Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie wszystkie, nawet na Chaturbate znajdziesz kobiety, które twarzy nie pokazują, a zarabiają więcej niż tutaj którakolwiek z transmitujących na SU:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Kiedyś podobno Keiiti próbowała sił na zagranicznych kamerkach ale z konkurencją przegrała w przedbiegach, dodatkowo słabo język ogarniała.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Akurat język to nie bariera - nickolll0 tez po angielsku nidyrydy a daje rade, jakaś polska parka też tylko po polsku prowadzi transmisje i ilość tokenów się zgadza. Zawsze na CB może znaleźć sobie frajera co jej będzie ogarniał czat oraz tłumaczenia, zresztą już takiego na szołapie ma to szukać nowego nie musi.
Wydaje mi się, że jej kartą przetargową byłyby te słynne ostre, mocne analne orgazmy co dwie minuty.... Oj mogła by wydoić tym nie jednego starego niemca na nowego merca.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ty jej mów parostatek takie rzeczy to z SUShowUp.tv ucieknie :D chata nowa jest to jeszcze mercedesa brakuje. Kto wtedy będzie doił rodzimych miłośników hazardu? :D

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ciekawy jestem czy na zagranicznych stronach spodobałaby się brudna i dziurawa bielizna, słabej jakości kamera, słabe i monotonne pokazy, brzydka twarz, oraz śmieci walające się po nowiusieńkim domu :lol:
Aurelka albo ma problemy zdrowotne albo nie ma już takiego parcia. Jak jeszcze z miesiąc temu miała gorszy okres to siedziała nawet i po 12 godzin aby zarobić teraz jak nie idzie trochę posiedzi i ucieka.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Może z racji, iż zainteresowanie licytacjami spadło, tudzież nastąpił brak nowych januszy, Aurelka zdecydowala się iść śladami koleżanki po fachu licytacji - Calhessi i przyjmować klientów w swoim nowym domu :lol:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poniedziałek, 8 stycznia 2018:

186 zł w 1,5 godz. = 124 zł/godz.,
2 konkursy (71zł i 15zł) = 43 zł z 1 konkursu,
1 priv 10min. za 100zł.

W styczniu: 2059 zł w 19 godz. = 108zł/godz.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


puwohsvt: A ty nei jesteś Aurelka96?
Sylwia18: jestem kura zofia hercegowina 2 kziezna



Aurelka mistrz :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja pierdziele pokazala troche twarzy jaka ona jest fatatalna z twarzy :D, jeszcze ta brudna bielizna :D

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Ja pierdziele pokazala troche twarzy jaka ona jest fatatalna z twarzy :D, jeszcze ta brudna bielizna :D

mówisz, że chujowa dupa z ryja?
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kondor, ja też kiedyś widziałem jej twarz, potwierdzam... bardzo kiepsko, najgorszy ten zgryz :)


Aurelka,tzn Sylwia18 to fajna dupa z... dupy :lol:



https://showup24.tv/Sylwia18
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziś lider wygrał u niej PRIV orgazm+anal za 110zet, ustawiła mu 2 minuty :sarcastic_blum:
Poprawka, lider nie wszedł na wygranego priva tylko ktoś inny to Aerelka uznała, że jako priv się odbył prawdziwy lider został zapisany na kiedy indziej.
kaczis77: no i zostalem wydymany :)
Sylwia18: nie zapisalm cir na jutro
Sylwia18: o usawilam ci a ktos inny wziol wygarnego hehehe
kaczis77: i musze czekac do jutra?!
Sylwia18: no ;d
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kolejna drama wciągu 20minut. U Keiiiti gdy przedłużała odliczanie wpadł moderator i kazał ustawić wygranego priv obu albo dojść kto był liderem. Coraz bardziej leci w uja az dziw bierze, że moderator się tym nie zainteresował.
filu199VIP: dziunia
Sylwia18: pzreduzam po daliscie odliczam od nowa 10
Sylwia18: chyba ty
Sylwia18: 9
filu199VIP: cycki se przedluz
Sylwia18: 8
filu199VIP: lecisz w ciula
filu199VIP: cipo
Sylwia18: tak lece chyba SU leci jka ja mam po 0
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek


Przynajmniej jest szczera dziewczyna :)
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Obrazek


Przynajmniej jest szczera dziewczyna :)

Ładne ma zarobki jak dorobiła się domu w ciągu 2 tygodni, bo przecież jest nowa na SU i nie mylcie jej z Aurelką :lol:
A co do jej dorobku to wydaje mi się, że albo wzięła kredyt albo razem z partnerem, który pewnie pracuje gdzieś na wyjazdach. Wątpię, że przez 2 lata zarobiła na postawienie domu od postaw.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:
asot pisze:Obrazek


Przynajmniej jest szczera dziewczyna :)

Ładne ma zarobki jak dorobiła się domu w ciągu 2 tygodni, bo przecież jest nowa na ShowUp.tv i nie mylcie jej z Aurelką :lol:
A co do jej dorobku to wydaje mi się, że albo wzięła kredyt albo razem z partnerem, który pewnie pracuje gdzieś na wyjazdach. Wątpię, że przez 2 lata zarobiła na postawienie domu od postaw.



Żaden bank nie da jej kredytu na zarobki z ShowUp.tv. Uwierzcie mi. Nie da. :)
Musiała oszczędzać i odkladac. Miała jakąś tam pulę. Powiedzmy 150.000 -200.000- wkład własny. To jest mozliwe, marznąć, wkladając zaszczane majtki na dupę i jedząc bułki i konserwy. ( i to doslownie). Partner zapewne pracuje na jakieś umowie, jakies zabezpieczenie ze strony rodziny (poręczenie) + hipoteczny. Patole ciśnie na luksusy. Niech ma, ale nie złodziejstwem i oszustwem.
Jeszcze jedna uwaga. Ktoś ją musial poprowadzic i ogarnąć. Bo niestety ona jest mocno ograniczona. Nie chodzi jedynie o ortografię. Dorosły miałby problem z ogarnieciem niektorych spraw. A co dopiero ta zapuszczona brudaska. ;)
Magnolia


Magnolia trochę sie mylisz.dostanie kredyt na zarobki z ShowUp.tv. oczywiście pod warunkiem, ze ma zalożoną działalnośc gospodarczą pod nazwa np "produkcja filmowa" lub działalnośc artstyczna. pokaże dochody i nikt nie bedzie pytał jaie to "filmy albo jaka z niej artystka. warunkiem jest zalożenie działalności i odprowadzanei składek an zus i do skarbowki.pokaze pit z ladnymi dochodami i kredyt dostanie.
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kondor pisze:Magnolia trochę sie mylisz.dostanie kredyt na zarobki z ShowUp.tv. oczywiście pod warunkiem,ze ma zalożoną działalnośc gospodarczą pod nazwa np "produkcja filmowa" lub działalnośc artstyczna. pokaże dochody i nikt nie bedzie pytał jaie to "filmy albo jaka z niej artystka. warunkiem jest zalożenie działalności i odprowadzanei składek an zus i do skarbowki. pokaze pit z ladnymi dochodami i kredyt dostanie.



tylko na ShowUp.tv jest tak, że raz zarobi 20.000 innym razem 500 zł, zawsze moze wpaść BAN na transmisje. Banki nie są już takie głupie jak 10 lat te,u. Bardzo dokladnie wszystko sprawdzają i wiedzą skad są dochody.
Magnolia


uwierz mi,ze sie mylisz.ona pokaże pit roczny a nei comiesieczne dochody jak osoba na umowie o pracę.ba nawet może pokazac z ostatnich trzech miesiecy odpowiednio"szafując żetonami".to nie jest trudne.moze byc kosztowne ze wzgl na wspomniane składki i podatki.jak wykaże dochód to i zapłacic musi od tego.ale czasem to jest konieczne własnei żeby uzyskac kredyt.ja prowadzac jeszcze niedawno sklep zawyzałem remanenty wlasnei po to by miec wyzszy dochód i uzyskac kredyt odnawialny w rachunku firmowym.wszystko sie da.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pisala kiedys, ze nie odprowadza podatku, bo nie idzie to na jej konto. Nie wiem na czyje i czy to co pisała to prawda.
To ciekawe czy domek też na nią? ;)
Ale ja tam nie wnikam już.

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Magnolia


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, gajowymarucha, Nicola85, stanior i 47 gości