Operacje Plastyczne

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Operacje Plastyczne
16 lut 2018, 02:32


komin pisze:W modelingu to moze i rynek...kiedys byla moda na anorektyczki to panny sie glodzily zeby sie dostosowac do normatywow, teraz troszke sie zmienilo i wypada zeby modelka miala to B-C w cycku i troche tyleczka...
Szkoda tylko ze nawet te ktore modelingiem nie sa zainteresowane podazaja za trendem. Ja wiem ze wsrod facetow pewnie przewazaja milosnicy bimbalow ale ja tam wole nature...troche tego w rekach potrzymalem i chuj...silikon zawsze bedzie silikonem, nawet ten od najlepszego chirurga. Juz pomijam fakt ze malolata robiaca sobe cycki chyba nie zdaje sobie sprawy ze to jest decyzja na cale zycie...a to wcale nie zawsze jest tak pieknie, bywa ze trzeba wymienic, bywa ze tworza sie torbiele, w koncu bywa ze trzeba czasem wyjac na zawsze. To jest chirurgia, obce cialo i pomimo coraz doskonalszych metod rozne rzeczy sie moga wydarzyc.
Zrobic sobie cyca dla chwilowej atrakcyjnosci troche slabe, mozna toto sprzedac na SU troche lepiej. W takim real life normalny facet dobierajac sobie partnerke moze i spojrzy na cycki ale to nie one beda najważniejsze.



Nowy Blog ShowUp.tv



Racja Komin. Nie liczą się cycki, tylko zawartość czaszki :D
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
19 lut 2018, 16:35


Cycki są miłym dodatkiem do rozumu :mrgreen:
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Operacje Plastyczne
21 lut 2018, 01:59


su_obserwator pisze:Cycki są miłym dodatkiem do rozumu :mrgreen:


Czy rozumu poszukujesz oglądając zdjęcie dziewczyny?
Przypominam, ze mówimy teraz o sztuce fotografii :-)
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Re: Operacje Plastyczne
21 kwie 2019, 18:33


Uzupełniam brakujące posty:

Fapka pisze:Jest możliwość, to korzystają... mają do tego prawo.


xxxturboxxxx pisze:Wszystko zależy od tego, czy operacja jest przeprowadzona przez wprawionego chirurga. Poza tym np. przy piersiach rozmiar nie może być przesadzony bo jak są za duże do budowy ciała to nie wygląda zbyt ciekawie. Tak samo z ustami jak są zbyt mocno przesadzone i wyglądają na takie kacze gumowe usta też jest to wtedy bardziej odpychające niż przyciągające. Ale jak wszystko jest dobrze zrobione to takie sztuczne piersi czy lekko powiększone usta mogą się naprawdę dobrze prezentować.


Angie pisze:Temat sztucznych piersi nie jest wstydliwy. Przynajmniej dla mnie. Zawsze otwarcie o tym mówiłam. Kobiety które mają brzydkie, zwisajace lub bardzo małe powinny działać. Ja miałam takie małe Marzenie i je spelnilam. Chirurg rozmiar dopasowal mi idealny choć jeśli chodzi o kształt implantów to nie jestem zbytnio zadowolona.. Teraz wybrałabym inne. Jednak całokształt wypada świetnie. Kocham je i ubostwiam.


kruzynka86 pisze:Pytanie do Pań, posiadaczek pięknych nowych piersi - czy to bardzo bardzo i jaki jest realny czas gojenia się?


Mateusz103 pisze:ta cała Nikol z showup i chaturbate sporo pewnie miała takich operacji
ale źle to nie wygląda.


zet0 pisze:Swego czasu Nikol chwaliła się, że zrobiła sobie biust i nos. W mojej ocenie wyszło jej to na dobre. Mówiła, że była u dobrego (=drogiego) chirurga


e-Laski pisze:Ciekawy filmik ...




tarantula1 pisze:Jak dla mnie natura wygrywa. Problemem kobiet, które decydują się na operację jest błędne myślenie, że nagle staną się obiektem pożądania wszystkich mężczyzn, a ich seksapil rozpromienieje po nieboskłon. Całkiem możliwe, że przysporzą sobie tym grona adoratorów. Osobiście nie obchodzi mnie wygląd piersi, nie przeszkadza mi gdy są małe lub o ich obecności świadczą tylko sutki lub gdy nie mieszczą się w staniku i gdy prowadzisz rozmowę musisz stać pół metra przed nią, gdy szurają po dywanie czy też gdy jeden przegrywa walkę z grawitacją z drugim, bo to co mnie naprawdę interesuje, to jej reakcja kiedy je dotykam i świadomość, że sprawiam jej przyjemność.

I pamiętajcie dziewczyny, jeśli kochacie swój kraj... :yes4:

https://www.youtube.com/watch?v=Eh2PjkzW20w

Źródło: kopia archive.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Operacje Plastyczne
29 mar 2020, 10:23


Moim zdaniem zoperowane cycki są ok, o ile wyglądają dobrze, symetrycznie i proporcjonalnie. Gorzej jak są krzywe itp. albo mega nadmuchane.
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


Re: Operacje Plastyczne
16 lis 2022, 16:09


Red_Hot_Lips pisze:Moim zdaniem zoperowane cycki są ok, o ile wyglądają dobrze, symetrycznie i proporcjonalnie. Gorzej jak są krzywe itp. albo mega nadmuchane.


"... o ile wyglądają dobrze..." - słowa klucz. :D

Bo np. te dopiero co zrobione (świeże ślady po operacji) u Sexidupka, nie są zachęcające. I chciałbym wierzyć, że to tylko taki "początkowy efekt pooperacyjny" - jakby ktoś na chama wcisnął w niezbyt duże piersi dwie rozgniecione piłeczki tenisowe.
Efekt: nienaturalnie sterczące dwa miniarbuzy (oby chociaż były słodkie? :mrgreen: ).

No ale może ja się nie znam, albo mam spaczony gust muzyczny... a nie, to nie to okienko. Gust sexapilu znaczy się.

https://showup24.tv/Sexidupka
https://showup24.tv/profile/Sexidupka
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Re: Operacje Plastyczne
28 cze 2023, 11:07


Nawet NATSU (Natalia Karczmarczyk) powiększyła sobie piersi o czym opowiada na swoim kanale youtube:



Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Poprzednia

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości