Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
za głupotę trzeba płacić...jak ktoś jest tak głupi,ze bierze udział w konkursach nie mając pewności,że dzięki nim sobie wytrzepie ale mając pewność,że kasę straci to trudno mieć pretensje do dziewczyn,że takich frajerów z kasy doją.

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Podsumowanie grudnia 2017 dla Aurelka96/Sylwia18 (na podstawie tego co widziałem):

27-ego grudnia przed południem nadawała jeszcze jako Aurelka96, z tego zimnego pokoju,
a wieczorem już jako Sylwia18, ze swojego nowego domu.

Jako Aurelka96: 8.040 zł w 79,5 godz. = średnio 101 zł/godz.

Jako Sylwia18: 5.313 zł w 31,5 godz. = średnio 168 zł/ godz.

Razem: 13.351 w 111 godz. = średnio 120 zł/godz.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Skoro Sylwuśka to ambitna, zdeterminowana na osiągnie celów dziewczyna, to strach pomyśleć co by się działo, jakby nagle zaczęła interesować się inwestycjami na GPW albo na rynku kryptowalut.
Pewnie jebałaby Januszy giełdowych, zwanych prostymi dawcami kapitału, tak jak uczy tychże Januszów na transmisjach ShowUp.tv...
Hue, hue...

NAPRZÓD SYLWUŚKA!!!!
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak zaczął się 2018 rok dla Sylwi18?

1029 zł w 8 godz.
24 konkursy, średnio 42 zł z 1 konkursu, a najlepsze to 148, 121 i 100 zł.
Wreszcie, ale już pod koniec transmisji, na czyjąś prośbę ustawiła priv 5 min. ,,zabawa cipeczką" za.....17 zł. Ciekawe czy pozostanie w ofercie.
Z tych, już wcześniej ustawionych, w cenie od 100 zł w górę, nikt nie chciał skorzystać, mimo jej zapewnień, że ciągle są brane. Musi poczekać na rewir121.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie dziwi mi podkopywanie dołków Keiiti pod Aurelką, bo jak prędzej pisałem widać, że ta pierwsza ma ból dupy, że Aurelka lepiej kosi Januszy.
Ona jest w końcu w nowym domu/mieszkaniu? Może w końcu zainwestuje w jakieś lepsze majtki niż te zszarzałe i dziurawe.
Dodatkowo zauważyłem, że jak wpada mniej żetonów z konkursu to zawsze przed ustawieniem wygranego priva net jej siada, może liczy na to, że wygrany po tych kilku minutach ucieknie i zapomni o wygranej.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawi mnie, ile jeszcze osób nabierze się na to, że aurelka wybudowała dom ;)

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na pewno sie przeprowadzila. Czy do swojego własnego domu/mieszkania? Tego akurat nikt na 100% nie wie... ale uzywajac czystej matematyki jest to całkiem realne.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Pewnie u sąsiada mieszka chwilowo :rofl:
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


zoom pisze:Ciekawi mnie, ile jeszcze osób nabierze się na to, że aurelka wybudowała dom ;)

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18


Na jednej z transmisji byłło widać okna z nowymi naklejkami, albo więc kupiła nowy dom, albo wstawiła same okna do starego albo kupiła same naklejki żeby nas wszystkich zmylić :) Aurelka zarabia ponad 100 zł/godzine w dobrych okresach, jedyny okres posuchy to był ban na ShowUp.tv, zresztą dość szybko zdjęty (biorąc pod uwagę, że np. Keitii za to samo dostała pół roku) a godzin tłucze jak pracowita pszczółeczka więc uzbieranie kilkudziesięciu tysi + pokazanie bankowi zarobków za kilka ostatnich miesiecy żeby dostać kredyt nie było problemem a więc nie powinno tym bardziej być problemu by mieszkanie zbudować w kilka miechów. Pracujcie tak ciężko jak ona to też się dorobicie... garba i zawału serca :) Uczciwą pracą ludzie się nie bogacą :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


taki_tam pisze:Ona jest w końcu w nowym domu/mieszkaniu? Może w końcu zainwestuje w jakieś lepsze majtki niż te zszarzałe i dziurawe.


Pamiętam jak dawniej Maddie reklamowała się u WladcaSmieci i sam Władca i cały czat się z niej śmiał, że siedzi na transmisji z brudnej bieliźnie, bo miała jakiś zżółknięty stanik i majtki od prania, a teraz? Teraz się wyrobiła, więc na Aurelke też przyjdzie pora :)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:
zoom pisze:Ciekawi mnie, ile jeszcze osób nabierze się na to, że aurelka wybudowała dom ;)

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18


Na jednej z transmisji byłło widać okna z nowymi naklejkami, albo więc kupiła nowy dom, albo wstawiła same okna do starego albo kupiła same naklejki żeby nas wszystkich zmylić :) Aurelka zarabia ponad 100 zł/godzine w dobrych okresach, jedyny okres posuchy to był ban na ShowUp.tv, zresztą dość szybko zdjęty (biorąc pod uwagę, że np. Keitii za to samo dostała pół roku) a godzin tłucze jak pracowita pszczółeczka więc uzbieranie kilkudziesięciu tysi + pokazanie bankowi zarobków za kilka ostatnich miesiecy żeby dostać kredyt więc nie powinno być problemu by mieszkanie zbudować. Pracujcie tak ciężko jak ona to też się dorobicie... garba i zawału serca :) Uczciwą pracą ludzie się nie bogacą :(


a wiadomo gdzie ten dom/mieszkanie i jaki metraż bo może wcale kredytu nie potrzebowała?
nie wiem czy branie kredytu przy jej sposobie zarabiania jest rozsądne bo wystarczy jeden ban i leży i kwiczy
LEON LXIX


jay pisze:
ruger44 pisze:
zoom pisze:Ciekawi mnie, ile jeszcze osób nabierze się na to, że aurelka wybudowała dom ;)

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18


Na jednej z transmisji byłło widać okna z nowymi naklejkami, albo więc kupiła nowy dom, albo wstawiła same okna do starego albo kupiła same naklejki żeby nas wszystkich zmylić :) Aurelka zarabia ponad 100 zł/godzine w dobrych okresach, jedyny okres posuchy to był ban na ShowUp.tv, zresztą dość szybko zdjęty (biorąc pod uwagę, że np. Keitii za to samo dostała pół roku) a godzin tłucze jak pracowita pszczółeczka więc uzbieranie kilkudziesięciu tysi + pokazanie bankowi zarobków za kilka ostatnich miesiecy żeby dostać kredyt więc nie powinno być problemu by mieszkanie zbudować. Pracujcie tak ciężko jak ona to też się dorobicie... garba i zawału serca :) Uczciwą pracą ludzie się nie bogacą :(


a wiadomo gdzie ten dom/mieszkanie i jaki metraż bo może wcale kredytu nie potrzebowała?
nie wiem czy branie kredytu przy jej sposobie zarabiania jest rozsądne bo wystarczy jeden ban i leży i kwiczy

Też o tym wspominałem kilka stron temu. Branie kredytu i licząc, że samym ShowUp.tv go spłaci jest mało odpowiedzialne i przyszłościowe. Dodatkowo, wątpię, że od tak w kilka miesięcy postawiła dom bo to nie jest takie chop siup, same sprawy urzędowe mogą trwać kilka miesięcy jak już prędzej kupiła ewentualnie od jakiegoś czasu był w budowie. Dodatkowo w nowo wybudowanym budynku są zazwyczaj ważniejsze wydatki niż stół bilardowy.
Zobaczymy czy jakoś uspokoi się z ShowUp.tv czy dalej będzie nadawać w stanie wycieczenia organizmu w wychłodzonym pomieszczeniu :roll: No i może zainwestuję w jakąś nową parę majtek. Zobaczymy jak z dbałością o nowe lokum bo poprzednie dość słabo widząc stawianie brudnych, zabłoconych buciorów od tak na panele, kurz i syf walający się wszędzie i albo brud albo grzyb na ścianie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na własne oczy widziałem jak wmurowała kamień węgielny w postaci 100 żetonów i ochrzciła posiadłość rozbijając puszkę energetyka.



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Aurelka zdenerwowana, nastrój podsycił chyba też fakt, że lider w konkursie wygrał priv za 121 zet i była to jedyna osoba biorąca udział :lol:

Sylwia18: wysli od nowa
Sylwia18: sluchajcie kurwa
vip1993VIP: czemu odrzucasz?
Sylwia18: jesczce az ktosc napisze do mnie jaks aureka a wzywam moderatora!!!
Sylwia18: bo pisza do mnie brednie
Sylwia18: i bede ich banowac

Pytanie tylko co zrobi w tym miejscu moderator? Prędzej ona powinna dostać bana bo regulamin zakazuje posiadanie kilku kont :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:Aurelka zdenerwowana, nastrój podsycił chyba też fakt, że lider w konkursie wygrał priv za 121 zet i była to jedyna osoba biorąca udział :lol:

Sylwia18: wysli od nowa
Sylwia18: sluchajcie kurwa
vip1993VIP: czemu odrzucasz?
Sylwia18: jesczce az ktosc napisze do mnie jaks aureka a wzywam moderatora!!!
Sylwia18: bo pisza do mnie brednie
Sylwia18: i bede ich banowac

Pytanie tylko co zrobi w tym miejscu moderator? Prędzej ona powinna dostać bana bo regulamin zakazuje posiadanie kilku kont :lol:

powinien wygrać już przy 111 żet ale aurelka jako jedyna widziała inaczej niż wszyscy :sarcastic:

Obrazek

powiedziała że dał po i nikt nie wygrał więc koleś przy kolejnym odliczaniu dorzucił kolejne 10 żet i też nie chciała mu zrobić :sarcastic:
Patrzyło prawie 500 osób więc z bólem dupy stwierdziła że ustawi, i ustawiła 2 min :sarcastic:
W ogóle najlepsze jest to że debile licytują a nawet nie wiedzą co :laughingnew: AurelioSywiunia teraz na pytania ile minut czy z buzią odpowiada Wygraj a się przekonasz :laughingnew: Po tym dłuższym banie była grzeczna może z 3 dni. Potem nieśmiało wróciła z licytacjami jakby chciała sprawdzić reakcje Modów. Stopniowo wracała do swoich wałów i chyba zachęcona tym że Admini nie reagują rozkręciła się na dobre.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ponoć można mieć kilka kont.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aurelka jestem za Tobą jak za Anka92x. Koś naiwnych jeleni na hajs w każdy możliwy sposób i wykorzystuj to, że myślą kutasem, a nie głową. Trzymam za Ciebie kciuki :)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wasze prośby się spełniły! koleżanka dziś nadaje w kuszącym, schludnym komplecie 8-)

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:wasze prośby się spełniły! koleżanka dziś nadaje w kuszącym, schludnym komplecie 8-)


Zbiera teraz na domek letniskowy :D



Nowy Blog ShowUp.tv
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Tymi pisze:
taki_tam pisze:Aurelka zdenerwowana, nastrój podsycił chyba też fakt, że lider w konkursie wygrał priv za 121 zet i była to jedyna osoba biorąca udział :lol:

Sylwia18: wysli od nowa
Sylwia18: sluchajcie kurwa
vip1993VIP: czemu odrzucasz?
Sylwia18: jesczce az ktosc napisze do mnie jaks aureka a wzywam moderatora!!!
Sylwia18: bo pisza do mnie brednie
Sylwia18: i bede ich banowac

Pytanie tylko co zrobi w tym miejscu moderator? Prędzej ona powinna dostać bana bo regulamin zakazuje posiadanie kilku kont :lol:

powinien wygrać już przy 111 żet ale aurelka jako jedyna widziała inaczej niż wszyscy :sarcastic:

Obrazek

powiedziała że dał po i nikt nie wygrał więc koleś przy kolejnym odliczaniu dorzucił kolejne 10 żet i też nie chciała mu zrobić :sarcastic:
Patrzyło prawie 500 osób więc z bólem dupy stwierdziła że ustawi, i ustawiła 2 min :sarcastic:
W ogóle najlepsze jest to że debile licytują a nawet nie wiedzą co :laughingnew: AurelioSywiunia teraz na pytania ile minut czy z buzią odpowiada Wygraj a się przekonasz :laughingnew: Po tym dłuższym banie była grzeczna może z 3 dni. Potem nieśmiało wróciła z licytacjami jakby chciała sprawdzić reakcje Modów. Stopniowo wracała do swoich wałów i chyba zachęcona tym że Admini nie reagują rozkręciła się na dobre.

Wszedłem chyba po tej akcji. Transmisja raczej jej się nie powiodła za dobrze bo za sporo nie zgarnęła w porównaniu z poprzednim tygodniem. Kogoś wydoiła na przeszło 400 zet i nie chciała mu ani ustawić wygranej ani oddać żetonów bo dał niby po czasie :lol:
Aż dziwnie wygląda w normalnej bieliźnie a nie brudnej i dziurawej. Dziś kamera poszła trochę niżej i było widać podłogę po której walają się jakieś pogniecione kartki, papiery od jedzenia oraz puste butelki, od taka dbałość o nowe lokum.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MiniMiss i 16 gości