PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
bezsenność naprowadziła mnie na "górne transmisje" i co ja widze? Paulina wyraźnie zasmucona mowi o odejściu ze Showupa... ktory to juz raz , nie mam pojęcia skąd taka nagła decyzja ale nie jestem jakoś zaskoczony, pewnie znowu przerwa na max tydzień czasu :happy: czy ktoś wie co się stało?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:bezsenność naprowadziła mnie na "górne transmisje" i co ja widze? Paulina wyraźnie zasmucona mowi o odejściu ze Showupa... ktory to juz raz , nie mam pojęcia skąd taka nagła decyzja ale nie jestem jakoś zaskoczony, pewnie znowu przerwa na max tydzień czasu :happy: czy ktoś wie co się stało?


Przecież to bujda... kto jak kto ale ona nie zrezygnuje nigdy z żetona :D
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
Spikel20 pisze:Blacket przecież ty sie wszystkiego czepiasz co by nie robiła i to nie jest hejt. Najpierw se za gruba późnej ze kot chodzi wszedzie i je razem z kotem. No to jest hipokryzja twierdząc ze ty nie hejtujesz. Siedzisz u niej po 24 godziny i czekasz jak sep na padlinę


A moze wspomni o tym jak ty ja dreczysz psychicznie calkiem niedawno chciala cie zglosic na policje nawet forum dalo ci bana bo chciales pisac o jej prywatnym zyciu. I co jakis czas piszesz ze ma ci oddac kota i ty twierdzisz ze jestes wobec niej ok ???


Blaked ty mi tutaj nie rob ze jestes świętoszek największy bo ja gnebisz od trzech lat.
Wiec przestan tutaj mnie umoralniac, a ze Paula odchodzi jedyna słuszna rzecz w ostatnim czasie.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze: a ze paula odchodzi jedyna słuszna zecz w ostatnim czasie


no chyba nie liczysz, że jak odejdzie z SU to wpadnie w twoje ramiona :D

pozdrawiam hard :bye:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
LEON LXIX


tajemniczysu pisze:bezsenność naprowadziła mnie na "górne transmisje" i co ja widze? Paulina wyraźnie zasmucona mowi o odejściu ze Showupa... ktory to juz raz , nie mam pojęcia skąd taka nagła decyzja ale nie jestem jakoś zaskoczony, pewnie znowu przerwa na max tydzień czasu :happy: czy ktoś wie co się stało?


Paula mówiła ze odchodzi bo już nie czuje się dowartościowana na SU - tłumaczenie - dajecie mi za mało żetonów
powiedziała ze za miesiąc może 2 odejdzie - tłumaczenie - jak w tym czasie nie znajdę sponsora zrobię szopkę z odejściem
czyli będzie wielkie pożegnanie i pewnie pełno żetonów a później będzie wielki powrót i znów pełno żetonów :D
widać ze paula próbuje bardzo naśladować calypso najpierw peruka ( niestety zły pomysł ) a teraz to długie odejście :blink:
podsumowując tajemniczysu jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze w jej przypadku o żeton :D
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To szantażowanie jest nie na miejscu chce odejść to niech odchodzi z godnością a nie jakies lamenty. Jedynie co moze wpaść moje ramiona to moj kot który jej dałem . Bo nie wiem czy bedzie ja stac na utrzymanie jego
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:To szantażowanie jest nie na miejscu chce odejść to niech odchodzi z godnością a nie jakies lamenty. Jedynie co moze wpaść moje ramiona to moj kot który jej dałem . Bo nie wiem czy bedzie ja stac na utrzymanie jego

Ty na prawdę jesteś IDIOTĄ :!: :!: :!: :!:
PS Oddawaj mi kota ,oddawaj kasę -zachowujesz się jak cipa i nie facet.Szkoda ze Paula poznała tak mało wartościowego faceta jak ty. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Odezwał sie stary zgred zboczony . Idz sobie na chłopców popatrzeć i loda im zrobic . Jak żetony szły to jej nic nigdy nie przeszkadzało . Wiec daruj sobie takie teksty hard. Myslisz ze ciebie woli co ciebie nawet na rachunki nie stac
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Odezwał sie stary zgred zboczony . Idz sobie na chłopców popatrzeć i loda im zrobic . Jak żetony szły to jej nic nigdy nie przeszkadzało . Wiec daruj sobie takie teksty hard. Myslisz ze ciebie woli co ciebie nawet na rachunki nie stac

Ty chyba myślisz że ona chyba przymiera głodem bez twoich jebanych żetonków. Wiesz co jest jedynego pozytywnego w tej całej sytuacji,że to forum pozbędzie się jednego przygłupa(czytaj spikel20). :!: :!: :!: :!:
PS i jestem wkurwiony że przez takiego chama, buraka i prostaka to miejsce straci taka urocza osóbkę jaką jest niewątpliwie Paulina . :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


wikii.wiktoria pisze:witam,nigdy się tu nie wypowiadałam na forum, choć Paulę oglądam od dawna.osobiście nie mam nic do jej urody, bo wydaje mi się atrakcyjną kobietą,oczywiscie są gusta i guściki i każdemu ma prawo podobać się ktoś inny ,to zrozumiałe lecz o ile do wyglądu nie mam zastrzeżeń o tyle do charakteru już tak...niestety, oglądając ją od dawna widać że dziewczynie chyba jednak uderzyła troszkę woda sodowa do głowy.wydaje mi się że stała się bardzo ''zmanierowana'' dawniej taka nie była i niestety do tego doprowadziły pieniądze.oczywiscie że wchodzi na transmisję żeby zarabiać tak jak inne dziewczyny zgadza sie,ale teraz wchodząc do niej na transmisję od razu widać kiedy dziewczyna ma humorek kiedy żetoniki się sypią, a kiedy żetoników nie ma- to niestety jest strasznie ''zmęczona'' ''senna'' już nie wspomnę że nie jest miła do osób które są z nią od początku.natomiast kiedy żetony się sypią to zmiana o 180 stopni od razu uśmiech na twarzy i chce pokazać jak bardzo ''nie potrzebuje'' kasy od Spikela i wtedy go ''szmaci',wyzywa i szybko zapomina ze jeszcze kilka dni temu facet jej sypał tysiącami żetonów.moim zdaniem nie jest to fer z jej strony.. jakby nie było to wlasnie ten facet jej sypie pieniędzmi i gdyby nie tacy jak on to Pauli by tu nie było.szkoda mi tego całego Spikelaa bo wydaje się fajnym gościem który ma naprawdę coś do powiedzenia,jeśli mu się coś nie podoba mówi a nie we wszystkim jej przytakuje i słodzi jak reszta jej''fanów''.uważam że facet ma po prostu jaja jako jedyny z tego całego towarzystwa.pisze co mu się nie podoba i w sumie pisze prawde.panowie którzy jej słodzą tak czasami nawet 10 żetonów nie wyślą ale w rozmowę strasznie zaangażowani są,przynajmniej chcą być.panowie skoro jesteście tak bardzo zauroczeni Pulą dlaczego tak słabo ją wynagradzacie?to tak jakby być w klubie i siedzieć całą noc przy jednym piwku do rana i zajmować innym klientom stolik którzy w tym czasie kupowali sobie kilka piwek i jeszcze stawiali innym...''dlatego uważam że Paula powinna być ''wdzięczna ''za takich jak Spikel i troszkę na takich facetach się skupić i im poświęcić czas bo gdyby nie tacy faceci Paula dla tych waszych komplementów by tu nie siedziała na transmisji.szkoda mi Spikela ze on płaci a to Paula ''dyktuje warunki'' i ciagle go wyzywa banuje itp.mi faceta szkoda bo wydaje mi się że Paula powinna mieć lepsze zdanie o kimś na kim ewidentnie zarabia i gdyby nie on Pauli by nie było...



Nowy Blog ShowUp.tv


A tu jedyny post który jednogłośnie mówi cała prawdę !!!!!!!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 powiedz.. dużo kosztował cie ten artykulik. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:PS i jestem wkurwiony że przez takiego chama, buraka i prostaka to miejsce straci taka urocza osóbkę jaką jest niewątpliwie Paulina . :!: :!: :!: :!:


dziadek jak nie chcesz, żeby odeszła to idź do roboty nawet za ciecia na nocną zmianę i weź na siebie finansowanie pauli :D
LEON LXIX


jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:PS i jestem wkurwiony że przez takiego chama, buraka i prostaka to miejsce straci taka urocza osóbkę jaką jest niewątpliwie Paulina . :!: :!: :!: :!:


dziadek jak niech chcesz, żeby odeszła to idź do roboty nawet za ciecia na nocną zmianę i weź na siebie finansowanie pauli :D

Jay ty nie bądź taki wesoły po stracisz dobre miejsce do nabijanie sobie postów. :nono: :nono: :nono: :nono:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:PS i jestem wkurwiony że przez takiego chama, buraka i prostaka to miejsce straci taka urocza osóbkę jaką jest niewątpliwie Paulina . :!: :!: :!: :!:


dziadek jak niech chcesz, żeby odeszła to idź do roboty nawet za ciecia na nocną zmianę i weź na siebie finansowanie pauli :D

Jay ty nie bądź taki wesoły po stracisz dobre miejsce do nabijanie sobie postów. :nono: :nono: :nono: :nono:


no tak ja przez dwa lata nie nabiłem tyle co ty przez 3 czy 4 miesiące, nie martw się o mój licznik postów, a to że ona odejdzie niewiele zmieni bo ja tu bardziej trolluje ciebie niż ją i równie dobrze mogę to robić w temacie kocurka czy każdej innej :D
LEON LXIX


Spikel20 pisze:
wikii.wiktoria pisze:witam,nigdy się tu nie wypowiadałam na forum, choć Paulę oglądam od dawna.osobiście nie mam nic do jej urody, bo wydaje mi się atrakcyjną kobietą,oczywiscie są gusta i guściki i każdemu ma prawo podobać się ktoś inny ,to zrozumiałe lecz o ile do wyglądu nie mam zastrzeżeń o tyle do charakteru już tak...niestety, oglądając ją od dawna widać że dziewczynie chyba jednak uderzyła troszkę woda sodowa do głowy.wydaje mi się że stała się bardzo ''zmanierowana'' dawniej taka nie była i niestety do tego doprowadziły pieniądze.oczywiscie że wchodzi na transmisję żeby zarabiać tak jak inne dziewczyny zgadza sie,ale teraz wchodząc do niej na transmisję od razu widać kiedy dziewczyna ma humorek kiedy żetoniki się sypią, a kiedy żetoników nie ma- to niestety jest strasznie ''zmęczona'' ''senna'' już nie wspomnę że nie jest miła do osób które są z nią od początku.natomiast kiedy żetony się sypią to zmiana o 180 stopni od razu uśmiech na twarzy i chce pokazać jak bardzo ''nie potrzebuje'' kasy od Spikela i wtedy go ''szmaci',wyzywa i szybko zapomina ze jeszcze kilka dni temu facet jej sypał tysiącami żetonów.moim zdaniem nie jest to fer z jej strony.. jakby nie było to wlasnie ten facet jej sypie pieniędzmi i gdyby nie tacy jak on to Pauli by tu nie było.szkoda mi tego całego Spikelaa bo wydaje się fajnym gościem który ma naprawdę coś do powiedzenia,jeśli mu się coś nie podoba mówi a nie we wszystkim jej przytakuje i słodzi jak reszta jej''fanów''.uważam że facet ma po prostu jaja jako jedyny z tego całego towarzystwa.pisze co mu się nie podoba i w sumie pisze prawde.panowie którzy jej słodzą tak czasami nawet 10 żetonów nie wyślą ale w rozmowę strasznie zaangażowani są,przynajmniej chcą być.panowie skoro jesteście tak bardzo zauroczeni Pulą dlaczego tak słabo ją wynagradzacie?to tak jakby być w klubie i siedzieć całą noc przy jednym piwku do rana i zajmować innym klientom stolik którzy w tym czasie kupowali sobie kilka piwek i jeszcze stawiali innym...''dlatego uważam że Paula powinna być ''wdzięczna ''za takich jak Spikel i troszkę na takich facetach się skupić i im poświęcić czas bo gdyby nie tacy faceci Paula dla tych waszych komplementów by tu nie siedziała na transmisji.szkoda mi Spikela ze on płaci a to Paula ''dyktuje warunki'' i ciagle go wyzywa banuje itp.mi faceta szkoda bo wydaje mi się że Paula powinna mieć lepsze zdanie o kimś na kim ewidentnie zarabia i gdyby nie on Pauli by nie było...



Nowy Blog ShowUp.tv


A tu jedyny post który jednogłośnie mówi cała prawdę !!!!!!!!



Paula oprocz swojej starej kliki, nikogo nie przyciąga. Jedzie po Spikielu, bo wie, że bez niego da sobie radę. nawet jakby nie było jej na SU, to i tak będzie miała swoich sponsorów :D
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Spikel20 powiedz.. dużo kosztował cie ten artykulik. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:



Ja nie muszę płacić za prawdę która ktoś napisał. Przeciwieństwie do ciebie Aha zapomniałem ty bys nie zapłacił bo zero na koncie nerobie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie przeszkadzajcie sobie chlopaki... :good3: :smoke:
Jakby tak adminowi się chciało tylko troszkę obadać czy przypadkiem tajemnicza wikii.wiktoria niema wąsów... :scratch_one-s_head: bo tak troszkę jej wpis śmierdzi lokowaniem produktu. Afkors niewykluczone, ze nagle jakaś niewiasta, po północy z niedzieli na poniedziałek poczuje naglą potrzebę podzielenia się ze światem swoimi przemyśleniami na temat zajebistosci kolegi Spike'a...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nie no ludzie trzymajcie mnie żeby tak mówić że spikel20 jest fajnym gościem który coś tu na do powiedzenia to trzeba być albo skończoną wariatką albo tak panią z wąsami. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Drogi ''Hardzie'' wyobraz sobie że jednak są osoby które widzą co przez ostatni czas stało się z Paulą.prawda jest taka że gdyby tacy jak Ty którzy jej żetoników nie sypią nie byłaby tu na SU, to chyba oczywiste.moim zdaniem prawda jest taka że czy lubisz Spikela czy też nie,to jakby nie było, to dzięki niemu mogłeś tak długo oglądać Paulę.nistety ale dla twoich komplementów w jej kierunku nie byłaby na SU to zrozumiałe przecież,\.niestety ale dzięki tym którzy ''utrzymywali''Paule mogłeś ją ogladać.smutne może troszkę ale prawdziwe.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chłopaki dajcie sobie już spokój temat jest o Pauli a nie do waszych burd, takie spory rozwiązujcie sobie na pv bo średnio się to czyta :x

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: batmazb, Hetrique, Pawciunio, simpleman123 i 60 gości