PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Strasznie ciężko Was się czyta, zamiast się pogodzić to będziecie jątrzyć w nieskończoność... :?



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
_asad_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 lut 2018, 17:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wikii.wiktoria pisze:
Kodak pisze:
wikii.wiktoria pisze:zgadzam się z Tobą że dzięki Tobie i takim jak Ty Paula mogła sobie pozwolić na ''luksusowe''życie,niestety niektórzy nie potrafią tego zrozumieć że Paula jest tu żeby zarabiać bo za komplementy nie zapłaci niestety rachunków...

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


A co tu jest do rozumienia? Fakt jak na transmisji jest interakcja, jakaś wież jest fajnie, ale nie oszukujmy się portal opiera sie na żetonach.
Może 5 dziewczyn jest tu dla rozrywki, ale reszta chce zarobic.


jak widać nie wszyscy to rozumieją,i myślą że dziewczyny siedzą tam dla wirtualnych znajomości tak jakby w życiu realnym ich nie znały już nikogo.oczywiście ze portal jest po to żeby zarabiać tak samo jak dziewczyny które tu występują.


Przepraszam, ale muszę Cię wyprowadzić z błędu i uświadomić, bo znam tu niejedną dziewczynę, które potrafiły i całą noc siedzieć ZA DARMO na ukrytej trans by po prostu porozmawiać czy powygłupiać się, a ja żetonów raczej nie daję osobom które lubię :? Nawet i mam z nimi kontakt kilka lat po zakończeniu "kariery", a żeton to nie wszystko, bo mało która lubi siedzieć 20min w absolutnej ciszy, tacy rozmówcy bez pieniędzy są również mile widziani przez większość dziewczyn. Powiem więcej, każda z nich nawet jak poproszę o kasę to mi ją da, bo mi ufają i tak dalej. To fakt, że tu niemal każda jest dla kasy i gdyby nie zarabiały tu to by ich nie było, ale takie pisanie " tak jakby w życiu realnym ich nie znały już nikogo" to trochę mnie bawi. Czemu? Wystarczy wejść w święta czy Sylwestra by ujrzeć te rozchwytywane przez znajomych piękności, no, mają mnóstwo znajomych:] Wolą od nich siedzieć tu za 500zł niż na imprezie, tak, z pewnością tak jest 8-) Po drugie dziewczyna w sklepie mięsnym czy na przystanku autobusowym też nie szuka znajomości, bo nie po to tam stoi, ale można ją poznać, prawda? SU to miejsce jak każde inne, tylko wiadomo, że niektóre dziewczyny często łowią frajerów, piszą piękne słówka by się przymilić, a nierozgarnięci zbytnio faceci myślą, że coś z tego może być i są kimś wyjątkowym, a to jest tylko ich "praca".
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Robinek29 pisze:
Spikel20 pisze:HArd ta czysta patologia co sie tutaj wyprawia nadaje sie wyłącznie do psychiatry żeby ktoś mógł określić relacje jakie tu panują . Bo widze ze tu każdy ma pod kopuła . Jak jej była ciężko a co nikomu nie jest ciężko . Każdy dibrxe sie ze jest egoistka bez żadnych uczuć personalnych. Jedynie to co kocha to kasa i nic wyłącznie . Nie sie fo roboty bierze bo trzy lata utrzymywałem ta patologie to mi wystarczy zupełności. I zero pociegowania i jeszcze pisanie se przez nas odchodzi . A odchodzi bo Zeton sie nie sypie. Niech idzie do roboty i zobaczynybile zarobi i czy tak łatwo przychodzi .


Ty się chwalisz czy żalisz? Bo ja czegoś tu nie rozumiem.
Odpowiedz proszę szczerze, dawałeś Jej kasę dobrowolnie, nikt Cię nie zmuszał,
pewni ludzie ostrzegali Cię jak to się skończy, ale nie chciałeś w to wierzyć, więc powiedz na co Ty

Że będziecie parą?
Że wyciągniesz ją z SU?



Nie potrafię Cię zrozumieć....

Robinek pewni ludzie przecież ty napierdalaes na nią cały czas i to co ja tu pisze to jest noc porównując ciebie Wiec naprawdę sie nie udzielaj. Pochwał sie kolega z forum jaki byłeś i co pisałeś . Pisac mogłeś wszystko bo forum twoje było naszczenscie zniknęło.:))
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard wstyd sie pokazać to było by z toba bo wygladasz jak dziad a te epitety tylko o tobie świadczą jaki jestes. Bo to sie wyłącznie ciebie dotyczy. Ja mogą mieć każda kobietę a ty niestety nikogo :D . A ja Pauli chciałem tylko pomuc i tak sie odwdzięcza . Tej kobiecie sie nie bo najpierw musi isc do psychologa żeby jej w głowie priorytety poukładał . A ty I Szatnik to zboczence tylko i tyle w temacie
A Paulę eksmisją czeka lub wrócenie do starej branży
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard wstyd sie pokazać to było by z toba bo wygladasz jak dziad a te epitety tylko o tobie świadczą jaki jestes. Bo to sie wyłącznie ciebie dotyczy. Ja mogą mieć każda kobietę a ty niestety nikogo :D . A ja Pauli chciałem tylko pomuc i tak sie odwdzięcza . Tej kobiecie sie nie bo najpierw musi isc do psychologa żeby jej w głowie priorytety poukładał . A ty I Szatnik to zboczence tylko i tyle w temacie
A Paulę eksmisją czeka lub wrócenie do starej branży


fantazja cię poniosła, chciałeś powiedzieć, że możesz mieć każdą kobietę z roksy za pieniądze :D
LEON LXIX


Spikel20 pisze:Hard wstyd sie pokazać to było by z toba bo wygladasz jak dziad a te epitety tylko o tobie świadczą jaki jestes. Bo to sie wyłącznie ciebie dotyczy. Ja mogą mieć każda kobietę a ty niestety nikogo :D . A ja Pauli chciałem tylko pomuc i tak sie odwdzięcza . Tej kobiecie sie nie bo najpierw musi isc do psychologa żeby jej w głowie priorytety poukładał . A ty I Szatnik to zboczence tylko i tyle w temacie
A Paulę eksmisją czeka lub wrócenie do starej branży


Tobie z tej desperacji się w głowie pomieszało.

Ty chciałeś jej pomóc płacąc jej za rozbieranie się i świecenie dupą?
A teraz jeszcze wypominasz publicznie, że za Twoje żyła?

Człowieku przestań beczeć.
Wydałeś trochę kasy i teraz płaczesz bo nie masz ani kasy ani laski, a żal Ci dupę ściska.
Paula ma z Ciebie niezły ubaw.

A to czy odejdzie z SU czy będzie robiła co chce, to jest tylko Jej sprawa.
Jest wolną dorosłą kobietą i może robić co chce, jak chce i z kim chce.
Nie miałeś, nie masz i nie będziesz miał na to wpływu.

Odnośnie mojego byłego forum, to widać mało wiesz, a w sumie to nic i tak zostanie.

To mój ostatni post w Twoją stronę, nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto nie potrafi
poprawnie sklecić zdania w rodzimym języku i zachowuje się jak idiota.
Powodzenia życzę.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomcio_paluszek pisze:Przepraszam, ale muszę Cię wyprowadzić z błędu i uświadomić, bo znam tu niejedną dziewczynę, które potrafiły i całą noc siedzieć ZA DARMO na ukrytej trans by po prostu porozmawiać czy powygłupiać się, a ja żetonów raczej nie daję osobom które lubię :? Nawet i mam z nimi kontakt kilka lat po zakończeniu "kariery", a żeton to nie wszystko, bo mało która lubi siedzieć 20min w absolutnej ciszy, tacy rozmówcy bez pieniędzy są również mile widziani przez większość dziewczyn. Powiem więcej, każda z nich nawet jak poproszę o kasę to mi ją da, bo mi ufają i tak dalej. To fakt, że tu niemal każda jest dla kasy i gdyby nie zarabiały tu to by ich nie było, ale takie pisanie " tak jakby w życiu realnym ich nie znały już nikogo" to trochę mnie bawi. Czemu? Wystarczy wejść w święta czy Sylwestra by ujrzeć te rozchwytywane przez znajomych piękności, no, mają mnóstwo znajomych:] Wolą od nich siedzieć tu za 500zł niż na imprezie, tak, z pewnością tak jest 8-)

Tomcio, troszke idealizujesz. Pelna zgoda, bywaja tu dziewczyny ktore lubia pogadac. Sam mam znajome na pitu pitu, ale to w wiekszosci te ktore juz nie nadaja i znajomosc przeniosla sie poza SU. Nie zmienia to faktu ze wiekszosc dziewczyn jest tu w pracy i owszem mozesz je zabawiac rozmowa ale siedza na SU nie dla rozmowy. Tak czysto statystycznie to ile z tych traktujacych prace na SU bardziej serio rzeczywiscie ma ochote na jakies wieksze bezzetonowe "zaprzyjaznianie sie"?
Zgadzam sie tez ze jakis rozmowca na "martwym czacie" jest z reguly mile widziany tyle, ze "martwy czat" to gdzies tam na dole najczesciej...
Z tymi swietami i Sylwestrem to tez bym nie przesadzal...akurat w tym roku mialem ten tydzien w pracy i cos tam podgladalem...szalu nie bylo...
Zreszta, wciaganie sie w dyskusje o dziewczynach ktore lubia sie pozaprzyjazniac w gratisie, w watku o Pauli jest troche off top. Bo co jak co, ale tutaj nawet zwolennicy Pauli raczej przyznaja ze akurat ona to jest tutaj przede wszystkim dla kasy a nie charytatywnych przyjacielskich rozmow.
tomcio_paluszek pisze: niektóre dziewczyny często łowią frajerów, piszą piękne słówka by się przymilić, a nierozgarnięci zbytnio faceci myślą, że coś z tego może być i są kimś wyjątkowym, a to jest tylko ich "praca".

Zamiast "niektore" napisalbym "wiekszosc" i tym jednym zdaniem zakonczyl dyskusje o Pauli...niestety spora czesc powie ze to nieprawda...i tak sie to SU kreci...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


coraz większa fala hejtu wylewa się na modelki wiadomo każda kombinowała jak oskubać z oszczędności panów wchodzących na SU panowie Ci dowiedzieli się jak to działo i teraz jest hejt co do miłych rozmów to owszem modelki lubią taką atmosferę ale tylko ze względu na to że to przyciąga potencjalnych klientów



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
Spikel20 pisze:Hard wstyd sie pokazać to było by z toba bo wygladasz jak dziad a te epitety tylko o tobie świadczą jaki jestes. Bo to sie wyłącznie ciebie dotyczy. Ja mogą mieć każda kobietę a ty niestety nikogo :D . A ja Pauli chciałem tylko pomuc i tak sie odwdzięcza . Tej kobiecie sie nie bo najpierw musi isc do psychologa żeby jej w głowie priorytety poukładał . A ty I Szatnik to zboczence tylko i tyle w temacie
A Paulę eksmisją czeka lub wrócenie do starej branży


Tobie z tej desperacji się w głowie pomieszało.

Ty chciałeś jej pomóc płacąc jej za rozbieranie się i świecenie dupą?
A teraz jeszcze wypominasz publicznie, że za Twoje żyła?

Człowieku przestań beczeć.
Wydałeś trochę kasy i teraz płaczesz bo nie masz ani kasy ani laski, a żal Ci dupę ściska.
Paula ma z Ciebie niezły ubaw.

.

A to czy odejdzie z SU czy będzie robiła co chce, to jest tylko Jej sprawa.
Jest wolną dorosłą kobietą i może robić co chce, jak chce i z kim chce.
Nie miałeś, nie masz i nie będziesz miał na to wpływu.

Odnośnie mojego byłego forum, to widać mało wiesz, a w sumie to nic i tak zostanie.

To mój ostatni post w Twoją stronę, nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto nie potrafi
poprawnie sklecić zdania w rodzimym języku i zachowuje się jak idiota.
Powodzenia życzę.


Po pierwsze ty o moje finanse sie nie mart bo to co wydałem to chuj porównując z toba co moze jej dał 10 tys zł i lamentował i płakał . Taki zakochany byłeś w niej aż sie żona dowiedziała Hahah robinek więcej wiem o tobie niż sie tobie wydaje. A psycholem to jestes gorszym od montiego. Wiec sobie tutaj niedosładzanych jaki ty obrońca zajebisty. A kto sie chciał z nią żenić chyba ty a nie ja. Teraz moze robic co chce a kiedyś jej nic nie pozwałeś i wieczne waty Wiec naprawdę przestan tutaj pisac brednie . Bo jestes gorszy od wszystkich tutaj razem wzietych
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard wstyd sie pokazać to było by z toba bo wygladasz jak dziad a te epitety tylko o tobie świadczą jaki jestes. Bo to sie wyłącznie ciebie dotyczy. Ja mogą mieć każda kobietę a ty niestety nikogo :D . A ja Pauli chciałem tylko pomuc i tak sie odwdzięcza . Tej kobiecie sie nie bo najpierw musi isc do psychologa żeby jej w głowie priorytety poukładał . A ty I Szatnik to zboczence tylko i tyle w temacie
A Paulę eksmisją czeka lub wrócenie do starej branży



Ja też mogę mieć każdą i się jakoś nie chwalę :P Możemy się zmierzyć, wyznacz laskę z SU a po tygodniu ten który zdobędzie jej względy wygrywa.

Kiedyś założyłem się z pewną dziewczyną która "dawno odeszła z SU" że wyznaczyła mi laskę na transmisji której miałem zdobyć numer tel, za co w nagrodę miałem dostać 1000żet. Wystarczyło mi 15 min żeby mieć tel. Ale żetonów i tak nie dostałem bo na końcu powiedziałem jak już zdobyłem numer że to był tylko zakład i sie jej przykro zrobiło.
:(
Awatar użytkownika
_asad_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 lut 2018, 17:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Propsy dla Pauli.
Tyle lat...
Tyle kasy....
I to wszystko z utrzymaniem dystansu do zakochanców...
Mistrzostwo świata.
Wychodzi na to, ze Hard jednak najrozsądniejszy :-)
To tzw mądrość i doświadczenie co się iskrzy srebrem na skroniach.
Tak trzymaj Hard.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I Hard tez moze miec każdą* kobiete, nawet nie majac grosza przy duszy i nie musi sie tym tutaj chwalic.
*każdą której transmisje sobie włączy na ogólnym
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:I Hard tez moze miec każdą* kobiete, nawet nie majac grosza przy duszy i nie musi sie tym tutaj chwalic.
*każdą której transmisje sobie włączy na ogólnym


I to niejedną :-)
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ach ci żałośni janusze zapatrzeni ślepo w swoje wyrachowane ulubienice ... :)

Obrazek
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:I Hard tez moze miec każdą* kobiete, nawet nie majac grosza przy duszy i nie musi sie tym tutaj chwalic.
*każdą której transmisje sobie włączy na ogólnym

Nie przesadzajmy panowie no chyba że chodzi wam o te wirtualne znajomości to wtedy może i bym się z wami zgodził. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


_asad_ pisze:
Spikel20 pisze:Hard wstyd sie pokazać to było by z toba bo wygladasz jak dziad a te epitety tylko o tobie świadczą jaki jestes. Bo to sie wyłącznie ciebie dotyczy. Ja mogą mieć każda kobietę a ty niestety nikogo :D . A ja Pauli chciałem tylko pomuc i tak sie odwdzięcza . Tej kobiecie sie nie bo najpierw musi isc do psychologa żeby jej w głowie priorytety poukładał . A ty I Szatnik to zboczence tylko i tyle w temacie
A Paulę eksmisją czeka lub wrócenie do starej branży



Ja też mogę mieć każdą i się jakoś nie chwalę :P Możemy się zmierzyć, wyznacz laskę z SU a po tygodniu ten który zdobędzie jej względy wygrywa.

Kiedyś założyłem się z pewną dziewczyną która "dawno odeszła z SU" że wyznaczyła mi laskę na transmisji której miałem zdobyć numer tel, za co w nagrodę miałem dostać 1000żet. Wystarczyło mi 15 min żeby mieć tel. Ale żetonów i tak nie dostałem bo na końcu powiedziałem jak już zdobyłem numer że to był tylko zakład i sie jej przykro zrobiło.
:(


Zakład o dziewczynę z SU to jest kpina tu trzeba w realnym życiu poderwać o taki moge sie założyć .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj spikel20 z twoim małym rozumkiem to jedyne laseczki jakie możesz poderwać to chyba są tirówki,galerianki, panie z roxy bądź jakieś dyskotekowe cichodajki.No soryyy zapomniałem jeszcze o głupich materialistkach dla których wiadomo co się tylko liczy. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard z jakich ja sie kręgów kulturowych wywodzę i z kim przebywam to tobie sie nie śni po nocach. Jestes hard małym tribikiem co nic nie moze zrobic. I tylko pisac ten twój lament. Grono pan co wymieniłeś to nawet by na ciebie nie spojrzała bo nic sobą nie reprezentujesz. W swieta jadę na Dominikanę z nowa dziewczyna to tobie zdjencia wyślę żebyś mógł popłakać z rozpaczy nad twoim nędznym życiem ;)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard z jakich ja sie kręgów kulturowych wywodzę i z kim przebywam to tobie sie nie śni po nocach. Jestes hard małym tribikiem co nic nie moze zrobic. I tylko pisac ten twój lament. Grono pan co wymieniłeś to nawet by na ciebie nie spojrzała bo nic sobą nie reprezentujesz. W swieta jadę na Dominikanę z nowa dziewczyna to tobie zdjencia wyślę żebyś mógł popłakać z rozpaczy nad twoim nędznym życiem ;)

Obrazek
A tak wygląda ta twoja nowa laseczka a jaka miła i rozmowna.Tylko nie rób może jakiś'' pikantnych '' fotek co bym nie musiał wymiotować.A pro po twojej podróży to chyba tam wybierasz się z google maps.
Aha jak będziesz ją już dmuchał to pozdrów ją ode mnie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości