PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Drogi Hardzie,więz emocjonalna?no dobrze że napisałeś ze to Ty jesteś z Paulą związany emocjonalnie bo na pewno ona tego samego nie czuje.z resztą sama ostatnio zaznaczyła że jej ''ulubieńcem'' jest szatanik,jakoś o Tobie nie było wzmianki nawet.rozśmieszasz ja?umilasz jej czas? wierz mi, że jeśli sypniesz żetonikami tak jak Twój ''kolega'' to wtedy sprawisz że bedzie się szczerze cieszyła- szczerze..niestety za Twoje komplementy nic sobie Twoja księżnczka nie kupi,nie zapłaci rachunków ale jak to napisałeś za te ''jebane żetony'' ? póki to właśnie za żetoniki można coś kupić sobie i opłacić co trzeba. za komplementy jeszcze nikt nic nie opłaci.tak samo za te ''jebane żetony''mogłeś utworzyć tą swoja jak to nazwałeś ''więz emocjonalną'' dzięki temu że ktoś inny wysyłał jej żetony ją ''utrzymywał''w jakimś stopniu ,Ty mogłeś patrzeć na swoją Paulę.widzisz żetonów już nie ma więc i Paula odchodzi i jakoś Twoje komplementy w jej stronę nie sprawiają że chce zostać na SU.niestaty pradwa jest taka że dzięki temu że inni płacili Ty mogłeś ją ogladać.wdzisz, może gdyby więcej było takich ''sponsorów żetonowych jak ten Spikel''to kto wie Paula by nie zdecydowała się na odejscie i dalej to ciągnęła.kto doprowadził do tego że chce odejść?tacy jak Ty ,którzy mało wysyłali żetonów lub wcale i czekali aż ktoś inny zrobi to za nich a oni będą mogli spokojnie tworzyć swoją wirtualną znajomość...
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomcio_paluszek pisze:Broń ostro Pauli Hard i odpieraj ataki, bo musimy mieć co czytać rano przy kawce :mrgreen:


Uf, to nie tylko ja takie poranne rytuały odprawiam w pracy ;)
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


HardRockCaffe666 pisze: Ale nie bierzesz pod uwagę że to ja całymi nocami dotrzymuje jej towarzystwa,rozśmieszam ja jak tylko umiem i powoduje że miło spędza tu za nami ten swój czas.


:facepalm:


dziadek obawiam się, że ona woli towarzystwo spikelowego kota niż twoje :D
LEON LXIX


Widzę że większość z was za powód jej odejścia typuje -żetonki.No tak to najprostsza linia, myślenia ale czy właściwa.Nie wydaje mi się żeby aż tak bardzo tu zbiedniała. A może tak pod tym jej makijażem kryje się jednak wrażliwa osoba mająca już tego wszystkiego dosyć. Tych ciągłych pretęsji , wyzwisk, obelg i bóg wie czego jeszcze. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


hard te przednie co piszesz to naprawdę politowanie ty myslisz ze paula lubi twoje idiotyczne żarty i towarzystwo jak ciebie jebie jak psa. Noc dla niej nie znaczysz po prostu nic. No trzeba być kompletnym idiota myśleć inaczej
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard ogarnij się bo bredzisz... KAŻDA laska na SU jest CZŁOWIEKIEM. KAŻDY człowiek powinien się liczyć z konsekwencjami swoich decyzji. NIKT nie obiecuje ze rozpoczynając transmisje na SU będzie tylko milo i przyjemnie. Poza tym każda rozsądna transmitująca opinie z forum ma głęboko w de...bo Ci co piszą na forum to jakieś marne promile oglądających SU, jesteśmy nieistotni.
Nie zaglądam do Pauli, ale wnoszę po tym co piszecie na forum ze te obelgi i wyzwiska to robota kilku z Was - stałych klientów i to Wy jej to załatwiliście, ona na to pozwoliła bo kilku bluzgaczy mocno złociło. Większość lasek działa podobnie...maja jakichś wkurwiających kolesi u siebie to ich tolerują dopóki kasa się zgadza...czasem ich poziom tolerancji dla wkurwiającego złotnika osiągnie maksimum i taki kolo tez dostaje bana. Bywają nieliczne transmitujące które wypierdolą każdego nawet najbogatszego złotnika który je wkurwia i wtedy może maja parę groszy mniej ale maja kontrole nad tym co się u nich dzieje.
Juz to kilka razy pisałem ale znów się powtórzę...Dlaczego jest/było wiele transmitujących które zarabiają na kam podobne pieniądze i maja spokój? ba, nawet nie dorobiły się wątku na forum?
I wybij sobie z głowy te urojenia ze Paula tu jest dla dobrego towarzystwa, zabawy etc... SU to portal zarobkowy, żeton - koniec tematu. Jeśli jest inaczej to zawsze może odpalić ukryta trans i całkowicie za darmo dotrzymywać wam towarzystwa aż do późnej starości.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


... Jeśli jest inaczej to zawsze może odpalić ukryta trans i całkowicie za darmo dotrzymywać wam towarzystwa aż do późnej starości.'' dobre ,naprawdę dobre :lol: Bravo Ty! masz rację.
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wikii.wiktoria pisze:zgadzam się z Tobą że dzięki Tobie i takim jak Ty Paula mogła sobie pozwolić na ''luksusowe''życie,niestety niektórzy nie potrafią tego zrozumieć że Paula jest tu żeby zarabiać bo za komplementy nie zapłaci niestety rachunków...

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


A co tu jest do rozumienia? Fakt jak na transmisji jest interakcja, jakaś wież jest fajnie, ale nie oszukujmy się portal opiera sie na żetonach.
Może 5 dziewczyn jest tu dla rozrywki, ale reszta chce zarobic.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


antoni.czekailo pisze:
adamosx pisze:Śmiać mi się chce z Pauli, najpierw ryczy i gada publiczie 'nigdy nie pojawiaj się na mojej transmisji", a potem wielka zgoda, a za jakiś czas znów będzie to samo :D Paula serio wierzysz, że Spikel czy Monti sie zmienią? Widać, że dla żetonika jesteś wstanie wszystko znieść, słabo, tylko następnym razem nie odstawiaj tych teatrzyków :lol: :lol:



Żeton się musi zgadzać więc szopka trwa. Sądziłem, że mimo wszystko, więcej w niej honoru ale nie ma go za grosz. Tylko po co te cyrki z pozwami? Żenujący ten teatrzyk tragicznie :nea:



Pozwolę sobie zacytować wcześniejsze wypowiedzi....
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kodak pisze:
wikii.wiktoria pisze:zgadzam się z Tobą że dzięki Tobie i takim jak Ty Paula mogła sobie pozwolić na ''luksusowe''życie,niestety niektórzy nie potrafią tego zrozumieć że Paula jest tu żeby zarabiać bo za komplementy nie zapłaci niestety rachunków...

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


A co tu jest do rozumienia? Fakt jak na transmisji jest interakcja, jakaś wież jest fajnie, ale nie oszukujmy się portal opiera sie na żetonach.
Może 5 dziewczyn jest tu dla rozrywki, ale reszta chce zarobic.


jak widać nie wszyscy to rozumieją,i myślą że dziewczyny siedzą tam dla wirtualnych znajomości tak jakby w życiu realnym ich nie znały już nikogo.oczywiście ze portal jest po to żeby zarabiać tak samo jak dziewczyny które tu występują.
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:hard te przednie co piszesz to naprawdę politowanie ty myslisz ze paula lubi twoje idiotyczne żarty i towarzystwo jak ciebie jebie jak psa. Noc dla niej nie znaczysz po prostu nic. No trzeba być kompletnym idiota myśleć inaczej

Wiesz co ci napisze spikel20 ty tak na prawdę to gówno wiesz jakie ja mam tak naprawdę relacje z Paulą, bo po pierwsze krótko i rzadko bywasz na SU a poza tym czat to nie wszystko ty......Aha jak na razie to chyba nie muszę pisać kto jest u niej na czacie traktowany jak pies jak tylko się pojawi wiec daruj sobie te insynuacje. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


raczej żadna dziewczyna tutaj nie jest po to żeby nawiązać jakąś wirtualną znajomość a jeśli to wirtualno-żetonową znajomość wiadomo po co przychodzą i czego oczekują od widzów i Ci co dają mogą też liczyć na jakąś tam znajomość tak wszędzie jest i będzie taki portal takie zasady
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:hard te przednie co piszesz to naprawdę politowanie ty myslisz ze paula lubi twoje idiotyczne żarty i towarzystwo jak ciebie jebie jak psa. Noc dla niej nie znaczysz po prostu nic. No trzeba być kompletnym idiota myśleć inaczej

Wiesz co ci napisze spikel20 ty tak na prawdę to gówno wiesz jakie ja mam tak naprawdę relacje z Paulą, bo po pierwsze krótko i rzadko bywasz na SU a poza tym czat to nie wszystko ty......Aha jak na razie to chyba nie muszę pisać kto jest u niej na czacie traktowany jak pies jak tylko się pojawi wiec daruj sobie te insynuacje. :!: :!: :!: :!:


Hard prawda w oczy kole ze ludzie pracujący ciężko nie maja czasu siedziec z nią do rana. A jebanie fochów ze ktoś nie siedzi jest żałosne . Ponieważ ludzie maja własne zycie IP race. Ty hard ja znasz daruj sobie noc o niej nie wiesz jaka jest. Toleruje ciebie najwyżej ty myslisz ze bedzie za toba tęsknić to sie mylisz . Każde tobie to tutaj powie bez pieniędzy to zapomnij . Hard jestes dla niej zerem życiowym i tyle w temacir
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:hard te przednie co piszesz to naprawdę politowanie ty myslisz ze paula lubi twoje idiotyczne żarty i towarzystwo jak ciebie jebie jak psa. Noc dla niej nie znaczysz po prostu nic. No trzeba być kompletnym idiota myśleć inaczej

Wiesz co ci napisze spikel20 ty tak na prawdę to gówno wiesz jakie ja mam tak naprawdę relacje z Paulą, bo po pierwsze krótko i rzadko bywasz na SU a poza tym czat to nie wszystko ty......Aha jak na razie to chyba nie muszę pisać kto jest u niej na czacie traktowany jak pies jak tylko się pojawi wiec daruj sobie te insynuacje. :!: :!: :!: :!:


Hard prawda w oczy kole ze ludzie pracujący ciężko nie maja czasu siedziec z nią do rana. A jebanie fochów ze ktoś nie siedzi jest żałosne . Ponieważ ludzie maja własne zycie IP race. Ty hard ja znasz daruj sobie noc o niej nie wiesz jaka jest. Toleruje ciebie najwyżej ty myslisz ze bedzie za toba tęsknić to sie mylisz . Każde tobie to tutaj powie bez pieniędzy to zapomnij . Hard jestes dla niej zerem życiowym i tyle w temacir

Wiesz co ci napiszę spikel20 że przychodząc to na SU i na to forum nie sadziłem że będę maił tu do czynienia z takimi KRETYNAMI jak ty ale jeszcze raz świat potrafił mnie zadziwić. :!: :!: :!: :!:
PS ty masz kłopoty z czytaniem tekstu ze zrozumieniem wiec kończę już tu z tobą dyskusje. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Teraz czekamy na Niemena "Dziwny jest ten..." I tak calkiem serio, tym razem bez zlosliwosci Hard... ja nie wiem czy Ty jestes glupi czy naiwny czy obie te cechy naraz. Tak czy inaczej zal.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard ty tu nie rob siebie poligloty. Bo ty chyba nie rozumiesz pewnych zeczy.I wmawiasz sobie ze jestes taki zajebisty i paula ciebie uwielbia . Szczerze chuja tylko ciebie toleruje . Ale ty swoje. Niestety trzeba ściągnąć z oczu okulary. Paula odejdzie to będziesz jej mógł dupecobroboc późnej i wrócisz nactarczy u kocurka
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Oj spikel20 jak twierdzisz że ja ni dla mniej tu nie robiłem to sie grubo mylisz.No tak ty tylko myślisz tutaj przez pryzmat ile to biedny spikel20 jej tu tych jebanych żetonków nie dał.Ale nie bierzesz pod uwagę że to ja całymi nocami dotrzymuje jej towarzystwa,rozśmieszam ja jak tylko umiem i powoduje że miło spędza tu za nami ten swój czas.


hard ty to już będziesz tylko starszy ale na pewno nie mądrzejszy :facepalm: ciekawy jestem czy ty naprawdę wierzysz że pauli zależy na twoim towarzystwie i rozśmieszaniu ? ciekawe że nie umiesz jej rozśmieszyć jak nie dostaje żetonów i jakoś wtedy nie siedzi z tobą cała noc tylko 1 max 2 i znika z SU
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Oj spikel20 jak twierdzisz że ja ni dla mniej tu nie robiłem to sie grubo mylisz.No tak ty tylko myślisz tutaj przez pryzmat ile to biedny spikel20 jej tu tych jebanych żetonków nie dał.Ale nie bierzesz pod uwagę że to ja całymi nocami dotrzymuje jej towarzystwa,rozśmieszam ja jak tylko umiem i powoduje że miło spędza tu za nami ten swój czas.


hard ty to już będziesz tylko starszy ale na pewno nie mądrzejszy :facepalm: ciekawy jestem czy ty naprawdę wierzysz że pauli zależy na twoim towarzystwie i rozśmieszaniu ? ciekawe że nie umiesz jej rozśmieszyć jak nie dostaje żetonów i jakoś wtedy nie siedzi z tobą cała noc tylko 1 max 2 i znika z SU


Ja pierdole miałem już nic nie pisać bo zaraz znajdzie się kolejny idiota który znowu tu napisze że nabijam sobie posty i nic innego.Ale postanowiłem jeszcze raz zająć tu głos.
Wyobraź sobie że PAULINA często daje mi do zrozumienia na czacie że zależy jej na mojej obecności ale taki głąb jak ty może tego nie wyłapać .A co do tego rozśmieszania bez żetonków to też nie masz racji bo tez jak mi wyjdzie to potrafiłem ja rozśmieszać jak były żetonki i jak ich nie było wiec się już tu aż tak nie produkuj.A co do siedzenia przez cała noc top weź pod uwagę że ona jest tylko człowiekiem a ludzie potrafią być czasami zmęczeni i nie mają ochoty siedzieć do rana nawet i w miłym towarzystwie.KONIEC. :!: :!: :!: :!:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jak jej tak bardzo zależy na Tobie to niech napisze tutaj "Zależy mi na Hardzie bardziej niż na kimkolwiek innym na forum" :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, MonsterGuzikowy, Sexi_gang i 48 gości