PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
chochla1 pisze:Jay, co to jest 200, 250 zł? Na tyle stać nawet emeryta aby sobie raz w miesiącu "zaszalał" u swojej "ukochanej", która dała mu "przypadkowo" unblocka tuż przed przyjściem listonosza z emeryturą/rentą.

Dajcie już spokój sobie z tym emerytem to że mam 45 latek to nie znaczy że pobieram jakąś emeryturę.No tak ale wy wiecie wszystko lepiej.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Nie wiem jak Paula ciebie traktowała ale dla mnie jest miła i wile razy już dała mi do zrozumienia że lubi moją obecność na czacie u siebie bo staram się zachowywać tak jak na to zasługuje.Czyli z kulturą i należytym szacunkiem.Staram się też jak tylko mogę aby uśmiech nie schodził z jej uroczej buźki.A sugerowanie że zmienia zdanie o mnie jest tylko dla tego że dałem jej kilka żetonków jest słabe i nie na miejscu.Czy jej co daje czy nie to jej stosunek do mnie nie ulega zmianie i dopilnuje żeby to się nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Nie wiem jak Paula ciebie traktowała ale dla mnie jest miła i wile razy już dała mi do zrozumienia że lubi moją obecność na czacie u siebie bo staram się zachowywać tak jak na to zasługuje.Czyli z kulturą i należytym szacunkiem.Staram się też jak tylko mogę aby uśmiech nie schodził z jej uroczej buźki.A sugerowanie że zmienia zdanie o mnie jest tylko dla tego że dałem jej kilka żetonków jest słabe i nie na miejscu.Czy jej co daje czy nie to jej stosunek do mnie nie ulega zmianie i dopilnuje żeby to się nie zmieniło.


Przede wszystkim, to ona lubi twoje żety ;)
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 13:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Grand94 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Nie wiem jak Paula ciebie traktowała ale dla mnie jest miła i wile razy już dała mi do zrozumienia że lubi moją obecność na czacie u siebie bo staram się zachowywać tak jak na to zasługuje.Czyli z kulturą i należytym szacunkiem.Staram się też jak tylko mogę aby uśmiech nie schodził z jej uroczej buźki.A sugerowanie że zmienia zdanie o mnie jest tylko dla tego że dałem jej kilka żetonków jest słabe i nie na miejscu.Czy jej co daje czy nie to jej stosunek do mnie nie ulega zmianie i dopilnuje żeby to się nie zmieniło.


Przede wszystkim, to ona lubi twoje żety ;)


Przede wszystkim, to dla żetonów Paula tutaj jest, nie tylko ona, więc po co ta dyskusja między wami? Już średnio można się zorientować o co wam chodzi panowie :D
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


antoni.czekailo pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!


Z całą sympatią Robinek bo wydajesz się ok gość, ale czekam kiedy i Ty zaczniesz znowu sypać, bo prędzej czy później do tego dojdzie. Tak samo i Spikel. Na jej profilu kiedy robiła konkurs na pożegnanie, miałeś wysokie miejsce za żetony, tak że tego... :nea:


Z mojej strony nie ma takiej opcji.
Ja lubię wszystko, ale nie lubię jak mnie ktoś okłamuje.
Drugi raz nie dam się nabrać na zezowate oczka i pierdolenie o farmazonach.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Dementuje pogłoski co bym był u niej debilem(nie tym razem) a bana też nie dostałem.Po prostu byłem niedysponowany żeby tak kolejny raz wykazać się u niej na czacie wysoką kultura osobistą, błyskotliwością i nietuzinkowym poczuciem humoru.A ty robinek29 lepiej zostań już przy swoich nowych''miłościach''. Ale nie ma jak to mieć swoich osobistych hejterków którzy śledzą każdy mój krok.Tylko wasze jebane teorie po raz kolejny są o dupę rozbić.Śmiechu warte. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:


Generalnie mam zwyczaj nie dyskutować z patafianami którzy nie potrafią sklecić jednego zdania bez błędu,
ale dla Ciebie zrobię wyjątek (nie dziękuj). Sam osobiście kilkakrotnie poprosiłem Twoją Panią, obiekt Twych westchnień,
by dała Ci bana gdy ja będę, gdyż Twoje towarzystwo mi nie odpowiadało. I zawsze go miałeś. Więc daruj sobie te sprostowania.
Jesteś tak samo wiarygodny jak Ona (nie odpisuj mi).
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Nie wiem jak Paula ciebie traktowała ale dla mnie jest miła i wile razy już dała mi do zrozumienia że lubi moją obecność na czacie u siebie bo staram się zachowywać tak jak na to zasługuje.Czyli z kulturą i należytym szacunkiem.Staram się też jak tylko mogę aby uśmiech nie schodził z jej uroczej buźki.A sugerowanie że zmienia zdanie o mnie jest tylko dla tego że dałem jej kilka żetonków jest słabe i nie na miejscu.Czy jej co daje czy nie to jej stosunek do mnie nie ulega zmianie i dopilnuje żeby to się nie zmieniło.


Jesteś pewien?
A może chcesz zobaczyć co pisała o Tobie Twoja Panna?
To nie będzie słabe, to Tobie będzie słabo.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Manufaktura pisze:
Grand94 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Nie wiem jak Paula ciebie traktowała ale dla mnie jest miła i wile razy już dała mi do zrozumienia że lubi moją obecność na czacie u siebie bo staram się zachowywać tak jak na to zasługuje.Czyli z kulturą i należytym szacunkiem.Staram się też jak tylko mogę aby uśmiech nie schodził z jej uroczej buźki.A sugerowanie że zmienia zdanie o mnie jest tylko dla tego że dałem jej kilka żetonków jest słabe i nie na miejscu.Czy jej co daje czy nie to jej stosunek do mnie nie ulega zmianie i dopilnuje żeby to się nie zmieniło.


Przede wszystkim, to ona lubi twoje żety ;)


Przede wszystkim, to dla żetonów Paula tutaj jest, nie tylko ona, więc po co ta dyskusja między wami? Już średnio można się zorientować o co wam chodzi panowie :D


Owszem, masz rację dla żetonów, ale nie poprzez prywatne gierki, flirty, podchody i okłamywanie wielu facetów jednocześnie.
Każda z Was chce zarobić, ja to doskonale rozumiem, ale nie igraniem na uczuciach i emocjach.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A co tobie robinek obiecywała zaś ?

To sie Piła łańcuchowa otwiera dosłownie

Ja kurwa nie pojmuje jak można tak kłamać to kurwa granic nie ma. Ona prawdę tylko po pijaku powie tylko kurwa. A tak na te zakłamane oczka . Każdy inna wersja wydarzeń . Piekło i potępienie czeka za takie cos
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Nie wiem jak Paula ciebie traktowała ale dla mnie jest miła i wile razy już dała mi do zrozumienia że lubi moją obecność na czacie u siebie bo staram się zachowywać tak jak na to zasługuje.Czyli z kulturą i należytym szacunkiem.Staram się też jak tylko mogę aby uśmiech nie schodził z jej uroczej buźki.A sugerowanie że zmienia zdanie o mnie jest tylko dla tego że dałem jej kilka żetonków jest słabe i nie na miejscu.Czy jej co daje czy nie to jej stosunek do mnie nie ulega zmianie i dopilnuje żeby to się nie zmieniło.


Jesteś pewien?
A może chcesz zobaczyć co pisała o Tobie Twoja Panna?
To nie będzie słabe, to Tobie będzie słabo.

Wiesz co ci napiszę robinek29 chuj mnie tak naprawdę interesuje co takiemu idiocie ona o mnie pisała bądź mówiła.Dla mnie ważne jest tu i teraz.A ty ewidentnie chcesz mi ja tu obrzydzić. Nie wierze w ani jedno twoje słowo wiec daruj sobie dalsze starania bo tak chuja tu zdziałasz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Już raz nam dała pokaz tego jak bardzo ma wyjebane i że "więź emocjonalna" jest tylko i wyłącznie jednostronna

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Już raz nam dała pokaz tego jak bardzo ma wyjebane i że "więź emocjonalna" jest tylko i wyłącznie jednostronna

A co ona mogła niby pisać robinkowi29 że hard jet starym dziadem tak jestem że biednym też się zgadza że głupim to też się po części by zgadzało bo czasami na czacie zachowuję się poniżej krytyki.Wiec nawet jak by to mu pisała to nie ma o to do niej żadnej pretensji bo nie mijała się z prawda. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Manufaktura pisze:Wy kiedyś odpuścicie te przepychanki czy nie? :shock:


Wątpię aby jeden drugiemu odpuścił ;)
Poza tym przepychanki od jakiś kilkudziesięciu stron to kwintesencja tego topicu,
jak ich nie będzie, to temat umrze, a tak to się kręci.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


uu ale fałszywa sucz z tej Pauli :lol:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie mam czasu, więc będę się streszczał.
To Paula tutaj nie jest dlatego, że lubi przebywać w towarzystwie skur.ysynów, pie.dolonych frajerów, walniętych starych konfidenckich, umysłowo opóźnionych kloszardów, hardziu;) i obłąkanych psycholi którym się w dupie poprzewracało z nadmiaru gotówki myślących, że za kasę może sobie na wszystko pozwolić, spajk, robinek, monti ;)? SZOK! :hypnotized:

spajk, który ma to wszystko w dupie i odcina się od tego wszystkiego chcąc żyć normalnie ze swoją wyimaginowaną dziewczyną. Jednocześnie gość zadaje milion pytań, a po co, a jak to, a co mówiła tid. Ku.wa…
czemu wyimaginowana? Jakbyś kogoś miał, to byś się zajął tą dziewczyną zamiast siedzieć tutaj i płakać w ekran. Powodzenia w leczeniu. CDN…

robinek.. to chyba ty…, kiedyś pytałem jak to robisz(chyba ciebie), że jak się pojawiasz na czacie to hardziu posłusznie milknie. Myślałem, że wychowałeś sobie tego kloszarda i tak się ciebie boi, że siedzi cicho jak przysłowiowa mysz pod miotłą. To było piękne! Myślałem, że jesteś w porządku, to zacząłeś się mazgaić na publicznym forum jaka to Paula jest zła. Wiadomości prywatne jakie między sobą wymienialiście, powinny zostać między wami. Wyjawianie sekretów, albo co kto o kim mówił jest do dupy. Mało tutaj frajerów?
CDN…

monti. monti to temat rzeka, za nim najbardziej nie przepadałem, sku.wysyn psuje mi oglądanie za każdym razem gdy się pojawia podczas transmisji. Te jego ciągłe, ku.wa monotonne w ch.j powalone pytania o pi.rdolone ku.wa spa; kiedy ostatnio coś było z jakimś panem, który to ku.wa drink? Gość jest najbardziej poj.bany. Wchodzę do Pauli od ok. roku, jakoś od chyba czerwca w kółko te same pytania i w kółko i w kółko… :? :( . Tyle obelg chyba nikt nie sypał Pauli co on. Co już nie takie zaskakujące- hardziuniu go lubi… lubi typka, który obraża ulubienice Paule. Monti, nazywanie hardrafatusa „zgredzikiem” fajnie brzmi :mrgreen: - tyle dobrego, co mogę napisać w twoim temacie. Jesteś niesamowicie nudny, zmieńże płytę i powodzenia w leczeniu. CDN…

HardRockCaffe666 pisze:
ruger44 pisze:Już raz nam dała pokaz tego jak bardzo ma wyjebane i że "więź emocjonalna" jest tylko i wyłącznie jednostronna

A co ona mogła niby pisać robinkowi29 że hard jet starym dziadem tak jestem że biednym też się zgadza że głupim to też się po części by zgadzało bo czasami na czacie zachowuję się poniżej krytyki.Wiec nawet jak by to mu pisała to nie ma o to do niej żadnej pretensji bo nie mijała się z prawda. :!: :!: :!: :!:


Hahahaha jakby to była jakaś tajemnica, że jesteś starym, biednym, głupim dziadem xD.

robinek, jeżeli to prawda z tym, że Paula blokowała hardrafatusa na twoją prośbę to… super ku.wa !!! Tzn. ujmę to tak- hardziuniu jak się z kimś „nie kocha”(jak on to mówi), to prowokuje do sprzeczek na czacie. Jest głupi i zarazem protekcjonalny, a to wybuchowa mieszanka, bo takiemu aż się chce pokazać jego miejsce w szeregu. Gdy ma z kimś problem to nie odpuści, tylko napie.dala na typa jaki jest głupiutki, gość się wkurza i jest akcja. Paula się wkurza, przywołuje obu do porządku, ale hardziu ma spryt karalucha! Naubliża, a gdy jest gorąco, to mówi, że cię kocha, co też jest impertynenckie i dla niektórych ciężko się zatrzymać i leci ban. Więc w kwestii profilaktycznego bana dla hardrafatusa, nie jest to ujma, tylko dbanie o porządek na transmisji.

Kodak pisze:
Spikel20 pisze:No właśnie a tu wszystko tylko dzięki hardowi taki hejt jest jak paula usunie go i da mu wiecznego bana hejtu na nią nie bedzie. Największym problem jest hard to taki chwast którego trzeba wyrwać .



Też tak twierdze cały hejt na Paule jest odbiciem od Harda. Ona obrywa tylko dlatego żeby dla Harda dopiec.
I on sam dokłada do pieca tylko po, aby interes sie krecił i mógł za rycerza w lśniącym golfie ogrywać.
Hard Ty znikniesz znikną problemy Pauli.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Dokładnie w ten sposób się to kręci. hardrafatus niby pisze te rycerskie posty w obronie Pauli, ale robi to w ch.j nieudolnie. Ktoś ją obrazi, to on pisze, że współczuje głupiutkiego rozumku autora w/w postu. Gdy spróbować wejść w nim w dyskusje, to z każdej można wyczytać tylko „głupiutkie rozumki”, lub „brak komentarza”, żadnych argumentów na cokolwiek. Gość nie grzeszy inteligencją, ciężko o coś bardziej oczywistego. Niestety jest na tyle głupi, że nawet nie rozumie kiedy mu się wyłoży jego błędy w jego rozumowaniu. Przeczyta owe fakty wyłożone jak na tacy i sfinalizuje je, że to ty jesteś głupiutki i nie będzie się wdawał w dyskusje :p. Można się wku.wić :p. I dlatego właśnie inteligenciki wykoncypowali sobie, że skoro nie mogą ubliżyć hardziowi (bo przecież nawet nie zrozumie co się do niego pisze) to się wezmą za Paulę. Przypomnę- w chwili gdy hardrafatus dołączył do forum powstało już około 90stron przez ponad 2lata. Odkąd zaczął napie.dalać swój beznamiętny spam, przez około pół roku powstało kolejnych 100stron! Taki rycerz…

CD:
Pokrzywdzeni przez los.
Jakby to napisać..
Zaufanie to śliska sprawa. Może moim przykładem- na początku zawsze każdy ma szanse na dobrą znajomość. Mogę bardzo wiele… Każdemu pomogę kto tego będzie potrzebował zupełnie bezinteresownie. Jednak gdy taka osoba zawiedzie moje zaufanie ze zdania „mogę bardzo wiele”, pozostaje „mogę”- ale czy chcę? Zaufania już nie ma i zupełnie inaczej traktuje taką osobę, z dystansem, nie mówię wszystkiego, bo to jasne, że jak ktoś raz zrobi coś nie tak, to może to powtórzyć.
Co do was. Macie w ch.j teorii spiskowych i słabe charaktery, manipulować wami mógłby każdy. Zakładam, że podczas tworzenie jednej z nich naruszyliście mogliście ją obrazić, potraktować niesprawiedliwie, lub cokolwiek innego. Jak pisałem zaufanie to śliska sprawa- niewiele trzeba żeby przekreślić coś co mogło przetrwać. Nie wiem co tam się działo między wami i mam to gdzieś. Według mnie nie jesteście godni zaufania, jesteście dwubiegunowi. Obrażacie, później „ale dlaczego jesteś zła, co ci zrobiłem?” i tak w kółko. Zaufalibyście sobie? Jak piszę, nie wiem jak to się zaczęło psuć i powtórzę na wszelki wypadek, bo lubicie się uzewnętrzniać na forum publicznym- nie obchodzi mnie to.
Inna sprawa to ufanie osobie z którą ma się wirtualny kontakt(poprzednia wypowiedź bardziej do was pasuje). Trzeba mieć dystans bo każdy w int może być kim chce i wmówić obcej osobie co chce. W każdym razie w obu przypadkach sami jesteście sobie winni. Rozumiem złamane serca, ale od czegoś to się zaczęło panowie i zamiast wskazywać paluchami winnych, może spojrzelibyście najpierw na wasze zachowanie. Jeżeli Paula jest tak pamiętliwa jak ja, to macie sporo życia do przekopania, żeby odnaleźć źródło nadszarpnięcia zaufania i aktualnego rezultatu waszej znajomości.
Zastanawiam się od jakiegoś czasu, czy zdradzić pewną tajemnicę która może być dla niektórych szokująca, ale z drugiej strony, może lepiej jak wiecie tyle ile wam piszę, więc..
Ehh... Ogarnijcie się i skończcie się użalać nad swoimi losami. Pozdrawiam :x
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Obrazek
Tu moja odpowie dla ciebie LALUSIU. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Batman przestan pierdolic po chuja wiesz I prosze na moj temat sie nie wypowiadać .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tyle zwrotów akcji... ten temat robi sie coraz ciekawszy :D Już pomijając fakt, że pranie brudów na forum publicznym nie jest słusznym wyborem to... kontynuujcie :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ile Paula zgarnęła na konkursie pożegnalnym? Jak długa przerwę sobie zrobiła od SU? :) :cool3:


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2017, 22:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ArystotelesPapas, Gedeon, Koras i 36 gości