PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie zapominajmy kto jest Zez..... Kur......

Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To już 5 lat... Ale ten czas sapierdala!
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 200
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hardzik takie piękne wierszyki pisał o swojej miłości. Hardziu już 15 lat cierpi miłość werterowską :mrgreen:
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


A ban to za co tym razem ? Przecież tam chyba było Ok ostatnio, Hard nie odstawiał Harda na trans, kasa była penie co miesiąc ? Coś jeblo ze ban ?

Btw tyg i będzie unban lub szybciej
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jak za co za żywota żeby znowu wysprzedał wyposażenie przed urodzinami. Tak samo było z dronem :mrgreen: poszedł na zetonki dla hipcia
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


eee nudy...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Komin tutaj już fajerwerków nie będzie. Już nie lata repertuar paulety ten sam.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Robinek29 pisze:Haaa Hard wyłapał bana za obrażanie Pauli... brawo!

Wiesz dobrze że nikogo nie obraziłem jakby tak było to nie omieszkał byś wstawić screeaa.
Nie pisze że go maiłeś tylko gdzieś ci się zawieruszył.
Jesteś fałszywy i zakłamany.
Ps pewno nie będziesz miał odwagi przyznać mi racji.. smutne.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Fałszywa i zakłamana to jest wyłącznie odpad z pgru. Zobaczysz hard przyjedziemy pod kfc i spakujemy ciebie do zakładu. I wyjebiemy cała elektronikę. Kurwiszon jedzie z toba cały czas do ciebie nie dociera ze jestes dla niej tylko bankomatem

Ty przez 15 lat z ta kurwa kim jestes?
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Hardaszian pisze:
Robinek29 pisze:Haaa Hard wyłapał bana za obrażanie Pauli... brawo!

Wiesz dobrze że nikogo nie obraziłem jakby tak było to nie omieszkał byś wstawić screeaa.
Nie pisze że go maiłeś tylko gdzieś ci się zawieruszył.
Jesteś fałszywy i zakłamany.
Ps pewno nie będziesz miał odwagi przyznać mi racji.. smutne.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Hard zastanów się czasem zanim coś napiszesz.

Gdybyś dostał bana za faktyczne obrażanie Pauli to było by to uzasadnione zachowanie z jej strony i gra gitara,
obraziłeś, wyzwałeś jesteś ten zły (jak ponoć i ja jestem) i trudno racja po stronie Pauli.

Ale skoro dostałeś bana i to 2 razy na 2 różne nicki bez powodu bo jej nie obraziłeś i nie wyzwałeś,
(byłem widziałem), to świadczy tylko jakim NIKIM jesteś dla niej, że banuje cię bo tak jaj się wydawało,
albo miała gorszy dzień, albo nawet się pomyliła. To pokazuje dobitnie jak Paula traktuje
takich jak ty, takich jak ja i w sumie każdego jej "przyjaciela" z SU.

Dziś jesteś przyjacielem i najważniejszą osobą na jej transmisji bo dajesz żetony,
a przychodzi taki dzień jak ostatnio, że zostajesz wyjebany bo i tak nic nie znaczysz...

Kumasz czy ci to na obrazkach trzeba przekazać?
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 200
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


On tego nie ogarnie, bo to człowiek, który potrzebuje dobrego terapeuty i piszę to na poważnie, facet powinien u specjalisty przepracować swoje problemy ze sobą. Traktowanie kamerek jako rozrywkę raz na jakiś czas ok, ale takie zaangażowanie, które wymknęło się pod fiksacje na punkcie tej panny to już wymaga pomocy specjalisty. Hard jest samotny, w jego wieku to powinien bawić się teraz z wnukami i siedzieć z żoną na leżaczkach na działce (przykładowo), a on x lat siedzi na kamerkach myśląc, że ma jakąś więź emocjonalną z babą, która ma go w dupie :unsure: Ale działa u niego siła wyparcia, będzie miał 1000 usprawiedliwień na pannę byle mieć w tym marnym życiu jakiś sens jakim jest ona.
A Ty Spajk jesteś na bardzo dobrej drodze skończenia jak on, kurde nie byłem tu chyba z 3 lata albo dłużej, byłem ciekaw czy coś się zmieniło, ale nie ciągle te same nicki, Spajk, Robinek też macie obsesje, zamiast zająć się realnie poznaniem jakiejś baby to wolicie siedzieć tutaj kolejne 10 lat, niby krytykujecie ją od lat, ale namiętnie siedzicie i obserwujecie każdy jej ruch :rofl:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:
adamosx pisze:Jeśli tak to gratuluję, ja akurat nie byłem na całym live to nie wiem, akurat widziałem jak się nudziła :D Mimo wszystko niech myśli o przyszłości, bo całe życie nie będzie tyle zarabiać, ale z jej rozumkiem wątpię by o tym myślała, ona chyba nie ma doświadczenia w żadnej normalnej pracy, jedynie kurestwo czy to kamerkowe czy na żywo, a młodsza już nie będzie, a facet, który bierze taką babę na parnerką życiową to zwykły frajer i cuck. Może ja jakiś dziwny jestem, ale nie chciałbym kobiety, której cipę można bez problemu obejrzeć w necie, zwyczajnie wstyd mi było, ale może nie jestem "nowoczesny" :laughingnew:

Żaden normalny i szanujący siebie facet nie będzie się wiązał z typiarą, która świeciła cipą, dupą i cycami na kamerkach. Mogą sobie zakłamywać rzeczywistość do woli jednak internet nie zapomina i nigdy w nim nic nie ginie - nie ważne jak bardzo by się starały ukryć swoją przeszłość, zawsze będą strony, które będą udostępniać ich pokazy( niestety takie życie). Można sobie cofnąć przeszłość i zadać sobie samemu pytanie "Czy fajnie by było widzieć swoją matkę jak wpycha sobie dildosa do cipy za X żetonów" mając powiedzmy 12-13 lat, jakbyście się czuli? Przypuszczam, że duża część osób by się chujowo poczuła widząc wybryki swej mamuśki z przed 20/30 lat. Od zajebania w całej historii SU były przypadki par gdzie chłop występował ze swoją laską, która tu nadawała jednak owe związki szybko się kończyły bo chłop musiał zapierdalać w robocie cały miesiąc aby przynieść i tak mniejszy hajs od swej kobiety, która w tym czasie dostawała w chuj atencji od simpów, cucków etc(jeden chuj to dla mnie jest) + większy pieniądz często zarabiała od swego chłopa. Czy takie dziewczyny nie zasługują na miłość? Zasługują jak najbardziej. Jednak bez rozmów, wsparcia i zrozumienia to i tak związek nie przetrwa. Kończąc swą wypowiedź to każdy prędzej czy później znajdzie swą drugą połówkę a osoby, które pierdolą o zajebistości w byciu samotnym/ną to chuja wiedzą o prawdziwej samotności(w której sam przez parę lat tkwiłem) i nie życzę najgorszemu wrogowi tego aby musiał doświadczyć PRAWDZIWEJ SAMOTNOŚCI. Dobra koniec bo to nie temat na pierdolenie o smutkach, dziękuje.


Ale patrz różne są związki przykład mokramisia gdzie ma męża ( dzieci chyba też o ile dobrze pamiętam) i rucha się z innymi i to na oczach swojego męża wiec no jakby Pauli przeszłość i to że nadaje na kam to huj w porównaniu do tego co misia odwala a są razem, można? Można. Ile ludzi tyle gustów upodobań a Pauli przeszłość może wcale mu nie przeszkadzać kwestia tylko czy traktuje ją poważnie czy tylko na bawi sie na chwilę. Ale to już ona musi wyczaić . Bo może chce zabawić się kurwą większość ma takie podejście ale szansa że ją kocha itd chce być z nią na stałe też jest. Ciekawe co powiedział swojej rodzinie czym zajmuje się Paula :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freshgold pisze:
Brodacz pisze:
adamosx pisze:Jeśli tak to gratuluję, ja akurat nie byłem na całym live to nie wiem, akurat widziałem jak się nudziła :D Mimo wszystko niech myśli o przyszłości, bo całe życie nie będzie tyle zarabiać, ale z jej rozumkiem wątpię by o tym myślała, ona chyba nie ma doświadczenia w żadnej normalnej pracy, jedynie kurestwo czy to kamerkowe czy na żywo, a młodsza już nie będzie, a facet, który bierze taką babę na parnerką życiową to zwykły frajer i cuck. Może ja jakiś dziwny jestem, ale nie chciałbym kobiety, której cipę można bez problemu obejrzeć w necie, zwyczajnie wstyd mi było, ale może nie jestem "nowoczesny" :laughingnew:

Żaden normalny i szanujący siebie facet nie będzie się wiązał z typiarą, która świeciła cipą, dupą i cycami na kamerkach. Mogą sobie zakłamywać rzeczywistość do woli jednak internet nie zapomina i nigdy w nim nic nie ginie - nie ważne jak bardzo by się starały ukryć swoją przeszłość, zawsze będą strony, które będą udostępniać ich pokazy( niestety takie życie). Można sobie cofnąć przeszłość i zadać sobie samemu pytanie "Czy fajnie by było widzieć swoją matkę jak wpycha sobie dildosa do cipy za X żetonów" mając powiedzmy 12-13 lat, jakbyście się czuli? Przypuszczam, że duża część osób by się chujowo poczuła widząc wybryki swej mamuśki z przed 20/30 lat. Od zajebania w całej historii SU były przypadki par gdzie chłop występował ze swoją laską, która tu nadawała jednak owe związki szybko się kończyły bo chłop musiał zapierdalać w robocie cały miesiąc aby przynieść i tak mniejszy hajs od swej kobiety, która w tym czasie dostawała w chuj atencji od simpów, cucków etc(jeden chuj to dla mnie jest) + większy pieniądz często zarabiała od swego chłopa. Czy takie dziewczyny nie zasługują na miłość? Zasługują jak najbardziej. Jednak bez rozmów, wsparcia i zrozumienia to i tak związek nie przetrwa. Kończąc swą wypowiedź to każdy prędzej czy później znajdzie swą drugą połówkę a osoby, które pierdolą o zajebistości w byciu samotnym/ną to chuja wiedzą o prawdziwej samotności(w której sam przez parę lat tkwiłem) i nie życzę najgorszemu wrogowi tego aby musiał doświadczyć PRAWDZIWEJ SAMOTNOŚCI. Dobra koniec bo to nie temat na pierdolenie o smutkach, dziękuje.


Ale patrz różne są związki przykład mokramisia gdzie ma męża ( dzieci chyba też o ile dobrze pamiętam) i rucha się z innymi i to na oczach swojego męża wiec no jakby Pauli przeszłość i to że nadaje na kam to huj w porównaniu do tego co misia odwala a są razem, można? Można. Ile ludzi tyle gustów upodobań a Pauli przeszłość może wcale mu nie przeszkadzać kwestia tylko czy traktuje ją poważnie czy tylko na bawi sie na chwilę. Ale to już ona musi wyczaić . Bo może chce zabawić się kurwą większość ma takie podejście ale szansa że ją kocha itd chce być z nią na stałe też jest. Ciekawe co powiedział swojej rodzinie czym zajmuje się Paula :sarcastic_blum:

Dlatego napisałem, że potrzebna jest rozmowa, wsparcie oraz zaufanie w związku. A w obecnych czasach ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać, taka prawda. Nic mi do tego jak ktoś żyje, jeśli im to pasuje i robią to w zgodzie z samym sobą to co nam do tego? Ja tylko wyraziłem swoje zdanie jak to widzi duża część facetów (w tym ja) i tyle. Więc powtórzę - niech się takim związkom bądź samym dziewczynom dobrze wiedzie, one również zasługują na miłość jednak trudniej będzie im znaleźć wartościowego faceta z prostego powodu, który został wymieniony w moim poprzednim poście. A jeśl jakaś poczuła się urażona to jebie mnie to, amen. :hi:
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 254
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29,
Jpdl a jak niby miała się zachować jak jej wierny widz nagle zaczął ja obrażać i nie ważne czy jej się wydawało czy nie co miała mnie po główce pogłaskać i powiedzieć że mogę do woli ją obrażać.
Ona od swoich stałych widzów ma prawo trochę więcej wymagać niż od całej reszty o czym zresztą mówiła.
Dla twojej wiedzy najpierw dostałem ostrzeżenie ( parę kików) ale później przyszedłem się pożegnać i wtedy dostałem bana. Nie założyłem nowego nicka jak pisałeś.
Czy jestem dla niej nikim..... raczej dobrym widzem,wiernym dzięki któremu może zarabiać.
To że jestem dla niej '' NIKIM " od kilku lat pozwala nam bawić się dobrze razem na kamerkach.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Robinek29,
Jpdl a jak niby miała się zachować jak jej wierny widz nagle zaczął ja obrażać i nie ważne czy jej się wydawało czy nie co miała mnie po główce pogłaskać i powiedzieć że mogę do woli ją obrażać.
Ona od swoich stałych widzów ma prawo trochę więcej wymagać niż od całej reszty o czym zresztą mówiła.
Dla twojej wiedzy najpierw dostałem ostrzeżenie ( parę kików) ale później przyszedłem się pożegnać i wtedy dostałem bana. Nie założyłem nowego nicka jak pisałeś.
Czy jestem dla niej nikim..... raczej dobrym widzem,wiernym dzięki któremu może zarabiać.
To że jestem dla niej '' NIKIM " od kilku lat pozwala nam bawić się dobrze razem na kamerkach.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale

Nom na browara na mieście z Paulą nie masz co liczyć dlatego tak nieudolnie próbujesz pokazać, że jej postawa w stosunku do Ciebie nie zabolała,
Wierny "widz", który daje jej zarabiać przez taki szmat czasu już dawno by się z nią spotkał na mieście a u Ciebie dalej gówno,
Więc skończ pierdolić i udawać - im szybciej pojmiesz, że po tylu latach Paula ma Ciebie za totalne 0 to mniej będzie to bolało.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 254
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HArdziu a możesz się w końcu zdecydować bo ciągle zmieniasz zdanie,
dostałeś bana za obrażanie Pauli, czy dostałeś bana za nic?
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 200
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29,
Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Tłumaczyłem tylko jej postępowanie a nie to czy ją obraziłem.
Zresztą byłeś i wiesz dobrze jak było.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Robinek29,
Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Tłumaczyłem tylko jej postępowanie a nie to czy ją obraziłem.
Zresztą byłeś i wiesz dobrze jak było.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Czyli tak jak napisałem wcześniej,
ona ci w twarz napluje a ty powiesz, że deszcz pada...
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 200
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard wpadłeś w Paulę totalnie, jak Przechuj w Ann, myśle ze gdyby kazała Tobie zmienić nick na podnózek Pauli to byś to zrobił.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Hardaszian pisze:, .
To że jestem dla niej '' NIKIM " od kilku lat pozwala nam bawić się dobrze razem na kamerkach.


:sarcastic:
https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majsterr92 i 53 gości