Gdzie się podziały tamte pokazy?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wczoraj w temacie o bypassach BlackBitch30 wyraziła swoją dezaprobatę co do wrzucania i ściągania nagrań z ShowUp.tv, przez co coraz mniej widzów chodzi na privy i coraz więcej dziewczyn rezygnuje z transmisji. Jej post zainspirował mnie do założenia tego wątku, gdzie chciałbym poruszyć taki oto temat:

DLACZEGO SHOWUP UMIERA???

Bo to, że dzieje się źle, chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości, osobiście podejrzewam też, że sprawa jest bardziej złożona i zła kondycja naszego ulubionego portalu ma tak naprawdę kilka różnych powodów. Ale właśnie - jakich?
Myślę, że w jakimś stopniu BlackBitch30 może mieć rację. Na pewno znajdą się na ShowUp.tv tacy userzy (czy jak ona ich nazwała - janusze ;)), którzy sądzą, że skoro mogą sobie pościągać nagrania z pokazów, często prywatnych, to potem na żywo nie ma już sensu płacić napiwkami czy zapraszając dziewczyny na priwy. W efekcie dziewczyny przestają transmitować nie tylko ze zniechęcenia, ale również ze strachu o swoją prywatność. Ja jednak większego problemu dopatrywałbym się nie w samym procederze nagrywania/ściągania, ale raczej w podejściu naszych modelek. Wystarczy wejść na główną stronę Chaturbate'a, żeby zauważyć jedną charakterystyczną rzecz - tam stosunek dziewczyn pokazujących twarz do niepokazujących jest dokładnie odwrotny niż na ShowUp.tv. Czy to znaczy, że one nie martwią się o swoją prywatność? Założę się, że też mają jakieś tam obawy, one jednak zdają się przyjmować fakt własnych nagrań krążących po sieci jako nieuniknione ryzyko zawodowe. A wydaje mi się oczywiste, że widzowie wolą podziwiać swoje ulubienice w całości, lubią widzieć emocje malujące się na ich twarzach - chyba zawsze pomaga to w interakcji, sprawia, że transmisje stają się bardziej atrakcyjne. Co więcej, uważam, że pokazanie twarzy tak naprawdę nadaje modelce oryginalności, niepowtarzalności, indywidualności. Dopóki nie widzimy twarzy, modelka jest tak naprawdę (drogie panie, proszę mi wybaczyć to porównanie!) niczym więcej jak tylko manekinem, seks-lalką. Nieważne, jak bardzo atrakcyjne i pociągające ciało może mieć - wciąż pozostaje jedną z wielu, nie różniącą się zbytnio od innych nie pokazujących twarzy modelek. A to prędzej czy później się nudzi.

Innym powodem upadku szołapa może być też brak drugiej motywacji dziewczyn, innej niż żetony rzucane na transmisji czy na priwach. Mam tu na myśli konkursy na największą ilość widzów, które przed paroma laty były organizowane przez ShowUp.tv, a które były motorem napędowym wielu najbardziej rozchwytywanych, najostrzejszych, najbardziej szalonych, najodważniejszych i w ogóle wszystkich innych naj pokazów, jakie można było ujrzeć na ogóle. Dziewczyny prześcigały się w pomysłach, każda chciała zrobić jak najlepszy pokaz, a ich ilość często szła w parze z jakością. Myślę, że gdyby wrócono do opcji konkursów, ShowUp.tv odżyłby niemalże z dnia na dzień.

Sprawa kolejna to fakt, że dziś tak naprawdę nie ma już pokazów na ogóle, a te, które się zdarzają, są tylko wyjątkami potwierdzającymi regułę. Jeśli przejrzy się aktualne transmisje, to nie dzieje się na nich nic "ciekawego", a dziewczyny najczęściej po prostu siedzą, stoją, leżą, piszą na czacie i czekają na zaproszenie na priwa. Nawet kiedy spojrzymy na miniatury na głównej stronie, to okazuje się, że wiele z nich nie ustawia nawet żadnego zachęcającego zdjęcia.

A co wy na to? Jakie jeszcze przychodzą wam do głowy problemy, przez które ShowUp.tv leży na łożu śmierci? Czy widzicie jakąś szansę, żeby pacjent mógł z niego wstać, w pełni zdrowia, glorii i chwale?



PS. Tak na wszelki wypadek... Kochane panie, proszę nie mieć mi za złe moich teorii czy słów użytych w poście. Moim zamiarem nie jest bynajmniej wytykanie Wam jakichś błędów czy dyrygowanie, jak powinnyście zachowywać się na swoich transmisjach. Ani tym bardziej oskarżanie Was o złą kondycję ShowUp.tv :P Jedyne, o co mi chodzi, to chęć zrozumienia tego upadku, która wynika z tęsknoty za dawnym Szołapem. Na którym było głośno, tłoczno i radośnie.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Show up nigdy nie padnie ,za dobre zarobki maja tutaj dziewczyny:D, Jedna odejdzie pojawiaja sie nowe .Jedne sie starzeja rodza dzieci wychodza za moz i im chlopy nie pozwalaja siedziec /:D. Tak to juz dziala a dorataja nowe . Podobnie jak faceci coraz mlodsze kutasy dorastaja i wiadomo jak to jest trzeba sobie zwalic :lol:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


co do twarzy zgadzam się calkowicie.jesli mam ogladac sam "korpus" to równie dobrze moge odpalic red tuba.emocje porownywalne a taniej wychodzi.
natomiast co do konkursow na liczbe widzow....swego czasu zdarzalo się,ze wygrywala je niajaka panna (hahaha) toksyczna.już sam ten fakt każe zastanowic sie nad uczciwościa tego konkursu.



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Show up nigdy nie padnie ,za dobre zarobki maja tutaj dziewczyny:D, Jedna odejdzie pojawiaja sie nowe .Jedne sie starzeja rodza dzieci wychodza za moz i im chlopy nie pozwalaja siedziec /:D. Tak to juz dziala a dorataja nowe . Podobnie jak faceci coraz mlodsze kutasy dorastaja i wiadomo jak to jest trzeba sobie zwalic :lol:

Czy dobre zarobki to kwestia dyskusyjna ;) I wydaje mi się, że nawet ta wymiana pokoleń jest mniej widoczna niż to było dawniej.

kondor pisze:natomiast co do konkursow na liczbe widzow....swego czasu zdarzalo się,ze wygrywala je niajaka panna (hahaha) toksyczna.już sam ten fakt każe zastanowic sie nad uczciwościa tego konkursu.

Tu nie chodzi o uczciwość ani o to, kto wygrywa, a o sam fakt, że ten konkurs napędzał szołapa. Dzięki niemu po prostu się działo.
Swoją drogą, pamiętam jak kiedyś nagrodą za najlepszy wynik z bodajże całego miesiąca był laptop i wygrała go laska znana w necie jako PinkMassacre albo LadyMartini. To dopiero było niecodzienne zjawisko - na portalu erotycznym pozamiatała dziewczyna, która nic nie robiła, tylko siedziała/leżała i rzadko kiedy się uśmiechała czy nawet odpisywała. Do dziś nie potrafię tego pojąć.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pokazy sa ciagle te same tylko my zalujemy grosza
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Hipis->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2017, 07:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hipis pisze:Pokazy sa ciagle te same tylko my zalujemy grosza

Takie same, ale jednak mniej.
Ale w takim razie czemu żałujemy? Co się zmieniło, że parę lat temu ludzie wydawali fortuny, a teraz już nie? Przecież cena żetonów chyba nie wzrosła.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Uwierz mi ze na priv idą fortuny jak warto :D



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojnie, teraz idzie takie pokolenie, że o showup nie ma sie co martwić ;)
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 12:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Po prostu Showup sie troche przejadl,znudzil. Kiedy byla to nowosc, duzo facetow wchodzilo chocby z ciekawosci i zostawialo kupe kasy.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Warto by dodać, że widzowie z ShowUp.tv też w porównaniu do kiedyś są bardziej chamscy, wulgarni i czuja się jak Panowie i Władcy. Oczywiście zawsze można bana dać, ale niesmak już zostaje. Brakuje tego, że tak powiem szacunku do innego widza lub modelki.
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


parka-zabawa-sex pisze:Warto by dodać, że widzowie z ShowUp.tv też w porównaniu do kiedyś są bardziej chamscy, wulgarni i czuja się jak Panowie i Władcy. Oczywiście zawsze można bana dać, ale niesmak już zostaje. Brakuje tego, że tak powiem szacunku do innego widza lub modelki.




:good3:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


parka-zabawa-sex pisze:Warto by dodać, że widzowie z ShowUp.tv też w porównaniu do kiedyś są bardziej chamscy, wulgarni i czuja się jak Panowie i Władcy. Oczywiście zawsze można bana dać, ale niesmak już zostaje. Brakuje tego, że tak powiem szacunku do innego widza lub modelki.

I vice versa. "Chcesz zmieniać świat - zacznij od siebie".
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Uderz w stół a nożyczki się odezwą. :lol: A powiedz mi, ze takie sytuacje nie maja miejsca? :derisive: Dlaczego nie wspomniałam o chamskich modelkach? Bo w temacie odniosłam wrażenie, że piszemy dlaczego to one nie robią już takich pokazów a nie widzowie ;)
P.S Luzujemy pośladki bo dziś czwartek dzień bez majtek :P
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


To w żadnym wypadku nie był atak z mojej strony. Po prostu to o czym pisałaś działa zazwyczaj w dwie strony. Chamstwo rodzi chamstwo i każda strona jest winna.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreTears pisze:To w żadnym wypadku nie był atak z mojej strony. Po prostu to o czym pisałaś działa zazwyczaj w dwie strony. Chamstwo rodzi chamstwo i każda strona jest winna.


Racja, ale jest wiele modelek które takie nie są i nie były a buraki rozbijali show.
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


parka-zabawa-sex pisze:
NoMoreTears pisze:To w żadnym wypadku nie był atak z mojej strony. Po prostu to o czym pisałaś działa zazwyczaj w dwie strony. Chamstwo rodzi chamstwo i każda strona jest winna.


Racja, ale jest wiele modelek które takie nie są i nie były a buraki rozbijali show.[/quote}

Jasne, przecież tego nie neguję. Po obu stronach znajdą się czarne owce i jest to jak najbardziej normalne. Nie ucieknie się od tego więc trzeba to zaakceptować i nauczyć się to olewać.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Temat bez końca tak naprawdę, łatwo mówi się żeby tym się nie przejmować. Wiele modelek jednak zaprzestało pokazów na ogóle, więc łatwo się mówi a wychodzi jednak inaczej a szkoda :|
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Wydaje mi się że problem jest faktycznie spowodowany wstawianiem nawet PRIVÓW na od niedawna słynne cw kompletnie nie rozumiem takiej taktyki i nie zrozumiem - jedna osoba płaci by inne mogły za darmo oglądać mimo że na tym nie zarobi? dla mnie absurd... no cóz janusze sie cieszą ale kiedyś gdy o 3 w nocy wchodziłem na showupa portal tętniał życiem a teraz max 10-15 nieciekawych transmisji...



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po pierwsze i najważniejsze w mojej ocenie jest to ,że modelka (dziewczyna na kamerce, czy jak sobie je tam nazywacie ) musi zarobić . Ona po to tam przychodzi . Moze z wami flirtować,gawędzić ,śmiać się i żartować ,ale jeżeli przez dłuższy czas na danej transmisji nie zarobi to sobie pójdzie . Kilka takich lipnych transmisji bedzie ,modelka nie wróci .

Po drugie , już na forum w innym temacie czytałam o świadomość konsumenckiej . Często ,gęsto transmisje po 200-300 widzów i cisza. Wszyscy się gapią , dziewczyna kusi .I co ? no i dupa blada ,zero odzewu kogokolwiek ,zero żetona :) I po co tu się starać? Oglądanie modelki to dla Was jest przywilej, więc dobrze by byłó jakby showup wprowadzil jakiś wyłącznik obrazu nawet dla zalogowanych ( bez żetona ).Tak to brutalne, ale patrz punkt 1.

Każda dziewczyna nawet jak mniej zarobi ,ale bedzie mila i fajna atmosfera na transmisji to sie nie pogniewa. Sama lubie ten fun jak kręci się transmisja , coś się dzieje na ogólnym . Napędza to do działania , żeby robić fajniejsze pokazy , troche na ogóle poszaleć .

Co mnie wku***ia faceci ,którzy traktują kobiety jak roboty ,maszyny . Z cyklu " daj za 100 orgazm ", "dolozysz anal do tego priva to ide". Nie wspominając już o tym co odpier***aja na privach . Zanim zdaze sie odwrocic pupka bo o to prosi , juz żąda robienia loda i jeszcze kilku innych rzeczy .Nie mowie ,ze tak ejst zawsze ,ale czasem mozna trafic na takiego wlasnie Januszka .

Jak nie zaczniecie doceniac kobiet na ShowUp.tv ,to potral i tak upadnie . To ,że czasem jedna czy druga daje wam bana ,jak wy to mówicie "z dupy" , to ejs tjej prawo . Ona decyduje kto ją bedzie ogladal ,kto z nią bedzie rozmawial . Najwidoczniej nie odpowiada jej Twoje towarzystwo i nie musi :) Chcecie mieć fun i zajebisty portal to sie zacznijcie zachowywać.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Po pierwsze i najważniejsze w mojej ocenie jest to ,że modelka (dziewczyna na kamerce, czy jak sobie je tam nazywacie ) musi zarobić . Ona po to tam przychodzi . Moze z wami flirtować,gawędzić ,śmiać się i żartować ,ale jeżeli przez dłuższy czas na danej transmisji nie zarobi to sobie pójdzie . Kilka takich lipnych transmisji bedzie ,modelka nie wróci .

Fakt, że ShowUp.tv służy dziewczynom głównie do zarabiania kasy. Ale odnoszę też takie wrażenie, że w tzw. "starych, dobrych czasach" częściej można się było natknąć na dziewczynę, dla której pokazy były nie tylko sposobem zarobku, ale również (a może nawet przede wszystkim?) świetną zabawą i robiły to po prostu dla samej satysfakcji. Czy mówiąc krótko - kręciło je to. Dziś jednak większość wydaje mi się nastawiona głównie na zarobek, a ich transmisje sprawiają wrażenie sztucznych.
Powiem wam nawet, że przed paroma laty utrzymywałem kontakt z pewną dziewczyną poznaną na Fotce (gdzie też zdarzyło jej się czasem zrobić jakiś pokaz). Miała ona bardzo ciekawe podejście do sprawy - pokazy na kam były dla niej formą relaksu, odreagowania, czy powiedzmy nawet - formą seksu, po prostu. Robiła to dla siebie, sprawiało jej to przyjemność i, co najważniejsze, było to po niej widać. A kiedy wystartował szołap, to powiedziała takie słowa: Od zarabiania pieniędzy jest praca, a nie kamerki. Podejście być może kontrowersyjne ;) ale mam nadzieję, że wiecie, co mam na myśli? Inaczej traktuje się dziewczynę, która jest nastawiona na zarobek, a inaczej taką, która robi pokazy przede wszystkim dla siebie, a nie dla pieniędzy.

beznadzieja pisze:Jak nie zaczniecie doceniac kobiet na ShowUp.tv ,to potral i tak upadnie.

A ja nieco przekręcę to zdanie na opak i zapytam tak: dlaczego widzowie PRZESTALI doceniać kobiety? Dlaczego przestali płacić, dlaczego przestało im zależeć? Czy tu aby na pewno chodzi o te nieszczęsne nagrania? Mnie to wcale nie przekonuje. Przykład Chaturbate'a pokazuje wyraźnie, że problem chyba jednak nie tkwi w tym. Czy to możliwe, że pokazy mogą się przejeść, znudzić? Nie chce mi się w to wierzyć. Więc o co tu chodzi?



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości