BOGINI_GYPSY_QUEEN/BoginiGypsyQueen/B.G.Queen.

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
To Ta co na Youtube brała/bierze udział w programach, i gada jaki to z niej nie prze chuj, że daje dupy i się nie wstydzi? xD

https://showup24.tv/BOGINI_GYPSY_QUEEN
https://showup24.tv/profile/BOGINI_GYPSY_QUEEN
Awatar użytkownika
Humboltierqenso
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 18 lut 2022, 01:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Poxy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę że to jedna z tych odważnych, która nawet udziela publicznie wywiadów na YouTube.
Występuje albo sama, albo ze swoim chłopakiem.
Nigdy nie występuje z innymi facetami. Ewentualnie z kobietami.
Ogólnie nie jest w moim typie. W porównaniu z Natsu to naprawdę mało urodziwa.
Niby zaczynała na kamerkach mając 18 lat, ale nie wiem gdzie znaleźć jej pierwsze pokazy.
Humboltierqenso pisze:że daje dupy i się nie wstydzi?

Ale ona mówiła, że daje dupy tylko dla swojego chłopaka, więc trudno to w ogóle nazwać dawaniem dupy w wiadomym kontekście.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2095
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


ZbyszekCiechocinekSex pisze:Po prostu chyba pierwszy raz mamy taka sytuację, ze trendy kreuje gawiedź dzieki internetowi.
Elity sie skonczyły.
Elitą jest oglądalność
Kiedyś po prostu osoby niewykształcone, prymitywne, głupie, których jest zawsze najwecej, nie miały racji bytu w kreowaniu szeroko pojetej kultury. dla nich były komedie dell'arte, cyrki z karłami i babami owłosionymi itp, publiczne egzekucje.
Teraz debile maja głos dominujacy, tzn klikalność ma, a klikaja debile bo mogą, chcą i mają dostęp.
Net zrobił taka rewolucje, ze ja pierdole.
Tzn rewolucje na zasadzie.. dać małpie brzytwe to zobaczysz.


Duży i powtarzalny błąd. Jeśli odwiedzasz teatr to wiesz że 3-4 wizyty spowodują to że 80% twarzy będą już znajowe. I tak było zawsze. Więc jeśli kulturę mamy odbierać jako szeroki zasięg trendu to kultura zawsze była kreowana przez większość, wychodząc z założenia że gdy dużo to znaczy że dobrze. A kto to większość? Wiemy wszyscy. I właśnie dlatego twoje słowa nie są przekonujące, ani prawdziwe. Raczej to brzmi jako próba oszpecenia wszystkiego co cię otacza aby wystawić siebie w dobrym świetle. Tym bardziej komicznie to brzmi, że piszesz to na forum poświęconym popularnej kulturze-prostytucji online.

Problem nie jest w tym że ludzie są głupsi. Po prostu dziś każdy człowiek jest widoczny. Myślałeś że las jest pełen sarenek, a tam same jeże, bo las wykarczowano. Teraz widzisz to co jest. Nie próbujmy jednak zrobić z siebie wyjątkowe okazy. Przynajmniej nie na forum poświęconym dawaniu dupy, niech ci będzie-wirtualnym dawaniu dupy
Awatar użytkownika
Slo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2017, 23:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: FutureMM
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BallBoi


Slo pisze:Tym bardziej komicznie to brzmi, że piszesz to na forum poświęconym popularnej kulturze-prostytucji online.

Nie nazywaj kamerek prostytucją, bo to coś całkiem innego. Prostytucja to osobiste usługi seksualne. Nie można nazwać prostytucją czegoś takiego jak to że "rozbiorę się do naga, obejrzysz mnie przez internet i zapłacisz". To nie jest żadna prostytucja. Już nie mówiąc o tym że rozbierają się do naga za kasę zarówno modelki jak i aktorki (Emily Ratajkowski czy Sandra Kubicka).
Slo pisze:Przynajmniej nie na forum poświęconym dawaniu dupy, niech ci będzie-wirtualnym dawaniu dupy

Co ty wypisujesz człowieku za bzdury? To jest Roksa (która już nie istnieje) czy forum kamerkowe? Zacznij rozróżniać takie rzeczy, bo inaczej to żenujące.
Nie ma czegoś takiego jak wirtualne dawanie dupy. Nie wymyślaj tych swoich bzdur.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Slo pisze:yhy, yhy,eee...

Co?
Co to za bełkot?
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Aresi34 pisze:
Slo pisze:Tym bardziej komicznie to brzmi, że piszesz to na forum poświęconym popularnej kulturze-prostytucji online.

Nie nazywaj kamerek prostytucją, bo to coś całkiem innego. Prostytucja to osobiste usługi seksualne. Nie można nazwać prostytucją czegoś takiego jak to że "rozbiorę się do naga, obejrzysz mnie przez internet i zapłacisz". To nie jest żadna prostytucja. Już nie mówiąc o tym że rozbierają się do naga za kasę zarówno modelki jak i aktorki (Emily Ratajkowski czy Sandra Kubicka).
Slo pisze:Przynajmniej nie na forum poświęconym dawaniu dupy, niech ci będzie-wirtualnym dawaniu dupy

Co ty wypisujesz człowieku za bzdury? To jest Roksa (która już nie istnieje) czy forum kamerkowe? Zacznij rozróżniać takie rzeczy, bo inaczej to żenujące.
Nie ma czegoś takiego jak wirtualne dawanie dupy. Nie wymyślaj tych swoich bzdur.


Pozwól że sam dla siebie zdecyduję co i jak mam nazywać. Ty najwyżej możesz sobie kazać coś nazywać w taki a nie inny sposób, w co też wątpię, patrząc na to że nie potrafisz nawet w sposób zrównoważony wysłowić.

Istnieje prostytucja polityczna i tam w ogóle nikt nic nie pokazuje, a robi za konkretne benefity to co mu powiedzą. Pojęcie wirtualna prostytucja jak najbardziej pasuje do danej sytuacji, bo przecież mamy już do 15-20 lat nowe pojęcie -wirtualny seks. W wirtualnym seksie może obejść się nawet bez zdjęć, ale jeśli ktoś zobaczy taką konwersację u swojego partnera z kimś innym to może dojść nawet do rozwodu. Wydawało by się, przecież to tylko pisanina.. :)

Dlatego zachowaj swój styl pisania dla siebie lub dla kogoś kto do ciebie zwraca się podobnie. I uważaj że to tylko pokazywanie czegoś tam. Ja mam swoje zdanie i nie pisałem tego nawet do ciebie. Trzymaj się cieplutko.
Awatar użytkownika
Slo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2017, 23:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: FutureMM
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BallBoi


ooo u Natsu juz nie idzie to się Aresi34 tutaj odpalił i naucza :lol: zaraz będzie się złościł ze świat jakos nie zawsze chce podążać za jego logiką :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Slo pisze: I uważaj że to tylko pokazywanie czegoś tam. Ja mam swoje zdanie i nie pisałem tego nawet do ciebie.

OK, po prostu podałem ci przykłady rozbierania za kasę i jakoś nikt tego nie nazywa żadną prostytucją.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
eewaldi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2022, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mlode_ale_wielki
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2095
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Ostatnio Kanał Sportowy nie ma dobrej passy :D. Pytanie kto tę kurwę zaprasza na poważne imprezy?? Chyba że to nowa śmietanka :)... Stanowski w sumie z góry może zakładać że nie jest to laska która za opłatą np. wpycha sobie dildo w dupsko. Podobnie jak wcześniej Liroy, chociaż akurat jego eskapady z paniami lekkich obyczajów są znane.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ona się teraz rznie z Maciejem Kinderem, który jest biseksualny. Jej mąż często fantazjował o seksie z facetem jak sam nadawał i trzepał się dla gejów na grupowych. Także no patola 22 letnia Cyganka i takie przebieg?
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


O wiele gorzej chyba brzmiałoby: "Stanowski wiedział z kim ma do czynienia". Z resztą w sumie... sam bym sobie chętnie z nią zrobił zdjęcie. A ze Stanowskim niekoniecznie. :D :D :D
Awatar użytkownika
Tatowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2020, 14:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ojciec8


Ty to sobie byś zrobił zdjęcie nawet z kiblem, a Pan Stanowski to autorytet wiec powinien weryfikować z kim robi sobie zdjęcia i kto promuje się na jego
Plecach
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Stanowski autorytet XD.... jebłem.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Znów się ktoś uruchomił. Specjaliści od sexbiznesów.
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 204
Rejestracja: 22 lis 2015, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:Stanowski autorytet XD.... jebłem.

To milioner, człowiek renesansu, obyty inteligetny
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Loka32 pisze:
Przechuj pisze:Stanowski autorytet XD.... jebłem.

To milioner, człowiek renesansu, obyty inteligetny


Żubr, bóbr, kurwa łoś.
Awatar użytkownika
Tatowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2020, 14:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ojciec8


Jakos trzeba sie wybic jak na SU takie slabe zarobki probuje na sile byc popularna
Awatar użytkownika
Toxico
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2022, 20:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JestemTaka1997#, oceniajacy i 48 gości