Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komanczi pisze:ja to lubie u sylwi privy zawsze na jutro jestem zapisany :D jak u lekarza :D

Szybciej niż u lekarza! :D
Awatar użytkownika
Barcelona90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2017, 11:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


faktycznie w sumie wpadło przeszło 500zet i lider wydał 350zet i poszedł ban wcześniej koleś wydało 110 i tez poszedł ban, ona już nawet nie sprawia pozorów, że stara się być uczciwa. Robi takie konkursy to musi się z tym liczyć, że raz wpadnie 100zł za 10min priva a innym razem 10zł i tyle. Jak chcę uczciwie wiedzieć na czym stoi to niech idzie do normalnej pracy. SU sobie strzela tylko w kolano, że przymyka oko na jej przekręty.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kosiła ładnie i dorobiła się brawo dla niej :ok:

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Środa, 10 stycznia 2018:

645 zł w 6,5 godz. = 99 zł/godz.
18 konkursów = 36 zł z 1 konkursu, a najlepsze to 142 i 126 zł.
W styczniu: 4180 zł w 33 godz. = 127 zł/godz.

Aurelka ma pretensję do tych lasek, które od niej ,,odgapiają", nazywa je dziwkami, a Roztropny ma robić screeny i pisać skargi do administracji ShowUp.tv.
Musiała być nieźle wkurzona, jak widziała, że Ekstaza dostaje ponad 500 zł w 1 konkursie.
Ekstaza natomiast weszła na czat do niej i zachwalała jej pokaz, namawiała do licytowania.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rachmistrz pisze:Aurelka ma pretensję do tych lasek, które od niej ,,odgapiają", nazywa je dziwkami, a Roztropny ma robić screeny i pisać skargi do administracji ShowUp.tv.

Odgapiają? Jak można odgapić cokolwiek od dziewczyny, która robi sex-pokazy na stronie z sex-pokazami?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


chce wam się tak obliczac ile zarobila ? :O
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ok. Dziś zrobiła miniaturkę gdzie było widać twarz.
To się nazywa rozczarowanie.

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niestety w loterii genetycznej nie można wygrac wszystkiego - albo świetny tyłek plus genialny zmysł biznesowy albo ładna twarz - musisz wybrac, nie można mieć wszystkiego!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nie wiem jak mozna tak przezywac ten tylek wg mnie normalny tylek nic specialnego :), ktora nie ma tu fajnego tylka ??????? :D .A niektore maja jeszcze dodatkowo fajne cycki i ladne buzie
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


U Aurelki sporym minusem jest jej zgryz. Założenie aparatu potrafi zmienić ukształtowanie dolnej części twarzy i często usta od aparatu potrafią się powiększyć. Poza tym jak się mówi, nie ma osób brzydkich są tylko zaniedbane ewentualnie biedne.
Ogólnie Aurelka bardzo źle znosi spadek zarobków, zaczyna wyzywać ludzi nawet tych co wygrali priva za 150 zet lub 200 od sępów, wyzywa konkurencje i od razu wychwala się dorobkiem tak jakby chciała się podbudować. Jak jej nie idzie też zaczyna narzekać na stronę ShowUp.tv, wszędzie szuka winy tylko nie w sobie. Dodatkowo sprawie jej chyba przyjemność gdy innym laską idzie gorzej bo często do nich wchodzi aby je "pocieszyć" np tak było z Keiiiti. Pokazuję to jak wręcz jest uzależniona os kasy z ShowUp.tv a każdą porażkę źle znosi no i z kamerkami też wiąże dalszą przyszłość nie biorąc pod uwagę, że po prostu może już tyle nie zarabiać jak na chwilę obecną.
Dziś dwóch panów zaczęło papugować jej sposób pisania jak zaczęła po raz kolejny chwalić sie jak sama zbudowała dom bez niczyj pomocy, że ona wszystko sama. Ogólnie można zauważyć, że oprócz samego problemu z ortografią, ma też ubogie słownictwo oraz dziwną składnie dziś pisała "moje robotniki zbudowali". Nie pokazuję to, że stara się jakoś rozwijać siebie na płaszczyźnie intelektualnej, taka typowa prosta Karyna, która pewnie skończyłaby jakby nie ShowUp.tv na życiu z ShowUp.tv bo jak sama wspomniała "do roboty nie opłaca się jej iść i zapierdalać za 10zł"
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@ taki_tam Skad zalozenie ze Aurelka odczuwa potrzebe rozwijania swojego intelektu? Nie kazdy czlowiek na tym swiecie ma takie potrzeby. Ta jak to napisales "typowa prosta Karyna" byc moze wlasnie ma swoje 5 minut w zyciu i z tego korzysta jak potrafi.
Mam gleboko gdzies Aurelke, bawi mnie jej postac jako zjawisko, ale mam wrazenie ze wiele osob wypowiada sie w jej temacie z czystej zazdrosci i silnego wkurwienia. Na zasadzie: "to ja taki piekny bystry i wysztalcony ledwo wiaze koniec z koncem gdy jakas tepa dzida zarabia kase, domy sobie buduje itd"
Poki co, nadal budujecie sobie jej legende z samych domyslow...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nazywajmy rzeczy po imieniu po prostu jest mało inteligentna. I wątpię, że chcę zbudować taką postać na SU bo większość lasek chcę pokazać sie z jak najlepszej strony a ubogie słownictwo i rażące błędy ortograficzne sprawiają idealną pożywkę dla osób które chcą ja upokorzyć. Ponadto odstrasza potencjalnych wielbicieli skoro nawet zdania nie potrafi złożyć więc oprócz ładnego ciała nie ma nic więcej do zaoferowania bo o czym z nią rozmawiać. Jak napisałem, zobaczymy jak skończy za te 2-3 lata a na chwilę obecną sama snuję plany na co uzbiera kasę z SU za te kilka lat więc wątpię, że od tak żuci kamerki. Człowiek uczy się praktycznie zawszę, bo nawet czytając te forum można coś wywnioskować, nawet podświadomie przyswaja jakieś nawyki a ona jakby stała w miejscu. Nie wiem czy oprócz SU ma jakieś bogatsze życie ewentualnie ma zamknięty umysł na wszelkie informację a to raczej nie powód do zazdrości a raczej do współczucia.
Dziś na bogato, pizza z zamrażarki.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze: Ponadto odstrasza potencjalnych wielbicieli skoro nawet zdania nie potrafi złożyć więc oprócz ładnego ciała nie ma nic więcej do zaoferowania bo o czym z nią rozmawiać.


Jak celuje w nowych userów to raczej nikt nie zwraca uwagi na pismo - laska non stop nago kusi plus wywiera presje czasowe przy losowaniach dodaj do tego podnieconego faceta który chce w końcu ją dorwać w swoje łapska... Tylko my tutaj się przypierdalamy bo widzieliśmy już w jej wykonaniu wszystko i skupiamy się na detalach.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To forum jest po to aby komentować i spekulować a jak idzie słowo krytyki to od razy zazdrościsz. Faktycznie ciągle kusi ale moim zdaniem jest to raczej krótkodystansowe bo ładne ciało zazwyczaj szybko się nudzi a osobowość to też coś bardzo pociągającego nawet od pięknego wyglądu.

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiście ze od tego jest forum aby, komentować, krytykować i spekulować. Dlatego tez w swoim komentarzu spekuluje o powodach krytyki :D Natomiast w przypadku Aurelki, to ze celuje ona w nowych userow juz nawet nie jest tematem spekulacji, to jest ustalone i Twoje rozważania o przewadze osobowości nad walorami fizycznymi w tym przypadku nie maja zastosowania.
Btw. ten jak mówisz "krotki dystans" to juz bedzie tak ze dwa lata...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


W między złapała bana i zmieniała konto przez te 2 lata więc bez przerwy nie nadaję. Zakochańców, którzy często zostają na dłużej niż na jednego priv, i często są stałym źródłem dochodu nie przyciąga tylko ładna pupa czy piersi ale też osobowość, sposób prowadzenia rozmowy czy tez transmisji. Aurelka to zwykła prosta dziewczyna i przez te miesiące musi coraz bardziej się nakombinować aby złapać jakiegoś naiwniaka, który nabierze się na jej konkursy a jak ma gorszy dzień to lubi obrzucić gnojem klientów portalu jak cały portal.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam tylko my to wszystko wiemy... chodzi o to ze ona przez te ponad dwa lata zarobiła pewnie coś w okolicach 500 tys złotówek... nie sadzisz ze to całkiem niezły wynik na jak twierdzisz tępą laskę nie ujmującą osobowoscia?
Jej metoda póki co działa, raz lepiej, raz gorzej, ale działa... Ty liczysz ze ona nagle zmieni taktykę bo ktoś jej coś powie, albo przeczyta czyjeś rady na forum ze powinna już przestać kręcić wałeczki, zająć się samorozwojem, intelektem i zacząć przyciągać Januszy osobowoscia?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Każdy normalny człowiek potrzebuje w jakimś stopniu rozwoju. Jest tutaj przedstawiana jako kolejny wilk z wall street ewentualnie kobieca wersja Bill Gates'a a zwracam uwagę, że sama jest dość ograniczona i nie świeci inteligentem, wątpię, że sama postawiła dom bo to nie jest takie chop siup ktoś musiał jej mocno pomóc, dodatkowo zaprzecza jakoby nie płaciła podatków bo kasa nie idzie na jej konto więc jeżeli to jest w 100% to tylko czekać aż pojawi się US i ZUS w drzwiach. To osoba podejrzana musi udowodnić, że jest niewinna i tyle. A być może będziemy mieli okazję zobaczyć za jakiś czas Eurelke w punkcie wyjścia czyli w zimnym mieszkaniu bez łazienki bo jak ona teraz dyma Januszy ktoś ją wydyma a nie wydaję się być na tyle mądra aby tego uniknąć. Wątpię też, że zarobiła te 500tys zł maksymalnie 200-300 tys. Z podejściem po co ma się rozwijać skoro teraz jej dobrze idzie to i za 20 lat będziemy mogli oglądać Aurelie na SU, skoro przyszłość widzi tylko na kamerkach.
Pożyjemy zobaczymy, jest już bardzo mocno związana z ShowUp.tv, że nie wyobraża sobie życia bez kamerek. Każde niepowodzenie mocno przeżywa wylewając frustrację zarówno na oglądających jak i na inne dziewczyny. Więc albo jest mocno dziecinna albo ShowUp.tv tyję jej psychikę skoro ma problemy z pogodzeniem się, że zamiast 1000zet od konkursu wpada jej 100zet.
Nie pierwszy i raczej nie ostatni raz są wytykane kłamstwa dziewczyn z kamerek więc i tutaj ludzie spisują swoje podejrzenia co do prawdomówności owej pani i raczej nie ma w tym nic dziwnego. Jest niedojrzałą osobą i wątpliwe, że samodzielnie to wszystko osiągnęła.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:Każdy normalny człowiek potrzebuje w jakimś stopniu rozwoju.


Przecież się rozwija - z zawilgoconego, zimnego, starego mieszkania przeniosła się do własnego domu z basenem i stołem do bilardu gdzie może gołą cipą szorować po podłodze a i tak ją od spodu będzie grzało ciepło bo ma podłogowe ogrzewanie.

taki_tam pisze: jest dość ograniczona i nie świeci inteligentem

Ale za to jest zaradna. Nie każdy musi znać wzór na pole trapezu czy wiedzieć, że mongolska wersja Yeti to Alma. Ta cała inteligencja jest przereklamowana. Gdybym miał wybór i mógł zdecydować czy zostać zaradnym czy inteligentnym bez wahania wybrał bym zaradność - poradzisz sobie w każdej sytuacji, przetrwasz jak karaluch wybuch atomowy, a od inteligencji to się można tylko depresji nabawić.

taki_tam pisze:skoro przyszłość widzi tylko na kamerkach.

No nie zgodzę się. Widać, że dziewczynie ktoś dobrze poradził jak ma wykorzystać te pieniądze. Jeszcze przed trzydziestką będzie miała własny dom, dobry samochód i spory kapitał do wykorzystania. Większość dziewczyn kiedy poczuje te szołapowe kilka tysięcy więcej w domowym budżecie nagle wynajmuje lepsze mieszkania na które jej nie stać, kupuje drogą bieliznę oraz kosmetyki a później budzi się i okazuje się, że musi wrócić na ten sam bądź trochę lepszy standard życia bo hajs przejebany a wydatki wysokie. Aurelka patrzy przyszłościowo - jej w domowym budżecie odpadnie z wydatków kilka tysięcy złotych miesięcznie. Nie będzie musiała spłacać kredytu na mieszkanie czy wysokich rat za samochód bo już je będzie miała na własność i jedynie zapłaci ułamek tej kwoty za ich eksploatacje.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:Nazywajmy rzeczy po imieniu po prostu jest mało inteligentna. I wątpię, że chcę zbudować taką postać na ShowUp.tv bo większość lasek chcę pokazać sie z jak najlepszej strony a ubogie słownictwo i rażące błędy ortograficzne sprawiają idealną pożywkę dla osób które chcą ja upokorzyć. Ponadto odstrasza potencjalnych wielbicieli skoro nawet zdania nie potrafi złożyć więc oprócz ładnego ciała nie ma nic więcej do zaoferowania bo o czym z nią rozmawiać. Jak napisałem, zobaczymy jak skończy za te 2-3 lata a na chwilę obecną sama snuję plany na co uzbiera kasę z ShowUp.tv za te kilka lat więc wątpię, że od tak żuci kamerki. Człowiek uczy się praktycznie zawszę, bo nawet czytając te forum można coś wywnioskować, nawet podświadomie przyswaja jakieś nawyki a ona jakby stała w miejscu. Nie wiem czy oprócz ShowUp.tv ma jakieś bogatsze życie ewentualnie ma zamknięty umysł na wszelkie informację a to raczej nie powód do zazdrości a raczej do współczucia.
Dziś na bogato, pizza z zamrażarki.


Rzuci*
Za dużo u Aurelki?
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek i 40 gości