PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Takie pierdolenie.... godzinkę później już miała ponad 6 k nie licząc privków wiec swoje wyliczenia rachmistrzu z bożej łaski wsadź sobie w dupsko.
Raz lepiej raz gorzej byle do przodu :P

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3127
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 51 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Takie pierdolenie.... godzinkę później już miała ponad 6 k nie licząc privków wiec swoje wyliczenia rachmistrzu z bożej łaski wsadź sobie w dupsko.
Raz lepiej raz gorzej byle do przodu :P


Uuuu raz się z Hardem zgodzę :D
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli tak to gratuluję, ja akurat nie byłem na całym live to nie wiem, akurat widziałem jak się nudziła :D Mimo wszystko niech myśli o przyszłości, bo całe życie nie będzie tyle zarabiać, ale z jej rozumkiem wątpię by o tym myślała, ona chyba nie ma doświadczenia w żadnej normalnej pracy, jedynie kurestwo czy to kamerkowe czy na żywo, a młodsza już nie będzie, a facet, który bierze taką babę na parnerką życiową to zwykły frajer i cuck. Może ja jakiś dziwny jestem, ale nie chciałbym kobiety, której cipę można bez problemu obejrzeć w necie, zwyczajnie wstyd mi było, ale może nie jestem "nowoczesny" :laughingnew:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:Jeśli tak to gratuluję, ja akurat nie byłem na całym live to nie wiem, akurat widziałem jak się nudziła :D Mimo wszystko niech myśli o przyszłości, bo całe życie nie będzie tyle zarabiać, ale z jej rozumkiem wątpię by o tym myślała, ona chyba nie ma doświadczenia w żadnej normalnej pracy, jedynie kurestwo czy to kamerkowe czy na żywo, a młodsza już nie będzie, a facet, który bierze taką babę na parnerką życiową to zwykły frajer i cuck. Może ja jakiś dziwny jestem, ale nie chciałbym kobiety, której cipę można bez problemu obejrzeć w necie, zwyczajnie wstyd mi było, ale może nie jestem "nowoczesny" :laughingnew:

Żaden normalny i szanujący siebie facet nie będzie się wiązał z typiarą, która świeciła cipą, dupą i cycami na kamerkach. Mogą sobie zakłamywać rzeczywistość do woli jednak internet nie zapomina i nigdy w nim nic nie ginie - nie ważne jak bardzo by się starały ukryć swoją przeszłość, zawsze będą strony, które będą udostępniać ich pokazy( niestety takie życie). Można sobie cofnąć przeszłość i zadać sobie samemu pytanie "Czy fajnie by było widzieć swoją matkę jak wpycha sobie dildosa do cipy za X żetonów" mając powiedzmy 12-13 lat, jakbyście się czuli? Przypuszczam, że duża część osób by się chujowo poczuła widząc wybryki swej mamuśki z przed 20/30 lat. Od zajebania w całej historii SU były przypadki par gdzie chłop występował ze swoją laską, która tu nadawała jednak owe związki szybko się kończyły bo chłop musiał zapierdalać w robocie cały miesiąc aby przynieść i tak mniejszy hajs od swej kobiety, która w tym czasie dostawała w chuj atencji od simpów, cucków etc(jeden chuj to dla mnie jest) + większy pieniądz często zarabiała od swego chłopa. Czy takie dziewczyny nie zasługują na miłość? Zasługują jak najbardziej. Jednak bez rozmów, wsparcia i zrozumienia to i tak związek nie przetrwa. Kończąc swą wypowiedź to każdy prędzej czy później znajdzie swą drugą połówkę a osoby, które pierdolą o zajebistości w byciu samotnym/ną to chuja wiedzą o prawdziwej samotności(w której sam przez parę lat tkwiłem) i nie życzę najgorszemu wrogowi tego aby musiał doświadczyć PRAWDZIWEJ SAMOTNOŚCI. Dobra koniec bo to nie temat na pierdolenie o smutkach, dziękuje.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Może nie zapomina ale przy obecny dostępie do OF i ilości nadających za 10 lat większość będzie miała w dupie czy Paula nadawała czy nie. Niewolnica, Koneffka, , sexilaseczki, 7sevenheaven7, Tygrysek. Wszyskie nadawały. Jedne z Twarza inne bez, wszystkie wiadomo jak się nazywają i co robią i jakoś nikt im tego nie wypomina. Poza paroma osobami z SU pewnie większość nawet nie wie ze nadawały. Lata świetle musza minąć zanim w PL będziemy mieć takie podejścia do erotyki jak w Czechach czy USA.

Łaski co grały w kultowym Rocco Invade Poland są znane pod prawdziwymi danymi i tez im tego ze grały u Rocco na każdym kroku nie wypomina.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tomex za przeproszeniem co ty pierdolisz
-czemu rodzice musieli sprzedać włości paulety i przeprowadzic
- każdy w okolicy wiedział ze to jest kurwa z roksy
- czemu musiała przeprowadzic na nowe włości dlatego ze kady pukał do kurwy na tymanockiego
Każdy kurwa zna kurwy które robia na SU nie pierdol
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Haaa Hard wyłapał bana za obrażanie Pauli... brawo!
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Normalizowanie kurestwa nigdy nie powinno mieć miejsca, jak ty masz takie niskie standardy tomoxx i chciałbyś żonę/partnerkę, która miała setki innych za kasę + pokazywała publicznie jak sobie wkłada dildo w cipe to tylko współczuć. Są jeszcze normalne kobiety na tym świecie, z ambicjami, jest tysiące innych zawodów, które można wykonywać, owszem żyjemy w czasach, że coraz trudniej o taką, ale nie ma co też myśleć pesymistycznie. Jak ktoś ma mentalność cucka to będzie bronił kurew wiadomo.
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Może teraz Hard zrozumiesz, że jesteś nikim i nic dla niej nie znaczysz?
Że można cię pacnąć jak muchę i po tobie :laughingnew:
Że nie ma znaczenia ile dasz żetona i ile będziesz wiernym fanem zakochańcem... :sarcastic:
Pstryk i nie ma Hardzika :haha:
Taka wtopa... pancia pogoniła z budy :laugh3:
PS
Żetonki z kolejnego konta nic nie dały... kolejny banik... :lol2:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zaraz będzie wyzywanie od zezowatych kurew :laughingnew: Takich jak Hard to już nie da się wyleczyć, koleś ma smutne, zjebane samotne zycie i jego sensem życia stała się jakaś internetowa kurewka, pańcia wybaczy to znowu poleci do niej, zero szacunku do siebie.
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przed chwilą Paula powiedziała, że nie ma opcji by Hard wrócił,
bo ona sobie nie pozwoli by ktoś ją obrażał...
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3127
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 51 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Poza tym Hard kolekcjonuje filmy z Paulą i zarabia na tym, ile tego wpuścił już do sieci, to głowa mała....
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Nie zesraj się.... zwykłe nieporozumienie :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Tak sobie to tłumacz,
widziałem jak ciebie potraktowała, jesteś dla niej nikim i nic nie znaczysz,
jesteś jak ta mucha którą można pacnąć i po problemie.
Nawet twoim "bracia" śmiali się z ciebie, żaden nie stanął w twojej obronie. :laughingnew:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spajk pisze:Tomex za przeproszeniem co ty pierdolisz
-czemu rodzice musieli sprzedać włości paulety i przeprowadzic
- każdy w okolicy wiedział ze to jest kurwa z roksy
- czemu musiała przeprowadzic na nowe włości dlatego ze kady pukał do kurwy na tymanockiego
Każdy kurwa zna kurwy które robia na SU nie pierdol

Spajki zgoda, siedzimy tu jakis czas, zamy pewnie po kilka panien z SU, co juz np nie nadaja, ale nie przypominasz im tego caly czas, to ze sie nadawaly kiedys sie za nimi nie Ciagnie (ok w okolo Pauli jest duzo halasu) ale jakbys zobaczyl po 3 latach panne z SU ktora nie robila takiego zaiegu jak Paula, to bys nie poznal ze to ona.

Adamos mam namysli nadawanie na kam glownie, to sie nie bedzie ciagnelo za nikim bo nadajacych sa miliony na swiecie, i sa one dla 99% ludzi anonimowe.

znam 3 dziewczyny z SU ktore zalozyly rozimy i zyja normlanie.

Jesli dla Ciebie wszyskie panny co sie zobieraja na kam nadaja sie tylko na stos to malo tolerancyjny jestes.

Btw. wpadnij kiedys do bilagostoku na wydzial medyczny w weekend, tam na 3 roku to mlode adeptki stomatologi maja po 20 gosci na rozkladzie zeby sie do dobrej kliniki na praktyki dostac
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Zawsze byłaś i będziesz niezłą zawodniczką
Przy Tobie nie da się latać nisko.
Każdy chce być z Tobą blisko,
Namiętności jesteś burzą i iskrą.
Jak gwiazdy fascynujesz i psychikę rujnujesz
Zajarany jestem Tobą niczym dobrym skunem.
Podnosisz mi ciśnienie niczym amfetamina
Jesteś milutka jak kokaina
Tylko Ciebie widzę w dużym tłumie,
Tobą nigdy się nie znudzę.
Nie mam złudzeń – uzależniasz
Oj tak i to bardzo!!!!
Dalej cisnę, nie ma przebacz.
Odleciałem, to nie ściema,
Być przy Tobie, tu i teraz.
Ty jesteś jedna wśród miliona,
Jak mnie skreślisz nie podołam.
Bez Ciebie będę jak whisky bez lodu
Twój, na zawsze, Andżej.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3127
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 51 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obraził ją to chwilowo uniosła się honorem ale zbliżają się jej urodziny więc go odbanuje bo kto zasponsoruje imprezę jak nie dziadyga. Paula Ty go odbanuj i doj z dziada ile się da brzydal nie utupi żeby aż tyle rzucić a przemo się wykruszył prócz tej trójcy nikt dużo nie rzuca , zdarzy sie że ktoś na odpał i rzuci z 400 zł ale jednak harda nie przebije nikt :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ty ale, ty już nie masz co wymyślić tylko wklejasz wypociny twojego przyjaciela grubego vel goldasa vel pianino?
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem?

Nawet nie wiesz co napisać, tak cię twoja pancia wczoraj przeczołgała kundlu zawszawiony :haha:
Jesteś nikim, jesteś marną muchą co ty bzyczy, ale jak dostanie packą to spada na samo dno :laugh3: :laughingnew:

Dostałeś bana i zaraz nowe konto aaakkk i teksty:
My się chyba znamy...
Napisałm Ci Pv
Żetonki...

a Paula krótko: Grosz ty chyba czegoś nie zrozumiałeś i kolejny ban... :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

freshgold pisze:Obraził ją to chwilowo uniosła się honorem ale zbliżają się jej urodziny więc go odbanuje bo kto zasponsoruje imprezę jak nie dziadyga. Paula Ty go odbanuj i doj z dziada ile się da brzydal nie utupi żeby aż tyle rzucić a przemo się wykruszył prócz tej trójcy nikt dużo nie rzuca , zdarzy sie że ktoś na odpał i rzuci z 400 zł ale jednak harda nie przebije nikt :hi:



No wiadomo, że teraz Hard ma większe szanse, ale został mu jeszcze na drodze jego "braciszek" xbrzydal vel xblondas... który jest lepiej sytuowany finansowo.
Ale Hard już tyle zainwestował, że nie odpuści, nawet jak Paula wyjdzie za mąż i urodzi 3 dzieci to Hard będzie łożył na ich utrzymanie,
bo oni z Paulą mili więź emocjonalną i Hard być może jest ich ojcem (przez ekranik) :laughingnew:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard ty imbecylu ile można tyle lat znosić wymysły kurwy?. Każdy normalny tego pasożyta wyjebał na smietnik a ty brniesz. Fochy tej kurwy się powtarzają co roku. I będziesz dalej kurwe przeraszal za rentę ojca i dodatek z mopsu.Jaki trzeba być zjebem żeby chodzic do tego kurwiszona i dawac sie obrażać.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lasaythvfx, MarekMarecki, Spajk i 59 gości