Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
posprzatajTO pisze:Właśnie próbowałem wykąpać jej buzię z przodu jak się w oknie odbija ale eza późno włączył mi się zapłon i nie widziałem, cholera


Nie żałuj, bo i tak w tej szybie, nie zobaczyłbyś na tyle dobrze, żeby np. ocenić czy Ci się podoba lub nie.
Dużo lepiej, chociaż też w pewnym oddaleniu, można było czasem zobaczyć jej twarz,
jak w poprzednim mieszkaniu podchodziła do drzwi robić zdjęcie do avatara, .
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tiago pisze:
rachmistrz pisze:Czwartek, 28.12.2017, drugi dzień Sylwi18 - ,,odnowionej" Aurelki96:

1038 zł w 8 godz. = prawie 130 zł/godz. (pierwszego dnia: 184 zł/godz.)
Zrobiła 24 konkursy (priv jeszcze nie ma w ofercie)
Najlepsze konkursy to 148 zł i 143 zł (tylko 2 powyżej 100 zł)
Średnio za 1 konkurs wyszło jej 43 zł.


Jestem w szoku normalnie :shock2: Ciekawe czy zwycięzcy odebrali już swoje privy...


W 18 konkursach był lider vip, 2 były ,,0", a w 4 nie było vip.
17 zwycięzców odebrało swoje wygrane od razu (wszyscy na 1 kamerkę!)
1, któremu zabrakło żetonów na wejście na już ustawiony priv, został zapisany, ale gdy szybko doładował i zgłosił chęć odbioru, to była już wpisana godz. kolejnego konkursu, więc obiecała zrobić mu po zakończeniu konkursu. Niestety już nie zgłaszał się. Ja też go zapisałem, hahaha.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


można jeszcze dodać, że wiele osób, które przegrały licytacje, a rzuciły całkiem pokażną ilość żetonów, bo za taką można uznać powiedzmy 500 zet, nie dostawały krótkiego priva z zabawą na pocieszenie, a jedynie dostawały info że mogą na cycki popatrzeć na priv.

Takie privki z zabawą Aurelka organizowała często w ostatnim czasie na swoim starym koncie.

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Czyli Sylwuśka nie ma specjalnie zaległości
Może i na Aurelce nie miała
Nadal twierdzę, ze to Zuch dziewczyna :-)
Pracowita pszczółka
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Czyli Sylwuśka nie ma specjalnie zaległości
Może i na Aurelce nie miała
Nadal twierdzę, ze to Zuch dziewczyna :-)
Pracowita pszczółka


Kieruje do Ciebie to pytanie Henryku. Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, ze jestes w miare inteligentny. Ale kompletnie nie rozumiem Twojej postawy w jej temacie. To, że zarabia na tym ShowUp.tv i zgarnia żetony to ok. Ale to jest zwykła oszustka, a Ty to pochwalasz i aprobujesz, pijesząc pochlebne komentarze. Ale nie moge zrozumiec czemu? Jakbys sie czul jakbys wydal ciężko zarobione pieniadze na ShowUp.tv, powiedzmy wygrał prv, chcial odebrac i po wygraniu dostał BANA. Czulbys sie chyba jak gówno? Przecież Ty popierasz zwyklą złodziejkę i oszustkę, a do tego powiem wprost brudasa. To, że doi facetów ok, ale nie takim postępowaniem. Jest to dla mnie gorzej niż szlauf, nienawidzę takich złodziei. Dno dna. Czemu ją pochwalasz? Wytłumacz mi.
Magnolia


Chyba dlatego, ze mnie to bawi :-)
Zresztą te jej przekręty nie są takie oczywiste, nie widziałem tu jeszcze chyba wypowiedzi przekręcanych, jeżeli są - to nieliczne
natomiast jest mnóstwo głosów oburzonych użytkowników - obserwatorów.
Poza tym dlaczego jej bronie? Tego nawet nie wie Jezus, król Polski....
To pisałem ja
W miarę inteligentny Henryk...hue, hue
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Chyba dlatego, ze mnie to bawi :-)
Zresztą te jej przekręty nie są takie oczywiste, nie widziałem tu jeszcze chyba wypowiedzi przekręcanych, jeżeli są - to nieliczne
natomiast jest mnóstwo głosów oburzonych użytkowników - obserwatorów.
Poza tym dlaczego jej bronie? Tego nawet nie wie Jezus, król Polski....
To pisałem ja
W miarę inteligentny Henryk...hue, hue


tu na forum nikt nie da się jej przekręcić bo wszyscy znają jej sztuczki, to jak mają pisać, że ich oszukała?
robi w chuja tylko nieświadomych januszy, którzy nie znają tego zacnego miejsca.
fajnie by było jakby każda modelka z topu SU miała obok nicku przycisk odsyłający do jej tematu na forum :D

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
LEON LXIX


Nawet po pisaniu a konkretnie po bykach jakie robi pisząc idzie ją poznać ale rżnie głupa że to nie ona:

login123: aurelka:P
Sylwia18: srerka
Sylwia18: nie ayelka
Sylwia18: zaraz napisze do oderatora
Sylwia18: moderatora
Sylwia18: jak jesczce bedziecie tak do mnie pisac
Sylwia18: moze sostia
Sylwia18: albo szefowa cooo
Sylwia18: to ze laka jest mega do mnie odobna nie znaczy ze ja to ona!
Sylwia18: i uspokujcie sie
Sylwia18: z tymi tekstami
Sylwia18: bo to chore
bullhorn: hahaha, i co temu moderatoroi napiszesz?? XD
Sylwia18: to zeby kazdtego zbanowal
Sylwia18: i za to ze tak pisza
Sylwia18: bo ja j nie ejstem zadna lupia aurelka!
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rachmistrz - jeśli lubisz się tym zajmować,oblicz zarobki tej Calhessi - tu mozemy sie dopiero zdziwic :D teraz dostala 1800 zetów z jednej licytacji. Ona siedzi codziennie i czasami calymi dniami, spokojnie moze wyciagac po 1500-2000 dziennie.


https://showup24.tv/Calhessi
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rachmistrz już policzył asot.. jest w temacie o zarobkach.
tez sporo ma

ILE ZAROBIŁAM NA ShowUp.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakoś nikt jej nie napisał, że i głos ma taki sam jak Aurelka, gdy miała włączony podczas jednego
z dzisiejszych konkursów.
Zauważyliście, że w tamtym lodowatym pokoju, Aurelka była dużo więcej nago niż teraz?
Teraz, mimo ciepłego domu, musi siedzieć ubrana, żeby ukryć swoje znaki szczególne.
Po tych bliznach z tyłu nóg to chyba każdy ją rozpozna, jeśli widział je wcześniej.

O Calhessi napiszę jeszcze w temacie o zarobkach
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Rachmistrz - jeśli lubisz się tym zajmować,oblicz zarobki tej Calhessi - tu mozemy sie dopiero zdziwic :D teraz dostala 1800 zetów z jednej licytacji. Ona siedzi codziennie i czasami calymi dniami, spokojnie moze wyciagac po 1500-2000 dziennie.


https://showup24.tv/Calhessi


Kiedyś Mokra Kasia potrafiła dostawać w takich licytacjach po kilkanaście tysięcy żetonów.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gdyby ktos mial jeszcze jakies wątpliwosci, czy to aurelka :D

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Rachmistrz - jeśli lubisz się tym zajmować,oblicz zarobki tej Calhessi - tu mozemy sie dopiero zdziwic :D teraz dostala 1800 zetów z jednej licytacji. Ona siedzi codziennie i czasami calymi dniami, spokojnie moze wyciagac po 1500-2000 dziennie.

https://showup24.tv/Calhessi


Zobaczcie co po napisaniu cytowanego posta, napisał asot1 na transmisji u Calhessi:

asot1: a do urzędu odprowadzasz składki?
asot1; bo już słyszałem że ktoś ma Cię podjebac
Calhessi: oj asot
asot1: także uważaj na szpiegów
Calhessi: hehe zazdro
asot1: tylko ostrzegam, ja nie jestem konfidentem
Calhessi: spoko, podaj nick
asot1: nie mogę podawać nicków tylko uważaj na konfidentów tyle ode mnie, ja Cie nie musze lubiec, ale konfidentow nie znosze
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Panowie :mrgreen: Przecież wystarczy porównać pieprzyki Sylwii18 i Aurelki, są w tych samych miejscach, jeden z tyłu duży na plecach, drugi koło ramienia. Są tej samej wielkości, w tych samych miejscach. Każdy może to zweryfikować na podstawie udostępnionych filmików w necie i transmisji Sylwii18 :laughingnew: :mocking: :sarcastic:
Awatar użytkownika
johnybravo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 30 gru 2017, 04:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Magnolia pisze:
HenryChinaski1 pisze:Czyli Sylwuśka nie ma specjalnie zaległości
Może i na Aurelce nie miała
Nadal twierdzę, ze to Zuch dziewczyna :-)
Pracowita pszczółka


Kieruje do Ciebie to pytanie Henryku. Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, ze jestes w miare inteligentny. Ale kompletnie nie rozumiem Twojej postawy w jej temacie. To, że zarabia na tym ShowUp.tv i zgarnia żetony to ok. Ale to jest zwykła oszustka, a Ty to pochwalasz i aprobujesz, pijesząc pochlebne komentarze. Ale nie moge zrozumiec czemu? Jakbys sie czul jakbys wydal ciężko zarobione pieniadze na ShowUp.tv, powiedzmy wygrał prv, chcial odebrac i po wygraniu dostał BANA. Czulbys sie chyba jak gówno? Przecież Ty popierasz zwyklą złodziejkę i oszustkę, a do tego powiem wprost brudasa. To, że doi facetów ok, ale nie takim postępowaniem. Jest to dla mnie gorzej niż szlauf, nienawidzę takich złodziei. Dno dna. Czemu ją pochwalasz? Wytłumacz mi.


Żeby czytać "w miarę inteligentnego Henryka" trzeba posiadać MINIMALNY poziom inteligencji + szczątkowe poczucie humoru, bez tego nie da rady bo wtedy czyta się go dosłownie, a Henio mało kiedy mówi coś dosłownie, trzeba jednak umieć czytać między wierszami. A między wierszami "w miarę inteligentny Henryk" ciśnie totalną bekę z Januszy którzy właśnie czytać nie potrafią (nawet podstawowego języka polskiego) albo są zbyt mało ogarnięci żeby wejść na foro przed rozpoczęciem licytacji u Aurelki Przodowniczki Pracy (zresztą nawet nie trzeba czytać, wystarczy chwilę posiedzieć u niej, zobaczyć w jaki sposób są przeprowadzane licytacje i już każdy powinien wiedzieć na jakiej zasadzie działa ten cyrk) a mimo to, mimo tej oczywistości oszustwa ludzie wciąż miesiącami dają się nabierać na ten sam prosty garnitur oszustw i blefów a Aurelka powoli metodycznie wykańcza sobie dom pokój po pokoju, budując fundamenty na głupocie, stawiając ściany wg poziomu Januszy, przykrywając to wszystko dachem z odrobiny bezczelności i tapetując go nieskończenie wielką naiwnością jeleni. Do tego tematu na dłuższą metę nie da się podejść poważnie, tak skrajna głupota ludzka w tak wielkich, powtarzalnych ilościach może być jedynie wyszydzana ironicznym poczuciem humoru
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


bohater pisze:można jeszcze dodać, że wiele osób, które przegrały licytacje, a rzuciły całkiem pokażną ilość żetonów, bo za taką można uznać powiedzmy 500 zet, nie dostawały krótkiego priva z zabawą na pocieszenie, a jedynie dostawały info że mogą na cycki popatrzeć na priv.

Takie privki z zabawą Aurelka organizowała często w ostatnim czasie na swoim starym koncie.

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18


Ok Bohater, a teraz mam pytanie do Ciebie, ile na SU dziewczyn daje nagrody pocieszenia jakiekolwiek? Już nieważne czy oszustki czy nie, niewiele z nich to robi, prawda? Więc no litości, Aurelka i tak naprawdę idzie na rękę często i daje coś czego wcale nie musi.

Banuj ich wszystkich Aurelcia XD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


asot pisze:Gdyby ktos mial jeszcze jakies wątpliwosci, czy to aurelka :D

Obrazek


Obrazek


Sylwusia pewnie też identyczne kalesony kupiła :laugh3: :taunt.: :sarcastic:


Obrazek
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:
Magnolia pisze:
HenryChinaski1 pisze:Czyli Sylwuśka nie ma specjalnie zaległości
Może i na Aurelce nie miała
Nadal twierdzę, ze to Zuch dziewczyna :-)
Pracowita pszczółka


Kieruje do Ciebie to pytanie Henryku. Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, ze jestes w miare inteligentny. Ale kompletnie nie rozumiem Twojej postawy w jej temacie. To, że zarabia na tym ShowUp.tv i zgarnia żetony to ok. Ale to jest zwykła oszustka, a Ty to pochwalasz i aprobujesz, pijesząc pochlebne komentarze. Ale nie moge zrozumiec czemu? Jakbys sie czul jakbys wydal ciężko zarobione pieniadze na ShowUp.tv, powiedzmy wygrał prv, chcial odebrac i po wygraniu dostał BANA. Czulbys sie chyba jak gówno? Przecież Ty popierasz zwyklą złodziejkę i oszustkę, a do tego powiem wprost brudasa. To, że doi facetów ok, ale nie takim postępowaniem. Jest to dla mnie gorzej niż szlauf, nienawidzę takich złodziei. Dno dna. Czemu ją pochwalasz? Wytłumacz mi.


Żeby czytać "w miarę inteligentnego Henryka" trzeba posiadać MINIMALNY poziom inteligencji + szczątkowe poczucie humoru, bez tego nie da rady bo wtedy czyta się go dosłownie, a Henio mało kiedy mówi coś dosłownie, trzeba jednak umieć czytać między wierszami. A między wierszami "w miarę inteligentny Henryk" ciśnie totalną bekę z Januszy którzy właśnie czytać nie potrafią (nawet podstawowego języka polskiego) albo są zbyt mało ogarnięci żeby wejść na foro przed rozpoczęciem licytacji u Aurelki Przodowniczki Pracy (zresztą nawet nie trzeba czytać, wystarczy chwilę posiedzieć u niej, zobaczyć w jaki sposób są przeprowadzane licytacje i już każdy powinien wiedzieć na jakiej zasadzie działa ten cyrk) a mimo to, mimo tej oczywistości oszustwa ludzie wciąż miesiącami dają się nabierać na ten sam prosty garnitur oszustw i blefów a Aurelka powoli metodycznie wykańcza sobie dom pokój po pokoju, budując fundamenty na głupocie, stawiając ściany wg poziomu Januszy, przykrywając to wszystko dachem z odrobiny bezczelności i tapetując go nieskończenie wielką naiwnością jeleni. Do tego tematu na dłuższą metę nie da się podejść poważnie, tak skrajna głupota ludzka w tak wielkich, powtarzalnych ilościach może być jedynie wyszydzana ironicznym poczuciem humoru


dziekuje za wyjasnienie ruger



Nowy Blog ShowUp.tv
Magnolia


Rozumiem, że niektórzy faceci myślą inną częścią ciała, mi tez mimo wieku to nadal się zdarza :sarcastic: no ale bez przesady. Wystarczy chwilę się zastanowić zamiast wydawać przykładowo1000 żetonów w licytacji w której nie ma pewności wygranej iść do innej i za ten 1000 można mieć Vip priv, fajnych pań nie brakuje i każdy znajdzie na pewno jakąś co mu się spodoba.

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pizdzinski i 39 gości