Gdzie się podziały tamte pokazy?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


ale tak prawdę mówić powiedzcie jaka dziewczyna chciałaby rozmawiać na PW nie otrzymując za to żetonów? rozmowa na dłuższą metę na PW z dziewczyną która nie dostaje za to żetonów nie ma szans!



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Reticulum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 20 lut 2018, 20:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pajchiwo pisze:Płatne wiadomości to są chyba głównie używane przez oszustów którzy pod damskimi nickami wchodzą na męskie trans i mają nadzieję że potem się do nich napisze. Niektóre z transmitujących którym najbardziej na żetonach zależy też będą wydłużać rozmowy. Generalnie jak ktoś ma ochotę pogadać to u tych co mają priv rozmowa taniej wyjdzie niż pisać wiadomości. Wg mnie opcja trochę na wyrost, już lepiej jakiś abonament itp, że wpłacając 1000 na SU dostaje się możliwość pisania PW na SU do kogo się chce. Kasa by była dla SU i było by wiadomo przy rozmowie kto jest zainteresowany taką konwersacją gdyby 2 strona wiedziała że nie będzie z tego kasy.

Nowy Blog ShowUp.tv


Nie tylko przez oszustów. Piszę czasem wiadomości z panami, których taka korespondencja jara bardziej niż PRIV. I jakoś kasy nie żałują ani nie oczekują zwrotu.

Fajnie jest to rozwiązane na zbiorniku. Tam wiadomości są darmowe dla wszystkich, chyba, że dana osoba sobie zaznaczy opcję, że chce by wiadomości były płatne (wtedy tylko ludzie z listy znajomych mają wiadomości prywatne za free).
Biustwo




Reticulum pisze:ale tak prawdę mówić powiedzcie jaka dziewczyna chciałaby rozmawiać na PW nie otrzymując za to żetonów? rozmowa na dłuższą metę na PW z dziewczyną która nie dostaje za to żetonów nie ma szans!



Nowy Blog ShowUp.tv


No ale przepraszam, za granicą, na tych najlepszych portalach co druga pani co do niej nie wejdę pisze do mnie... za darmo^^ Uwierzysz?:P I to nawet, że ja, to one zwykle NIC nie otrzymując same zaczepiają i korespondują, więc no troszkę trzeba szerzej na to spojrzeć i w dłuższym terminie:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Reticulum pisze:ale tak prawdę mówić powiedzcie jaka dziewczyna chciałaby rozmawiać na PW nie otrzymując za to żetonów? rozmowa na dłuższą metę na PW z dziewczyną która nie dostaje za to żetonów nie ma szans!

Mylisz się, są dziewczyny które nie tylko piszą za darmo ale jeszcze oddają za pisanie z nimi. Wszystko zależy na kogo trafisz


Biustwo pisze:Fajnie jest to rozwiązane na zbiorniku. Tam wiadomości są darmowe dla wszystkich, chyba, że dana osoba sobie zaznaczy opcję, że chce by wiadomości były płatne (wtedy tylko ludzie z listy znajomych mają wiadomości prywatne za free).

Faktycznie świetne rozwiązanie, mogliby to wprowadzić na SU :yes4:
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




WItajcie
Jako ze jestem tutaj nowy przywitam się a witajcie :)
Czytam te wszystkie wasze komentarze niektóre serio takie które powinny być niektóre januszy którzy chcą żeby na ogólnym modelka pokazywała wszystko twarz i resztę gdzie po co później takiej priv. Pewnie zgodzicie się ze mną i nie raz to zauważyliście ze jest wiele dziewczyn które po prostu nie tylko maja aparycje miłą ale również sa bardzo rozmowne i miłe, nie musza pokazywać się nago albo twarzy ale samo to że siedzą seksownie ubrane powoduje że zarabia. Wydaje mi się, że wiele takiej osobie daje jej sposób bycia, to w jaki sposób podchodzi do nas tak naprawdę i nie tylko tam ale też na priv. Mi osobiście wiele razy zdarzało się że na priv rozmawiałem sobie oczywiście za żetony z dziewczynami które przyciągały na ogólnym swoim śmiechem ( no i tutaj fakt musi być dźwięk na ogólnym to chyba taka podstawa teraz. Problem maja nazwijmy to młode modelki które jak to piszą nie siedzą same w domu.... ale to temat na inna rozmowę. patrzymy też na priv bo jeśli jest coś opisane na priv a modelka robi go na odpier... to nie dość ze ona nie zarobi to i człowiek sie wkurzy nie raz tak było. Chociaż jak tak sobie myślę to może i lepiej że takie nie obrażając nikogo żetoniary znikają. I kolejna rzecz kiedyś nie było wybieranych pokazów a ceny były w miarę ok. Jak widzę dziewczynę która za 500 zet chce pogadać 5 min albo inne takie bzdurnie wymyślone nieadekwatne rzeczy to aż mnie skręca bo nie oszukujmy się niektóre ceny są wyolbrzymione . Czy showup umiera ? nie sądzę bo zawsze będą pojawiać się nowe osoby chcące chociaż trochę dorobić.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
marekmarcco
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2015, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna_kotka123
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dobrze napisane, najważniejsze to zdrowe podejście do tematu. Wiadomo po co większość dziewczyn jest na SU, ale to nie zmienia faktu, że przy okazji można się fajnie zabawić i miło spędzić czas. Jeśli rozumieją to obie strony transmisji to wtedy jest fajna zabawa. Zamiast wiecznie narzekać dajmy coś z siebie a wtedy i modelka odwdzięczy się nam fajnym pokazem.
P.S. Moje słowa skierowane są głównie do tych, którzy siedzą godzinami na transmisji nie wnosząc nic ciekawego a mają największe oczekiwania


https://blogsu.pl/
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Eh, moze faktycznie trzeba wrocic, smutno mi jak to czytam. Ale czy jedna osoba jest w stanie cos zmienic?
Awatar użytkownika
Nescafe__
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 30 mar 2018, 04:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nescafe__ pisze:Eh, moze faktycznie trzeba wrocic, smutno mi jak to czytam. Ale czy jedna osoba jest w stanie cos zmienic?


To zależy czy będziesz sypać żetonem :P
Biustwo




pusty_nick pisze:
Reticulum pisze:ale tak prawdę mówić powiedzcie jaka dziewczyna chciałaby rozmawiać na PW nie otrzymując za to żetonów? rozmowa na dłuższą metę na PW z dziewczyną która nie dostaje za to żetonów nie ma szans!

Mylisz się, są dziewczyny które nie tylko piszą za darmo ale jeszcze oddają za pisanie z nimi. Wszystko zależy na kogo trafisz:


Potwierdzam.
I to takie, które niesłusznie posądzane są o chciwość itp.
Również na SU można spotkać altruistkę, a z podejściem kpiarza - cynicznego stulejarza - tylko się traci.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*




LoverOfCats pisze:
pusty_nick pisze:
Reticulum pisze:ale tak prawdę mówić powiedzcie jaka dziewczyna chciałaby rozmawiać na PW nie otrzymując za to żetonów? rozmowa na dłuższą metę na PW z dziewczyną która nie dostaje za to żetonów nie ma szans!

Mylisz się, są dziewczyny które nie tylko piszą za darmo ale jeszcze oddają za pisanie z nimi. Wszystko zależy na kogo trafisz:


Potwierdzam.
I to takie, które niesłusznie posądzane są o chciwość itp.
Również na SU można spotkać altruistkę, a z podejściem kpiarza - cynicznego stulejarza - tylko się traci.


Nie żebym miała podejście "kasiarza", ale czy takie zwracanie żetonów nie może przypadkiem zaowocować banem za lewy obieg?
Biustwo




Biustwo pisze:
Nie żebym miała podejście "kasiarza", ale czy takie zwracanie żetonów nie może przypadkiem zaowocować banem za lewy obieg?

Lewy obieg jest to sztucznie podbijany cel, ewentualnie notoryczne robienie "ustawianych" privów-to jest oszustwo.
Ze zwrotami za pw albo za pojedyncze privy nie powinni robić problemów. ;)
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




Pojedyńczy wpływ w stronę transmitująca => oglądający nie powinien nikogo dziwić aczkolwiek można też dostać bana nie tyle za lewy obieg co za podejrzenie sprzedawania żetonów, jest to bardziej pilnowane przez administrację gdyż w przeciwieństwie do lewego obiegu bardzo drenuje kieszeń właścicieli. Dlatego jeżeli ma się jakąś dużą kwotę do przelania w stronę oglądajacego to lepiej jest jeżeli on odpali transmisję "priv na minutę" za cenę taką jak mamy mu oddać niż oddawać w formie napiwku
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




LoverOfCats pisze:
pusty_nick pisze:
Reticulum pisze:ale tak prawdę mówić powiedzcie jaka dziewczyna chciałaby rozmawiać na PW nie otrzymując za to żetonów? rozmowa na dłuższą metę na PW z dziewczyną która nie dostaje za to żetonów nie ma szans!

Mylisz się, są dziewczyny które nie tylko piszą za darmo ale jeszcze oddają za pisanie z nimi. Wszystko zależy na kogo trafisz:


Potwierdzam.
I to takie, które niesłusznie posądzane są o chciwość itp.
Również na SU można spotkać altruistkę, a z podejściem kpiarza - cynicznego stulejarza - tylko się traci.


Również potwierdzam. Znam taką jedną dziewczynę na ShowUp`ie, która nie raz zwracała mi żetony za pw.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości