PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hardaszian pisze:Ręce opadają co jeszcze wymyślicie......


Powiem to tak, jak kiedyś dodawała fotki do swojego profilu z nickiem osoby która je wygrała to o dziwo były wykonane w miarę profesjonalnie.

Natomiast w twoim przypadku (jak dla mnie widać jaki ma wobec Ciebie szacunek) zostało to zrobione na odpierdol, byle byś się nie doczepił że nie otrzymałeś nagrody.

Więc w formie krytyki jej wręczenia ci nagrody (tak jej nie Ciebie), wykonałem o wiele lepszą podróbkę ukazując ci Alettę Ocean z identycznym podejściem jaki otrzymałeś w swojej nagrodzie :)

No chyba że ci odpowiada zdjęcie na odpierdol czyli nie ważne co, byle ze jest!
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


Wstawić wstawiła, takie jakie chciała, nie wiem czy było mówione że to będzie nowe czy tam stare zdjęcie. Fakt faktem wstawione jest, miało być z pleneru i jest. Tu się wszystko zgadza, pewnie przed ogłoszeniem konkursu miała pomysł na to jakie foto wstawić. Jedyne co mi tu nie pasuje to fakt że zdjęcie miało byc z nickiem nie z imieniem ( ale może dogadali si potem inaczej ).

Hard, z ciekawości, czemu masz takie nicki „gastronomiczne” tam kawiarnia tu piwo, ( bez szydery ) tak po prostu pytam. Czy jest w tym głębszy sens czy po prostu bo tak pasuje?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Hetrique pisze:Powiem to tak, jak kiedyś dodawała fotki do swojego profilu z nickiem osoby która je wygrała to o dziwo były wykonane w miarę profesjonalnie.

Tak ,tak tę zdjęcia są mniej profesjonalnie wykonane niż wcześniejsze i zrobione na odpierdol.... nie rozśmieszaj mnie.
Bo co bo są wykonane dla mnie to uważasz że są z automatu gorsze.. cieniutka i głupiutka teoria.
Są równie dobrze wykonane jak poprzednie z ta różnicą że włożyła w nie więcej pracy....co doceniam (plener)
Więc swoje durnowate teorie możesz włożyć sobie tam gdzie światło nie zagląda :sarcastic:
tomoxx pisze:Jedyne co mi tu nie pasuje to fakt że zdjęcie miało byc z nickiem nie z imieniem ( ale może dogadali si potem inaczej ).

Tak było wiec skończcie już pierdolić.....
Czemu ten nick.... bo lubię piwo ;)

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Tak się zastanawiam co jeszcze wymyślicie.
Najpierw miałem ich nie dostać jak je już dostałem to są gorsze niż poprzednie (bo dla mnie)
Później karaluch wykombinował że przypierdoli się do nicka ( nie ten tylko imię i kogo)
Widzę że strasznie staracie się mi obrzydzić ta nagrodę.
Ale taka już wasza natura.
Przy okazji też przyjebaliście się też do niej no bo jak mogło by być inaczej.
Jest okazja to czemu nie.
Widocznie nie potraficie się bawić i cieszyć z małych rzeczy....smutne to.
Ps to jak teraz czas na CZCIONKI bo o tym jeszcze nie było :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie No, Hard przecież miałeś dostać i dostałeś. Nikt tego nie podważa, zgodne z opisem ( z pleneru ), wiec jest Ok. Chciałeś imię masz. Wygrałeś zasłużyłeś, raczej jestem zadowolony że je wstawiła bo jak pisał Komin należało sie Tobie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx,
Oki.. tylko po co to całe pierdolenie,wydziwianie,wróżenie z fusów i innego rodzaju niepotrzebne bzdety.
Podejrzewam że jakby to ktoś inny wygrał to przeszło to by bez echa a skoro to byłem ja to wolna amerykanka.
Każdy pisze co mu tylko do pustej głowy przyszło.
Kończę ten temat na ra!!

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, Gdybyś celowo nie prowokował ludzi, nie pisał tak zjebanych wiadomości to gwarantuję Tobie, że 98% ludzi, którzy wchodzą na to forum by mieli totalnie w dupie czy Paulina dała zdjęcie takie, srakie czy wyjebała jajca i nie wstawiła na profil, czy napisała na zdjęciach Andrzej czy _Grolsh_ więc się nie dziw, że ktoś ciśnie bekę w twoim kierunku jeśli sam dajesz ku temu powód.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz,
Tak tak to jest moja wina a wy to aniołki.
Sami rozpętaliście tą śmieszna aferkę przez dłuższy czas nie reagowałem na wasze głupawe posty wiec skończ juz pierdolić.
Sam też nie jesteś lepszy wiec po chuja te bzdury piszesz.
Ale rozumiem że chcesz zwalić cała winne na mnie bo tak tobie to pasuje.
Wiec zamiast oskarżać innych sam daj przykład.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A tu tak dla przypomnienia bo może masz krótka pamięć panie ''święty''
Sam prowokujesz a innych o to oskarżasz nie ładnie......
Obrazek
Obrazek

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardziu co ty taki pamiętliwy jesteś, przecież sam niejednokrotnie pisałeś, że liczy się tylko dobra zabawa...
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wszyscyście kurwa udani :mrgreen:
Paradoks goni paradoks. Las hipokrytów
Z jednej strony mamy wzruszającą walkę forumowiczów o sprawiedliwość dla kmiotka. I jestem kurwa przekonany, że gdyby Paula się wstrzymała z publikacją „nagrody” jeszcze jeden dzień, usłyszałbym jej koniec w UWADZE.
Z drugiej wyśmiewanie debilizmu upośledzonego pajaca, że po tylu latach wiernej posługi nadal się nie nauczył, że jest dla Pauli tak ważną personą, co spuszczony właśnie w kiblu klocek.
Od lat pierdolicie, żeby się obudził, że nic będzie z jego miłości do niej. Od tylu samo lat, do was nie dociera, że gówno będzie z tych przestróg. Kto tu ma większe klapki na oczach?
No bo jakie on może mieć inne atrakcje w życiu, gdy po każdej transmisji pisze, że się dobrze bawił? 0 perspektyw, 0 ambicji, 0 marzeń! Ewidentnie gość osiągnął już w życiu to co miał osiągnąć i wegetuje do czasu przyjścia kostuchy. Nie odbierajcie mu jedynej przyjemności życia.

Dlaczego jeździ się po kmiotku? Bo łatwo- po prostu. Wkurwia debilnymi tekstami, poza tym sam się wystawia, więc choćby dla samej zasady trzeba :meeting: . Jest największą ofiarą losu tego kurwidołka(nawet większą od spajka). Mimo niezliczonych upokorzeń ze strony forumowiczów, jak i samej Pauli, gość serio myśli, że ma tu przyjaciół, a jego zdanie jest dla kogoś ważne. Jak pisałem wyżej- szkoda sensu na to wszystko.

Paula nie jest głupia!
Czemu zdjęcia są podpisane "Andrzej”, a nie "hard", lub innym jego znanym nickiem? Bo Andrzejem może być wielu, a Hard jest jeden i źle się kojarzy przez te wszystkie gównoburze jakie wywołuje.
Ja np do tej pory myślałem, że pod nickiem hard kryje się Ziutek, albo inny Zenek.
Dziwne tylko, że ktoś uwierzył, że doszło do konsultacji z nim w kwestii podpisu zdj :mocking: . Nowy tutaj co? :mrgreen:
Bo jak to miało wyglądać?
Paula- kmiotku, napisze na wygranych przez ciebie zdj "Andrzej", zgodzisz się?
Kmiotek- plisssssss! To wspaniały pomysł koliberku! Jesteś taka piękna i mądra :heart: ten tego!
nosz kurwa.. :nea:

Kmiotku. Masz te podpisane zdjęcia(choć nie tak jak chciałeś), nie dlatego, że wygrałeś konkurs, ale wyłącznie dlatego, że forumowicze poruszyli temat nagminnego oszukiwania Pauli. Bo też ile tych srylionów minut priva masz nieodebranych i już zapomnianych?
Miałeś nigdy nie dostać tych zdj i dobrze o tym wiesz, dlatego milczałeś gdy wszyscy cię "bronili”.



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Hardaszian pisze:Tak tak to jest moja wina a wy to aniołki.

Nom w dużej części tak - jest to twoja wina i nie zaprzeczaj równocześnie nie bronię nikogo bo nikt święty nie jest.
Hardaszian pisze:Sami rozpętaliście tą śmieszna aferkę przez dłuższy czas nie reagowałem na wasze głupawe posty wiec skończ juz pierdolić.

Myślę, że ludzie nie lubią osób, które nie wywiązują się w terminach. Jeśli coś mówię, że do tego dnia coś wykonam to choćby się paliło i waliło to owy produkt dostarczę. O zwykłą, ludzką przyzwoitość - również w twej obronie stanęli GDY TY NAWET SŁOWEM SIĘ NIE ODEZWAŁEŚ.
Hardaszian pisze:Sam też nie jesteś lepszy wiec po chuja te bzdury piszesz.

Żadne bzdury, po prostu używam dozwolonych narzędzi a to, że ty sobie odbierasz wiadomości w jakiś śmieszny sposób to mi to tam rybka.
Hardaszian pisze:Sam prowokujesz a innych o to oskarżasz nie ładnie......

Posługuję się tą samą metodą jak ty dlatego napisałem Tobie, że jeśli sam prowokujesz na forum to nie dziw się, że znajdą się osoby, które będą celowo Ciebie podpuszczać. To tyle, cześć. :hi:
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyżby "kolejny" koniec naszej gwiazdy ? Bo wczoraj na profilu WEEKEND z KOPERTAMI a dziś na jej profilu pusto, czyżby wczoraj kompletna wtopa? Hard co to sie stalo? zalamany juz?
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


trochę się zdenerwowałem :x tymi zdjęciami bo to oznacza że moja teoria okazała się błędna :oops: . no chyba że robienie Andrzejowi przyjemności publicznym upokarzaniem go może być skutecznie tylko kiedy on nie wie jak to działa... bo co może być upokarzającego w tym że ktoś zadaje sobie trud żeby cie zrozumiec i robi dokładnie to czego chcesz... żeby w tej nowej sytuacji przynajmniej częściowo uratować przyjemność Andrzeja należaloby potraktować go jak zwykłego klienta czyli usmiechać sie bez przekonania na zdjęciach które każdemu przechodniowi mogłyby zostac zadedykowane bez zmian i entuzjazmu. na pewno nie jest to tak satysfakcjonujące jak byloby gdyby wcale nie wrzuciła tych zdjęć :cray: ale Andiemu raczej wystarczy :ok: :fap:
strawberry field
Awatar użytkownika
EltseN
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 18 lis 2015, 19:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SuzyBroown
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiedy Paula ostatnio transmitowała?
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj transmitowala nieco ponad godzine i tylko hard tylko rzucal jak to jest na jej ostatnich transmisjach bo hard cala konkurencje juz wygryzl. Ale ten jej facet to jest cipa bo nie potrafi jej zadowolic zarowno finansowo jak i w lozku skoro musi nadawac na SU a tak ja podobno "kocha" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


XxX_wysokiXXX pisze:Wczoraj transmitowala nieco ponad godzine i tylko hard tylko rzucal jak to jest na jej ostatnich transmisjach bo hard cala konkurencje juz wygryzl. Ale ten jej facet to jest cipa bo nie potrafi jej zadowolic zarowno finansowo jak i w lozku skoro musi nadawac na SU a tak ja podobno "kocha" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


i co w tym dziwnego ze tylko Hard? wczoraj na wiekszosci transmisji było słabo, u rzadnej nie było napiwków, chyba ze na grupowe rzucali, fajnie ze w ogole ma Harda, bo niektore nawet takiego Harda nie mają a z chęcią przygarneły by do swojej transmisji hehe
Awatar użytkownika
Majumaj_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2023, 20:42
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Majumaj_,
Nie przejmuj się tym co on pisze.
To forumowy przygłup i do tego biedak :laughingnew:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Biedakiem to ty jestes zwlaszcza umyslowym nie wiem jak można przez x lat ogladac jedna laske przez monitor i nic z tego miec. Przeciez juz nikt nie jest u niej na trans tylko ty hard, wszyscy cie maja dosc nawet Paula. Ciekawe czemu byla wczoraj okolo godziny? Ona tylko chce twojej kasy (zetonow) i nic wiecej. Ma swojego alfonsa vel kochasia ktory ja dupczy a ty sobie mozesz o tym tylko i wylacznie pomarzyc. Jakby Paula cie choc troche szanowala to za ten x lat jak u niej siedzisz na trans moglaby ci chociaz loda zrobic, ale ona woli komus innego dawac dupy.
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A co szanowanie kogoś ma wspólnego z robieniem mu loda.
Głupkowate myślenie na poziomie gimbazy.
No cóż ale od ludzi twojego pokroju cóż więcej można wymagać.
Są inne formy wyrażania szacunku do drugiej osoby no ale ty tego nie rozumiesz.
Na ra głąbie !!!

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości