Magda16/MaGdAa16

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Magda16/MaGdAa16
02 mar 2018, 17:54


a mi się wydawało że tu na forum są ogarnięci ludzie :rofl: Jak widać nie :biggrin:
Opis profilu ma taki a nie inny i wiadomka że ma on na celu ściągnięcie frajerów z żetonami którzy uwierzą w realność tej egzotycznej dziewczyny, ba może nawet uda im się ją wyrwać :rofl: bo przecież nadaje z Polski i szuka chłopaka :laughingnew:
Ona z Polską ma tyle wspólnego co dziwka z burdelu z dziewictwem :laughingnew:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Magda16/MaGdAa16
02 mar 2018, 19:44


Milo ,ze zadne z was panienki nie jest homofobem:)a napewno zadne rasista...:], widac ,ze najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzy nie posiadaja zetonikow na SU ,ale obgadywac to dobrze potrafia:), wiec uscisle kilka szczegolow, jesli sie nie ma zetonikow wiec sie nie wchodzi na trans ...aaaa jedynie pyta odwazniejszych ,ktorzy rzeczywiscie posiadaja zetoniki:)Moj przekaz rzeczywiscie byl slaby o czym nie wiedzialam, nie bylo to spowodowane, ze nadaje z ''Kambodzy'' :P tylko uszkodzonym routerem, ale juz jest naprawiony ,tak wiec juz nie nadaje z ''Kambodzy'' panowie inteligentni...Co do mojego wieku to pragne wspomniec ze Pan moderator szanowny jak zalozylam konto na SU ,dokladnie sprawdzil moja date urodzin w Paszporcie! Za co wielki szacunek, ze na portal nie maja wgladu dzieci- panowie:) Botami sa zazdrosne laski o liczbe widzow na mojej kam i botami sa rowniez zbedni pANOWIE ,ktorzy nie posiadaja zetonow a jedynie spekuluja kto moze nauczyc sie polskiego a kto nie:] U mnie w kraju mowi sie 12 lub wiecej jezykami,a przeciez Polacy nie gesi tylko swoj jezyk znaja...zalozylabym sie z panami ( golasami) ,ze przeczytalam wiecej polskich lektur niz nie jeden darmo podgladajacy z was kamerki,pozdrawiam:*****
Awatar użytkownika
MaGdAa16
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: To Ja.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MaGdAa16


Re: Magda16/MaGdAa16
02 mar 2018, 22:08


Taaaa.....bylem w twoim kraju i widzialem te 12 jezykow ktorymi sie mowi... :lol: Do perfekcji opanowane "Do You wanna have sex sir?...20 dollar, no problem, I love you" :lol:
"zbedni Panowie bez zetonkow" - to je dobre :D a poza tym to se mozesz uscislac co chcesz...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Magda16/MaGdAa16
02 mar 2018, 22:24


nieźle baituje Januszy, nie dość że na SU to jeszcze na forum :lol:

https://showup24.tv/MaGdAa16
https://showup24.tv/profile/MaGdAa16
Awatar użytkownika
cz0rt
SU-holik
SU-holik
Posty: 123
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CZ0RT
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CZ0RT


Re: Magda16/MaGdAa16
02 mar 2018, 22:41


Nie no komin Ty na jakieś wykształcone, elokwentne dziewczyny trafiałeś. Do mnie tylko gadały "he masssa, mi folloł, massa bum bum lick pussi, hał macz ju gif mi, rum apsta"

Ale nie ma co się z nich nabijać bo do dobre kobiety są - nie dość, że zabierasz ją na noc w wiadomym celu do siebie to jeszcze z rana wstanie zrobić pranie i posprzątać za darmo. :ok:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Magda16/MaGdAa16
02 mar 2018, 23:45


Fakt...troszkę przesadziłem z ta oxfordzką angielszczyzną, brzmiało mniej więcej tak jak mówisz ;) i rzeczywiscie "bum bum" mi sie przypomniało :D Dobre dziesięć lat temu tam bylem i jakoś mnie nie urzekły...raz ze po kilku dniach stwierdzasz ze w sumie wszystkie identyczne a dwa to ruchanie ruchaniem, ale ja to jednak lubię tez z dziwka pogadac a najwyrazniej nie znam zadnego z tych 12 języków którymi tam mówią... Zostaje przy słowiankach... faktycznie rano nie piorą i nie sprzątają ale tez nie chcą sie chajtać po kilku godzinach płatnej znajomości przy okazji podrzucając calą swoja wioskę na utrzymanie ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Magda16/MaGdAa16
03 mar 2018, 07:00




Mi saki saki, mi low ju long tajm! :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Magda16/MaGdAa16
03 mar 2018, 07:33


W sumie, to żal mi tej Magdy, ze musiała czytać polskie lektury... przecież takie nad Niemnem czy Noce i Dnie, toż to kurwa mordęga jak jedzenie niedopieczonej wątróbki....

https://showup24.tv/MaGdAa16
https://showup24.tv/profile/MaGdAa16
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Magda16/MaGdAa16
04 mar 2018, 12:25


Trochę pisownia już gorsza niż na SU. Skąd pewność, że osoby które piszą nie mają kasy? Może już są tak wprawieni, że podchodzą z większym dystansem do takich transmisji aby nie zostać wydymanym. Nie zawszę te dziewczyny które mają średnią oglądalność czy małą mają czego zazdrościć do tych które zajmują pierwsze miejsca bo często ich nie ma bo sa na privach i nie mają kiedy przyciągnąć większej widowni jak idzie priv za privem. Dodatkowo liczba osób oglądających praktycznie nic nie daję bo na ilości widzów już od jakiegoś czasu się nie zarabia, zdarza się za to więcej sępów i trolli którzy właśnie chętniej piszą u takich dziewczyn. Pojęcie o Polsce masz słabe widząc co niektóre wypowiedzi typu "na polskiej wsi ludzie Azjaty na oczy nie widzieli" może w twoim kraju wsie sa tak ograniczone ale w Polsce o ile ktoś chcę to ze wsi się wydostanie czy to na dzień czy na rok czy na całe życie wystarczy chcieć a większość wiejskich domów jest dobrze zaopatrzone w prąd, TV czy internet.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Magda16/MaGdAa16
16 mar 2018, 20:24


To tez zalezy gdzie bywales w moim kraju... ja w twoim slysze ''pokaz piaste'' ,''moja sucho'' lub' , wyrocham ce w tom malom cipec'' nie mowiac o gramatycznosci i jej pisowni...ale kulturze ,wiec w slamsach gdzie mogles bywac w moim kraju ,dziewczyny walcza o przetrwanie a to nie dziwi mnie co slyszales , natomiast w Twoim kraju nie potraficie wyslowic sie w swoim wlasnym jezyku, nie mowiac o obcych ,wiec daruj sobie wywody o jezykach ,a na drugi raz jesli jedziesz na podboje to zainwestuj nieco wiecej bys na tym swoim jezyku nie przywiozl czegos do PL:]
Awatar użytkownika
MaGdAa16
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: To Ja.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MaGdAa16


Re: Magda16/MaGdAa16
16 mar 2018, 21:06


MaGdAa16 pisze:To tez zalezy gdzie bywales w moim kraju... ja w twoim slysze ''pokaz piaste'' ,''moja sucho'' lub' , wyrocham ce w tom malom cipec'' nie mowiac o gramatycznosci i jej pisowni...ale kulturze ,wiec w slamsach gdzie mogles bywac w moim kraju ,dziewczyny walcza o przetrwanie a to nie dziwi mnie co slyszales , natomiast w Twoim kraju nie potraficie wyslowic sie w swoim wlasnym jezyku, nie mowiac o obcych ,wiec daruj sobie wywody o jezykach ,a na drugi raz jesli jedziesz na podboje to zainwestuj nieco wiecej bys na tym swoim jezyku nie przywiozl czegos do PL:]


''pokaz piaste'' ,''moja sucho'' :laugh3: chyba pokaż pizdę, moja suko i jak takie rzeczy słyszysz na ulicy to też chyba w jakichś slamsach przebywasz

pozdrawiam hard :bye:
LEON LXIX


Re: Magda16/MaGdAa16
17 mar 2018, 12:10


Te rzeczy powtarzaja sie nie tylko w tych slamsach tz w Szczecinie Glownym ,ale tez tu gdzie ty przebywasz w tych samych slamsach czyli na SU kolego bystry jak woda...nie bede targowala sie z wami gdzie kto przebywa i kiedy sie wydostanie ze wsi, bo mnie to nie interesuje ...jedno jest pewne jesli rozlewacie lzy na forum, jak stare babki ,to widocznie brak wam meskosci i odwagi ,chociazby zeby wejsc na priv i samemu zobaczyc dusigrosze co jest a czego nie ma...Na SU mam swoich zwolennikow ktorych uwielbiam i byc moze jest to wzajemne ...zeby milo spedzic czas z normalnymi ludzmi,bo tacy sie ty zdazaja ,a nie z placzkami , wiec zegnam pseudo-panowie ...zaoszczedzcie te duszone ostatnie10 zetonow na podwyzszenie statusu wycieczek w obce kraje ,byscie nie musieli pozniej plakac na forach i u pana dermatologa :] :laughingnew:
Awatar użytkownika
MaGdAa16
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: To Ja.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MaGdAa16


Re: Magda16/MaGdAa16
18 mar 2018, 07:00


No qwa...Janek Pietrzak jak zywy...powie cos durnago, uwaza to za swietny zart i mowi kiedy sie smiac :blink:
Generalnie to nie wiadomo o chuj jej chodzi....jakies slamsy w Szczecinie Glownym, jakis dermatolog nie wiadomo po co...a juz ta meskosc i odwaga zeby wejsc na priva do tajskiego kurdupla to jakies kuriozum...jakie qrwa lzy tu ktos rozlewa? poyebalo?
Zaprzeczysz ze jest inaczej niz na takim np filmiku? jednym z setek..
https://www.youtube.com/watch?v=PExwfdt_TyE
i please nie pierdziel o tej Waszej znajomosci jezykow bo podejrzewam ze patoRafatus lepiej mowi po angielsku niz wiekszosc Twoich krajanek...a do tego zeby nas pouczac o wyslawianiu sie po polsku to naprawde jeszcze Ci daleko...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Magda16/MaGdAa16
18 mar 2018, 13:27


Kuriozum to jest gdy wreszcie przed lustrem zauwazasz ze masz malego fiuta a co wiecej ze juz ciezko mu sie podniesc , nie bzykne juz dobrze nawet tajskiego kurdupla , faktem ze meszczyzni jezdza do Tailandi w wiekszosci gdyz maja male ptaszki, poczytaj w necie panie Pietrzak Tailandzkie male cipki to jest to co potrzeba dla nie zbyt rozwinietego meszczyzny .... jezdziles na podboje tam gdzie biedne kobiety wychodza na ulice by zdobyc cos do jedzenia ,nie wazne w jaki sposob , nie zawsze dobrze umyte i nie zawsze dobrze zadbane ...a ty wielki bosie od sexu wykozystywales to za marnych pare dolarow i szukasz tu anonimowo pocieszenia? czy ze chlopaki powiedza ,ale ten to podbijal ...podbil za 20 dolcow caly biedny slams ...nie wazne ze nie jestes kurduplem , nie wazne ze jestes dlugi ,jesli reszta ktora posiadasz jest malutka!...a w dodatku to po co Pietrzak jezdziles do Thai ? zobacz jaki towar masz tu...i powiedz ze jest inaczej niz NA TYM FILMIE...? https://www.youtube.com/watch?v=T4dnvWp4a2g
Awatar użytkownika
MaGdAa16
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: To Ja.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MaGdAa16


Re: Magda16/MaGdAa16
18 mar 2018, 13:27


No właśnie po co do tego dermatologa? Z jednej strony ciśniesz nam, że nie stać nas na priv a z drugiej strony sama wręcz żebrzesz o żetony posuwając się do gry na uczuciach i manipulacji. Piszesz jakieś smutne smęty na profilu jakbyś co najmniej pisała anons do fundacji charytatywnej ewentualnie do strony w poszukiwaniu sponsora.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Magda16/MaGdAa16
18 mar 2018, 17:56


Oj MaGdAa16... niestety chyba masz za duze wspomaganie tlumaczem googla bo kiepsko czaisz o czym ja pisze i odpowiadasz jeszcze bardziej bez sensu...na chuj wstawiasz filmik z bulgarskimi czy rumunskimi tirowkami to juz wogole nie wiem...jesli bede potrzebowal dziwki to wiem gdzie znalezc ciekawsze bez twojej pomocy.
Na tym zakoncze dyskusje z Toba bo nie widze sensu rozmowy z kims kto nie rozumie nawet polowy z tego co sie do niego mowi i jedynie bredzi cos o malych chujkach...
Niepozdrawiam
JanekP :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Magda16/MaGdAa16
19 mar 2018, 18:53


Czym sie wspomagam ,to moja sprawa dosc prywatna ,myslisz ze jesli ja jestem kurduplem ,to ty masz dluzszy rozum?? ja odkad tu przyjechalam to pierwsze przyslowie jakiego mnie nauczyli w szkole to ''dlugi jak topola a glupi jak fasola''...teraz wyjasnie ci ,jak krowie ,na rowie..(fasola) czy (komin) czy (taki_tam) czy jak sie tam anonimowo nazwales...dla czego wkleilam ten filmik ...a wiec po to ,bys zobaczyl ,ze nie musiales jechac zbyt daleko by wykozystywac biedote, by mogly cos zjesc...masz to na miejscu , bulgarki,rumunki,ukrainki etc etc...rowniez sa glodne i mozesz ruch...c za kawalek chleba...taki zapewne jestes Belmondo przystojny ze tylko to ci zostalo ,jesli juz kobiety nie leca na ciebie z innego wzgledu jak tylko,ze musza cos zjesc...Teraz rowniez przeloze ci do potylicy ,dla czego powiedzialam do ''dermatologa '' misiek....bo tam gdzie podbijales te ksiezniczki z tym bogactwem ,to w tych miejscach jest najwiecej tego, co juz dawno powinno spowodowac ze odpadnie ci to, co walisz teraz na SU ...zeby nie to, ze w latach 1945 Fleming dostal nagrode Nobla za wyizolowanie pencyliny ...Jeszcze jedno ci przeloze na polski fasola...ja nigdy nikogo...a zwlaszcza ciebie,nigdy nie prosilam a nawet nie zebralam o zetony ...bo mam co jesc fasola...wiec nie musze blagac takiego bezmuzgiego egona o cokolwiek...Powiedziales misiek ze ja przebywam w uj... wie jakich miejscach, wiec napisalam ci szczerze gdzie przebywam, bo nazwales to slamsami ,a wiec to Szczecin Gl...Sprawa mojego profilu ...i tu widzisz cie zabolalo ,ze ktos mogl szczerze cos o sobie napisac,bo ty masz swoj profil pusty jak to czym probujesz myslec, a ty uznales ,oraz anonimowy inteligent (Tymi),ze sciagam frajerow...a wiec to rowniez moja prywatna sprawa i nie ma co wyplakiwac tu , ale zabolalo mnie jedno ....mam z polska wiecej wspolnego niz uj.. (Tymi-ego) z wlasnym jego mōzgiem...jesli w ogole go ma ..czy mozg, czy uj...a,zeby dopelnic calosci to czytalam dociekliwie jak kazdy z moich przedmiotow ,Historie Polska...jest u was wiecej niemcow , rosjan , cyganow i zydow niz na moim lonie wydepilowanych wloskow...ja sie przedstawilam (Tymi) i (taki_tam)... jestem Tajka ...ale w twoja narodowosc i wyznania powadpiewam skoro tak bardzo nie pasuje wam moj ciemniejszy tylek na SU ... to ostatni moj wywod z wami ,teraz dopiszcie sobie czego wam brakuje , zapraszam was do szkoly za pieniadze w obecnych czasach , nie swiadectwa za cielaka ,ktore ojciec rolny uiszczal i wowczas siadziemy razem do polityki zagranicznej...bo na dzien dzisiejszy ,nawet nie jestescie razem we dwoje w stanie ,zrozumiec co pisze...przepraszam ,ale to juz chyba ostatni raz znizylam sie do waszego poziomu ,idzcie pograc w pilke chlopaki...nagminne walenie zle wplywa na stan waszego umyslu....aha i jeszcze jedno ...bardzo prosze azeby zadne z was pod tym samym IP i pod zmienionym nickiem nie wchodzilo do mnie na priv...cenie MADRYCH ,SZLACHETNYCH ,KULTURALNYCH I SZERYCH ludzi , z rasistami nie chce miec nic wspolnego...
Awatar użytkownika
MaGdAa16
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: To Ja.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MaGdAa16


Re: Magda16/MaGdAa16
19 mar 2018, 19:22


panie parostatek ,komin i czort jesden z was wielki czort...
Awatar użytkownika
MaGdAa16
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: To Ja.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MaGdAa16


Re: Magda16/MaGdAa16
20 mar 2018, 01:14


MaGdAa16 dobre pancze(punche) :cool3: :)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Magda16/MaGdAa16
21 mar 2018, 00:21


Nie da się jej czytać
Za złe ma okrutnie
Z takim podejściem to raczej se nie znajdzie sponsora



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Issum i 166 gości