Co ona robi tu? uuu?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Co ona robi tu? uuu?
11 lis 2017, 20:30
Parę tygodni temu w temacie o BlondiJulce pojawił się komentarz poruszający ciekawą kwestię. Zainspirowany tamtym komentarzem postanowiłem założyć osobny temat, bo myślę, że wspomniana kwestia zasługuje na szersze omówienie.

A tą kwestią jest pytanie, dokładnie takie jak w powyższym tytule - co one tu robią? dlaczego tutaj są?
Ale do rzeczy, o co konkretnie mi chodzi. Na pewno każdy z Was, a przynajmniej większość, zna jakąś szołapową modelkę, o której można w sposób dyplomatyczny powiedzieć, że jest stałą bywalczynią ShowUp.tv ;) Taką, która przebywa na naszym ulubionym portalu stosunkowo często i trudno ją przeoczyć. Wchodzimy na jej transmisję po raz pierwszy, drugi czy trzeci, na początku zachwycamy się wyglądem, urodą etc. Potem wchodzimy po raz piąty, dziesiąty, kolejny, i w którymś momencie zdajemy sobie sprawę, że dziewczyna przyciąga nas nie tylko ze względu na wygląd, ale również (przede wszystkim?) dlatego, że okazuje się być szalenie sympatyczną, kontaktową i ciekawą osobą.
I tutaj właśnie pojawia się to tytułowe pytanie. Bo ja w takim przypadku zawsze zaczynam się zastanawiać (czy Wy też tak macie?), co też taka dziewczyna robi na szołapie? Dlaczego spędza tutaj tyle czasu kobieta, która nie dość, że jest cholernie atrakcyjna, to w dodatku intrygująca, fascynująca, po prostu interesująca? Tak, wiem, część z Was powie "przecież wiadomo, siedzą tu dla kasy", ale nie o to mi chodzi. Przecież bywając tu rzadziej też mogą sobie dorabiać. Ja chciałbym wejść w ten problem nieco głębiej i dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje, że dziewczyny, które - biorąc to na zdrowy rozsądek - powinny być zajęte przez 24/7 swoim facetem, przyjaciółmi, pasjami, spędzają długie dnie i wieczory na szołapie. Podkreślam, że chodzi mi tutaj o te panie, które bywają na SU naprawdę często, a nie sporadycznie, raz na jakiś czas.
Co o tym myślicie, jakie jest Wasze zdanie?
A może któraś z tych stałych bywalczyń zechce podzielić się z nami tą tajemnicą?

PS. W przypływie szczerości przyznam się, że temat ten założyłem w pewnym sensie z osobistych powodów. Ja wiem, dlaczego sam spędzam tyle czasu na szołapie, i po prostu nie chce mi się wierzyć, że tak piękne i fantastyczne kobiety mogą mieć ten sam problem, co ja. Bo to jest po prostu nierealne.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
11 lis 2017, 21:32
sa dla hajsu hajsu i jeszcze raz dla hajsu. albo szukaja klientow na spotkania dla... hajsu :D wiekszosc to pro po co tu szukac drugiego dna??
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
12 lis 2017, 06:19
Witaj. To prawda - chodzi przede wszystkim o pieniądze, ale POWÓD jest znacznie bardziej rozległy i nie ujrzy ono światła dziennego dla oglądających/odbiorców (no, chyba że ktoś wyjątkowo dobrze zna prywatnie którąś z takich Pań).



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Raciczka50
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 27 paź 2017, 05:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
12 lis 2017, 09:12
Raciczka50 pisze:Witaj. To prawda - chodzi przede wszystkim o pieniądze, ale POWÓD jest znacznie bardziej rozległy i nie ujrzy ono światła dziennego dla oglądających/odbiorców (no, chyba że ktoś wyjątkowo dobrze zna prywatnie którąś z takich Pań).

znam/znalem dosc dobrze prywatnie kilka takich Pan i POWÓD nie jest rozlegly, darujmy sobie lzawe historyjki, KASA, amen. Owszem, sporadycznie pokazuje sie czasem jakas ktora w gratisie na ogole strzeli sobie z palca i zakonczy transmisje, taka forma ekshibicjonizmu, ale to tylko odstepstwo od reguly.
Chyba ze Ty Raciczka znasz bardzo dobrze prywatnie kilka pan ktorych pasja jest wielogodzinne drapanie sie po cipce na szolapku?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Co ona robi tu? uuu?
12 lis 2017, 13:17
Komin ma rację - kasa ogólnie, ale tak odniosę się do tego - " powinny być zajęte przez 24/7 swoim facetem, przyjaciółmi, pasjami, spędzają długie dnie i wieczory na szołapie."
Wiele z tych dziewczyn tak naprawdę ma problemy w życiu prywatnym właśnie z rodziną czy znajomymi, to nie jest tak, ze wszystkie tu są takie super szczęśliwe jak na kamerkach, wystarczy włączyć ShowUp.tv w jakieś święta czy sylwestra, no chyba, że ktoś wierzy w to, że te wszystkie dziewczyny wolą 200zł niż spotkanie z bliską czy przyjaciółmi...chociaż chwila...może i tak jest nieraz:] N ale ogólnie jak to zawsze mówię tu są najczęściej ludzie z jakimiś problemami, poznając bliżej kogoś wiele rzeczy wypływa co to spowodowało, ze ktoś tu się znalazł i to nie mówię tylko o paniach, ale i facetach. Często również takie dziewczyny tak naprawdę mają mnóstwo kompleksów, szukają tutaj (o zgrozo) komplementów, akceptacji otoczenia.
Co do głównego wątku to jakiś tam odsetek co to lubią także jest, niektóre dziewczyny wchodzą nawet na privy do facetów i to z tych popularnych nadających:P A że przy okazji zarabiają i to sporo no to siedzą... Zresztą nieraz widać po zachowaniu dziewczyny już na początku po co tu jest i czy to w ogóle lubi i tak dalej.
I tak ostrzegam by panowie nie nabierali się, ze ktoś tu siedzi, bo potrzebuje kasy na długi, dzieci czy tam inne historyjki, bo 99% z nich to kłamstwa lub są inne możliwości wyjścia z tych problemów, więc polecam najpierw używania też większej główki niż mniejszej:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Co ona robi tu? uuu?
12 lis 2017, 14:13
komin pisze:
Raciczka50 pisze:Witaj. To prawda - chodzi przede wszystkim o pieniądze, ale POWÓD jest znacznie bardziej rozległy i nie ujrzy ono światła dziennego dla oglądających/odbiorców (no, chyba że ktoś wyjątkowo dobrze zna prywatnie którąś z takich Pań).

znam/znalem dosc dobrze prywatnie kilka takich Pan i POWÓD nie jest rozlegly, darujmy sobie lzawe historyjki, KASA, amen. Owszem, sporadycznie pokazuje sie czasem jakas ktora w gratisie na ogole strzeli sobie z palca i zakonczy transmisje, taka forma ekshibicjonizmu, ale to tylko odstepstwo od reguly.
Chyba ze Ty Raciczka znasz bardzo dobrze prywatnie kilka pan ktorych pasja jest wielogodzinne drapanie sie po cipce na szolapku?


Dokładnie panie Komin. Ogólnie ten temat jest zbyt przefilozofowany i ogólnie nadaje sie do kosza. Z tego kamienia wody nie wycisnieniemy i cieżko dodać coś wiecej niż już zostało to napisane.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
12 lis 2017, 14:24
tomcio_paluszek pisze:Komin ma rację - kasa ogólnie, ale tak odniosę się do tego - " powinny być zajęte przez 24/7 swoim facetem, przyjaciółmi, pasjami, spędzają długie dnie i wieczory na szołapie."
Wiele z tych dziewczyn tak naprawdę ma problemy w życiu prywatnym właśnie z rodziną czy znajomymi, to nie jest tak, ze wszystkie tu są takie super szczęśliwe jak na kamerkach, wystarczy włączyć ShowUp.tv w jakieś święta czy sylwestra, no chyba, że ktoś wierzy w to, że te wszystkie dziewczyny wolą 200zł niż spotkanie z bliską czy przyjaciółmi...chociaż chwila...może i tak jest nieraz:] N ale ogólnie jak to zawsze mówię tu są najczęściej ludzie z jakimiś problemami, poznając bliżej kogoś wiele rzeczy wypływa co to spowodowało, ze ktoś tu się znalazł i to nie mówię tylko o paniach, ale i facetach. Często również takie dziewczyny tak naprawdę mają mnóstwo kompleksów, szukają tutaj (o zgrozo) komplementów, akceptacji otoczenia.

Tomcio, dla Ciebie :beer0: :beer0: :beer0: :beer0: :beer0: , bo z tego co widzę, to jak na razie jako jedyny zrozumiałeś, o co mi chodziło i wypowiedziałeś się na temat. I właśnie to chciałbym rozkminić - jakim cudem dziewczyny, które są bardzo sympatyczne, kontaktowe, czy mówiąc ogólnie interesujące i ciekawe, a do tego atrakcyjne, mogą mieć takie problemy w życiu prywatnym, że muszą odreagowywać na kamerkach? Logika i zdrowy rozsądek podpowiadają mi, że takie osoby powinny mieć grafik zapełniony spotkaniami z przyjaciółmi i znajomymi. I to mnie właśnie ciekawi - gdzie w tych przypadkach jest haczyk?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
12 lis 2017, 14:45
nobody tez rozumiem o co Ci chodzi, ale Ty blednie kombinujesz... Dlaczego zakladasz ze modelka z ShowUp.tv powinna byc niesympatyczna, niekontaktowa, nieciekawa i generalnie beee? To sa normalne dziewczyny. Blednie tez zakladasz ze to jakies problemy wrecz zmusily je do bycia na kam. Niema zadnego drugiego dna, jest KASA. Naprawde, kontaktowe, ciekawe, sympatyczne i atrakcyjne dziewczyny TEZ LUBIA KASE. To tylko ICH wybor w jaki sposob te kase zarobia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Co ona robi tu? uuu?
12 lis 2017, 20:35
komin pisze:nobody tez rozumiem o co Ci chodzi, ale Ty blednie kombinujesz... Dlaczego zakladasz ze modelka z ShowUp.tv powinna byc niesympatyczna, niekontaktowa, nieciekawa i generalnie beee? To sa normalne dziewczyny. Blednie tez zakladasz ze to jakies problemy wrecz zmusily je do bycia na kam. Niema zadnego drugiego dna, jest KASA. Naprawde, kontaktowe, ciekawe, sympatyczne i atrakcyjne dziewczyny TEZ LUBIA KASE. To tylko ICH wybor w jaki sposob te kase zarobia.

Nie zakładam, że modelka powinna być niesympatyczna itd., ale fakt jest taki, że i takie przecież się zdarzają ;) Ale może ujmę to jeszcze inaczej. Sam znam lub znałem kilka dziewczyn, których towarzyskość i otwartość sprawia, że są rozchwytywane przez liczne grono znajomych. Wiecznie na spotkaniach, na wyjazdach, wiecznie w ruchu. I wiem, że one po prostu nie miałyby czasu na coś takiego jak szołap, a już na pewno na to, żeby siedzieć tam codziennie przez długie godziny, jak to się na szołapie czasem zdarza. I to mnie właśnie dziwi - że bywają na tym portalu dziewczyny na tyle fajne, że po prostu nie powinny mieć na to czasu. Bo nie chodzi mi o sam fakt siedzenia na szołapie, ale o to, że niektóre z modelek siedzą na nim (w moim odczuciu) podejrzanie zbyt często.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
13 lis 2017, 02:19
Hmmm... Kazda na SU jakos tam zaczyna "kariere", niektore wciaga bardziej, niektore mniej. Pewnie zdarzaja sie sie takie ktorym latwa kasa przyslonila reszte i wycofuja sie z normalnego zycia zeby zarabiac wiecej i wiecej. Chociaz, tak szczerze to ilez tych dziewczyn ktore z reka na sercu moglbym okreslic jako sympatyczne, kontaktowe itp. siedzi na szolapie godzinami dzien w dzien? Tlumow nie widze... ;) 2-3 lata temu w czasach swietnosci SU bylo takich zdecydowanie wiecej, ale tez pojawialy sie raczej nieregularnie i koniec koncow zniknely, Zreszta nadal powiedzialbym ze te najbardziej interesujace na kamerkach pojawiaja sie raczej sporadycznie.

www.BlogSU.pl
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Co ona robi tu? uuu?
13 lis 2017, 16:26
Tłumów nie widać, bo takie laski należą do mniejszości na ShowUp.tv. Ale jednak się zdarzają. I wiem, że to tylko głupia strona w sieci, ale mimo to kiedy trafiam lub trafiałem na taką dziewczynę, to najnormalniej w świecie robiło mi się jej żal. No bo czym innym wytłumaczyć takie ślęczenie, jeśli nie uzależnieniem czy innymi problemami w realu? Problemami, które zdawałoby się nie powinny dotykać takich osób jak one.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
13 lis 2017, 16:55
Każda modelka ma swój powód, czy to kasa, komplementy a nawet rozmowa. Nie ważne co to będzie bo jedno jest pewne, że real bardziej boli, przejmujemy się i czasami jest w ch*j ciężko a w sieci to sami wiecie XD



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Re: Co ona robi tu? uuu?
13 lis 2017, 23:16
Kasa to główny powód napędzający te transmisje. Ale odnoszę wrażenie, że jest jeszcze jeden DUŻY powód - potrzeba i uzależnienie od adoracji. Część z tych dziewczyn które transmitują nie rzadko 24/7 kiedy zaczynało było zwykłymi, zakompleksionymi, przeciętnymi szarymi myszkami. Kobiety mają nad nami taką przewagę, że nie ważne jak wyglądają to zawsze znajdą jakiegoś adoratora a internet im to jeszcze ułatwia po stokroć. My napaleni faceci kiedy tylko zobaczymy kawałek nagiego ramienia rzucamy się na nie - piszemy im, że są piękne, cudowne, seksowne, komplementujemy je na sto tysięcy różnych sposobów a nawet poprzez możliwość pokazania się na kamerze możemy okazać im swoje dosłowne podniecenie. Kobiety kochają być adorowane a najbardziej potrzebują tego te które na swoim punkcie mają kompleksy. Jeżeli uważa, że ma zbyt duże uda i przez to czuje się źle zaraz znajdzie się dziesięciu facetów którzy napiszą jej, że kochają jej uda. W ten sposób zaczynają wierzyć w siebie, w swoje ciało, w swoje możliwości, ale jest to zgubne bo w dużej mierze prowadzi do uzależnienia od atencji i adoracji. Na ulicy przez swoje demony i kompleksy boi się męskiej adoracji, ale gdy tylko wraca do domu i widzi na laptopie same komplementy i pochwały na temat swój i swojego ciała, widzi dwadzieścia kutasów tryskających tylko dla niej znowu czuje się seksowna, pewna siebie, silna.
Jest taka dziewczyna na szołapie która kilka miesięcy temu jak zaczynała wstydziła się pokazać kawałek brzucha czy uśmiechnąć się do kamery - a teraz kręci non stop tyłkiem przed kamerą i wcale nie potrzebuje do tego żetonów a jak pamiętam nawet kilka razy transmitowała jak zasypia...
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
16 lis 2017, 15:40
A czy to na prawdę jest takie ważne dlaczego tu są? Co człowiek to inna historia i nie ma co generalizować. Ważne by były tu z własnej woli i by były zadowolone z tego co robią. A czy to zadowolenie daje im kasa czy też coś innego to już ich sprawa.
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
16 lis 2017, 20:46
nobody69 pisze:Tomcio, dla Ciebie :beer0: :beer0: :beer0: :beer0: :beer0: , bo z tego co widzę, to jak na razie jako jedyny zrozumiałeś, o co mi chodziło i wypowiedziałeś się na temat. I właśnie to chciałbym rozkminić - jakim cudem dziewczyny, które są bardzo sympatyczne, kontaktowe, czy mówiąc ogólnie interesujące i ciekawe, a do tego atrakcyjne, mogą mieć takie problemy w życiu prywatnym, że muszą odreagowywać na kamerkach? Logika i zdrowy rozsądek podpowiadają mi, że takie osoby powinny mieć grafik zapełniony spotkaniami z przyjaciółmi i znajomymi. I to mnie właśnie ciekawi - gdzie w tych przypadkach jest haczyk?


Troszkę pań tu poznałem bardziej i grafików one często nie mają właśnie przepełnionych, są zagubione, mają kompleksy, samotne mimo tej swojej atrakcyjności i rozchwytywania na ShowUp.tv... Wiele z nich nie ma czasu dla znajomych, rodziny - no właśnie nie ma, bo tu może każdy się nią zachwyca na tym portalu, a uwierz mi, że coś jest nie tak zwykle, rozejrzyj się choćby tu czy na czacie, alkoholizm, rozwody, brak związków nawet kilka lat i tak dalej, nie chcę nawet wymieniać niektórych rzeczy, bo może kogoś urażę czy coś... a ilość takich osób to zdecydowana większość, więc ktoś nieraz mówi, że tu siedzi przekrój społeczeństwa - bzdura, tu są ludzie z problemami ogólnie mówiąc. Są tu dziewczyny co miały trudne dzieciństwo, coś może nie tak w długim związku, no znam masę przykładów, ale no niestety prawa nie mam do pisania tego, niemniej jednak nie wszystko tu jest takie kolorowe jak nam się wydaje. Zresztą wystarczy zobaczyć ile np. dziewczyn pije przed wejściem i w trakcie, sporo, duża część nie pije sobie tak dla przyjemności, niestety.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Co ona robi tu? uuu?
21 lis 2017, 17:13
Hej, z tej strony Magnetyczna Ela. ;)

Wypowiem się, a jak. Moja pierwsza transmisja miała miejsce.. 3-4 lata temu. Piłam ze znajomymi gejami którzy strasznie emocjonowali się tą stroną :roll: Po kilku głębszych odpaliliśmy transmisję. Pamiętam że strasznie śmieszkowaliśmy bo wiadomo, dziewczyna i trzech facetów to i widzów było z 5 tysięcy. A tu klapa, wszyscy trzej woleliby się zająć sobą :lol: na dodatek najadłam się wstydu, kolega wylał mi na spodnie drinka więc któryśtam wygrzebał z szafy nowe, białe slipy. Nie planowaliśmy pokazywać dołu a tak wyszło..zapomniałam o tych białych antygwałtach i karuzela śmiechu ruszyła bo Elka ma pieluchę na dupie :lol:

Było tak zabawnie i luźno że z czasem zaczęłam zaglądać częściej.Później nastąpiła roczna przerwa. Kiedy wyjechałam zagranicę całe dnie nudziłam się sama w domu, więc znów zaczęłam wpadać. Można śmiało powiedzieć że Showup potrafi uzależnić. Wpadam jako widz codziennie, wchodzę na 5 minut obejrzeć nowe buty WrednejPauli i wychodzę dwie, trzy godziny później ;) ;)
Z zawodu jestem tancerką, na brak kasy nie narzekam więc akurat u mnie to nie jest powód. Fajnie jest porozmawiać, pośmiać się. Poczytać jaka fajna jesteś, a jak. Najczęściej jednak łapię się na chęci wejścia na SU kiedy np. przeglądam szafę. Wypada jakiś fajny komplecik i zaczyna się wielkie planowanie :mrgreen: Jakaś ekshibicjonistyczna część Elki po prostu lubi pokazywać się w ładnej bieliźnie, a i czasem bez. ;)
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Re: Co ona robi tu? uuu?
29 lis 2017, 14:18
Są tu dlatego, ze tu najlepsze partie w mieście na zamążpójście...hue, hue
Po prostu lubią facetów z ShowUp.tv .. tą atmosferę, te pytania a zwłaszcza oceny kindybałów
Żetony to tylko taki niepotrzebny dodatek, ja tam nie daję np żetonów, bo wiem, ze im przykro jak dostają i jest to uwłaczające dla babów z ShowUp.tv , że są trochę tym zażenowane, a nie chce sprawiać im przykrości...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
30 lis 2017, 03:46
HenryChinaski1 pisze:Są tu dlatego, ze tu najlepsze partie w mieście na zamążpójście...hue, hue
Po prostu lubią facetów z ShowUp.tv .. tą atmosferę, te pytania a zwłaszcza oceny kindybałów
Żetony to tylko taki niepotrzebny dodatek, ja tam nie daję np żetonów, bo wiem, ze im przykro jak dostają i jest to uwłaczające dla babów z ShowUp.tv , że są trochę tym zażenowane, a nie chce sprawiać im przykrości...


O kurwa oplułam się ze śmiechu xD xD xD
Henry geniuszu <3
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Co ona robi tu? uuu?
30 lis 2017, 16:11
Co ona/one robią tu? uuu? Wystarczy, że SU przestanie być portalem komercyjnym tj. bez mozliwości zarabiania to bedzie jasna odpowiedź na to pytanie :D



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Co ona robi tu? uuu?
30 lis 2017, 23:42
nobody69 pisze:Parę tygodni temu w temacie o BlondiJulce pojawił się komentarz poruszający ciekawą kwestię. Zainspirowany tamtym komentarzem postanowiłem założyć osobny temat, bo myślę, że wspomniana kwestia zasługuje na szersze omówienie.

A tą kwestią jest pytanie, dokładnie takie jak w powyższym tytule - co one tu robią? dlaczego tutaj są?
Ale do rzeczy, o co konkretnie mi chodzi. Na pewno każdy z Was, a przynajmniej większość, zna jakąś szołapową modelkę, o której można w sposób dyplomatyczny powiedzieć, że jest stałą bywalczynią ShowUp.tv ;) Taką, która przebywa na naszym ulubionym portalu stosunkowo często i trudno ją przeoczyć. Wchodzimy na jej transmisję po raz pierwszy, drugi czy trzeci, na początku zachwycamy się wyglądem, urodą etc. Potem wchodzimy po raz piąty, dziesiąty, kolejny, i w którymś momencie zdajemy sobie sprawę, że dziewczyna przyciąga nas nie tylko ze względu na wygląd, ale również (przede wszystkim?) dlatego, że okazuje się być szalenie sympatyczną, kontaktową i ciekawą osobą.
I tutaj właśnie pojawia się to tytułowe pytanie. Bo ja w takim przypadku zawsze zaczynam się zastanawiać (czy Wy też tak macie?), co też taka dziewczyna robi na szołapie? Dlaczego spędza tutaj tyle czasu kobieta, która nie dość, że jest cholernie atrakcyjna, to w dodatku intrygująca, fascynująca, po prostu interesująca? Tak, wiem, część z Was powie "przecież wiadomo, siedzą tu dla kasy", ale nie o to mi chodzi. Przecież bywając tu rzadziej też mogą sobie dorabiać. Ja chciałbym wejść w ten problem nieco głębiej i dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje, że dziewczyny, które - biorąc to na zdrowy rozsądek - powinny być zajęte przez 24/7 swoim facetem, przyjaciółmi, pasjami, spędzają długie dnie i wieczory na szołapie. Podkreślam, że chodzi mi tutaj o te panie, które bywają na ShowUp.tv naprawdę często, a nie sporadycznie, raz na jakiś czas.
Co o tym myślicie, jakie jest Wasze zdanie?
A może któraś z tych stałych bywalczyń zechce podzielić się z nami tą tajemnicą?

PS. W przypływie szczerości przyznam się, że temat ten założyłem w pewnym sensie z osobistych powodów. Ja wiem, dlaczego sam spędzam tyle czasu na szołapie, i po prostu nie chce mi się wierzyć, że tak piękne i fantastyczne kobiety mogą mieć ten sam problem, co ja. Bo to jest po prostu nierealne.


To jest całkowita nieprawda, że poszczególne dziewczyny aż tak często nadają. Jakby przeliczyć godziny, które spędzają na showupie to nawet nie wyszło by im pół etatu. Zdecydowana większość nie nadaje 5 dni w tygodniu, więc jakby to przeliczyć to wychodzi między 1/4 a 1/2 etatu.
W porównaniu z normalną pracą to bardzo mało, więc mają sporo czasu na rozrywki.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości