PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ruger44 pisze:Jak jej tak bardzo zależy na Tobie to niech napisze tutaj "Zależy mi na Hardzie bardziej niż na kimkolwiek innym na forum" :)

i jeszcze hard jest mi droższy niż wszystkie żetony dziesięciu takich byle spikelów i montich :D
LEON LXIX


a jednak już Paula zapowiedziała że tak do końca nie odchodzi, że czasami się pojawi na SU więc śmiem twierdzić że faktycznie to całe zamieszanie z jej odejściem to tylko aby wzbudzić większe zainteresowanie swoją osobą.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


i tak ogólnie to niech nie robi szopki z odejściem tylko jak potrzebuje odejść lub zrobić sobie przerwę to niech to po prostu zrobi a nie że będzie odchodzić przez 2 miesiące, na co ona liczy że ludzie zaczną ją przekonywać żeby została ? pamiętacie cherry jakoś odeszła ( a szkoda ) nie wylewała gorzkich żali że odchodzi zrobiła chyba 2 transmisje z pożegnaniem i jej nie ma a paula będzie 2 miechy odchodzić a żeby nie było że szybciej wróci jak odejdzie :D jeszcze mogła by potem zmienić nik na paula luxury plus size :lol:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wikii.wiktoria pisze:a jednak już Paula zapowiedziała że tak do końca nie odchodzi, że czasami się pojawi na SU więc śmiem twierdzić że faktycznie to całe zamieszanie z jej odejściem to tylko aby wzbudzić większe zainteresowanie swoją osobą.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

dopiero co napisałem szybciej wróci jak odejdzie :laughingnew: przecież to oczywiste że chodzi jej tylko o żetony jedyny sposób żeby ją przekonać żeby została
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To ja może się wypowiem na temat mojej przyszłości na Showup.tv....

Tak odchodzę.
Tak wpadnę czasem pogadać, ale już bez pokazów.
Nie, nie będzie pożegnalnej transmisji.
Nie, nie odchodzę przez forum, a przez osoby, które były mi bliskie, a wtedy kiedy było mi w chuj ciężko dopierdalały mi na każdym kroku...

Wole poświęcić ten czas osobom, które naprawdę to docenią.

Dziękuje.
Temat uważam za zakończony.
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula


wrednaPaula pisze:To ja może się wypowiem na temat mojej przyszłości na Showup.tv....

Wole poświęcić ten czas osobom, które naprawdę to docenią.


Czyli sex za kasę :D tylko czy oni naprawdę cię docenią :dontknow:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wrednaPaula pisze:To ja może się wypowiem na temat mojej przyszłości na Showup.tv....

Tak odchodzę.
Tak wpadnę czasem pogadać, ale już bez pokazów.
Nie, nie będzie pożegnalnej transmisji.
Nie, nie odchodzę przez forum, a przez osoby, które były mi bliskie, a wtedy kiedy było mi w chuj ciężko dopierdalały mi na każdym kroku...

Wole poświęcić ten czas osobom, które naprawdę to docenią.

Dziękuje.
Temat uważam za zakończony.



Z tymi tekstami ze ja i monti ciebie zniszczyli i przez nas odchodzisz to sobie daruj. Kota nie dostałaś na smutki i co z tego wyjebane bo żetony nie ma ????
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paula odchodzi, Kocurek właśnie straszy, że zniszczyli ją na SU psychicznie i znika na dobre, matko bosko, same dramaty :cray: A najprawdziwsza prawda jest jedna, "takie" panny, szybko z Szołapa nie odejdą. Czekam na dalszy ciąg, tegoż, coraz bardziej żałosnego teatrzyku.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


odejdą nie odejdą czas pokaże tyle że dręczenie jakiejś panny bo się jej nie lubi czy o zgrozo wyjebała typa z czatu jest lekko słabe .Faceta jak jakaś panna wkurwi to ją olewa i tyle a nie zachowuje się jak cipa i płacze na czacie , czy wypisuje jakieś gorzkie żale w necie
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dziadku (HardRockCaffe) czy te pisanie "nono" po prawie każdej wiadomości to jakiś tik nerwowy czy jakieś inne zaburzenia geriatryczne? :unsure:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:dziadku (HardRockCaffe) czy te pisanie "nono" po prawie każdej wiadomości to jakiś tik nerwowy czy jakieś inne zaburzenia geriatryczne? :unsure:



To "no no" to kojarzy mi się z Ekologiem od Anki żebraczki czyli Anki92x :D
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:dziadku (HardRockCaffe) czy te pisanie "nono" po prawie każdej wiadomości to jakiś tik nerwowy czy jakieś inne zaburzenia geriatryczne? :unsure:

Mam dobre humorek wiec ci odpisze.Jak dla ciebie to może być i wada genetyczna czy objaw choroby sierocej ty'' młodzieniaszku''. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:..no .no.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HArd ta czysta patologia co sie tutaj wyprawia nadaje sie wyłącznie do psychiatry żeby ktoś mógł określić relacje jakie tu panują . Bo widze ze tu każdy ma pod kopuła . Jak jej była ciężko a co nikomu nie jest ciężko . Każdy dibrxe sie ze jest egoistka bez żadnych uczuć personalnych. Jedynie to co kocha to kasa i nic wyłącznie . Nie sie fo roboty bierze bo trzy lata utrzymywałem ta patologie to mi wystarczy zupełności. I zero pociegowania i jeszcze pisanie se przez nas odchodzi . A odchodzi bo Zeton sie nie sypie. Niech idzie do roboty i zobaczynybile zarobi i czy tak łatwo przychodzi .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Skoro już ustalono, że Wredną trzyma tu żeton a Hardzik go nie ma to mam dla ciebie propozycje - załóż jakąś zbiórkę na siepomaga czy innej platformie. Dzieci, ładne laski i zwierzaczki zgarniają najwięcej kasy tylko będziesz musiał trochę nakłamać, ale nawet jak zdefraudujesz gruby pieniądz to ze względu na swój wiek najwyżej zostaniesz skazany na bolesne czopki.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:Skoro już ustalono, że Wredną trzyma tu żeton a Hardzik go nie ma to mam dla ciebie propozycje - załóż jakąś zbiórkę na siepomaga czy innej platformie. Dzieci, ładne laski i zwierzaczki zgarniają najwięcej kasy tylko będziesz musiał trochę nakłamać, ale nawet jak zdefraudujesz gruby pieniądz to ze względu na swój wiek najwyżej zostaniesz skazany na bolesne czopki.




On by sie cieszył przecież co noc przychodzili by go ruchac ;) w tym więzieniu
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:HArd ta czysta patologia co sie tutaj wyprawia nadaje sie wyłącznie do psychiatry żeby ktoś mógł określić relacje jakie tu panują . Bo widze ze tu każdy ma pod kopuła . Jak jej była ciężko a co nikomu nie jest ciężko . Każdy dibrxe sie ze jest egoistka bez żadnych uczuć personalnych. Jedynie to co kocha to kasa i nic wyłącznie . Nie sie fo roboty bierze bo trzy lata utrzymywałem ta patologie to mi wystarczy zupełności. I zero pociegowania i jeszcze pisanie se przez nas odchodzi . A odchodzi bo Zeton sie nie sypie. Niech idzie do roboty i zobaczynybile zarobi i czy tak łatwo przychodzi .


Ty się chwalisz czy żalisz? Bo ja czegoś tu nie rozumiem.
Odpowiedz proszę szczerze, dawałeś Jej kasę dobrowolnie, nikt Cię nie zmuszał,
pewni ludzie ostrzegali Cię jak to się skończy, ale nie chciałeś w to wierzyć, więc powiedz na co Ty liczyłeś?

Że będziecie parą?
Że wyciągniesz ją z SU?

Nie potrafię Cię zrozumieć....
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:HArd ta czysta patologia co sie tutaj wyprawia nadaje sie wyłącznie do psychiatry żeby ktoś mógł określić relacje jakie tu panują . Bo widze ze tu każdy ma pod kopuła . Jak jej była ciężko a co nikomu nie jest ciężko . Każdy dibrxe sie ze jest egoistka bez żadnych uczuć personalnych. Jedynie to co kocha to kasa i nic wyłącznie . Nie sie fo roboty bierze bo trzy lata utrzymywałem ta patologie to mi wystarczy zupełności. I zero pociegowania i jeszcze pisanie se przez nas odchodzi . A odchodzi bo Zeton sie nie sypie. Niech idzie do roboty i zobaczynybile zarobi i czy tak łatwo przychodzi .

Może tak i bez twoich jebanych żetonków trochę mniej tu zarabia ale z tego co widzę to i tak sobie jak na ta sytuację nieźle tu radzi wiec nie rób z siebie już takiego '' zbawce świata''. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:HArd ta czysta patologia co sie tutaj wyprawia nadaje sie wyłącznie do psychiatry żeby ktoś mógł określić relacje jakie tu panują . Bo widze ze tu każdy ma pod kopuła . Jak jej była ciężko a co nikomu nie jest ciężko . Każdy dibrxe sie ze jest egoistka bez żadnych uczuć personalnych. Jedynie to co kocha to kasa i nic wyłącznie . Nie sie fo roboty bierze bo trzy lata utrzymywałem ta patologie to mi wystarczy zupełności. I zero pociegowania i jeszcze pisanie se przez nas odchodzi . A odchodzi bo Zeton sie nie sypie. Niech idzie do roboty i zobaczynybile zarobi i czy tak łatwo przychodzi .

Może tak i bez twoich jebanych żetonków trochę mniej tu zarabia ale z tego co widzę to i tak sobie jak na ta sytuację nieźle tu radzi wiec nie rób z siebie już takiego '' zbawce świata''. :!: :!: :!: :!:


no nie wiem dziadek, bez donejtów spikela i tego drugiego to nawet na czynsz za ten loft nie uzbiera
LEON LXIX


Robinek29 pisze:
Spikel20 pisze:HArd ta czysta patologia co sie tutaj wyprawia nadaje sie wyłącznie do psychiatry żeby ktoś mógł określić relacje jakie tu panują . Bo widze ze tu każdy ma pod kopuła . Jak jej była ciężko a co nikomu nie jest ciężko . Każdy dibrxe sie ze jest egoistka bez żadnych uczuć personalnych. Jedynie to co kocha to kasa i nic wyłącznie . Nie sie fo roboty bierze bo trzy lata utrzymywałem ta patologie to mi wystarczy zupełności. I zero pociegowania i jeszcze pisanie se przez nas odchodzi . A odchodzi bo Zeton sie nie sypie. Niech idzie do roboty i zobaczynybile zarobi i czy tak łatwo przychodzi .


Ty się chwalisz czy żalisz? Bo ja czegoś tu nie rozumiem.
Odpowiedz proszę szczerze, dawałeś Jej kasę dobrowolnie, nikt Cię nie zmuszał,
pewni ludzie ostrzegali Cię jak to się skończy, ale nie chciałeś w to wierzyć, więc powiedz na co Ty liczyłeś?

Że będziecie parą?
Że wyciągniesz ją z SU?

Nie potrafię Cię zrozumieć....

Przecież to skończony burak głupek i nieuk wiec z kimś takim to wstyd się gdzieś pokazać nie mówiąc już o jakimś trwalszym związku.Liczył że sobie podupcy a czy to robił to już jego spytajcie ja tam swoje wiem. :!: :!: :!: :!:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spikel20 pisze:HArd ta czysta patologia co sie tutaj wyprawia nadaje sie wyłącznie do psychiatry żeby ktoś mógł określić relacje jakie tu panują . Bo widze ze tu każdy ma pod kopuła . Jak jej była ciężko a co nikomu nie jest ciężko . Każdy dibrxe sie ze jest egoistka bez żadnych uczuć personalnych. Jedynie to co kocha to kasa i nic wyłącznie . Nie sie fo roboty bierze bo trzy lata utrzymywałem ta patologie to mi wystarczy zupełności. I zero pociegowania i jeszcze pisanie se przez nas odchodzi . A odchodzi bo Zeton sie nie sypie. Niech idzie do roboty i zobaczynybile zarobi i czy tak łatwo przychodzi .



Tak chciałbym zrozumieć, na co Ty liczyles chłopie? Jakoś tak po ludzku mi Cię szkoda. Jeszcze miesiąc temu Ci pisałem, inni pisali jakim jesteś pionkiem w jej grze, ale gdzie, na złość rzucales jej jeszcze więcej żetonów i wyzywales każdego na forum, kto mówił, że przyjedziesz się na niej. Co więcej, wątpię czy rozum Ci w końcu wróci i boję się, że niebawem wrócisz do swej Pani z podkulonym ogonem.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości