Operacje Plastyczne

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Operacje Plastyczne
08 paź 2017, 15:55


Nie widzę w takich zabiegach nic złego pod warunkiem, że robione są z umiarem i dla poprawienia komfortu fizycznego bądź psychicznego danej osoby. Wszystko jest dla ludzi i należy z tego korzystać, ważne by nie przesadzać, bo wtedy efekt jest odwrotny do zamierzonego i dziewczyna zamiast stać się bardziej atrakcyjną wygląda żałośnie i śmiesznie, czego żadnej z pań nie życzę.



www.BlogSU.pl
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
08 paź 2017, 18:10


Osobiście nie mam nic do operacji plastycznych i jeśli osoby, które zdecydowały się na takowe czuję się z tym dobrze, to nic mi do tego. Jednak jak to w życiu trzeba we wszystkim mieć umiar ;)
Przykładowo piersi niektórych dziewczyn, które podjęły krok jakim jest zabieg powiększenia biustu wyglądają wizualnie całkiem nieźle, jednak zdarzają się i takie delikatnie ujmując karykaturalne.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
09 paź 2017, 19:08


no np. Taktowna powinna sobie je powiększyć.
:girl_haha:
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
07 lis 2017, 21:05


To dziewczyna powinna decydować czy coś Jej przeszkadza w wyglądzie czy uważa za atut. Wiem doskonale że sporo osób lubi duże piersi ale ja wolę mniejsze, fajnie leżą w dłoniach i na starość nie sflaczeją :)
Awatar użytkownika
rati3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
08 lis 2017, 00:27


Wszystko jest dla ludzi z umiarem. Często kobiety po operacjach przeprowadzonych z gustem wyglądają nie tylko lepiej, ale i ciężko jednoznacznie stwierdzić czy miały cokolwiek robione. W przypadku biustu łatwiej, chociaż zdarzają się mistrzowskie prace (niewielkie powiększenia). W przypadku nosa nikt nie jest w stanie powiedzieć kto sobie go operował. Jeżeli finalny efekt jest dobry to jestem za.
wonderwall
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2017, 00:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
16 lis 2017, 12:08


Wszystko dla ludzi z umiarem. Najgorzej jeżeli laska zaczyna przypominać dmuchaną lalę, ewentualnie popada w jakąś paranoję. Moim zdaniem DlackLady miała kiedyś jedną z najlepszych ciał na ShowUp.tv wręcz idealnie, po powiększeniu wygląda to dziwnie i karykaturalnie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
27 lis 2017, 19:42


taki_tam pisze:Wszystko dla ludzi z umiarem. Najgorzej jeżeli laska zaczyna przypominać dmuchaną lalę, ewentualnie popada w jakąś paranoję. Moim zdaniem DlackLady miała kiedyś jedną z najlepszych ciał na ShowUp.tv wręcz idealnie, po powiększeniu wygląda to dziwnie i karykaturalnie.

Przy dzisiejszej technologi nie ma tez co oceniac definitywnie, nawiazuje tutaj do tego ze mozna tak manipulowac ustawieniami kamery, zewiele nie widac, duzo pozorow kamera moze sprawiac, i duzo mozna zniwelowac. Na zywo jest czesto nieco inaczej .
Awatar użytkownika
Ogrodnikmalinka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Danapyskatowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
30 lis 2017, 14:29


Ogrodnikmalinka pisze:
taki_tam pisze:Wszystko dla ludzi z umiarem. Najgorzej jeżeli laska zaczyna przypominać dmuchaną lalę, ewentualnie popada w jakąś paranoję. Moim zdaniem DlackLady miała kiedyś jedną z najlepszych ciał na ShowUp.tv wręcz idealnie, po powiększeniu wygląda to dziwnie i karykaturalnie.

Przy dzisiejszej technologi nie ma tez co oceniac definitywnie, nawiazuje tutaj do tego ze mozna tak manipulowac ustawieniami kamery, zewiele nie widac, duzo pozorow kamera moze sprawiac, i duzo mozna zniwelowac. Na zywo jest czesto nieco inaczej .

Niby tak ale ustawiając odpowiednio kamerkę biust może wyglądać na bardziej sterczący oraz większy ale bez przesady, że naglę piersi zrobią się o 3 rozmiary większy. Jeżeli chodzi o BlackLady to ona zazwyczaj ma ustawioną kamerkę prosto i wątpię, że tak jest obraz zmanipulowany, że piersi od normalnego rozmiaru zrobią się gigantyczne.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
26 sty 2018, 16:46


Co sądzicie o nowych cyckach Keiiiti ? Wg mnie to jest przykład totalnej głupoty - jak można sobie fajne cycki zniszczyć i normalne, swoje ładne na balony zamienić :biggrin: Niektóre laski to powinny sobie mózg przeszczepić :biggrin:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
bartender89
SU-holik
SU-holik
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2018, 13:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
26 sty 2018, 18:21


Już my wiemy, kto powinien sobie przeszczepic. Ty swoj mozg, bo produkuje za duzo niespojnych I zalosnych wpostow w tematach wszystkich lasek. Jak error, to do wymiany lub KASACJI :yes4: :good3:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
26 sty 2018, 21:41


Akurat keiiiti miała ładne swoje piersi (w sumie jedno w nielicznych rzeczy u niej) ale po operacji nie wyglądają aż tak źle. Zobaczymy jak będę wyglądać za kilka lat bo ma ten sam implantów co Black Libra i u niej po 2 latach zaczęły robić się zwisy.
Podobno ChiChi chcę sobie zrobić piersi.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
27 sty 2018, 12:51


taki_tam pisze:Akurat keiiiti miała ładne swoje piersi (w sumie jedno w nielicznych rzeczy u niej) ale po operacji nie wyglądają aż tak źle. Zobaczymy jak będę wyglądać za kilka lat bo ma ten sam implantów co Black Libra i u niej po 2 latach zaczęły robić się zwisy.
Podobno ChiChi chcę sobie zrobić piersi.


To prawda miała swoje naturalne fajne. Jednak cycki Pantery wydają się być o wiele wiele większe, zobaczymy :) W ogóle bardzo dużo dziewczyn na SU ma poprawiane, niektóre zupełnie niepotrzebnie, ale ich wybór.
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
28 sty 2018, 18:10


Laskom chyba wydaje się, że im większe piersi tym więcej kasy zarobią :) Nie wiem czy to tak działa, trzeba by popatrzeć paniom w rachunki "przed" i "po" :) Jeżeli chirurg nie okaże się rzeźnikiem (czego efektem będzie np. niesymetryczność sutków aka syndrom "Jedno Oko na Maroko" :) a operacja nie będzie robiona po kosztach to raczej pani nie będzie stratna a ilość żetonów trochę się zwiększy
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Operacje Plastyczne
28 sty 2018, 21:43


Dziewczyny coraz więcej robią operacji które w sumie nie są im potrzebne i za jakiś czas to co był plusem portalu bo było można spotkać ładne, naturalne dziewczyny z krwi i kości zaczyna przekształcać się w zmanierowane plastiki.
Dodatkowo najczęstszą operacją zazwyczaj jest zrobienie piersi co może powodować swego rodzaju presję "typu tamta zrobiła to i ja pokaże, że mnie stać i też zrobię". Ponadto takie operację powinno się co kilkanaście lat poprawiać, więc aby część z tych lasek które bez powodu zrobiły sobie cycki bo miały taki kaprys (nie mówię tutaj o konkretnych kompleksach) nie żałowały tej decyzji za X lat i nie byłaby zbyt problematyczna.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
28 sty 2018, 23:41


taki_tam pisze:Dodatkowo najczęstszą operacją zazwyczaj jest zrobienie piersi co może powodować swego rodzaju presję "typu tamta zrobiła to i ja pokaże, że mnie stać i też zrobię".


Jeszcze takiej nie poznałem co by sobie cycki zrobiła bo inna zrobiła - raczej wtedy jest to tylko bodziec do myślenia, źródło wiedzy od osoby która na własnej skórze to przeszła i może Ci dostarczyć cennych informacji których artykuły w necie Ci nie dadzą. Presja to jest jedynie społeczna na posiadanie dużych atrybutów - a bardzo mylna. Tak samo jest z nami facetami. I nie dotyka to tylko tych osób które rzeczywiście mają problem, ale i również te standardowe rozmiary. Gdyby mi ktoś teraz zagwarantował, że za 20k mogę sobie powiększyć chuja o kilka cm to nawet bym się nie wahał. Nagły, wielki zastrzyk pewności siebie.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
30 sty 2018, 20:31


parostatek pisze:
taki_tam pisze:Dodatkowo najczęstszą operacją zazwyczaj jest zrobienie piersi co może powodować swego rodzaju presję "typu tamta zrobiła to i ja pokaże, że mnie stać i też zrobię".


Jeszcze takiej nie poznałem co by sobie cycki zrobiła bo inna zrobiła - raczej wtedy jest to tylko bodziec do myślenia, źródło wiedzy od osoby która na własnej skórze to przeszła i może Ci dostarczyć cennych informacji których artykuły w necie Ci nie dadzą. Presja to jest jedynie społeczna na posiadanie dużych atrybutów - a bardzo mylna. Tak samo jest z nami facetami. I nie dotyka to tylko tych osób które rzeczywiście mają problem, ale i również te standardowe rozmiary. Gdyby mi ktoś teraz zagwarantował, że za 20k mogę sobie powiększyć chuja o kilka cm to nawet bym się nie wahał. Nagły, wielki zastrzyk pewności siebie.

Ludzie zazwyczaj chcą posiadać to co ma większość ale nie każdy powie wprost tak kupiłam/zrobiłam bo Kaśka to ma i ja też chcę mieć, ewentualnie ubiorą to w ładne słowa typu nie chciałam odstawać od reszty. Wystarczy spojrzeć na modę, moje znajome nie raz wyśmiewały się z danych stylizacji itp, naglę jak pół ulicy zaczęło to nosić to one też musiały to założyć pomimo tego, że kilka miesięcy śmiały się z danych sweterków czy spódnic i zaczęło im się to podobać jak część znajomych tak chodziło ubranych. By robiony eksperyment gdzie specjalnie tworzono kolejkę a przypadkowi przechodni od tak po kilku pytaniach się w nią ustawiali bo jak po coś stoi kilkadziesiąt osób to znaczy, że coś jest fajne, dobre, modne. Taka ludzka natura, że podążamy za resztą ewentualnie za jakimś wyznacznikiem aby pozornie zwiększyć swój status czy pogłębić swoją przynależność.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
14 lut 2018, 03:50


Na ostatniej poniedziałkowej transmisji Naughty_
https://showup24.tv/Naughty_
https://showup24.tv/profile/Naughty_
przyznała się, że jedzie na miesiąc powiększyć sobie piersi. Czyżby jakiś trend? Zapytana przez kogoś czy kosztowały 12 tys. odparła, że dużo więcej.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Re: Operacje Plastyczne
14 lut 2018, 12:14


Uprzejmie informuje ze chętnie przytulę laseczki z naturalnymi, niesilikonowymi, nawet niewielkimi piersiami :D W zamian oferuje przytulenie moich żetonków :D Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym na PW ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Operacje Plastyczne
14 lut 2018, 15:56


komin pisze:Uprzejmie informuje ze chętnie przytulę laseczki z naturalnymi, niesilikonowymi, nawet niewielkimi piersiami :D W zamian oferuje przytulenie moich żetonków :D Zgłoszenia z CV i listem motywacyjnym na PW ;)



Co to jest, że wiele początkujących "modelek" w portalach modelingowych i nawet tu na SU zawyża swoje wymiary. Co ciekawe wagi raczej nie...
To rynek wymusza takie operacje. To i chyba brak asertywności, ale nie wiem czy dobrze myślę.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Re: Operacje Plastyczne
14 lut 2018, 16:30


W modelingu to moze i rynek...kiedys byla moda na anorektyczki to panny sie glodzily zeby sie dostosowac do normatywow, teraz troszke sie zmienilo i wypada zeby modelka miala to B-C w cycku i troche tyleczka...
Szkoda tylko ze nawet te ktore modelingiem nie sa zainteresowane podazaja za trendem. Ja wiem ze wsrod facetow pewnie przewazaja milosnicy bimbalow ale ja tam wole nature...troche tego w rekach potrzymalem i chuj...silikon zawsze bedzie silikonem, nawet ten od najlepszego chirurga. Juz pomijam fakt ze malolata robiaca sobe cycki chyba nie zdaje sobie sprawy ze to jest decyzja na cale zycie...a to wcale nie zawsze jest tak pieknie, bywa ze trzeba wymienic, bywa ze tworza sie torbiele, w koncu bywa ze trzeba czasem wyjac na zawsze. To jest chirurgia, obce cialo i pomimo coraz doskonalszych metod rozne rzeczy sie moga wydarzyc.
Zrobic sobie cyca dla chwilowej atrakcyjnosci troche slabe, mozna toto sprzedac na SU troche lepiej. W takim real life normalny facet dobierajac sobie partnerke moze i spojrzy na cycki ale to nie one beda najważniejsze.



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości