PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie opowiadam się tutaj za nikim, ale chciałabym wtrącić słowo, że gdyby nie ci którzy dają żetony i doceniają pokazy to nie mielibyście co oglądać i o czym teraz dyskutować. To żenujące kiedy sępy oglądające za darmo krytykują tych co mają gest i doceniają, że dziewczyny robią pokazy, zabawiają, spędzają z nimi w jakiś sposób czas. Już teraz wydaje mi się, że większość dziewczyn stawia na prywatne transmisje. Róbcie tak dalej, a w końcu pokazy na ogóle znikną i wtedy sami będziecie zmuszeni kupować żetony aby obejrzeć cokolwiek. Trochę logiki. A oczekiwanie dziewic orleańskich na ShowUp.tv to też trochę dziwne i wytykanie wyzwolonego trybu życia.



Ciąg dalszy o sępach na ShowUp.tv
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LunaMoon pisze:... wytykanie wyzwolonego trybu życia.


To Ty Frytka? :mrgreen:

Przepraszam, tak mi się to wyrażenie skojarzyło z tą Panią:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Ciekawe czy ten nieznajomy koleś, któremu wredna paula zrobiła lodzika po kilku drinkach, wie o istnieniu niniejszego forum i czy tu zagląda? Jeśli tak to musi mieć niezłą bekę czytając ten wątek ;)



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


chochla1 pisze:Ciekawe czy ten nieznajomy koleś, któremu wredna paula zrobiła lodzika po kilku drinkach, wie o istnieniu niniejszego forum i czy tu zagląda? Jeśli tak to musi mieć niezłą bekę czytając ten wątek ;)
Blog ShowUp.tv


ciekawe czy wiedział kim jest ta urocza dama i kto wyszedł z inicjatywą :D
LEON LXIX


jay pisze:
chochla1 pisze:Ciekawe czy ten nieznajomy koleś, któremu wredna paula zrobiła lodzika po kilku drinkach, wie o istnieniu niniejszego forum i czy tu zagląda? Jeśli tak to musi mieć niezłą bekę czytając ten wątek ;)
Blog ShowUp.tv


ciekawe czy wiedział kim jest ta urocza dama i kto wyszedł z inicjatywą :D



Nie uwierzę nigdy, że Paula sama chciała tego lodzika!Musiała zostać przymuszona :(
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


chochla1 pisze:Ciekawe czy ten nieznajomy koleś, któremu wredna paula zrobiła lodzika po kilku drinkach, wie o istnieje.


Poprawiłem, teraz dobrze.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj ponieważ nie było mojej ulubienicy dla zabicia wolnego czasu postanowiłem trochę pobiegać po innych laseczkach i zauważyłem pewną prawidłowość.Kolejna kobitka wpadła na pomysł robienia ukrytych transmisji,dla wybrańców( oczywiście sępy hejterzy tak są nie zapraszani)wiec apeluj do waszych ostatnich szarych komórek o więcej życzliwości bo skończycie na śmietniku historii tam gdzie jest wasze miejsce :bye:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Wczoraj ponieważ nie było mojej ulubienicy dla zabicia wolnego czasu postanowiłem trochę pobiegać po innych laseczkach i zauważyłem pewną prawidłowość.Kolejna kobitka wpadła na pomysł robienia ukrytych transmisji,dla wybrańców( oczywiście sępy hejterzy tak są nie zapraszani)wiec apeluj do waszych ostatnich szarych komórek o więcej życzliwości bo skończycie na śmietniku historii tam gdzie jest wasze miejsce :bye:

A o co chodzi z tymi ukrytymi transmisjami :?: Wstęp mają tylko zaproszeni, to takie coś istnieje na ShowUp.tv :?:
แมวตัวผู้


แมวตัวผู้ pisze:A o co chodzi z tymi ukrytymi transmisjami :?: Wstęp mają tylko zaproszeni, to takie coś istnieje na ShowUp.tv :?:


Ukryte czyli nie upublicznione, niewidoczne na stronie głównej ShowUp.tv (wystarczy po rozpoczęciu transmisji nie robić zdjęcia).
Panna zakłada nowe konto, a nick i kiedy dane show ma się odbyć poznają (zazwyczaj poprzez PW) tylko ci użytkownicy, którzy zapłacili określoną ilość żetonów.

Zauważyłem, że coraz częściej dziewczyny wpadają na pomysł robienia ukrytych transmisji, co w sumie mnie nie dziwi po falach hejtu i narzekania jakie tu na forum można przeczytać.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


แมวตัวผู้ pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Wczoraj ponieważ nie było mojej ulubienicy dla zabicia wolnego czasu postanowiłem trochę pobiegać po innych laseczkach i zauważyłem pewną prawidłowość.Kolejna kobitka wpadła na pomysł robienia ukrytych transmisji,dla wybrańców( oczywiście sępy hejterzy tak są nie zapraszani)wiec apeluj do waszych ostatnich szarych komórek o więcej życzliwości bo skończycie na śmietniku historii tam gdzie jest wasze miejsce :bye:

A o co chodzi z tymi ukrytymi transmisjami :?: Wstęp mają tylko zaproszeni, to takie coś istnieje na ShowUp.tv :?:

Ponieważ grzecznie pytasz to ci odpowiem idź na profil pureboomb tam wszystko jest opisane przystępnym językiem :bye:

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Znowu wygląda oszałamiająco, Paula nie oszczędza na nowych kreacjach!
Panie - powinny brac przykład od Pauli, która pięknie dobiera stylizacje. :*
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Choć nigdy nie byłem jakimś tam specjalnym jej fanem, to nigdy też nic do niej nie miałem, pomijając jakieś tam przydrożne wtyczki w jej temacie, ale generalnie, to nigdy nie widziałem u niej jakichś afer z pizdy czy coś, być może przeoczyłem, nieważne. Ale co jest istotne, istotne jest to, że ostatnio jak do niej sobie wpadnę późną nocą na moment, to Paula robi na mnie bardzo miłe wrażenie, bardzo fajna dziewczyna się wydaje. I tę opinię wystawiam już któryś raz, więc coś w tym musi być. ;p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Kolejny miło spędzony czas.Dziewczyna na prawdę umie rozpalić tą normalna część męskiej widowni. Jest na prawdę dobra w tym co robi,jak dla mnie NUMERO UNO !! :yahoo:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kuswa znowu przez PAULE spałem tylko 3 godzinki,ale cóż taki już mój złylos.Co się wczoraj działo że aż postanowiłem zaglądnąć w to jakże urocze miejsce jakim jest forum-tak to DANCING.I ktoś może powiedzieć że to już było to gdzieś już widziałem no i chuj z tego .To jest jak z ulubionym filmem każdy przecież jakiś swój ma i może oglądać go aż do znudzenia.Ach ta ekspresja to ciałko ta muzyk,efekty specjalne można było poczuć się prawie jak na koncercie Stonsów(soory nie śpiewała- może to i lepiej). Niby to samo ale wprawne oko zauważyło pewne drobne różnice.Coraz to lepsze zgranie muzyki i ruchów oraz nowe wygibasy na podłodze(niby niewiele ale dziewczyna widać że się stara zadowolić gusta coraz to wybredniejszej publiki.Musze tu zaznaczyć że jej występ poruszył pewną część mojego ciała nie koniecznie do działania ale dał mi wyraźny sygnał ze jemu się to podoba :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ptaszki na mieście Ćwierkają że PAULA szykuje gorącą nocne sam na sam z LUSHEM. Już szykuje odpowiednia nutkę co by jej dogodzić i żeby tak wibrował że aż wypadnie z jej uroczej cipeczki.Zapraszam wszystkich, większych lub mniejszych zboczków, wąsate baby, milczące korpusy i cała resztę śmietanki.Nudy nie będzie a jak by komuś to nie odpowiada to zawsze może obejrzeć sobie KEVINA W NY :cool3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard, nie uważasz, ze trochę przesadzasz? Paula jest towarem, który raczej nie potrzebuje reklamy, jak ona zapatruje się na te Twoje posty tutaj? Żyjesz czymś innym niż ShowUp.tv i Paula? Bez napinki, pozdro :smoke:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Hard, nie uważasz, ze trochę przesadzasz? Paula jest towarem, który raczej nie potrzebuje reklamy, jak ona zapatruje się na te Twoje posty tutaj? Żyjesz czymś innym niż ShowUp.tv i Paula? Bez napinki, pozdro :smoke:

Nie wiem czy wiesz ale dobre produkty tez potrzebują czasem reklamy.A co to moich relacji z Paulą to lepiej już chyba nie może być :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
asot pisze:Hard, nie uważasz, ze trochę przesadzasz? Paula jest towarem, który raczej nie potrzebuje reklamy, jak ona zapatruje się na te Twoje posty tutaj? Żyjesz czymś innym niż ShowUp.tv i Paula? Bez napinki, pozdro :smoke:

Nie wiem czy wiesz ale dobre produkty tez potrzebują czasem reklamy.A co to moich relacji z Paulą to lepiej już chyba nie może być :good3:


No właśnie dobry produkt nie potrzebuje reklamy. To co Ty zaczynasz tutaj wypisywać to już zaczyna być śmieszne, przestaje zakrawać o reklame.
Ale skoro Pauli to odpowiada - pisz :D tylko miej świadomosc tego, ze troche sie ośmieszasz



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja proponuję wziąć to z przymrużeniem oka :winkextra:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:
แมวตัวผู้ pisze:A o co chodzi z tymi ukrytymi transmisjami :?: Wstęp mają tylko zaproszeni, to takie coś istnieje na ShowUp.tv :?:


Ukryte czyli nie upublicznione, niewidoczne na stronie głównej ShowUp.tv (wystarczy po rozpoczęciu transmisji nie robić zdjęcia).
Panna zakłada nowe konto, a nick i kiedy dane show ma się odbyć poznają (zazwyczaj poprzez PW) tylko ci użytkownicy, którzy zapłacili określoną ilość żetonów.

Zauważyłem, że coraz częściej dziewczyny wpadają na pomysł robienia ukrytych transmisji, co w sumie mnie nie dziwi po falach hejtu i narzekania jakie tu na forum można przeczytać.


Jeszcze nigdy nie słyszałem o tym, żeby jakaś dziewczyna robiła tego typu transmisje.
To raczej mało opłacalne.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości