Kobiety które oglądają

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kobiety które oglądają
22 lis 2017, 19:34
Dlaczego paniom tak często przeszkadzają kobitki które oglądają, sypią żet i czasem chcą pogadać a nawet i wezmą privka?
Przecież chyba takie zachowanie nie musi się od razu wiązać z jakąś konkurencją?
I nie piszę tu tylko o laskach bi tylko takich które nie raz same nadają a są po prostu ciekawe...?
Dlaczego napisanie u innej przeważnie kończy się banem? Kobiet z którymi można pogadać można na palcach jednej ręki zliczyć
:unsure:
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takie zachowanie nie powinno się wiązać z konkurencją, ale zazwyczaj tak jest postrzegane. Często dziewczyna wbijająca na transmisję innej dziewczyny momentalnie rodzi w głowie tej pierwszej myśl - może jest ładniejsza, ma coś ciekawszego do zaoferowania... być może część moich fanów pójdzie do niej. Ban w takim przypadku nie jest dobrym wyjściem (bo wydaje mi się, że lepiej porozmawiać z tą drugą stroną), ale z reguły nim się kończy taka wizyta.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tzn wiesz ja też rozumiem-jeśli laska za dużo pisze, zaprasza do siebie albo wręcz nalega na coś itp ale jeśli przychodzi w pokojowym nastawieniu zapytać o piosenkę/ciuch który modelka ma na sobie albo pochwalić kolor włosów czy poznokcii?
Hej, laski tu też można poznać fajne kobity, można nawet się spotkać na kawę, wymienić doświadczenie albo i odpalić wspólną trans za porozumieniem :)
To naprawdę nie boli :)))))

Nowy Blog ShowUp.tv
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oleczkaa pisze:Tzn wiesz ja też rozumiem-jeśli laska za dużo pisze, zaprasza do siebie albo wręcz nalega na coś itp ale jeśli przychodzi w pokojowym nastawieniu zapytać o piosenkę/ciuch który modelka ma na sobie albo pochwalić kolor włosów czy poznokcii?


Wiesz, nie jestem kobietą i trudno jest mi to zrozumieć ;) Wiadomo, że nie wszystkie dziewczyny takie są, ale zdarzają się.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też oglądam :D Ale Ty o tym doskonale wiesz :lol:
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości