Gdzie się podziały tamte pokazy?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Userka pisze:I wracając do pokazów na ogóle, bo to właśnie przez ich brak ,,wieje nudą", jak wiele osób zauważa - czy było któreś z Was było wczoraj u fajnej? Jeżeli nie, to streszczę, co się działo. Fajna ustawiła cel ,,strip (z udziałem męża)", czego raczej często oglądać nie mamy okazji na ShowUp.tv. Poza tym jest lubianą, popularną transmitującą z dobrej jakości obrazem i dobrym kontaktem z widownią.
I co?
Ponad tysiąc osób u niej siedziało, a zbieranie na cel szło niestety jak frazeolo. krew z nosa, w tym część żetonów rzuciły inne transmitujące. Reszta patrzyła i czekała.


Dziwisz się?
Co niby w tym celu było zachęcającego, interesującego, ciekawego? Cel kosztował chyba ponad 5 tyś. żetów. Za co? Za to, że zobaczymy jak ten niby "mąż" pomaga zdjąć sukienkę? Chyba już wszyscy widzieli nagą fajną. Zapewniam, że gdyby za te 5 tyś. był np. sex z "mężem" to cel uzbierałby się bardzo szybko. Ale płacić tyle żetów za strip??? Mam wrażenie, że niektóre panny mają się już za wielkie gwiazdy i są przekonane, że Janusze zapłacą każdą cenę, jaką sobie tylko wymyślą. Jak się okazuje, chyba jednak tak nie jest...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z tymi korpusami to troche przesadzacie bo to jaka ktos ma twarz to nie jest od niego zalezne a sami macie twarze brzydkie i brzuchy po kolana ze malego ledwo widac...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Elunia pisze:Z tymi korpusami to troche przesadzacie bo to jaka ktos ma twarz to nie jest od niego zalezne a sami macie twarze brzydkie i brzuchy po kolana ze malego ledwo widac...

eeeee tylko że to my placąc wybieramy to co nam pasuje.ty oczywiście jak ci się facet nie podoba mozesz przerwać trans i oddać żetony.domyślam się,że własnie tak robisz.
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Elunia pisze:Z tymi korpusami to troche przesadzacie bo to jaka ktos ma twarz to nie jest od niego zalezne a sami macie twarze brzydkie i brzuchy po kolana ze malego ledwo widac...


Nie chodziło o to,jaka twarz. Chodziło o jej pojawienie się w ogóle. Nie wszystkie maja śliczne buzie i to jest normalne. Chodzi o to, ze niektóre laski jej w ogóle nie pokazują. Nie wiem jak inni panowie, ale ja bym wolał zobaczyć nawet przeciętna twarz, niż żadna. Chodzi o pokazywanie emocji, mimika itd. Tak zwany „orgazm w oczach”. Lubię na privie widziec twarz kobiety kiedy się bawi, czy dochodzi. Mogę wtedy wywnioskować, czy np jest jej chociaż trochę dobrze ;)
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie temat przerodził się w wojenkę Panów z Modelkami.
Gdy któraś z Pań napisze cos od siebie od razu kontratak, nie wszyscy potrafią przyjąć słowa drugiej strony a szkoda.
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


asot pisze:
Elunia pisze:Z tymi korpusami to troche przesadzacie bo to jaka ktos ma twarz to nie jest od niego zalezne a sami macie twarze brzydkie i brzuchy po kolana ze malego ledwo widac...


Nie chodziło o to,jaka twarz. Chodziło o jej pojawienie się w ogóle. Nie wszystkie maja śliczne buzie i to jest normalne. Chodzi o to, ze niektóre laski jej w ogóle nie pokazują. Nie wiem jak inni panowie, ale ja bym wolał zobaczyć nawet przeciętna twarz, niż żadna. Chodzi o pokazywanie emocji, mimika itd. Tak zwany „orgazm w oczach”. Lubię na privie widziec twarz kobiety kiedy się bawi, czy dochodzi. Mogę wtedy wywnioskować, czy np jest jej chociaż trochę dobrze ;)


Oczywiście, widok twarzy fajna sprawa
ale jak ma Modelka potem się znaleźć na niechcianych stronach czy portalach to już dla transmitującej nie jest fajne.
oczywiście są strony gdzie i tak się znajdzie, ale z twarzą i bez twarzy to dwa różne światy.


Osobiście mi nie przeszkadza brak buzi czy na ogólnym czy na priv....
Ważne żeby robiła "show" z chęciami.

Ale są gusta i guściki
A na huj kurwie majtki..! - i ściągneła
Awatar użytkownika
HardCore
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2017, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardCore - trudno, takie ryzyko branży... Nie ma ryzyka, nie ma zabawy :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ustalmy sobie jedną rzecz. Nikt nie jest skazany na showup . Ani modelki ani ogladajacy , jeżeli komuś coś nie odpowiada śmiało może przejść na zagraniczne portale . Jeżeli oglądający uważają ,że za malo dziewczyny się starają niech oglądają co innego . Jeżeli dziewcyzny uważają ,że mało zarabiają , niech robią co innego .

Wszystko zalezy od nas samych tak naprawdę . Są dziewczyny ,którę reprezentują wysoki poziom i rozmowy i jakości pokazów , są też kiepskie dziewczyny i naciągaczki , nie oszukujmy się .

To samo tyczy się męskiej widowni . Oglądający -wymagający ,ale i dobrze tipujący oraz oglądający naciągacz i sęp , który niczego konsturktywnego do transmisji nie wnosi .

Okej wszystko jest jasne , są jakieś tam zasady. Mniej więcej wiemy czego druga strona oczekuje , jakie ma wymagania :) i wszystko byłoby chyba dobrze , gdyby cała ta sytuacja odbywała się w nieco innym tonie . Jakby dziewczyny nieco wyluzowały, a Panowie zamiast roszczeń i pretensji potralktowali tą modelkę jako normalnego człowieka , który -żyje,myśli,czuje i zarabia tam ....

Generalnie ludzie więcej kultury między sobą , mniej żądań wymagań .Niech każdy i oglądający i nadający da troche więcej od siebie i będzie dobrze .
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:ustalmy sobie jedną rzecz. Nikt nie jest skazany na showup . Ani modelki ani ogladajacy , jeżeli komuś coś nie odpowiada śmiało może przejść na zagraniczne portale . Jeżeli oglądający uważają ,że za malo dziewczyny się starają niech oglądają co innego . Jeżeli dziewcyzny uważają ,że mało zarabiają , niech robią co innego .

Wszystko zalezy od nas samych tak naprawdę . Są dziewczyny ,którę reprezentują wysoki poziom i rozmowy i jakości pokazów , są też kiepskie dziewczyny i naciągaczki , nie oszukujmy się .

To samo tyczy się męskiej widowni . Oglądający -wymagający ,ale i dobrze tipujący oraz oglądający naciągacz i sęp , który niczego konsturktywnego do transmisji nie wnosi .

Okej wszystko jest jasne , są jakieś tam zasady. Mniej więcej wiemy czego druga strona oczekuje , jakie ma wymagania :) i wszystko byłoby chyba dobrze , gdyby cała ta sytuacja odbywała się w nieco innym tonie . Jakby dziewczyny nieco wyluzowały, a Panowie zamiast roszczeń i pretensji potralktowali tą modelkę jako normalnego człowieka , który -żyje,myśli,czuje i zarabia tam ....

Generalnie ludzie więcej kultury między sobą , mniej żądań wymagań .Niech każdy i oglądający i nadający da troche więcej od siebie i będzie dobrze .


Podoba mi się ten post. :ok:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


beznadzieja pisze:ustalmy sobie jedną rzecz. Nikt nie jest skazany na showup . Ani modelki ani ogladajacy , jeżeli komuś coś nie odpowiada śmiało może przejść na zagraniczne portale . Jeżeli oglądający uważają ,że za malo dziewczyny się starają niech oglądają co innego . Jeżeli dziewcyzny uważają ,że mało zarabiają , niech robią co innego .

Wszystko zalezy od nas samych tak naprawdę . Są dziewczyny ,którę reprezentują wysoki poziom i rozmowy i jakości pokazów , są też kiepskie dziewczyny i naciągaczki , nie oszukujmy się .

To samo tyczy się męskiej widowni . Oglądający -wymagający ,ale i dobrze tipujący oraz oglądający naciągacz i sęp , który niczego konsturktywnego do transmisji nie wnosi .

Okej wszystko jest jasne , są jakieś tam zasady. Mniej więcej wiemy czego druga strona oczekuje , jakie ma wymagania :) i wszystko byłoby chyba dobrze , gdyby cała ta sytuacja odbywała się w nieco innym tonie . Jakby dziewczyny nieco wyluzowały, a Panowie zamiast roszczeń i pretensji potralktowali tą modelkę jako normalnego człowieka , który -żyje,myśli,czuje i zarabia tam ....

Generalnie ludzie więcej kultury między sobą , mniej żądań wymagań .Niech każdy i oglądający i nadający da troche więcej od siebie i będzie dobrze .


Jesteś bardzo mądra kobietą. Polać Ci!
Mi się nie podoba bardzo jedna rzecz panowie...
wyzywanie dziewczyn od dz*wek i nie wiadomo czego jeszcze
Oraz nagrywanie i udostępnianie tego w necie... mam nadzieje ze czasy szybko się zmienia i takie osoby będą surowo karane za takie czyny!!!

Nie wiem co daje co poniektórym wyzywanie się na dziewczynach... mi jest tak naprawdę szkoda tych, które robią to trochę na sile, a tak naprawdę wolałyby mieć wolna prace. Bo to smutne. Ale niestety żyjemy w takim kraju a nie innym. Robi się to, co daje zarobek. Oczywiście, jest wiele pan które robią to dodatkowo, lub dla „funu”. To już inna sprawa i myślę ze takie podejście zdecydowanie widać na transmisji :)
Wg mnie Inaczej nadaje dziewczyna, która na ShowUp.tv sobie dorabia, a inaczej ta, która żyje z tych pieniędzy. Ta druga może być bardziej pod presja, zestresowana itd.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:ustalmy sobie jedną rzecz. Nikt nie jest skazany na showup . Ani modelki ani ogladajacy , jeżeli komuś coś nie odpowiada śmiało może przejść na zagraniczne portale . Jeżeli oglądający uważają ,że za malo dziewczyny się starają niech oglądają co innego . Jeżeli dziewcyzny uważają ,że mało zarabiają , niech robią co innego .

Wszystko zalezy od nas samych tak naprawdę . Są dziewczyny ,którę reprezentują wysoki poziom i rozmowy i jakości pokazów , są też kiepskie dziewczyny i naciągaczki , nie oszukujmy się .

To samo tyczy się męskiej widowni . Oglądający -wymagający ,ale i dobrze tipujący oraz oglądający naciągacz i sęp , który niczego konsturktywnego do transmisji nie wnosi .

Okej wszystko jest jasne , są jakieś tam zasady. Mniej więcej wiemy czego druga strona oczekuje , jakie ma wymagania :) i wszystko byłoby chyba dobrze , gdyby cała ta sytuacja odbywała się w nieco innym tonie . Jakby dziewczyny nieco wyluzowały, a Panowie zamiast roszczeń i pretensji potralktowali tą modelkę jako normalnego człowieka , który -żyje,myśli,czuje i zarabia tam ....

Generalnie ludzie więcej kultury między sobą , mniej żądań wymagań .Niech każdy i oglądający i nadający da troche więcej od siebie i będzie dobrze .



Jak dla mnie idealne podsumowanie tematu. Krótko, zwięźle i dobitnie :good3:
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


beznadzieja pisze:ustalmy sobie jedną rzecz. Nikt nie jest skazany na showup . Ani modelki ani ogladajacy , jeżeli komuś coś nie odpowiada śmiało może przejść na zagraniczne portale . Jeżeli oglądający uważają ,że za malo dziewczyny się starają niech oglądają co innego . Jeżeli dziewcyzny uważają ,że mało zarabiają , niech robią co innego .

Wszystko zalezy od nas samych tak naprawdę . Są dziewczyny ,którę reprezentują wysoki poziom i rozmowy i jakości pokazów , są też kiepskie dziewczyny i naciągaczki , nie oszukujmy się .

To samo tyczy się męskiej widowni . Oglądający -wymagający ,ale i dobrze tipujący oraz oglądający naciągacz i sęp , który niczego konsturktywnego do transmisji nie wnosi .

Okej wszystko jest jasne , są jakieś tam zasady. Mniej więcej wiemy czego druga strona oczekuje , jakie ma wymagania :) i wszystko byłoby chyba dobrze , gdyby cała ta sytuacja odbywała się w nieco innym tonie . Jakby dziewczyny nieco wyluzowały, a Panowie zamiast roszczeń i pretensji potralktowali tą modelkę jako normalnego człowieka , który -żyje,myśli,czuje i zarabia tam ....

Generalnie ludzie więcej kultury między sobą , mniej żądań wymagań .Niech każdy i oglądający i nadający da troche więcej od siebie i będzie dobrze .


święte słowa :good3:
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 12:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


komin pisze:Moze to nie jest tak ze teraz jest lipa? moze to tak ze teraz szolap znalazl sie w tym miejscu gdzie powinien byc? a te poczatki i genialne zarobki na wtedy "swiezym" portalu za bardzo rozochocily modelki? a teraz jest narzekanie...a moze wlasnie teraz jest "normalnie"?


Myślę podobnie. Obecnie nastąpił widoczny odpływ ze ShowUp.tv "żetoniarzy" jednak panie wciąż chciałyby zachować "status quo" z dawnych dobrych starych czasów, gdy żeton lał się strumieniami. Stąd żale pań typu: "bo janusze za mało sypią". Więc tak komin ma racje ... teraz jest po prostu normalnie.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Nie wiem co daje co poniektórym wyzywanie się na dziewczynach... mi jest tak naprawdę szkoda tych, które robią to trochę na sile, a tak naprawdę wolałyby mieć wolna prace. Bo to smutne. Ale niestety żyjemy w takim kraju a nie innym. Robi się to, co daje zarobek. Oczywiście, jest wiele pan które robią to dodatkowo, lub dla „funu”. To już inna sprawa i myślę ze takie podejście zdecydowanie widać na transmisji :)
Wg mnie Inaczej nadaje dziewczyna, która na ShowUp.tv sobie dorabia, a inaczej ta, która żyje z tych pieniędzy. Ta druga może być bardziej pod presja, zestresowana itd.


Bardzo mądrze powiedziane :good3:
A na huj kurwie majtki..! - i ściągneła
Awatar użytkownika
HardCore
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2017, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie ten portal upada od dawna. Uciekło zbyt wiele cennych osób, także z widzów. Nie da się nadawać bez wkurwu i wywalania ludzi bo zamiast się przywitać, napisać coś miłego na czacie mam same "pokaż to/pokaż tamto/ustaw mi dwie godziny za 10 żet/wstań/usiądź" Nosz kurwa! Wy naprawdę macie problem z doczytaniem na dole informacji typu cycki-20 żet? Tak ciężko wejść na priva z palcówką za 100 żet? Jednym potraficie sypać tysiącami a innym 15 pożałujecie? A wymagać to zawsze, nic się nie podoba a potem smarujecie na tym forum. Nadaję od nowa już pół roku i miałam kurwa jedną wypłatę bo mi LASKA żetony zarobione wysłała.
Chcecie żeby się jakość transmisji poprawiła a traktujecie nas jak kurwa już nie wiem co. I na chuj się starać i pisać cenniki jak i tak wejdziecie i nic, zero czegokolwiek od was.
No poza może 5 osobami które chociaż się przywitają i zapytają o dzień.
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oleczkaa pisze:Dla mnie ten portal upada od dawna. Uciekło zbyt wiele cennych osób, także z widzów. Nie da się nadawać bez wkurwu i wywalania ludzi bo zamiast się przywitać, napisać coś miłego na czacie mam same "pokaż to/pokaż tamto/ustaw mi dwie godziny za 10 żet/wstań/usiądź" Nosz kurwa! Wy naprawdę macie problem z doczytaniem na dole informacji typu cycki-20 żet? Tak ciężko wejść na priva z palcówką za 100 żet? Jednym potraficie sypać tysiącami a innym 15 pożałujecie? A wymagać to zawsze, nic się nie podoba a potem smarujecie na tym forum. Nadaję od nowa już pół roku i miałam kurwa jedną wypłatę bo mi LASKA żetony zarobione wysłała.
Chcecie żeby się jakość transmisji poprawiła a traktujecie nas jak kurwa już nie wiem co. I na chuj się starać i pisać cenniki jak i tak wejdziecie i nic, zero czegokolwiek od was.
No poza może 5 osobami które chociaż się przywitają i zapytają o dzień.

Dokładnie pokazy sa niezmienne od lat tylko zrodzilo sie wiecej sepów pewnie przez kryzys w polsce.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Elunia pisze:
Oleczkaa pisze:Dla mnie ten portal upada od dawna. Uciekło zbyt wiele cennych osób, także z widzów. Nie da się nadawać bez wkurwu i wywalania ludzi bo zamiast się przywitać, napisać coś miłego na czacie mam same "pokaż to/pokaż tamto/ustaw mi dwie godziny za 10 żet/wstań/usiądź" Nosz kurwa! Wy naprawdę macie problem z doczytaniem na dole informacji typu cycki-20 żet? Tak ciężko wejść na priva z palcówką za 100 żet? Jednym potraficie sypać tysiącami a innym 15 pożałujecie? A wymagać to zawsze, nic się nie podoba a potem smarujecie na tym forum. Nadaję od nowa już pół roku i miałam kurwa jedną wypłatę bo mi LASKA żetony zarobione wysłała.
Chcecie żeby się jakość transmisji poprawiła a traktujecie nas jak kurwa już nie wiem co. I na chuj się starać i pisać cenniki jak i tak wejdziecie i nic, zero czegokolwiek od was.
No poza może 5 osobami które chociaż się przywitają i zapytają o dzień.

Dokładnie pokazy sa niezmienne od lat tylko zrodzilo sie wiecej sepów pewnie przez kryzys w polsce.
a rząd mówi co innego!
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jestem na tym portalu już 3 lata. Nawet wtedy bywało tak że tylko ja i z 3/4 osoby pisały a reszta siedziała i patrzyła. Może nie rzucam jakoś często czy dużych ilości ale chociaż jak mam możliwość pisania piszę z dziewczynami dzięki czemu czas im szybciej leci i zabawa się rozkręca. Kiedyś można było w większej ilości sytuacji pisać, była możliwość rozkręcenia imprez. Może i nie dawałem tych żetonów ale również nie wołałem na wejściu pokaż cycki/ tyłek/ cipkę a nawet mnie wkurzają takie osoby.

Jestem w stanie zrozumieć że ktoś zapłaci 500 żetonów za priva nagra go sobie by również kiedyś w przyszłości zwalić do niego czy powspominać ulubienicę, mogę jeszcze zrozumieć osoby chcące zarobić za dostęp do jakiś filmów ale nie jestem wstanie zrozumieć osób wrzucających na różne strony nagrania i nie odnoszące z tego najmniejszego zysku. Uważam że jak już ktoś nagra jakiś filmik powinien kurwa siedzieć z tym cicho i nikomu nawet znajomemu z reala czy SU nie pokazywać bo istnieje ryzyko że to kumpel postanowi przesłać dalej.

Kiedyś były bardzo różne transmisje, dziewczyny starały się czymś więcej niż wyglądem od siebie odróżnić a teraz klaps najczęściej po 20 bo tak dają koleżankom całus po 13 bo też komuś dali. Kiedy coś nowego będzie? do tej pory pamiętam dziewczynę wsadzającą sobie ogromne dilda i inne zabawki do gardła (niestety nie pamiętam nicku). Sporo dziewczyn daje cele transmisji np. orgazm za 2000 czy 5000 ale nie ma celi pośrednich na co liczycie dziewczyny? Liczycie że jakiś janusz żuci nagle 5000 i nie dostanie nawet klapsa bo tego nie było w celach?

Sam portal wnerwia mnie utrudnieniami dla transmitujących i oglądających: nie możnością dawania linków nawet na YT nie raz chcę dać jakiś link do filmu/ muzyki a niech to będzie jeszcze przeróbka. Jaki ma problem właściciel/ administracja w podaniu linka do FB/ Insta z adresem dziewczyny/ oglądającego? To przecież działa na korzyść portalu. Dzięki temu rodzi/ powiększa się więź nadający- widz. Nawet jak nadającego nie ma miesiąc czy dłużej może utrzymać część fanów/ znajomych którzy nie porzucą strony licząc na powrót danej transmitującej. Jasne powoduje to mniej przesyłanych wiadomości PW ale coś za coś. Jasne rozumiem zakaz umieszczania linków do stron porno a zwłaszcza do innych seks kamerek bo to konkurencja ale bez przesady.
Awatar użytkownika
rati3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Strona od początku przyjęła politykę płatnych wiadomości PW a co za tym idzie - zakazu umieszczania jakichkolwiek danych kontaktowych by nie zmniejszać ruchu na PW, wiąże się z tym bezpośrednio zakaz podawania insta/fejsa/strony bo wtedy nikt by nie używał PW tylko od razu korzystał z mozliwości kontaktu poza portalem. Z tej polityki nie mozna się już za bardzo wycofać więc firma trwa w impasie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Powyższy post nie dotyczy ŻADNEJ konkretnej dziewczyny osobiście ale powiedzcie same kiedy widziałyście coś wyjątkowego, innego niż u innych dziewczyn.
Jasne my oglądający również jesteśmy winni CZĘŚĆ jest nie miła, rozwala trans, obmawia na forum, pyta o privy potem ich nie bierze.
Chamskich możecie banować/blokować możliwość pisania przecież to jedno czy dwa kliknięcia. Taka osoba może być denerwująca nie tylko dla Was ale i dla nas widzów. Jeśli jesteście wrażliwymi osobami których krytyka boli nie wchodźcie przynajmniej na działy gdzie na 100% będzie coś nie miłego idealnie nie wchodźcie tu wcale i trzymajcie się z widzami/ nadającymi z którymi się lubicie jest 1000 sposobów na wymienianie się informacjami poza tym forum: są fanpagi na FB można zakładać grupy zamknięte są inne strony na których możecie pisać blogi.
Jasne wkurzające jest jak ktoś dopytuje o priva prosi o jego ustawienie a potem go nie bierze. Uważam, że wszystko jest w porządku do czasu tej prośby o ustawienie i nie wzięcia go potem np. ja mam raz na kilka miesięcy do wydania 2500 żetonów to mogę albo iść na dowolnego priva robiącego coś podobnego z czego możemy oboje być niezadowoleni Ona bo będę prosił o rzeczy, których nie lubi ja bo będzie robić to inaczej niż lubię. Wytłumaczę o co mi chodzi na przykładzie klapsa. Ot klaps wydawałoby się co to takiego? A jednak można dawać je sobie zmysłowo bardziej głaszcząc tyłeczek niż go uderzając a można wreszcie walić tak mocno że po kilku razach robi się czerwony niby to i to jest klapsem ale dla zupełnie kogo innego lub na inny dzień. Dlatego wolę wypytać dziewczynę co oferuje a następnie poznać cenę bo przecież zupełnie innej ceny chcą dziewczyna za priv: ,,rozmowa" a innej za ,,orgazm" czy ,,prysznic".



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
rati3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości