Aurelka/Galerianka/NastoletniaModelka/SweetCookee/Urocza17

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
No ale co może kombinować? Faktycznie, troche dziwne, że aż u 5 osób było inaczej, ale ja nie znam logicznego wytłumaczenia.

https://showup24.tv/Slodziutka98
https://showup24.tv/profile/Slodziutka98
Awatar użytkownika
Barcelona90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2017, 11:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:
Barcelona90 pisze:Odwrotnie, u niej wyszło po, a u wszystkich przed. Ale pokazała kamerą na ekran lapka i rzeczywiście było u niej po 0.

U niej zawsze jest po 0, jeszcze nigdy nie trafiło się na odwrót czyli u niej przed a u reszty po. Być może ma wolny net i lagi są z jej winy ale co najmniej 5 osób napisało, że przed. Być może coś kombinuję aby prawda była po jej stronie.

a była chociaż jedna osoba co by miała tak jak ona?
LEON LXIX


U nadających wiadomości wyświetlają się od razu - u nas z lekkim opóźnieniem co przy takich konkursach na ostatnią chwile daje efekty jak widać.

Jakieś spięcie dzisiaj Aurelka96 - EKSTAZA.... Obie konkurs na dwa baty ustawiły, Sylwia a raczej Slodziutka zadowolona nie była. Aż ją straszyła, że zgłosi do moderatora podpierdalanie pomysłów i dostanie bana xD
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Aurelka zaczęła obrażać jakąś głupią blondynkę, że odgapia od niej cel i miała poskarżyć się moderacji aby ją zbanowali za ściąganie od niej pomysłu :lol: I niby ta osoba samodzielnie ogarnęła budowę domu z umysłem, zachowaniem i ortografią dziecka 7 lat :roll: a co do głupiej blondynki to Calhessi, pewnie Aurelke boli, że za ten sam konkurs u blondi cieszy się większym powodzeniem ewentualnie chodziło o Ekstaza bo żety u niej też ładnie idą.


jay pisze:
taki_tam pisze:
Barcelona90 pisze:Odwrotnie, u niej wyszło po, a u wszystkich przed. Ale pokazała kamerą na ekran lapka i rzeczywiście było u niej po 0.

U niej zawsze jest po 0, jeszcze nigdy nie trafiło się na odwrót czyli u niej przed a u reszty po. Być może ma wolny net i lagi są z jej winy ale co najmniej 5 osób napisało, że przed. Być może coś kombinuję aby prawda była po jej stronie.

a była chociaż jedna osoba co by miała tak jak ona?

No właśnie ani jedna osoba nie napisała, że ma po 0, wszyscy wstawili się za chłopakiem.


parostatek pisze:U nadających wiadomości wyświetlają się od razu - u nas z lekkim opóźnieniem co przy takich konkursach na ostatnią chwile daje efekty jak widać.

Jakieś spięcie dzisiaj Aurelka96 - EKSTAZA.... Obie konkurs na dwa baty ustawiły, Sylwia a raczej Slodziutka zadowolona nie była. Aż ją straszyła, że zgłosi do moderatora podpierdalanie pomysłów i dostanie bana xD

Tak o Ekstaze chodziło i widać ból tyłka Aurelki :lol: u niej wpadło 23 zł a u konkurencji 175zł. Aurelka aż pozycję zmieniała.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona ma niektore teksty ze czlowieka rozpierdalaja :D ale sie dorobila na Januszach ktorzy pewnie jeszcze u mamusi mieszkaja :D szacun dla niej, z drugiej strony widac, ze przez tyle lat ogolocila mase nowych Januszy bo nie wierze ze drugi raz ktos do niej wchodzi :D ale jednak widac jaki jest przemial na SU masa nowych co krok ;P
Awatar użytkownika
komanczi
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 04 cze 2017, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: k.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No niestety model biznesowy Aurelki jest bardzo skuteczny to i inne dziewczyny zaczynają korzystać z jej pomysłu. Powinna pomyśleć o wysłaniu pisma do urzędu patentowego i zastrzec ten rodzaj transmisji. Na szołapowej emeryturze mogłaby w ramach franczyzy pobierać po dwa/trzy tysiące złotych od modeleczek i szkolić je jak dymać klientów bez dymania siebie :derisive:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ale daleko nie zajedzie, zaloze sie ze masa osob ja zglaszala za walki i ban. I jeszcze to chwalenie sie ludzie placacy za pokaz tego nie lubia chyba ze ktos ma w chuj kasy i ma to wyjebane :d


ale powiedz mi ktora tak korzyst?> keitti? jakos jej sie nie udaje, sylwia ma patent sama na siebie :D
Awatar użytkownika
komanczi
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 04 cze 2017, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: k.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Te jej przechwałki na temat domu to był chyba jej osobisty strzał w kolano :)

https://showup24.tv/Slodziutka98
https://showup24.tv/profile/Slodziutka98
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ktos napisal ze z biedy wyszla i zyje teraz w luksusie :D moze to i prawda bo tak ludzie lubie sie chwalic ale ona jest szczera do bolu :D dzieki wam mam mieszkanie itd :D nie powinna tak pisac jesli chce dalej dymac Januszy ;p
Awatar użytkownika
komanczi
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 04 cze 2017, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: k.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:No niestety model biznesowy Aurelki jest bardzo skuteczny to i inne dziewczyny zaczynają korzystać z jej pomysłu. Powinna pomyśleć o wysłaniu pisma do urzędu patentowego i zastrzec ten rodzaj transmisji. Na szołapowej emeryturze mogłaby w ramach franczyzy pobierać po dwa/trzy tysiące złotych od modeleczek i szkolić je jak dymać klientów bez dymania siebie :derisive:

Też o tym pomyślałem :lol: Słodziutkej już nie ma więc albo uciekła ze złości albo moderator się nią zainteresował i usunął kolejne konto jeżeli poszedł ban. O ile Aurelka założyła nowe konto jako Sylwia18 bo zapewne jej nie szło i chciała zabłysnąć jak ktoś nowy to tutaj nie pokazała takiego planu. Ilości zgłoszeń mogły być większe ze względu na ból o to, że się dorobiła na głupocie innych ludzie chętniej ją zgłaszali aby ukrócić jej żyłę złota a że mieli do tego trochę okazji (utrudnianie odebrania wygranego priva oraz przedłużanie licytacji) to korzystali.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba jednak nie dostała bana bo wróciła pod starym nickiem. Pewnie chciała zobaczyć czy nowa nazwa przyciągnie więcej chętnych na branie udziału w konkursie ewentualnie nadaję pomimo bana (jeżeli go wyłapała).

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mogla bana zarobic bo odliczala i opuscila trans mogl ja moderator zbanowac :lol: Ciekawe czy powroci znowu z innego konta :lol: . Dom postawila trzeba teraz utrzymac :D



E nadaje Sylwia18 :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Liderem napiwków jest: domis (130 żetonów) w sumie 350
no to standardowo

Sylwia18: dom zapisze cie na jutro
domis: chce dzis!
Sylwia18: masz pecha :D i ban :D

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
LEON LXIX


Za bardzo rozkminiacie... Ona szybko bana nie dostanie, za duzo dla ShowUp.tv zarabia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Za bardzo rozkminiacie... Ona szybko bana nie dostanie, za duzo dla ShowUp.tv zarabia.

gdyby każdy oszukany wysłał do SU wiadomość o treści nie kupię już ani jednego żetona dopóki nie zrobicie czegoś z tą oszustką to w moment bana by dostała
LEON LXIX


Zbanowywać Aureletke? W żadnym wypadku! A komu to potrzebne? A dlaczego? VETO! CAŁKOWITE!


Ja wiem czy tacy oszukani... Fakt faktem taki, że bardzo chamsko traktuje swoim "klientów", ale jak ktoś liczy, że za 100żetonów wygra półgodzinny, ostry orgazm z buzią i głosem to co się dziwić. To tak jak z lajkowaniem fejkowych profili Roberta Lewandowskiego gdzie do wygrania jest salonowe BMW z wyższej półki.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:
Zbanowywać Aureletke? W żadnym wypadku! A komu to potrzebne? A dlaczego? VETO! CAŁKOWITE!


Ja wiem czy tacy oszukani... Fakt faktem taki, że bardzo chamsko traktuje swoim "klientów", ale jak ktoś liczy, że za 100żetonów wygra półgodzinny, ostry orgazm z buzią i głosem to co się dziwić. To tak jak z lajkowaniem fejkowych profili Roberta Lewandowskiego gdzie do wygrania jest salonowe BMW z wyższej półki.

licytacja to licytacja, niech najwyżej ustawi cenę minimalna a nie że jak ktoś za mało da to mu każe wypierdalać
dzisiaj ktoś wygrał licytację z 10 żetonami i chciał odebrać :D
LEON LXIX


spokojna nieuczesana...Aurelka nie raz zapewne byla pod obserwacja modow...czasem jak ktos zrobi grubsza afere to moze jej zabiora pare zet i oddadza awanturnikowi, ale jak mowie, ona zarabia dla ShowUp.tv niezla kase i za byle co jej nie wywala, a porusza sie "na granicy" oszustwa...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:a porusza sie "na granicy" oszustwa...

Dokładnie tak robi. Gdy tylko ilość żetonów z jednego konkursu się nie zgadza to podpuszcza uczestników i pisze, że są sępami - stają się wtedy niekulturalni i Aurelka ich wywala z pokoju. Żetony w kieszeni, prywatnej robić nie trzeba, szybki restart transmisji i kolejny konkurs. :P



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ja to lubię u Sylwii privy zawsze na jutro jestem zapisany :D jak u lekarza :

https://showup24.tv/Sylwia18
https://showup24.tv/profile/Sylwia18
Awatar użytkownika
komanczi
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 04 cze 2017, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: k.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, Maly_Krzaczek, mmaarrcciinn, PedroPedritos, simpleman123 i 67 gości