienie się w realu z dziewczyną z ShowUp.tv jest znikoma, bo po prostu się boją, tego kogo mogą spotkać. "Przyciśnięcie" takiej Panny, biorąc pod uwagę powyższe okoliczności, faktycznie może przynieść opłakane skutki.


osobiście znam parę dziewczyn z tego portalu, gdzie hejt miał bardzo poważne konsekwencje na życie oraz zdrowie psychicznie. Kobiety to jednak delikatnie oraz wrażliwe istoty. Cokolwiek mówić będą, to bardziej to wszystko przeżywają jakby się wydawać miało.
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 16:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 kwie 2017, 10:59
Ten temat to już konkretna abstrakcja- z jednej strony przesadny hejt w kierunku Pauli, a z drugiej skrajna reakcja samej zainteresowanej mająca na celu wzbudzenie poczucia winy u jej oglądających. Jeśli dobrze pamiętam to bardzo podobny tekst wieszczący " jej prawdopodobne zakończenie transmisji na SU przez aktywnośc hejterów" pojawił się w okolicy świąt Bożego Narodzenia.. teraz na Wielkanoc znów :D Dziwnym trafem kiedy miała być przerwa w transmisjach.. przypadek? :D Dla mnie to jest śmieszne, bo jeszcze nie tak dawno pisała, że hejterów ma gdzieś i motywują ją do jeszcze lepszych pokazów...

A co do samych hejterów- niektórym musi się naprawdę nudzić w życiu, że wkładają tyle energii w cisnięcie laskom z kamerek xD To tylko internet i dziwię się, że dla kogoś jest aż tak ważne co ktoś robi/robił w życiu realnym... :D

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 kwie 2017, 11:16
No to jeszcze tylko 5000 miłych wiadomości i wraca :biggrin:
A tak naprawdę to pewnie pojechała na jakieś Kanary ze swoim alfonsem a tu szopkę odstawia.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
แมวตัวผู้


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości