slodkadzidzia/czarnaperla888

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodkadzidzia
26 wrz 2017, 13:10
Zgadzam się w 100%. Warto do niej zajrzeć :P :fap:

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 13:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Uzupełnienie...

po poście:
**Pokaż Spoiler**
Grand94 pisze:Zgadzam się w 100%. Warto do niej zajrzeć :P :fap:



unrealmen pisze:Śliczna buźka, świetne kształty (biust i tyłek), mega zaangażowanie. W 100% polecam.


Fapka pisze:Nie obserwowałem zbyt długo, ale rano dzisiaj slodkadzidzia była, no i widzę, że transmisja z Lushem...
Rzucają 10, a ona jęczy przez grubo więcej niż 7 sekund... (ponad 10-krotnie dłużej niż trwa dźwięk). Wzbudza to podejrzenia, że coś niehalo.
Ktoś tam sporo rzuca, i komentuję... XD
No i pokazuje spoko, że ma ten głos, ale to nadal nie robi takich długich efektów, ech. No ale Janusze tam lepiej ogarniają niż ja :lol2:

Z tego co na czacie widziałem to mocno jęczała dla tych 10. Co w sumie i bez Lusha dało się słyszeć, te "mruczenia" od niczego...
Gdybym nie miał świadomości, że to mocno udawane, to może też by mi się podobało, a tak to... ech... no nie przychodzę na teatrzyki :S
No szkoda, bo to była jedna z osób, które chciałem odwiedzić, aczkolwiek ona tak wiele na ogóle pokazuje... że chyba nawet nie było sens na priv iść (chyba, że na ocenę kutasa, bo takich rzeczy na ogóle dziewczyny nie robią) :D


beznadzieja pisze:Fapka, kto chce dawać na ten lush niech daje, taki biznes. Orgazmy tez nie sa orgazmami proste... po co to analizowac, że wyła przez 7 sekund a powinna przez( nie wiem) 3?


Dzidzia to bardzo seksowny plus size, jara mnie to ;)


Podlacze_Ci_LUSHa pisze:
beznadzieja pisze:Fapka, kto chce dawać na ten lush niech daje, taki biznes. Orgazmy tez nie sa orgazmami proste... po co to analizowac, że wyła przez 7 sekund a powinna przez( nie wiem) 3?


Dzidzia to bardzo seksowny plus size, jara mnie to ;)
Chodzi bardziej o to, że dziewczyny w większości nie mają podłączonego Lusha i muszą udawać, że wibruje im na otrzymane żetony.


Biustwo pisze:Dobrze, że nie słyszeliście jak ja jodłuje z lushem... też by ktoś mógł powiedzieć, że udaję, ale nie... i nie chodzi o to, że wibracja jest super mocna. Chodzi o to, że moje jęki mnie nakręcają (panów chyba też...), a poza tym lush też od nich dodatkowo wibruje i zabawa się rozkręca :)


Fapka pisze:
Biustwo pisze:Dobrze, że nie słyszeliście jak ja jodłuje z lushem... też by ktoś mógł powiedzieć, że udaję, ale nie... i nie chodzi o to, że wibracja jest super mocna. Chodzi o to, że moje jęki mnie nakręcają (panów chyba też...), a poza tym lush też od nich dodatkowo wibruje i zabawa się rozkręca :)
Można i tak :) Każdy bawi się po swojemu...
No ale tutaj raczej jest próba nakręcenia panów, niż siebie samej. A może jestem tylko narzekaczem :)
Staram się przedstawiać fakty.

Prawda jest też taka, że fan osoby X, stoi za osobą X ponad wszystko. Parę ludzi wtedy kazało mi zamilknąć, że się nie znam i tak dalej. Dyskutowałbym dalej gdyby nie obowiązki.
W sumie co chciałem to przekazałem - że wcale nie musi być na dźwięk, chciałaby mieć inaczej, dopytałaby w PW. Nie chce, to trudno :-)

Przynajmniej też o niej można powiedzieć że angażuje się w transmisję, czego niektórym paniom w ogóle brakuje.
O, takie pozytywne zdanie jeszcze o niej z mojej strony.


tomoxx pisze:
Biustwo pisze:Chodzi o to, że moje jęki mnie nakręcają (panów chyba też...), a poza tym lush też od nich dodatkowo wibruje i zabawa się rozkręca :)
Tysiące uczonych, 600 lat prób, a Nobla w dziedzinie fizyki za odkrycie perpetuum mobile dostanie Biustwo :)


Fapka pisze:
tomoxx pisze:
Biustwo pisze:Chodzi o to, że moje jęki mnie nakręcają (panów chyba też...), a poza tym lush też od nich dodatkowo wibruje i zabawa się rozkręca :)
Tysiące uczonych, 600 lat prób, a Nobla w dziedzinie fizyki za odkrycie perpetuum mobile dostanie Biustwo :)
To sprzężenie zwrotne, nie perpetuum mobile.


Biustwo pisze:
tomoxx pisze:
Biustwo pisze:Chodzi o to, że moje jęki mnie nakręcają (panów chyba też...), a poza tym lush też od nich dodatkowo wibruje i zabawa się rozkręca :)
Tysiące uczonych, 600 lat prób, a Nobla w dziedzinie fizyki za odkrycie perpetuum mobile dostanie Biustwo :)
z Wami to prędzej jobla :P



kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dmx2000 i 36 gości