PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Chlopie wez w koncu pomysl, ty wydales na nia pewnie okolo 1 miliona zetonow a co dostales w zamian? A niektorzy nawet nie wydali 1/100 tego co ty wydales a juz ja przelecieli i wyruchali
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


XxX_wysokiXXX,
Debilu może mam taki kaprys żeby jej dawać nic w zamian nie oczekując.
Kiedy do ciebie dotrze że są ludzie którzy mogą to robić bezinteresownie.
Ale z twoim małym mózgiem nie oczekuje że to zrozumiesz :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


jestes glupszy niz ustawa przewiduje, wydajesz na nia wszystko bezinteresownie :lol: :lol: :lol: :lol: debil jestes :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


XxX_wysokiXXX,
Miałem racje nie zrozumiałeś :facepalm:
Może prościej to zrozumiesz.
Kto powiedział że dając zetony lasce nawet przez dłuższy czas TRZEBA liczyć no to ze ona z SZACUNKU do ciebie zrobi ci loda czy da dupy.
Takie coś istnieje tylko w takiej pustej głowie jak twoja !!
Na ra dzieciaku !!

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ty Hard sam sobie zaprzeczasz, wkleiłbym kilka twoich wypowiedzi z jej transmisji ale nie chce mi się na czacie szukać,
słodzisz jej tak, że aż kapie, łasisz się, skomlesz wyznajesz miłość, serduszka, buziaczki, czułe słówka w stylu witaj skarbeczku...
i ty chcesz tu wszystkim wmówić, że na nic nie liczysz, że nic do niej nie czujesz, że piszesz to wszystko jej od tak bo masz taki kaprys?
Kogo ty okłamujesz? Sam siebie?
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja pierdole polaki robaki to jednak marny gatunek. jaki by nie byl Hard to sa to jego pieniadze i on moze sobie z nimi robic co chce i jak chce. kiedy wy to ogarniecie? mozecie sie przypierdalac jak chcecie o cos tam ale nie kurwa o to na co wydaje swoja kase :lol2:
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:ja pierdole polaki robaki to jednak marny gatunek. jaki by nie byl Hard to sa to jego pieniadze i on moze sobie z nimi robic co chce i jak chce. kiedy wy to ogarniecie? mozecie sie przypierdalac jak chcecie o cos tam ale nie kurwa o to na co wydaje swoja kase :lol2:


A ty co rusek? :laugh3:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wieki nie oglądałem trans Pauli dziś trafiłem na rozmowy polityczno rodzinne zachaczajace o służbę zdrowia. I o ile negatywna opinia Pauli na temat marnoty polskiej służby zdrowia nie zaskoczyła specjalnie to temat posiadania potomstwa zaskoczył. Nie chce dzieci bo lubi żyć na poziomie i zamiast odkładać kasę na gorsze czasy woli wydawać na pierdołki i o to powód. Dość egoistyczny aczkolwiek nikt nie broni być egoistą ma prawo. Wkoncu ona później zbierze ciernie z tego żniwa.Wyobrażam sobie Paulę lat 50 sama...no ok może plus jakiś kot ok.. trzy koty. Samotna lub ze swoim grubaskiem, bezdzietni. Kasa już nie ta, nie będzie w stanie zarabiać na kamerkach jak teraz. Frustracja rośnie, kupowanie głupot przechodzi do historii. Jakby zostało nic.. bo bliskości rodziny, kontaktów rodzinnych szczerego wsparcia nie da się kupić . Są to rzeczy o wiele głębsze i ważniejsze niż kasa. Według mnie a to moje zdanie będzie żałowala że nie założyła rodziny. Że nie zbudowała czegoś głębszego w swoim życiu.Z tego co mówiła jest jedynaczką rodzice się stracą partner może też i zostanie sama ,smutna zła samotna. Nic mi do tego jak i nam wszystkim nic do kasy harda ale komentarz aż sam się ciśnie Bo płytkie podejście Pauli razi po oczach aż by się chciało powiedzieć halo dziewczyno ogarnij się bo zjebiesz sobie życie- w sensie zjebiesz bardziej swoje życie a trochę szkoda nie taka zła z ciebie dziewczyna,po poprostu pogubiona. Nie każdy jest stworzony do posiadania dzieci itd wiem ale pamiętam transmisję Pauli jeszcze z Łodzi gdzie mówiła że chciałaby mieć dzieci ale nie ma z kim. Temu tez myślę że pogoń u niej za tym by mieć jest na poziomie krytycznym. Nie widzi szerzej. Mało zna życie, oby nie obudziła się jak będzie za późno. I to nie hejt itd poprostu moje zdanie. Jak wiadomo kazdy ma swoje jak dupe i niech tak zostanie. I oczywiście jebać harda :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freshgold pisze:
semt3x pisze:ja pierdole polaki robaki to jednak marny gatunek. jaki by nie byl Hard to sa to jego pieniadze i on moze sobie z nimi robic co chce i jak chce. kiedy wy to ogarniecie? mozecie sie przypierdalac jak chcecie o cos tam ale nie kurwa o to na co wydaje swoja kase :lol2:


A ty co rusek? :laugh3:

a ty?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Nie...całe szczęście nie. Nie uważam że Polacy to marny gatunek. Obraziłeś każdego z tego forum i przy okazji siebie WTF w ogóle. Może chodziło ci o mentalność polakow zaglądania w portfel i cudzą dupę,ale w każdej narodowości są tacy ludzie kwestia charakteru człowieka a nie pochodzenia. To jakbyś napisał faceci to marny gatunek sami oszuści nieroby gwałciciele. Wszystkich do jednego wora wrzucać chujowo.
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freshgold pisze: Nie chce dzieci bo lubi żyć na poziomie i zamiast odkładać kasę na gorsze czasy woli wydawać na pierdołki i o to powód.

Widzę że sprytnie przeinaczyłeś co powiedziała.
Pewno usłyszałeś co chciałeś usłyszeć aby móc opisać ją jako samolubną kobietę myśląca tylko o własnych wygodach.
I to czy kobieta chce mieć dzieci to jej prywatny wybór i nie powinno się tego komentować/sugerować a już na pewno mówić ze źle robi.
Ale zauważyłem że niektórzy z was lubią innych pouczać co w ich życiu jest złe albo dobre.
A teraz zajmij się własnym życiem!!!

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard dobrze słyszałem. Nie mam dzieci bo lubię wydawać dużo pieniędzy na pierdołki chociaż powinnam oszczędzać no ale i śmiech. Mówiła też że jest z biednej rodziny aporpo z biednej rodziny w której Wszystkiego brakowało bo rodzice budowali dom no to faktycznie bieda aż piszczy musiała być że budowali dom. Bieda to kiedy nie ma kasy na podstawe rzeczy dla siebie i dzieci a nie bieda kiedy rodzice oszczędzają kase na pierdołki bo mają poważny cel czyli budowa domu chyba że chodziło Pauli o to że nie dawali jej na pierdołki i to uznała za biedę hmm w sumie by pasowało. Mówiła że obiecała sobie że jeśli jej dzieci mają biedować jak ona to nie będzie miała . I ok . Ale ... nie żyje w skrajnej biedzie dzieci mieć chciała jak była sama, znalazła faceta który dzieci nie chce i ona się dostosowała ona jest nieźle zdominowana przez niego. Na SU taka twarda według mnie to gra,on ja nieźle dominuje widać że się ona dopasowuje do niego wnioskuje po jej opowieściach
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomieszałeś co mówiła z tym czego nie.
Trochę tego trochę tamtego.
Takie ukrywanie kłamstwa w prawdzie.. sprytne.
A nóż ktoś pomyśli że faktycznie tak mówiła.
Na ra panie manipulant !!!

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Cytując gnoma z Nowogrodzkiej "gdyby nie dawała w szyję..." :D
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po pierwsze widzę nieścisłości są duże ponieważ hard tyle wie co nic. Dzieci to ona już nie może mieć jak miała bodajże 20-21 gdzie zostało usunięcie pierwsze dziecko przez skrobankę. Więc pierdolnie o dzieciakach to sobie może zostawić dla takiego ułomnego harda co łyka wszystko jak pelikan.

Druga kwestia dotycząca biedy niestety znowu jest odmianę od wersji która pierdoli motłochowi. Rodzica ja akurat chcieli dobrze ukierunkować nauczyć ja czegos od małego ale niestety leniwiec miał inny styl. Bo na wszystko musiała sobie sama zarobic wiec tydzien popracowała w sklepie spożywczym w tej jej dziurze i stwierdziła ze to za ciężka praca. Wieku 18 lat pojechała do Rzeszowa zacząć swoją profesjonalna karierę kurwy i tam z każdym miesiącem zwiedzac Polskę. A rodzica pierdolic ze jest sekretarka:) styl zycia sie nic nie zmienił do tej pory. Oszukiwać kłamać manipulować. Niech lepiej opowie o swoim zajebistym weselu z panem irkiem gdzie kasa zajebana uciekła. I tak to jest pierdolnie tej manipulantki o biedzie i wszystkim chuja prawda. Byłem widziałem na własne oczy. Ale teraz to juz ma zakaz wjazdu do domu.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 293
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Mocne skrobanka :hypnotized: brak słów.... jeśli to faktycznie prawda .rezygnować z dziecka,skoro wesela to i męża dla kariery kurwy na całą Polskę wow. Ma zakaz wjazdu do rodziców? Wcale się nie dziwię. Też wstydził bym się takiego dziecka... zbłądzić może każdy jesteśmy tylko ludźmi ale ona błądzi bez końca i wcale nie na skruchy ona to lubi. Kasę za nic . Nie robienie nic. Aż dziwne że privy robi ostatnio kiedyś to czekała tylko na ogóle żeby dawali za nic zakochańce. Hard dziewczyna zepsuła i wciąż marnuje życie. Zamiast zacząć żyć normalnie wyjść z gówna to się ciągle w nim topi i się jeszcze z tego cieszy a być może i jest dumna ze swoich osiągnięć. Hmm aucie na leasing wynajmowanej klitki sterny szmat w szafie i pazurów nowych co miesiąc. Ja tam może jestem staroświecki ale dla mnie rodzina dom to podstawa. Coraz więcej kurestwa . Nie mówię tylko o Pauli. Młodsze od niej widząc takie wzorce żyjących z pokazywania dupy biorą przykład. Brak słów. A ty Hard przestać ciągle bronić jej bo więcej krzywdy robić popierając to niż myślisz. Oszustwa, manipulacja to cechy toksycznej osoby. I wasza relacja również jest toksyczna. Ona cię obraża ty ja obrażasz czasem zbanuje wracasz udajecie że wszystko ok a najchętniej nóż by ci wbiła a być może ty już jej też co? Trochę życia tu spędziłeś kasy wydałaś a efektu brak nadal jesteś zerem dla niej . Jebać to. To zbyt pojebane wszystko
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brak słow to bys dopiero zobaczył po całym całokształcie. Akurat z tym całym ślubem to też farsa była bo ten cały irek vel przyszły wybranek to pracował w poprawczaku jako opiekun i sobie tez wybrał za cel resocjalizacje kurwiszona. Ale zjebanej wywłoki nie da sie zmienić. Ona jest zgniła od samego początku poczęcia. Standart zycia spadł bo każdy sie poznał na niej. Ona tera urzęduje w ********** z tym pojebem mocnym

Kurwa kurwa zostanie. Za wszystkie krzywdy co ludzia wyrządziła przyjdzie odpowiednia kara. Już przychodzi
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 293
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Spajk pisze:Po pierwsze widzę nieścisłości są duże ponieważ hard tyle wie co nic. Dzieci to ona już nie może mieć jak miała bodajże 20-21 gdzie zostało usunięcie pierwsze dziecko przez skrobankę. Więc pierdolnie o dzieciakach to sobie może zostawić dla takiego ułomnego harda co łyka wszystko jak pelikan.

Druga kwestia dotycząca biedy niestety znowu jest odmianę od wersji która pierdoli motłochowi. Rodzica ja akurat chcieli dobrze ukierunkować nauczyć ja czegos od małego ale niestety leniwiec miał inny styl. Bo na wszystko musiała sobie sama zarobic wiec tydzien popracowała w sklepie spożywczym w tej jej dziurze i stwierdziła ze to za ciężka praca. Wieku 18 lat pojechała do Rzeszowa zacząć swoją profesjonalna karierę kurwy i tam z każdym miesiącem zwiedzac Polskę. A rodzica pierdolic ze jest sekretarka:) styl zycia sie nic nie zmienił do tej pory. Oszukiwać kłamać manipulować. Niech lepiej opowie o swoim zajebistym weselu z panem irkiem gdzie kasa zajebana uciekła. I tak to jest pierdolnie tej manipulantki o biedzie i wszystkim chuja prawda. Byłem widziałem na własne oczy. Ale teraz to juz ma zakaz wjazdu do domu.


Aborcja to dzisiaj głośny temat, wybór do tej decyzji powinien zostać dla kobiet, a nie krytykować za taką postawę, czasem lepiej żeby dziecko nie przyszło na świat, jeśli miało by się urodzić niechciane lub chore, chociaż jak ciebie obserwuję to chyba też lepiej by było wyskrobać takiego psychola co zabiera tlen.

W jej przypadku to była rozsądna raczej decyzja, bo jak widać dziewczyna prowadzi się tak, że raczej jako matka miała by ciężko, żeby się z tym jakoś ogarnąć, jednak to nie nasza sprawa co by było gdyby, nikt tego nie wie!
a nie roztrząsać temat sprzed 14 lat na forum dla zboków, i ją rozliczać, może teraz kiedy jest po 30-tce do sprawy podeszła by całkowicie inaczej, sorry gościu ale kto nie popełniał błędów kiedy był młody? niech pierwszy rzuci kamieniem!!! masz coś nie tak z głową żeby poruszać prywatne kwestie transmitującej, co to ma wspólnego z showupem? czytając ile jadu wylewasz i agresji w tym jest masz niezłe zatargi na stalkera, a może już im jesteś skoro tyle wiesz o jej życiu?
Awatar użytkownika
Majumaj_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2023, 20:42
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jej sprawa jej życie ale no właśnie jest jedno ale. Paula jest osobą publiczną. Pokazuje się publicznie udostępnia informacje o sobie swoim życiu publicznie więc i na publiczną ocenę musi być gotowa. Taka jest cena za ,, sławę " każdy influ itd jak i kam girl muszą się z tym liczyć że będą rozliczne nawet z życia prywatnego publicznie jeśli je oczywiście pokażą ( w tym opowiedzą na forum) kto ogląda Paulę wie że dużo mówi o sobie o swoim życiu i absolutnie nie ma w tym nic złego jest dorosła tak chce,jej wola . Ale nie pouczaj ludzi że nie mogą skomentować tego tylko siedzieć jak mysz pod miotła bo nie wypada na forum nic napisać właśnie że wypada. Po to te miejsce zostało stworzonej by wypowiedzieć się o transmitującej. Są dziewczyny które w temacie o sobie mają kilka zakładek ale być może aż tyle info o nich nie ma aż tyle nie mówią lub są zwyczajnie nudne. Paula jest bardzo barwną postacią wiele o sobie mówi jest tu tyle lat że każdy dużo o niej wie. Są i tacy którzy wiedzą więcej niż inni jak Spajk który został w pewnym momencie życia Pauli wpuszczany do jej świata w realu i domyślam się że jak by napisał wszystko co wie to może i Hard przejrzał by na oczy chociaż..aborcja to decyzją kobiety owszem są różne sytuacje w życiu. Ale przypuszczam że to nie była sytuacja gdzie ciąża zagraża życiu któreś ze stron bądź grozi im skrajna bieda domniewam że zwyczajnie nie chciała obowiązku ciężaru balastu wolała high life. Jej wybor . Nic nikomu do tego. Być może żałuję i na z tego powodu traumę nie wiemy tego co przeżywa tak naprawdę też delikatny temat mimo wszystko. Tu bym jej nie obrażał nie osadzał zwyczajnie skomentowanie bez wnikania. Że jest z za mocnym wiem od początku. Niby się nie przyznała ale po siniakach na ciele ( tak jego te bdsm) opowiadań kto mądry wiedział odrazu. Grubasek ani fajny ani bogaty. Być może true love. Się okaże. Ale na normalnego nie wyglądał jak dusił ją fiutem i bił po twarzy a może się nie znam :laugh3:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale że aż z Łodzi do ********* dla za mocnego pojechała :) zmieniają lokum niedługo na większe ale pewnie dalej ********. Ona do niego się przeprowadziła pewnie dlatego że on tam ma pracę. Ale skoro wynajmują mieszkanie a wcześniej on też gdzieś musiał mieszkać to co mieszkał z mamusią? :lol2:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości