Victoria_Secret/VictoriaSecret

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Filmowiec pisze:Jedna z największych odleżynek na ShowUp.tv, nic nie robi tylko leży i czeka na priv...


Może postanowiła się bardziej angażować tylko na privach.
ps. właśnie jestem świadkiem jak dzisiaj tańczy (rusza się) i nie leży.



https://showup24.tv/VictoriaSecret
https://showup24.tv/profile/VictoriaSecret
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Super laska ! I chyba cycuszki poprawila ? ;)
Awatar użytkownika
Robson
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jest kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robson




Poprawila, jakis czas temu. Moglaby zmieniac te ciuchy na jakies inne,nowsze i bardziej gustowne. Na trans wieje nuda, typowe czekanie na zloty deszcz z nieba :cry:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A właśnie miałem o to pytać, bo wydawały mi się jakieś większe niż kiedyś, poza tym zauważyłem że teraz chętniej je eksponuje :D
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ciało ma naprawdę dobre a piersi jeżeli robione to jedne z lepiej zrobionych. Ale fakt transmisję bardzo nudne, tylko siedzi bez ruchu i jakoś te lenistwo nie zachęca do priv. Czasami potrafi tak siedzieć i po kilka godzin z marnym skutkiem. raz miałem odpaloną jej trans na przeszło 40 min i co jakiś czas zaglądałem i przez ten czas zero priv (widać jak laska była na priv bo chwilę musi zająć aż obraz się załaduję) a na chacie też nudno.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pisała że nie ma silikonów, bo powiększała cycki własnym tłuszczem :)

https://showup24.tv/Victoria_Secret
https://showup24.tv/profile/Victoria_Secret
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
Pielgrzym44
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 07 lis 2015, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: carmen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx




Uzupełnienie strony...

Po poście:
**Pokaż Spoiler**
Pielgrzym44 pisze:właśnie nadaje


macius167 pisze:Zauwazylem, ze panna zaczynaost. prowadzic nowe transmisje tematyczne. "Gotuj z Victoria", gdzie kroi kurczaka albo gotuje zupe :D. Majsterszyk kulinariow!


msn pisze:
macius167 pisze:Zauwazylem, ze panna zaczynaost. prowadzic nowe transmisje tematyczne. "Gotuj z Victoria", gdzie kroi kurczaka albo gotuje zupe :D. Majsterszyk kulinariow!
Ostatnio nie wiedziałem, co by tu zobić na obiad, a tak się złożyło, że Victoria robiła gyros przed południem i dostałem inspiracji !
także takie transmisje też mają swoje plusy.


Papaj pisze:
Pielgrzym44 pisze:właśnie nadaje https://showup24.tv/Victoria_Secret
Account deleted.


e-Laski pisze:ale jeszcze ma dwa stare konta na SU i trzecie na zbiorniku
właśnie nadaje na jednym z nich


NoMoreMoney pisze:
msn pisze:
macius167 pisze:Zauwazylem, ze panna zaczynaost. prowadzic nowe transmisje tematyczne. "Gotuj z Victoria", gdzie kroi kurczaka albo gotuje zupe :D. Majsterszyk kulinariow!
Ostatnio nie wiedziałem, co by tu zobić na obiad, a tak się złożyło, że Victoria robiła gyros przed południem i dostałem inspiracji !
także takie transmisje też mają swoje plusy.
Dokładnie, nie dość, że takie transmisje mogą być kulinarnie inspirujące, to dodatkowo kuchareczka taka, że ślinka cieknie :P


WOJTEK14 pisze:bylem widzialem polecam :-)fajny priv ;-)fajna dziewczyna:-)persi zajebiste;-)


fred777 pisze:Cycki sztuczne zrobione może i dobrze ale to zawsze silikon


Kosmonauta pisze:Jesteście puści i plastikowi :drag: ci co piszą w/w opinie :) mózgi wasze są niedorozwinięte anatomicznie , za dużo :fap: i tak to jest...... :sarcastic: moim zdanie jedna z lepszy tutaj na SU .... mega seksowna , ciało które mogłaby pozazdrościć nie jedna laska z Showupa ...piersi :shock2: chodź poprawiane ale naturalnym tłuszczem ( jak się nie znacie panowie to poczytajcie sobie o tym na internecie ) ... a nie szpetne slikony w cycach , botoksy w ustach i chuj wie gdzie jeszcze ........a tu kilka panienek by się znalazło napompowanych :vampire: na transmisjach mało osób u niej siedzi a jak ktoś się odezwie to pożal się boże , to bardzo dziwne jak dla mnie bo bardzo sympatyczna , inteligentna i straszna gaduła z tej Pani jest to chyba jedna z wad :yes4: a skąd to wszystko to co napisałem wiem , bo kilka razy już u niej byłem na transmisjach prywatnych.... żeby porozmawiać i nie tylko :seks1: :bomb: to chyba tyle na temat Panny Victorii Secret ..... warto poznać lepiej a nie wypisywać kretyńskie opinie że pusta i sztuczna itd.


Velaves pisze:
inteligentna i straszna gaduła z tej Pani
Chyba się wygada poza SU bo na trans jakoś mlcząca jak zawsze, Ogólnie to panna z ego wypełnionym powietrzem i botoksem nie mówiąc o pozostałych częściach ciała xd

Nie zdziwił bym się jakby użytkownik Kosmonauta był panią Victorią


ruger44 pisze:WOW szok, laska wchodzi na ten portal dla pieniądzy, no normalnie niemożliwe! A ja myślałem, że one wszystkie tu są dla zabawy! :dance3:



kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




@Victoria_Secret nigdy się ze mną w sprawie Lusha nie kontaktowałaś, zatem weź się wypchaj, a nie rozpowiadasz jakieś treści, że cię nie lubię za "brak kupna skryptu". Gdyby tak było, to większość bym obrażał.
Ponadto, dużo osób kontaktowało się, rezygnowało bądź urywało kontakt i pretensji im nie robię. Paru zrobiłem, ale z innych powodów, których użytkownicy nie umieją zrozumieć.

Nie wiem czemu wypowiedź na miniczacie, która była opinią jest odbierana jako atak, skoro sama Twoja "koleżaneczka" Maddie powiedziała najpierw, że się nie znamy na trickach kobiet (jej druga wypowiedź od dołu), a potem "no, wyglądają na większe" (jej piąta wypowiedź z góry) i że wcześniej bardziej się podobałaś (pierwsza wypowiedź z góry):
https://i.imgur.com/F416PaK.png

Jedyną osobą, która napisała "solara" jest ruger44 w zdaniu o innej użytkowniczce (druga wypowiedź pod awatarem tej rosjanki): https://i.imgur.com/9EMIxan.png
Ktokolwiek Cię informował jest jeszcze większym debilem od Ciebie i nie umie czytać ze zrozumieniem.

Na skrinach widać, że 4 osoby uczestniczyły w "rozmowie": ja, ruger, "Kinia" i JonSnow. A potem "miłościwa" Kinia zwala całą winę na mnie (jej czwarta wypowiedź od dołu): https://i.imgur.com/rl3YcS4.png
Zatem te twierdzenia, że się dopierdalam sobie w dupę powsadzajcie: https://i.imgur.com/RlTEqaF.png

A sama maddie skoro mi wypomina bardzo niedojrzały żart ze skrinem cipki, to niech sama od razu wspomina co robiła na początku swojej kariery. Czy należy to do obowiązków innych osób, by wypominać liczne multikonta na forum w celu niszczenia opinii innych osób, których nie lubiłaś z jakiegoś powodu?
I celowo nie daję @ z nickiem, bo i tak ktoś wam powie jak to zły fapka napisał niekorzystny post o was.

PS: Pierwsza wypowiedź VS od dołu: https://i.imgur.com/jXcSVcA.png
Skoro nie lubisz jak się kłamie i zmyśla, to czemu wymyślasz, że nie lubię za brak kupna skryptu? Nie lubię cię za twoją sztuczność charakteru, za brak umiejętności prowadzenia konwersacji, za fałszywe oskarżenia przeciwko mnie jakobym manipulował twoją liczbą widzów. Jakbyś nie była taka sztywna, to może częściej by u ciebie ludzie gadali.
A tak to dopiero po ostatniej akcji rugero i JonSnow trochę Ci czat uratowali. Podziękuj im, mimo, że to ja sprowokowałem całą akcję.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka naprawdę uważasz, że jakaś drobna sprzeczka na SU jest warta pisania ściany tekstów, masy screenów i planu wyjaśniającego jak te screeny czytać żeby szeregowy widz i user mógł zrozumieć, że nie pisałeś nigdy przenigdy z VS i tak przypadkowo wybrałeś ją żeby ją gnębić że "udaje lusza", tak samo zresztą jak BlondKociaka też przypadkowo wybrałeś :) Zamiast kupić kobiecie kwiatka na przeprosiny i zaprosić na drogi priv to się "wybielasz" na siłę, ehh... PS: I tak Ci nie da :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Fapka naprawdę uważasz, że jakaś drobna sprzeczka na SU jest warta pisania ściany tekstów, masy screenów i planu wyjaśniającego jak te screeny czytać żeby szeregowy widz i user mógł zrozumieć, że nie pisałeś nigdy przenigdy z VS i tak przypadkowo wybrałeś ją żeby ją gnębić że "udaje lusza", tak samo zresztą jak BlondKociaka też przypadkowo wybrałeś :) Zamiast kupić kobiecie kwiatka na przeprosiny i zaprosić na drogi priv to się "wybielasz" na siłę, ehh... PS: I tak Ci nie da :)

Pierdol się :-) Nie mam kontaktu do niej, swój temat czyta albo ktoś jej da znać.
Widać, że VS trochę rozumu zabrakło, by samej informacje zweryfikować. A pewna pani "Maddie" napisała stek bzdur (chyba tylko prawdą był incydent ze skrinem cipki).
A z przykładu blondkociaka to już zejdź, bo przecież wszystko się wyjaśniło na moją korzyść. Ale kurwa ty nie umiesz XD bo jesteś jebanym trollem, który zrobił off topic.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




W którym niby miejscu się wyjaśniło na Twoją korzyść bo ja tą historię pamiętam jakoś inaczej, podobnie zresztą jak sama pokrzydzona, screeny z Waszych rozmów też mówiły coś całkiem innego :-P
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Kolejna modelka, która powiększyła cycki za żetony z SU.

https://showup24.tv/Victoria_Secret
https://showup24.tv/profile/Victoria_Secret
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Permanent pisze:Kolejna modelka, która powiększyła cycki za żetony z SU.

https://showup24.tv/VictoriaSecret
https://showup24.tv/profile/VictoriaSecret



O matko naprawde?? A ktora naturalna laska z SU za TWOJE 'piniondze' nie powiekszyla tego czy tamtego a nawet o tym nie wiesz :biggrin: ich zetony ich sprawa zapamietaj se to kolego :hi: :biggrin:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




:hypnotized: :facepalm:
bizonn970 pisze:
Permanent pisze:Kolejna modelka, która powiększyła cycki za żetony z SU.

https://showup24.tv/VictoriaSecret
https://showup24.tv/profile/VictoriaSecret



O matko naprawde?? A ktora naturalna laska z SU za TWOJE 'piniondze' nie powiekszyla tego czy tamtego a nawet o tym nie wiesz :biggrin: ich zetony ich sprawa zapamietaj se to kolego :hi:

:biggrin:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:W którym niby miejscu się wyjaśniło na Twoją korzyść bo ja tą historię pamiętam jakoś inaczej, podobnie zresztą jak sama pokrzydzona, screeny z Waszych rozmów też mówiły coś całkiem innego :-P



Prawie Każda, która próbowała współpracować z Fapką lub go bliżej poznać stała się jego wrogiem... a raczej kończyło się to awanturą lub złosliwymi pociskami ze strony tego pana, nie chce nadużywać słowa-stalkigniem :) aczkolwiek ten młodzieniec takowe niestety skłonności miewa:)co potwerdzają fakty, oraz granice których przekroczył w stosunki co do mojej osoby i nie tylko mojej i to wielokrotnie.

Osobiście zostałam nagrana przez niego a moich kilkadziesiat nagran przez niego samego zostały zmontowane i wrzucone na przeróżne erotyczne strony.
Dokładnie te same momenty które wysyłał mi kiedyś na komunikatorze... zrezygnowałam z jego pomocy bo przekroczył pewne granice dobrego smaku, jeśli dla niego robienie screnów miejsc intymnych i rozsyła innym transmitującym mojej cipy jest zabawne ... jeśli takie zachowanie jest dla niego normalne i naturalne to ja niestety nie mam więcej pytan, mam inny próg poczucia humoru, jego zagrania co do mojej osoby przekraczają pewne granice...
Jeszcze bezczelnie ma czelność łżeć ze zmyślam. Do dzisiaj takowe nagrania widnieją w sieci.
Nie wspomnę też kiedy chodził do innych transmitujących i donośił na mnie, knuł i siał ferment przeciwko mnie do stopkikitty i innych osób.

Jest tego znacznie więcej ale nie chce mi się o tym już pisać.

Nie polecam współpracy z tym Panem- jest niekompetentny, miał mi pomóc w reklamie, a tym samym materiały którymi dysponował wykorzystał przeciwko mnie.
Dziękuję dobranoc:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Moje nagrania za sprawą tego pana również śmigają po sieci. :nono:
Awatar użytkownika
ciziaMonia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 lut 2020, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ???




Kiniuś pisze:Osobiście zostałam nagrana przez niego a moich kilkadziesiat nagran przez niego samego zostały zmontowane i wrzucone na przeróżne erotyczne strony.
Dokładnie te same momenty które wysyłał mi kiedyś na komunikatorze... zrezygnowałam z jego pomocy bo przekroczył pewne granice dobrego smaku, jeśli dla niego robienie screnów miejsc intymnych i rozsyła innym transmitującym mojej cipy jest zabawne ... jeśli takie zachowanie jest dla niego normalne i naturalne to ja niestety nie mam więcej pytan, mam inny próg poczucia humoru, jego zagrania co do mojej osoby przekraczają pewne granice...
Jeszcze bezczelnie ma czelność łżeć ze zmyślam. Do dzisiaj takowe nagrania widnieją w sieci.
Nie wspomnę też kiedy chodził do innych transmitujących i donośił na mnie, knuł i siał ferment przeciwko mnie do stopkikitty i innych osób.

Jest tego znacznie więcej ale nie chce mi się o tym już pisać.

Nie polecam współpracy z tym Panem- jest niekompetentny, miał mi pomóc w reklamie, a tym samym materiały którymi dysponował wykorzystał przeciwko mnie.
Widzę klasyczny przypadek wyolbrzymiania rzeczy i zaginania prawdy. Boże jakie zmyślone rzeczy (poza incydentem z "cipskiem" i byłą moderatorką). Do tego wkurwia mnie używanie liczby mnogiej, bo używasz "robienie skrinów", a to był jeden. Już wyjaśniłem wyżej, że był to bardzo zły żart, aczkolwiek nie wziął się z niczego, bo spamowałaś mi komunikator dość często. (Pomińmy fakt, że to było niemalże 4 lata temu, kiedy "młodzieniec fapka" miał wiele bardziej nasrane we łbie).

Nie powiem kto każdemu pisze teksty w stylu "zdechniesz z łapą obspermioną", kto jest tej osoby wrogiem :P
Podczas, gdy jedyne co ja wtedy robiłem "złego" to gadałem, że masz ewidentnie chujowo fotoszopowane zdjęcia i masz rażące literówki w profilu. To ciebie tak wkurwiało, że nie umiałaś wytrzymać.

Kwestia teraz Twoich wideo - to pewnie nie pamiętasz, że pobrane wideo miało mi służyć do zrobienia tego animowanego GIFa (avatara). Potem widziałem potencjał możliwego wykorzystania w innych celach wideo - np. jakiejś kompilacji czy coś, ale tutaj nie było jakiegoś pomysłu z Twojej strony - niby pochwaliłaś pomysł, ale go olałaś. No cóż, akcje z mlekiem nie są codzienne, ale z drugiej strony, z kwestii czasu to było bardzo niejakościowe.
Wrzuciłem to na MEGA (to nie jest erotyczna strona), byś mogła je ewentualnie pobierać i oglądać. Co z tym linkiem ty zrobiłaś to nie wiem, ale ponoć pokazywałaś innym osobom...

O jakich donosach gadasz to nie wiem. Fermencie też. To, że byłem mile widziany u StopkiKitty, to już mnie w ogóle czyni mega wroga "Medi" :D Tym bardziej, że jej coś dałem, a tobie nigdy xd
Zresztą doświadczenie uczy, że więcej osób ma spin z tobą niż z nią, więc wychodzi, że to ty jesteś centrum zwady i szukasz uwagi na rozmaite sposoby.
Chętnie dowiem się kim są "inne osoby" u których obgadywałem :)

Teraz "pomóc w reklamie" to jest dziwne pojęcie. Bo teoretycznie było tak, że chciałaś niby coś tam zrobić, ale typowo jak osoby bez zaangażowania miałaś pomysł, ale zero zaangażowania i wyszła zlewka tematu.
Większość kobiet, która jest zadowolona zazwyczaj nie korzysta z forum jako user piszący, a jako lurkerzy (osoby tylko czytające).

Osoby, które miały "współpracę" i mogą mieć pretensje to są trzy, w tym Cynamonki (chociaż tutaj jednak moderacja im oddała żetony). Dolicz siebie, jako czwartą "wielka gwiazdo".
Listy zadowolonych osób nie mogę podać, bo nie jestem osobą, która rozpowiada wszystkim komu i w czym pomagał. Te osoby, które chciały to wypowiedziały się gdzieś na forum. Tak czy siak, niezależnie od Twojego pisania ktoś i tak wie czy chce mi zaufać bądź nie. Ci którzy nie ufają, zdecydowanie bardziej się sugerują "włamaniami na konto", o których kiedyś SU pisało, niż wypowiedziami pań tutaj.

Reasumując: Przeżywasz sprawę sprzed kilku lat, podczas gdy sama święta nie jesteś - masz na tyle szczęścia, że mnie mało obchodzi co dokładnie robiłaś, ale ty w przeszłości, jako osoba starsza niż ja, narobiłaś więcej szkód dziewczynom niż ja. Oczywiście nikt nie będzie ryzykował przypominając i dokładnie wyjaśniając o co chodzi z kilkunastoma multikontami na forach, których wypowiedzi miały (ponoć) wyłącznie negatywną treść kierowaną do poszczególnych dziewczyn. Powinnaś się czuć błogosławiona, że te osoby nie przychodzą lać jadu z twoje czyny.
Do tego jesteś odpowiedzialna za zniknięcie kilku osób z forum, o trucie dupy moderatorom wiecznie, bo ktoś no nie wiem co ci zrobił. Napisał brzydkie PW? Wstawił jakieś zdjęcie i podpisał, że to ty? Ciekawe czemu ktoś to robi... czemu tak dużo osób jedzie po tobie tam, gdzie ich nie blokuje ruger bądź inni członkowie moderacji.

I niestety wiem, że zaraz piesek rugerek przyleci potakiwać swojej pani. Oraz wiem, że większość osób mnie tu nie lubi z różnych powodów - za co mogę jedynie przeprosić, bo byłem o wiele mniej świadom konsekwencji pewnych postów (w szczególności te "stalkerskie" kto kiedy jest). Zawsze starałem się cenić informację i przekazywać dalej. Niestety, w przypadku osób to było złe. A w przypadku poradników już tu nikt nie będzie miał zastrzeżeń.

ciziaMonia pisze:Moje nagrania za sprawą tego pana również śmigają po sieci. :nono:
Nie wiem kim jesteś pajacu, ale ja nie daję nigdzie publicznie nagrań z priv/ogółu/grupowych. Skłamałbym twierdząc, że nikomu nic nie wysłałem - ale to są bardzo rzadkie przypadki, a w szczególności nie wysyłałbym osobom przypadkowym.
No chyba, że masz mnie za twórcę WCR czy coś, to fajnie mi schlebiasz.

Pozdrawiam, hard.
PS: Nie umiesz "spraw" załatwiać prywatnie? No tak, nie możesz, bo wszyscy muszą wiedzieć jaki to be jestem. Tym bardziej tak mi szkodzisz na profity, których nie mam, bo poza skryptami nie pobierałem opłat od ludzi - jak chcieli to sami dawali. I to zazwyczaj hojnie :)
Zamiast tego śmiecisz temat jednej z najbardziej zadbanych pań. (Dla odmiany postanowiłem pokazać, że nie tylko hejtami się żyje, a tę informację uznać można jako fakt o pani VS).
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: MonsterGuzikowy, simpleman123 i 194 gości