Prostytucja – „z czym to się je”?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Mialem sie rozpisywac i ponownie zbijac argumenty poprzednika, tyle ze po zastanowieniu nie widze sensu. Podstawowym problemem jest to ze chyba wszyscy wypowiadajacy sie w temacie to teoretycy. Prostytutke byc moze gdzies widzieli, duze szanse ze byla to tylko przydrozna tirowka, reszta "wiedzy" pochodzi ze slyszenia, internetu i na koniec jeszcze jakichs tajemniczych "badan". Interesujace ze teoretycy z pelnym przekonaniem zakladaja to ze z uslug prostytutek korzystaja frajerzy ktorzy MUSZA placic za seks... najczesciej jest zupelnie inaczej ale dlugo by tlumaczyc... I drodzy moi, bez urazy, jestesmy na portalu dotyczacym kamerek erotycznych, zakladam ze jestescie klientami "modelek" kamerkowych... to jakim trzeba byc frajerem zeby placic za mozliwosc zwalenia sobie na szybkim privku pod kiepski obraz? ze juz nie wspomne o sepach czekajacych na jakakolwiek akcje na ogolnym...tak zeby zwalic w gratisie...
Zagladam na ShowUp.tv niemal od poczatku jego istnienia, zostawilem tu sporo kasy i wierzcie lub nie ale, NIGDY nie walilem pod kam. ShowUp.tv to rozrywka jak film, kregle, cokolwiek... a jak chce poruchac to biore pro, na dzien, na dwa, na wakacje, whatever. Biore pro bo CHCE a najwazniejsze bo MOGE.
Prawdopodobnie i tak zrozumiecie tyle ile bedzie wam wygodnie...wiec smialo mozecie mi pocisnac ;) tylko czy ja sie bede przejmowac? :whistle3: :smoke:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
jay pisze:
Kazda przyzwoita prostytutka dosc czesto sie "serwisuje" i to wlasciwie jej zalezy na tym zeby byc "czysta" bo w tej branzy latwo wypasc z obiegu..


Wiesz dlaczego wszystkie filmy Marca Dorcela są w prezerwatywach ? oglądałem z nim wywiad i powiedział ze wszyscy jego aktorzy maja obowiązek badać się co 3 dni a musza używać prezerwatyw ponieważ nie wiadomo co robili przez te 3 dni, i teraz powiedz mi ile prostytutek bada się chociaż 1 raz w miesiącu ?
Następna rzecz prostytutka robi loda bez gumy a do prostytutki przychodzą nawet zoofile lub co gorsza nekrofile i jak taka prostytutka zrobi loda nekrofilowi za godz przyjdzie następny klient któremu zrobi loda przeniesie te bakterie koleś wraca do żony uprawia z nią sex a żona przy okazji jakichś badań dowiaduje się ze ma w sobie bakterie trupa to są oczywiście skrajne i rzadkie przypadki ale się zdarzają.
Jest jeszcze dużo przykładów ale nie będę się tak rozpisywał nikogo też nie będę przekonywał do niczego jest niech każdy robi co chce i z kim chce ale niech nie wciska takich głupot że prostytutka jest czysta albo że jak paula byłą prostytutka a teraz niby nie jest ( chociaż większość dobrze wie jak jest naprawdę ) to jest cud miód i malina.
i jeszcze na koniec kilka słów do kolegi który się chwali że na wakacje bierze prostytutkę po 1 na wakacje to się jedzie wyrwać laskę i się pobawić nawet z kilkoma lub nawet można zagadać w markecie do zwykłej kasjerki i można ją wyrwać w 5 min i już jest z kim pojechać i to za darmo a nawet jeżeli taka laska jest łatwa i często się puszcza to chociaż wybiera sobie na sex partnerów którzy maja jakiś wygląd a w prostytucji jest inaczej każdy koleś nawet najbardziej obleśny wybiera sobie jaka chce rzuca jej z 200 zł a ona musi zrobić dla niego wszystko czego chce
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 19:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jak czytam co tu większość z was za brednie wypisuje to mi się płakać chce jaka ciemnota w narodzie...

B L A C K E D** pisze: i teraz powiedz mi ile prostytutek bada się chociaż 1 raz w miesiącu ?


Zawodową kurwa chodzi częściej do ginekologa w kwartale niż wasze kobiety w ciągu pięciu lat.

Zaczerpnijcie trochę wiedzy o temacie bo jak widzę narazie opieracie się tylko na umoralniających gadkach i jakiś miejskich, pijackich legendach.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




parostatek pisze:Jak czytam co tu większość z was za brednie wypisuje to mi się płakać chce jaka ciemnota w narodzie...
Zaczerpnijcie trochę wiedzy o temacie bo jak widzę narazie opieracie się tylko na umoralniających gadkach i jakiś miejskich, pijackich legendach.

I wlasciwie wszystko w temacie :yes4: ale skoro sie dobrze bawie i mam chwile to sobie pokomentuje ;)
B L A C K E D** pisze:Następna rzecz prostytutka robi loda bez gumy a do prostytutki przychodzą nawet zoofile lub co gorsza nekrofile i jak taka prostytutka zrobi loda nekrofilowi za godz przyjdzie następny klient któremu zrobi loda przeniesie te bakterie koleś wraca do żony uprawia z nią sex a żona przy okazji jakichś badań dowiaduje się ze ma w sobie bakterie trupa to są oczywiście skrajne i rzadkie przypadki ale się zdarzają.

:lol2: to jest tak skrajny przypadek ze jak zyje o takim nie slyszalem...co to sa qrwa "bakterie trupa"?? rozmawiamy o normalnych prostytutkach i rzeczywistosci czy o jakichs kosmicznych bzdurach? rownie dobrze moglbym powiedziec ze gdzies slyszalem ze jakis koles dostal HIVa podczas goracej nocy na pielgrzymce do Czestochowy ruchajac czlonkinie kolka rozancowego notabene dziewice.... please...

Co to jest "prostytutka nieczysta"?? ja sie pytam? chodzi o to ze nieumyta?? :scratch_one-s_head: no moze tirowka albo jakas inna typu "pan za pindiesat w paszczu" ale znow...ja nie rozmawiam o ekstremach bo to sa promile rzeczywistosci. Moze jakis tutejszy kierowca TIRa sie wypowie, w kazdym razie to nie moja rzeczywistosc.
B L A C K E D** pisze:i jeszcze na koniec kilka słów do kolegi który się chwali że na wakacje bierze prostytutkę po 1 na wakacje to się jedzie wyrwać laskę i się pobawić nawet z kilkoma lub nawet można zagadać w markecie do zwykłej kasjerki i można ją wyrwać w 5 min i już jest z kim pojechać i to za darmo a nawet jeżeli taka laska jest łatwa i często się puszcza to chociaż wybiera sobie na sex partnerów którzy maja jakiś wygląd

nie bylo moja intencja chwalenie sie ale to nieistotne... wlasnie wrocilem z wakacji z pewnego arabskojezycznego kraju... singielek w samolocie nie zauwazylem a gdyby mi strzelilo do glowy wyrywac lokaleski to mialbym dzihad w 1 minucie...podziekuje :yes4:
za kasjerke ktora mozna wyrwac w 5 minut i to za darmo tym bardziej podziekuje, ryzyko wieksze niz z profesjonalistka :nea:
B L A C K E D** pisze: w prostytucji jest inaczej każdy koleś nawet najbardziej obleśny wybiera sobie jaka chce rzuca jej z 200 zł a ona musi zrobić dla niego wszystko czego chce

Widzisz, tym zdaniem potwierdzasz tylko ze Twoja wiedza jest czysto teoretyczna...
Zrob eksperyment, znajdz jakiegos oblesia, zadzwon po prostytutke, rzuc jej te swoje 200 i powiedz zeby zrobila wszystko czego niby chcesz... mowie Ci jak sie zdziwisz...

Nie wiem skad wam sie wzielo to idiotyczne przekonanie ze do prostytutek glownie chodza jacys oblesni niedomyci kolesie ktorzy nie sa w stanie wyrwac laski w gratisie? Rzeczywistosc jest zupelnie inna, klientami nie sa bezdomni zbieracze zlomu aluminiowego tylko najczesciej goscie z kasa, calkiem ogarnieci i czesto calkiem atrakcyjni. Nie wyrywaja "gratisowek" bo albo sa zonaci i nie chca problemow albo i sa singlami ale rowniez wybieraja seks za kase bo taki daje gwarancje spelnienia jego potrzeb, bez komplikowania sprawy zbednymi podchodami. Powodow jest tak wiele jak ludzi ale skonczcie z tym pierdzieleniem ze klientami prostytutek sa jakies niedomyte, bezdomne dauny a same prostytutki tez nie lepsze. Proponuje wejsc wieczorem do jakiegos drogiego hotelu podczas jakiejs duzej imprezy targowej, zobaczycie tych podobno oblesnych klientow i ich niedomyte prostytutki, uwaga tylko bo moze spotkacie tez swoja kolezanke z roku i ta ta na ktora sie mocno slinicie...bo atrakcyjna, inteligentna... :yes4:
Oczywiscie jak w kazdej branzy tak i w tej zdazaja sie patologie, ale to tylko patologie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Ale czy ja twierdze że bogaci nie korzystają z prostytucji - korzystają i to bardzo dużo tylko ze do tej samej dziewczyny idą bogaci i tacy mniej atrakcyjni.
Nie chce mi się prowadzić jałowych dialogów bo każdy ma swoje życie i jak chce iść do prostytutki to niech idzie ja się ciesze że nie muszę a nawet jeśli mogę to nie chcę.
Miłej zabawy i jak będziecie np całować taka prostytutkę gdziekolwiek to pomyślcie że parę minut wcześniej płynęła po niej sperma innego kolesia :D
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 19:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




parostatek pisze:Jak czytam co tu większość z was za brednie wypisuje to mi się płakać chce jaka ciemnota w narodzie...

B L A C K E D** pisze: i teraz powiedz mi ile prostytutek bada się chociaż 1 raz w miesiącu ?


Zawodową kurwa chodzi częściej do ginekologa w kwartale niż wasze kobiety w ciągu pięciu lat.

Zaczerpnijcie trochę wiedzy o temacie bo jak widzę narazie opieracie się tylko na umoralniających gadkach i jakiś miejskich, pijackich legendach.

No własnie zaczerpnij trochę wiedzy i dowiedz się jaki lekarz głównie zajmuje się chorobami wenerycznymi. Ginekolog może zazwyczaj zdiagnozować infekcję, grzybicę ewentualnie opryszczkę. Pomogę ci od chorób intymnych niezależnie od płci jest Wenerolog. Więc jeżeli korzystasz z usług takiej "damy" zapewnienia, że badała się u ginekologa za wiele ci nie dają.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dodatkowo aby wirus HIV zastałby zdiagnozowany przez badanie krwi (nawet u tego waszego ginekologa :lol: ) musi minąć miesiąc od potencjalnego zakażenia. Aby się zakadzić wystarczy pocałunek, seks analny lub oralny a nawet głupie zadrapanie, potencjalnie niegroźne. Słynna sprawa jak prostytutka z premedytacją zakażała ludzi chorobami (w tym HIV), bo pałała nienawiścią do mężczyzn. Wątpię, że potencjalnie zarażona prostytutka nie będzie przyjmować klientów przez miesiąc jak i dłużej bo musi czekać na badania.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




B L A C K E D** pisze: do tej samej dziewczyny idą bogaci i tacy mniej atrakcyjni.


Co? Emm... Ale... Yyyyy... Co to za porównanie? :shock: Rozumiem bogaci i biedni, brzydcy i atrakcyjni - ale gdzie między bogatym i brzydkim jest wspólny mianownik?

Do tej samej dziewczyny nie chodzi przekrój społeczeństwa tak jak nie każdy ma w garażu mercedesa sls amg gt final edition. Naprawdę uważasz, że spocony, bezzębny, tłusty, z serem camembert pod napletem, z obsranym rowem stefan korzysta z usług dziewczyny która za spotkanie bierze tyle ile on zarobi miesięcznie na rękę?

Rozbije dwa wasze mit - primo, to, że płacisz prostytutce to nie znaczy, że teraz jest twoją niewolnicą i przez godzinę zrobi wszystko co jej każesz... nie wycyklinuje Ci parkietu jak to wujek Władek z Łowicza podśmiewał się na imieninach cioci Małgosi. Secundo, to prostytutka wybiera klienta a nie klient prostytutkę - jeżeli nie ma ochoty spotkać się z danym klientem to tego nie robi. Jeżeli dziewczyna nie życzy sobie żebyś dawał jej klapsy, albo ciągnął za włosy a ty i tak to zrobisz to się nie zdziw jak dostaniesz gazem po oczach i wylądujesz nagi za drzwiami. Oczywiście nie muszę wspominać, że rozmawiamy tu o normalnej sytuacji a nie o patologiach w których dziewczyny są do prostytucji zmuszane siłą i groźbą - one nie są prostytutkami tylko ofiarami niewolnictwa.

B L A C K E D** pisze:Miłej zabawy i jak będziecie np całować taka prostytutkę gdziekolwiek to pomyślcie że parę minut wcześniej płynęła po niej sperma innego kolesia

Pamiętaj jak będziesz jadł pieczarki, że wcześniej oblepione były świeżym, ciepłym, wonnym końskim łajnem. A jajka to niewykształcone kurze embriony które wyszły jej z dupy. Rozumiem, że coś takiego jak higiena jest Ci obce.

taki_tam pisze:No własnie zaczerpnij trochę wiedzy i dowiedz się jaki lekarz głównie zajmuje się chorobami wenerycznymi

Wam to trzeba wszystko tłumaczyć dosłownie? Ginekolog -> lekarz -> badania -> dbanie o zdrowie -> ........
No, ale jak to każdy ślepo zapatrzony w swoje ideały, wartości i przekonania nie starasz się zrozumieć tylko czekasz i szukasz tego jednego momentu w którym będziesz mógł się przypieprzyć i zaatakować.

taki_tam pisze: Słynna sprawa jak prostytutka z premedytacją zakażała ludzi chorobami (w tym HIV), bo pałała nienawiścią do mężczyzn.

I gdzie tu jest puenta? ? Stawiasz za wzór jakieś patologiczne zachowania i budujesz na nich twierdzenie co do całego środowiska.

taki_tam pisze:wirus HIV

Równie dobrze możesz zarazić się wirusem u dentysty, tatuatora, w szpitalu czy zaliczając po koncercie discopolo jakąś dupę... Chyba nie jesz bułki wyciągniętej ze śmietnika? Tak samo jak nie bzykasz kogoś kto wygląda na zaniedbanego. Dodatkowo istnieje coś takiego jak prezerwatywa która nie tylko w prawie stuprocentach przypadków chroni przed niechcianą ciążą, ale też przed różnymi wirusami. A no i najważniejsze, wirusem HIV zarazić się nie jest tak łatwo....

Jeden na 900 stosunków seksualnych bez prezerwatywy kończy się zakażeniem wirusem HIV - podało "Daily Mail", powołując się na badania uczonych z University of Washington in Seattle opublikowane na łamach "Journal of Infectious Diseases".

jeśli chory przyjmuje leki antyretrowirusowe, które obniżają ilość wirusów we krwi nosiciela (ryzyko zakażenia spada nawet o 96 proc.!).

A ludzi na świecie zarażonych wirusem HIV jest mniej niż pół procenta całej populacji na ziemi z czego dwie trzecie to osoby zamieszkujące kontynent afrykański a w Polsce ludzie zarażeni stanowią 0.04% społeczeństwa kraju.... :thank_you2:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja juz raczej temat odpuszcze bo ciezko sie kopac z koniem :roll:
Tylko slowko w kwestii tego strasznego HIVa. Jesli jedynym powodem dla ktorego facet czasami zaklada gume bylaby mozliwosc zarazenia sie HIVem to smialo mozna wyruchac cala Polske i koze sasiada, prawdopodobienstwo zarazenia rownie wysokie jak szansa na glowna wygrana w lotto. Pomijam juz fakt ze na dzien dzisiejszy, szczegolnie posiadajac odpowiednie srodki mozna w wiekszosci przypadkow dozyc z HIVem poznej starosci. Nic zabawnego, ale mozna.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Ja się jeszcze pokopie trochę - lubię ostrzejszą zabawę :fap: Co to tego HIV'a to jak się nie mylę prawie 80% osób zarażonych to homoseksualiści... Także ten, kurtyna.

Spróbuje obalić jeszcze jeden mit który wam się mocno wbił w głowę odnośnie prostytutek.
Prostytutka to nie taśmowy pracownik fabryki który ilość obrobionych kutasów mierzy w metrach bieżących na godzinę. Teksty o tym, że kilka minut wcześniej płynęła po niej sperma innego faceta to bujda. Ilość klientów TYGODNIOWO można policzyć na palcach dwóch dłoni a to i tak niezły wynik (zapytajcie się dziewczyn na tym portalu które trudniły się prostytucją). Bywają dni, że nikt nie przychodzi. A nawet jeżeli ma umówionego klienta jeden po drugim to między ich wizytami jest kilkadziesiąt minut przerwy po to aby dziewczyna umyła się, odpoczęła, umalowała, ale przede wszystkim też po to aby posprzątała lokal, zrobiła pranie, zmieniła pościel, umyła łazienkę i przygotowała wszystko pod następnego klienta. A rozmawiamy cały czas o tych dziewczynach których usługi można wynająć za 150-300 złotych za godzinę.


Im większa stawka tym większy standard chyba tego nie muszę tłumaczyć. Dziewczyna która za spotkanie bierze od kilkuset złotych do nie rzadko kwot przekraczających najniższą krajową nie ma potrzeby prostytuować się dzień w dzień. Ba! Gdyby nawet robiły to częściej to ich cena mocno by spadła. Przecież nikt nie chce płacić kupy kasy za towar który może mieć każdy. Dodatkowo te ekskluzywne prostytutki ponoszą duże koszta prowadzenia własnego biznesu.
Ponoszą koszta finansowe, ale przede wszystkim czasowe na fryzjerów, kosmetyczki, diety, ćwiczenia fizyczne, zabiegi upiększające, kursy doszkalające (np. językowe, taneczne, poszerzające ich wiedzę....). One nie mają czasu spotykać się ciągle z klientami.
Tak jak z najnowszym iPhonem - płacisz te sześć tysięcy za niezawodną markę i obsługę a nie za funkcje które możesz mieć za półtora klocka od chińczyka i po tygodniu wywalić do kosza.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




parostatek ja to wszystko wiem... tylko odnosze wrazenie ze tlumaczysz to ludziom ktorzy cala swoja wiedze opieraja jak sam pisales na "miejskich legendach" i wlasnych czysto teoretycznych wyobrazeniach. Do tego ci "eksperci" ciagle czekaja na ta swoja jedyna niepokalana w miedzyczasie zastepujac seks waleniem konia na szolapie. Zeby byc sprawiedliwym to powiem ze niektorzy ruchaja w realu... kasjerki ktore mozna wyrwac w 5 minut tudziez inne laski z klubu za dwa drinki wierzac naiwnie ze one beda "czyste" bo niby za darmo. Przeciez jak laska za darmo, to juz nie jest "pro" i calujac nie myslisz ze niedawno plynela po niej sperma innego kolesia :lol: Ojej! ciekawie wiec kto jej stawial drinki na wczorajszej imprezie? Ktos inny?? ...a chuj tam niewazne, napewno byl ladny :lol: Grunt ze meskie ego podbudowane, przeciez "wyrwal" a nie kupil. Szkoda tylko ze czesto wyrywa to czego nawet za darmo inni nie chca bo umowmy sie, atrakcyjna, znajaca swoja wartosc kobieta nie daje sie wyrwac byle frajerowi w 5 minut. Nad taka trzeba odpowiednio dlugo "popracowac" co nie kazdemu odpowiada lub, opcja nr 2 mozna taka sobie kupic. Warunek konieczny, posiadanie kasy. Przyslowiowe dwa drinki nie wystarcza.

Nie jest tez moja intencja zrobienie z prostytutek "swietych" bo takie nie sa, ale czesto mawiam ze poznalem wiecej kurew wsrod "normalnych" ludzi niz znam prostytutek ktore sa kurwami...kto zechce ten zrozumie.

Jak komus jeszcze bardzo chce sie dyskutowac to proponuje stary temat pt. "Malzenstwo jako forma prostytucji spolecznie akceptowalnej". Milej zabawy :derisive:

PS. Tak troche na marginesie... zeby ta dyskusja miala wiecej sensu musielibysmy wszyscy znac mniej wiecej wiek dyskutantow. Poglady w pewnych sprawach zmieniaja sie z wiekiem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Czasy mamy takie, ze za dobry papier nawet te " porzadne" potrafia sie puscic. Zycie...



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Ogrodnikmalinka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Danapyskatowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wielkanoc pisze:
- co jest w ogóle złego w prostytucji?


teoretycznie nic, pod warunkiem że to nie twoja żona / córka. :D to czysto kulturalna rzecz.

wielkanoc pisze:- czym się rożni prostytutka od kogoś, kto w tzw. normalnej pracy daje się jebać w dupę?

tym, że w normalnej pracy jebią cię w dupę metaforycznie, a w prostytucji jebią cię w dupę czysto fizycznie. No dla mnie przynajmniej, to jest zasadnicza różnica. :D

wielkanoc pisze:- czym się różni nielubiąca bycia prostytutką prostytutka od kogoś, kto wykonuje katorżniczą pracy za psie pieniądze, wpierdala całe życie ochłapy i też nie lubi swojej pracy?

skoro jedno i drugie jest upokarzające dla tej osoby to teoretycznie niczym, ale w drugim przypadku zachowujesz prawa do swojej nietykalności cielesnej, więc nawet mimo upokorzenia psychicznego, masz pewną strefę swojego komfortu i niezależności. Prostytutka natomiast zostaje też upodlona fizycznie, traci całkowicie swoją niezależność i zdaje się na łaskę swojego klienta. Prostytutki nie są chronione przez prawo, więc jeśli klient zechce ruchać ją brutalnie w tyłek, to i to i tak to zrobi, niezależnie od opinii prostytutki na ten temat.

wielkanoc pisze:- skoro żadna praca nie hańbi, to dlaczego wykonywanie najstarszego zawodu świata hańbi? :hehe: :bye:


A dlaczego praca jako nauczyciel jest uważana za porażkę życiową, kiedy jeszcze 40 lat temu nauczyciele byli szanowani? Czysto kulturalna rzecz.
Awatar użytkownika
Zidane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kiedyś jakaś była...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Zidane pisze:[Prostytutka natomiast zostaje też upodlona fizycznie, traci całkowicie swoją niezależność i zdaje się na łaskę swojego klienta. Prostytutki nie są chronione przez prawo, więc jeśli klient zechce ruchać ją brutalnie w tyłek, to i to i tak to zrobi, niezależnie od opinii prostytutki na ten temat.


Szczególnie zainteresował mnie ten fragment o tym, że prostytutki nie są chronione przez prawo... Rozumiem, że ostatnio wiele się dzieje, wiele ustaw, wiele zmian, ale chyba wiele musiało mnie ominąć przez weekend jak nie czytałem gazet. Prostytutki nie płacą podatków, zusu, krusu, nie potrzebują książeczki zdrowia i nie mają kontroli sanepidu ale prawa, obowiązki i przywileje mają takie same jak każdy inny człowiek.
Jeżeli wyruchasz kogoś ostro w dupę bez jego zgody to nie zależnie czy jest to prostytutka, kasjerka, księgowa, rencistka czy trzecioligowy rezerwowy obrońca drugiej drużyny Polonii Głubczyce to jest to gwałt. A chyba nie muszę mówić kto ma jeszcze bardziej chujową opinie po prostytutkach, komornikach, politykach razem wziętych - tak, przestępcy seksualni.


No pierwsze, to jak można prostytutkę zgwałcić? hehehe hehehe he... - A. Lepper

:shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




B L A C K E D** pisze:
komin pisze:
jay pisze:
Kazda przyzwoita prostytutka dosc czesto sie "serwisuje" i to wlasciwie jej zalezy na tym zeby byc "czysta" bo w tej branzy latwo wypasc z obiegu..


Następna rzecz prostytutka robi loda bez gumy a do prostytutki przychodzą nawet zoofile lub co gorsza nekrofile i jak taka prostytutka zrobi loda nekrofilowi za godz przyjdzie następny klient któremu zrobi loda przeniesie te bakterie koleś wraca do żony uprawia z nią sex a żona przy okazji jakichś badań dowiaduje się ze ma w sobie bakterie trupa to są oczywiście skrajne i rzadkie przypadki ale się zdarzają.


Serio? Gdyby tak było to większość prostytutek po kilku miesiącach pracy byłaby potencjalną ofiarą tego nekrofila. Czy dla Was prostytutka to tylko dupodajka w lesie, która robi dziennie więcej lodów niż algida albo wystawia dupę przez okno i kolesi zalatwia taśmowo? Czasem myślę, że większość osób tu to 40 letnie prawiczki.

A do panów, którzy są przekonani, że prostytutka to szmata, która za kasę zrobi wszystko - odwiedzcie kiedyś jakąś agencję i wygłoście te poglądy. Ciekawa jestem jak szybko z niej wylecicie :)

Pozdrawiam.
Biustwo




Nie odwiedza, omijaja z daleka ze strachu przed zarazeniem sie specjalnym rodzajem HIVa przenoszonym droga kropelkowa. Niema jak bezpieczny sex z wlasna reka ogladajac ShowUp.tv na sepa.
Swoja droga, ciekawe skad ta teoria o nekrofilu wizytujacym prostytutki? skoro nekrofil to powinien zaklady pogrzebowe wizytowac a nie balagany...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Tak na marginesie. Prostytutka też człowiek - trochę szacunku do tych Pań by nikomu nie zaszkodziło. Szczególnie w gronie wirtualnych fapaczy ;) Nie chcę marudzić bo nie jesteśmy tu, żeby dywagować o prawach człowieka, ale...
Biustwo




Większość ma takie zdanie o prostytutkach, że pozalekcyjnych się Boże. To z waszeg/waszych bliskich doświadczenia czy z porno?
Prostytutka ma prawo wybrać sobie z klientów, ma prawo określić co wykonuje w łóżku, a czego nie. Seks jest przecież w prezerwatywie, a jeśli już się zgadza że nie to oboje pokazują ŚWIEŻE wyniki badań.
Nie wiem skąd wyobrażenia że to taka dmuchana lalka która nie ma nic do gadania, i która weźmie 20 zł za całą noc czego tylko chcesz.
No i - jeśli myślisz że z usług pani do towarzystwa korzystają tylko Starzy, brzydcy i grubi to się mylisz. Co wiecej- ci stanowią coraz mniejszy procent klientów.
A ogólnie wątek chujowy, bo zamiast pisać konkretne rzeczy, pokrywające się chociaż trochę z prawdą to chłopów ponosi fantazja i pierdola 3po3.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Panowie nie obraźcie się ,ale odnoszę wrażenie ,że z 90 % uczestniczących w tym wątku . Nie widziało na żywo nagiej kobiety , a juz nie mówie o tym ,żeby do prostytutki sie pofatygować . Zresztą wcale mnie to nie dziwi ,bo oglądający showup ,to głownie ludzie samotni, sfrustrowani swoim życiem.


Polowa z was nie pojdzie do prostytutki ,bo sie boi , a druga połowa stwierdzi ,że za seks płacić nie będzie .

Taki portal kamerkowy to dla was sawanna bo możecie anonimowo się "powyżywać " na e-prostytutkach (waszym zdaniem ) , zwalić sobie , powymyślać życzenia , pofantazjować jak to bym jej nie posuwał :D .

Wyzywacie nas od takich i owakich ,a to wszystko dlatego ,że jesteście anonimowi . Dlatego właśnie marudzicie ,że wydajecie tyle kasy na ShowUp.tv , a do żywej kobiety nie pójdziecie.

Prawda jest taka ,że mało który z Was wie właśnie z czym to się je.... Jedynie parostatek udziela tutaj jakichś konkretniejszych wskazówek ...

Nagabujecie dziewczyny do spotkań na seks za $ ,a później wyzywacie od kurewek ,ja już sama nie wiem czego wy chcecie ...

Wracając do głównego wątku , czy to jest kobieta prostytutka czy camgirl czy kasjerka - nadal pozostaje kobietą i człowiekiem i należy jej sie taki sam szacunek jak każdemu innemu człowiekowi niezależnie od prowadzonej profesji . Bo ludzi nie ocenia się po tym czym się w życiu zajmują tylko jakie mają serducho :heart:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości