Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Magnolia pisze:Pisala kiedys, ze nie odprowadza podatku, bo nie idzie to na jej konto.


Serio tak napisała? Głupia albo sobie jaja robi...co też jest głupie takie pisanie na ogóle :D Czyli na jedno wychodzi :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek


Jak widać - można :D jestem w stanie uwierzyć w te zarobki, 2 tys dziennie spokojnie mogła wyciągnąć, 2 tys x 20 dni = 40 koła.

Na chacie aż burzy od zazdrości, Aurelka może niepotrzebnie tak bardzo szczera jesteś :P
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I na Audi R8 zbiera :D I ma jej to zająć "3-4lata"

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Być może kolejna pozerka, która wywodzi się z biedy, normalnie takiej kasy by nie zarobiła i naglę jak wpada taka kasa to jej odbija. Podobnie z Kokainką też się przechwalała ile to ona zarabia itp, jednego dnia, że mieszkanie jej a następnego dnia że wynajmuję. Kilka razy zauważyłem, że kłamie co do zarobków.
Jeżeli faktycznie Aurelka nie odprowadza podatków i kasa idzie na inne konto to raczej nie ma założonej firmy nawet zbytni ten nasz rekin biznesu nie ma jak kontrolować wydatków, ewentualnie taki ruch bo już wpadła i ma komornika na karku. Stawiam, że facet ma duży wpływ na powstanie tego domu. Jak pisałem w święta ktoś w monitorze komputera się odbijał jak ona machała tyłkiem i widać ludzką postać więc pewnie jej facet. On sam być może ma firmę ewentualnie zarabia za granicą. Jeżeli tak to z czasem Aurelka tego "swojego" domu może nie zobaczyć jak facet ją kopnie w tyłek.
Poza tym zbytnio inteligencja się nie pochwaliła skoro o swoich przekrętach opowiada całej Polsce. Co niektórzy mogą wziąć ja na cel aby ją odnaleźć. Wczoraj jak to pisała siedział u niej Rafi więc może ten sam co udupił już kilka dziewczyn i nagrywa privy.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wtorek, 9 stycznia 2018:

1476 zł w 7,5 godz. = 197 zł/godz.
w tym: 926 zł z 21 konkursów = 44 zł z 1 konkursu, a najlepsze to: 298zł,105zl, 100zł.

Ten konkurs z sumą 298zł wygrał Pokojuciech dając 158 zł.
Pokojuciech wygral też poprzedni konkurs dając 21 zł z 34 zł w konkursie.
Był już ustawiony dla niego priv 5min. na 2 kamerki, ale napisał, ze może wykorzysta go później. Gdy wygrał ten następny, rekordowy konkurs, to okazało się, że w ramach połączonych wygranych z tych 2 konkursów dostał..... też 5 min. na 2 kamerki (czyli za 179zł). Nie protestował, nic nie pytał, tak faceci sami dają się dymać!

+ 550 zł za 55 min.priv dał Roztropny (lebrus od Aurelki96), który, czując się pomijanym przez Sylwię18, za pożyczone pieniądze, w ten sposób walczy o jej uwagę.

W styczniu: 3535 zł w 26,5 godz. = 133 zł/godz.

O swoim domu pisała:

- dzięki wam dorobiłam się tego oto domu, wiecie
- zarobiłam na niego na SU przez 2 lata
- nie kupiłam, wybudowałam od podstaw
- właśnie powstał od 0, podoba się??
- zatrudniłam ludzi
- cała kasa od początku z ShowUp.tv szła na to cacko
- moje cudeńko
- przed domem tuje 2 metrowe i basen
- chciałam już wam mój śliczny basen pokazać , ale nie widać
- to moje nie rodziców
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja tam sobie strzelam ze Aurelka wcale glupia nie jest. Owszem, pisze jak pisze, moze nie jest mistrzem intelektu ale najwyrazniej umie o siebie zadbac, szczegolnie o swoje pieniadze. Na forum ogolnym, pod publiczke mowi to co publiczka chce uslyszec ale niekoniecznie prawde. Zreszta tak naprawde to nikt o niej nic nie wie, wszystko plotki i domysly. Czy byloby ja stac na ten dom? Niewykluczone...wczoraj twierdzila ze niema jeszcze sasiadow bo dzialke kupila jako pierwsza i pierwsza wybudowala na terenie ktory niedawno zostal przeksztalcony z pola rolnego. I teraz...zakladajac ze mieszka w jakiejs "Polsce B", nadal realnym jest w takim miejscu wybudowac przyzwoity dom za 300-400 tys...niech bedzie ze basen i tuje to dodatkowa 100. Przy jej zarobkach i mocnym oszczedzaniu calkiem mozliwe.Tym bardziej ze szczerze watpie w to ze jest sama. Dom jest bardzo standardowy, jakichs super luksusow nie widze, ot, normalny wspolczesny standard.
Ja tam jej wszystkiego dobrego zycze...moze i kreci, naciaga, troche oszukuje, ale w sumie nie zal mi frajerow ktorzy na takim portalu licza na uczciwosc, dobre serduszko i szczere intencje. Tacy sa dymani cale zycie i tutaj i gdzie indziej. Jedni sie ucza na bledach inni nie. Zycie...
Jednego Aurelce nikt nie zarzuci, jest fchuj pracowita, nie lezy i nie czeka tylko niezle sie namacha zeby te swoje konkursiki krecic.
Takze daj jej Panie Buku zdrowia i R8 w garazu :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dodatkowo jeżeli prawdą jest, że nie odprowadza podatków z ShowUp.tv a wątpię, że ma inne dochody to raczej ten dom nie jest w 100% jej. Jeżeli naglę bez większych dochodów ktoś od tak buduję dom to już po chwili interesuję się urząd skarbowy. Była już taka sytuacja z prostytutką, która ogólnie nie miała czystych dochodów a się dorobiła domu i po miesiącu zawitał US, sprawa wylądowała w sądzie oczywiście musiała się trochę natrudzić aby udowodnić skąd ma pieniądze i wygrała sprawę. Zobaczymy za rok lub dwa jak skończy o ile będzie jeszcze na ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mimo pewnych matactw przy jej licytacjach, obstawiam, że to najlepiej obecnie zarabiająca na ShowUp.tv modelka :o

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Prostytutka nie ma problemu bo pieniądze z prostytucji są (chyba jako jedyne w tym kraju - opórcz dotacji z Unii i "pracy" księży) - nieopodatkowane, niestety wg. przyjętej wykładni prawa praca na kamerkach nie jest prostytucją tylko stipteasem (czyli rozdzajem pokazu który owszem, ma w sobie elementy nagości ale nie ma kontaktu fizycznego z klientem) więc jak najbardziej pod podatki podlega, wszystkie panie które robią na ShowUp.tv już jakiś czas i miały problemy ze stalkierami dla świętego spokoju płacą podatki bo nigdy nie wiadomo kiedy US się nimi zainteresuje a każda jego interwencja jest bolesna. Jeżeli Aurelka byłą na tyle mądra żeby iść do banku po kredyt na dom to chyba też była na tyle mądra żeby płacić podatki, jeżeli tego nie zrobiła to na 90% będzie miała wizyte smutnych panów z US w najbliższym czasie, praktycznie nie ma możliwości żeby młoda osoba stawiająca chatę na swoje nazwisko z dużym wkładem własnym i na spory kredyt nie zwróciła uwagi organów państwowych
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Prostytutka nie ma problemu bo pieniądze z prostytucji są (chyba jako jedyne w tym kraju - opórcz dotacji z Unii i "pracy" księży) - nieopodatkowane, niestety wg. przyjętej wykładni prawa praca na kamerkach nie jest prostytucją tylko stipteasem (czyli rozdzajem pokazu który owszem, ma w sobie elementy nagości ale nie ma kontaktu fizycznego z klientem) więc jak najbardziej pod podatki podlega, wszystkie panie które robią na ShowUp.tv już jakiś czas i miały problemy ze stalkierami dla świętego spokoju płacą podatki bo nigdy nie wiadomo kiedy US się nimi zainteresuje a każda jego interwencja jest bolesna. Jeżeli Aurelka byłą na tyle mądra żeby iść do banku po kredyt na dom to chyba też była na tyle mądra żeby płacić podatki, jeżeli tego nie zrobiła to na 90% będzie miała wizyte smutnych panów z US w najbliższym czasie, praktycznie nie ma możliwości żeby młoda osoba stawiająca chatę na swoje nazwisko z dużym wkładem własnym i na spory kredyt nie zwróciła uwagi organów państwowych

No właśnie też tak myślę. Podobno sama się chwaliła, że podatków nie płaci a kasa idzie na konto kogoś innego więc jeżeli dom jest w 100% jej to tylko czekać aż US się zjawi bo raczej takiej okazji nie popuści i nawet jeżeli konto będzie miała czyste to i tak będzie dochodzić skąd za to kasa a na koniec jeszcze może dostać karę z ZUSu, że firmę na czarno prowadziła. Raczej stawiam na opcję, że dom wybudowała razem z partnerem i tylko ciekawe czy jest gdzieś zapisany jakiś wkład jej. Być może kasę wysyła jemu a on jej odpala kieszonkowe na cole i konserwę raz w miesiącu.
W sumie tylko czekać aż ją ktoś namierzy. Wczoraj tak się przechwalała, że widać było ból tyłka kilku osób a ona dalej ich prowokowała i dopowiadała kolejne fakty z jej życia (ciekawe tylko czy prawdziwe) chociaż sama miała ostry ból tyłka jak ktoś zarzucił jej kłamstwo lub, że tylko wynajmuję ten dom.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:
ruger44 pisze:Prostytutka nie ma problemu bo pieniądze z prostytucji są (chyba jako jedyne w tym kraju - opórcz dotacji z Unii i "pracy" księży) - nieopodatkowane, niestety wg. przyjętej wykładni prawa praca na kamerkach nie jest prostytucją tylko stipteasem (czyli rozdzajem pokazu który owszem, ma w sobie elementy nagości ale nie ma kontaktu fizycznego z klientem) więc jak najbardziej pod podatki podlega, wszystkie panie które robią na ShowUp.tv już jakiś czas i miały problemy ze stalkierami dla świętego spokoju płacą podatki bo nigdy nie wiadomo kiedy US się nimi zainteresuje a każda jego interwencja jest bolesna. Jeżeli Aurelka byłą na tyle mądra żeby iść do banku po kredyt na dom to chyba też była na tyle mądra żeby płacić podatki, jeżeli tego nie zrobiła to na 90% będzie miała wizyte smutnych panów z US w najbliższym czasie, praktycznie nie ma możliwości żeby młoda osoba stawiająca chatę na swoje nazwisko z dużym wkładem własnym i na spory kredyt nie zwróciła uwagi organów państwowych

No właśnie też tak myślę. Podobno sama się chwaliła, że podatków nie płaci a kasa idzie na konto kogoś innego więc jeżeli dom jest w 100% jej to tylko czekać aż US się zjawi bo raczej takiej okazji nie popuści i nawet jeżeli konto będzie miała czyste to i tak będzie dochodzić skąd za to kasa a na koniec jeszcze może dostać karę z ZUSu, że firmę na czarno prowadziła. Raczej stawiam na opcję, że dom wybudowała razem z partnerem i tylko ciekawe czy jest gdzieś zapisany jakiś wkład jej. Być może kasę wysyła jemu a on jej odpala kieszonkowe na cole i konserwę raz w miesiącu.
W sumie tylko czekać aż ją ktoś namierzy. Wczoraj tak się przechwalała, że widać było ból tyłka kilku osób a ona dalej ich prowokowała i dopowiadała kolejne fakty z jej życia (ciekawe tylko czy prawdziwe) chociaż sama miała ostry ból tyłka jak ktoś zarzucił jej kłamstwo lub, że tylko wynajmuję ten dom.


no to powie, że jest prostytutką i niech jej udowodnią, że nie jest
LEON LXIX


jay pisze:no to powie, że jest prostytutką i niech jej udowodnią, że nie jest

niema tak latwo, to by pol polski mowilo w skarbowce ze sie kurwi...w tym przypadku to ona musi udowodnic ze jest pro
Co do chwalenia sie i prowokowania to ona raczej wie co robi, nie szukalaby guza na sile. Strzelam ze ze ma jakies "krycie" na wypadek wizyty US. Zreszta przy jej dochodach to juz mozna kombinowac troche...chocby z rezydencja podatkowa. Uslug swiadczy w necie wiec mozliwosci sa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


jay pisze:
taki_tam pisze:
ruger44 pisze:Prostytutka nie ma problemu bo pieniądze z prostytucji są (chyba jako jedyne w tym kraju - opórcz dotacji z Unii i "pracy" księży) - nieopodatkowane, niestety wg. przyjętej wykładni prawa praca na kamerkach nie jest prostytucją tylko stipteasem (czyli rozdzajem pokazu który owszem, ma w sobie elementy nagości ale nie ma kontaktu fizycznego z klientem) więc jak najbardziej pod podatki podlega, wszystkie panie które robią na ShowUp.tv już jakiś czas i miały problemy ze stalkierami dla świętego spokoju płacą podatki bo nigdy nie wiadomo kiedy US się nimi zainteresuje a każda jego interwencja jest bolesna. Jeżeli Aurelka byłą na tyle mądra żeby iść do banku po kredyt na dom to chyba też była na tyle mądra żeby płacić podatki, jeżeli tego nie zrobiła to na 90% będzie miała wizyte smutnych panów z US w najbliższym czasie, praktycznie nie ma możliwości żeby młoda osoba stawiająca chatę na swoje nazwisko z dużym wkładem własnym i na spory kredyt nie zwróciła uwagi organów państwowych

No właśnie też tak myślę. Podobno sama się chwaliła, że podatków nie płaci a kasa idzie na konto kogoś innego więc jeżeli dom jest w 100% jej to tylko czekać aż US się zjawi bo raczej takiej okazji nie popuści i nawet jeżeli konto będzie miała czyste to i tak będzie dochodzić skąd za to kasa a na koniec jeszcze może dostać karę z ZUSu, że firmę na czarno prowadziła. Raczej stawiam na opcję, że dom wybudowała razem z partnerem i tylko ciekawe czy jest gdzieś zapisany jakiś wkład jej. Być może kasę wysyła jemu a on jej odpala kieszonkowe na cole i konserwę raz w miesiącu.
W sumie tylko czekać aż ją ktoś namierzy. Wczoraj tak się przechwalała, że widać było ból tyłka kilku osób a ona dalej ich prowokowała i dopowiadała kolejne fakty z jej życia (ciekawe tylko czy prawdziwe) chociaż sama miała ostry ból tyłka jak ktoś zarzucił jej kłamstwo lub, że tylko wynajmuję ten dom.


no to powie, że jest prostytutką i niech jej udowodnią, że nie jest

W przypadku sprawy kilka lat temu dziewczyna musiała udowodnić, że jest prostytutką przed sądem. Musiała pokazać swoją ofertę w internecie, pokazała też opinie na temat jej usług oraz powołała na świadków klientów. Dom za kilkaset tys zł nie jest samochodem za 2 tys gdzie US i ZUS tak szybko odpuści.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a jak tirówka ma udowodnić, że jest, albo te co oficjalnie są modelkami, ma zaprezentować swoje umiejętności urzędnikowi albo sędziemu :D powiedzą jej to niech pani pokaże co umie :D
zresztą trzeba pauli spytać jak to jest :yes4:
LEON LXIX


10 dzień nowego roku a ona już ma 2 nick https://showup24.tv/Slodziutka98 :lol: Oczywiście odmłodzona. Skoro tak dobrze jej wczoraj szło to dlaczego zmieniła nick? Czyżby ban? Wczoraj przedstawiłem 2 akcję w dość krótkim czasie więc może poszedł ban.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Slodziutka98: 1
Diplodok123 podarował 110 żetonów
Slodziutka98: 0
brudnadarianna: o ty chujku
brudnadarianna: hehe
Slodziutka98: po 0:(
Slodziutka98: przdluzam\



u niej wyszlo przed u kazdego wyszlo po. Lagi dlatego nie bawic sie w te zjebane licytacje kurwa ;p
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z co najmniej 5 osób napisało, ze było przed 0. Nie kryję się, że ona to Aurelka96/Sylwia18 więc być może był ban a wczoraj kilka osób się zdenerwowało na jej licytację ewentualnie i dodatkowo przechwałki swoim dorobkiem spowodowało pisanie o oszustwach do moderacji. Te odmładzanie się jest żałosne teraz niby jest 98 rocznik, być może mod się zainteresuję czy ma te 18 lat skończone. Na otwarcie nowego konta założyła tanio bo tanio wyglądającą bieliznę ale czystą i bez dziur.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Odwrotnie, u niej wyszło po, a u wszystkich przed. Ale pokazała kamerą na ekran lapka i rzeczywiście było u niej po 0.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Barcelona90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2017, 11:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Swoją drogą jest dziś nie w humorze albo zła bo jej nie idzie na nowym nicku albo wczorajsze żetony jak i wszystkie wcześniej zarobione których nie zdążyła przelać przejęło ShowUp.tv jeżeli poszedł ban :lol:


Barcelona90 pisze:Odwrotnie, u niej wyszło po, a u wszystkich przed. Ale pokazała kamerą na ekran lapka i rzeczywiście było u niej po 0.

U niej zawsze jest po 0, jeszcze nigdy nie trafiło się na odwrót czyli u niej przed a u reszty po. Być może ma wolny net i lagi są z jej winy ale co najmniej 5 osób napisało, że przed. Być może coś kombinuję aby prawda była po jej stronie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Barcelona90 pisze:Odwrotnie, u niej wyszło po, a u wszystkich przed. Ale pokazała kamerą na ekran lapka i rzeczywiście było u niej po 0.

U niej zawsze jest po 0, jeszcze nigdy nie trafiło się na odwrót czyli u niej przed a u reszty po. Być może ma wolny net i lagi są z jej winy ale co najmniej 5 osób napisało, że przed. Być może coś kombinuję aby prawda była po jej stronie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, Vafel i 41 gości