Modliszkaaa21a/IIIIII/Perwersyjna23

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Reklama dźwignią handlu .U niej to stała praktyka w końcu to najlepsza uczennica Koko. Słabe to i żenujące ale każdy orze jak może

Gdzie widzowie tam i one :lol:
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx




Fapka pisze:
Modliszkaaa21a: WIDZICIE jaka ze mnie pomocnica :d
Modliszkaaa21a: NIE NO WKLADAM WIBRO W CIPKE
Modliszkaaa21a: tak mi mokro przez was
Modliszkaaa21a: mmmmmmmmmmmmmmmm
Modliszkaaa21a: KTO MI WLOZY KUTASA
Modliszkaaa21a: ALE SIE NAPALILAM KURWA

Modliszkaaa21a: mmmmmmm!
Modliszkaaa21a: widzicie jak sie rozkrecili
Modliszkaaa21a: a kto mnie teraz tak ostro przeleci
Modliszkaaa21a: no super masz laske
Modliszkaaa21a: wylizalabym jej cipke
Modliszkaaa21a: hang ;*******************


Robi to u: https://showup24.tv/XmalaXmi którzy mają ponad 1500 widzów...
A u niej siedzi 200+... przy czym wiadomo, że normalnie u niej z 50 było rzadkością :laughingnew:



Modliszka stwierdziła chyba, że nie ma poziomu żenady którego nie da się przekroczyć a żeton musi się zgadzać :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ale się mnie uczepiliście i odczepić nie możecie, mocny ten klej... na pewno coś lepszego niż kropel'ka, weźcie polecicie mi? bo kurcze rozwaliłam ostatnio kubek ulubiony, może go skleje... :D :lol: A tak poważnie, wiem wiem - upierdliwa jestem, zołza, naciągaczka, najgorsza na SU normalnie ;) a wy wszyscy tacy dobrzy, mili i uczciwi przede wszystkim ;) My dziewczyny na showupie nie możemy nic, ale faceci mogą wszystko. Oszukiwać , podrabiać nicki żeby wejść za free na wygrany priv czy np. po pokazie całym zglosic priv żeby oddali zetony chociaż dziewczyna wykonala... możecie latac po każdej transmisji i wolac o darmowe wypięcie pupy, stopy,cycki i inne chuje muje ;) No, ale dobrze. Popiszcie sobie o mnie jak wam to przynosi ulge. Wiem,ze idealna nie jestem i mam swoje grzeszi... ale bez przesady ;) nie macie nic innego do roboty w zyciu tylko siedzieć tu i dodawać ciagle posty na temat kogos ? rozumiem, po to jest forum... żeby ostrzegać pisać... ;) ale kurwa nie czepiać się o każdy wykonany krok i zniechecac każdego jak się da ;) mi nie zaszkodzicie,pamietajcie.. ktoś będzie chciał wejść to i tak wejdzie na priv czy kupic los.. nawet po to aby się PRZEKONAĆ na własnej skórze ;) a co do latania po transmisjach, no bywa ze latam i pisze dużo, mam niewypazona buzke i rzeczywiście lubie sobie chodzic i pisać, ale czy ja kogos kurwa zapraszam do siebie? wchodzę i pisze " eeeeeeeeeej wlazcie do mnie " :D ? a ze mi mokro czy cos to napisac nie mogę? wy piszecie ze się spuścicie za chwile, walicie tryskacie , żeby wejść na wasza kam i dobrze jest TAK ? a co do wchodzenia na profile dziewczyn - NIE ROBIE TEGO. Siedze tylko u par i może dwóch dziewczyn ;) co do uczennicy Koko21 - kurde, polowa dziewczyn ma losy, te same privy czy cos i się nie dojebiecie.. ;) Także miłego, więcej ciekawych rzeczy w zyciu niż wylewanie zali na forum POZDRAWIAM ;) ;)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:Modliszka stwierdziła chyba, że nie ma poziomu żenady którego nie da się przekroczyć a żeton musi się zgadzać :)


Oh, Ruger jak zwykle pierwszy komentator forumowy, jak dobrze ze jesteś ;) bynajmniej mój temat nie umiera.... :lol: dziekuje Ci, ze tak o mnie dbasz. Buziaczki :* :winkextra:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




=przynajmniej mój temat nie umiera - bo "przynajmniej" i "bynajmniej" to dwa, diametralnie różne słowa
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
17 kwie 2017, 22:33


niby nic ją nie obchodzi a mimo wszystko cały czas komentuje bo prawda ją boli a wiadomo że winny się zawsze tłumaczy.. może i temat umarł na chwile ale ludzie pamiętają wszystkie oszustwa panny modliszki i jej metody więc to nie będzie problem by znowu zaczęto tutaj pisać a jest o czym wspominać
Awatar użytkownika
diabelek90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 06 sty 2016, 01:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czerwonasonia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:=przynajmniej mój temat nie umiera - bo "przynajmniej" i "bynajmniej" to dwa, diametralnie różne słowa

Jeszcze dbasz o moją pisownie... :heart: chyba się zakocham :D

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
20 kwie 2017, 12:28


Pracuje nad tym zeby miec wieksze uprawnienia na tym forum ,mam duze wsparcie forumowiczow i forumowiczek ) co mnie bardzo cieszy , ma byc profesjonalnie to bedzie :lol: :yes4: :yahoo: a "nasza gfizda " mimo wszystko zasluguje na uwage :winkextra:

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Awatar użytkownika
Ulotny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 15 kwie 2017, 12:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 4bhcxww




Fapka pisze:
Modliszkaaa21a: WIDZICIE jaka ze mnie pomocnica :d
Modliszkaaa21a: NIE NO WKLADAM WIBRO W CIPKE
Modliszkaaa21a: tak mi mokro przez was
Modliszkaaa21a: mmmmmmmmmmmmmmmm
Modliszkaaa21a: KTO MI WLOZY KUTASA
Modliszkaaa21a: ALE SIE NAPALILAM KURWA

Modliszkaaa21a: mmmmmmm!
Modliszkaaa21a: widzicie jak sie rozkrecili
Modliszkaaa21a: a kto mnie teraz tak ostro przeleci
Modliszkaaa21a: no super masz laske
Modliszkaaa21a: wylizalabym jej cipke
Modliszkaaa21a: hang ;*******************


Robi to u: https://showup24.tv/XmalaXmi którzy mają ponad 1500 widzów...
A u niej siedzi 200+... przy czym wiadomo, że normalnie u niej z 50 było rzadkością :laughingnew:


hahahaha jepaniutka :dance3: dla zet zrobi wszystko. Na tym po­lega wstyd dziewiczy, że upadków swych nie liczy.

http://vpx.pl/image/yzZG


https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Awatar użytkownika
Ulotny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 15 kwie 2017, 12:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 4bhcxww


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
26 kwie 2017, 19:40


;) KOCHANI ;) CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ, ŻE WSZYSTKICH KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH PRIV Z POWODÓW TAKICH, ŻE TO JA ICH OLAŁAM, PRZEŁOŻYŁAM, ZAPOMNIAŁAM......... ITP - ZAPRASZAM PO ODBIÓR ;) USTAWIIE WSZYSTKIM KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH NAGRÓD. ;) DOŚĆ UNIKANIA, OLEWANIA, DOŚĆ NIEPOTRZEBNYCH AKCJI, PAMIETAJCIE JA MAM ZAPISANE W KALENDARZYKU KTO LOSOWAŁ ;) ŻEBY NIE BYŁO OSZUKIWANIA , PODRABIANIA... BĘDĘ PROSIŁA O WSTAWIANIE SCREENÓW W PROFIL Z TYM, ZE KTOS DAWAŁ MI NAPIWEK ZA LOSY WŁAŚNIE Z TEGO KONTA ;) POZDRAWIAM, BUZIAK
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
26 kwie 2017, 19:48


modlicha pisze:;) KOCHANI ;) CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ, ŻE WSZYSTKICH KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH PRIV Z POWODÓW TAKICH, ŻE TO JA ICH OLAŁAM, PRZEŁOŻYŁAM, ZAPOMNIAŁAM......... ITP - ZAPRASZAM PO ODBIÓR ;) USTAWIIE WSZYSTKIM KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH NAGRÓD. ;) DOŚĆ UNIKANIA, OLEWANIA, DOŚĆ NIEPOTRZEBNYCH AKCJI, PAMIETAJCIE JA MAM ZAPISANE W KALENDARZYKU KTO LOSOWAŁ ;) ŻEBY NIE BYŁO OSZUKIWANIA , PODRABIANIA... BĘDĘ PROSIŁA O WSTAWIANIE SCREENÓW W PROFIL Z TYM, ZE KTOS DAWAŁ MI NAPIWEK ZA LOSY WŁAŚNIE Z TEGO KONTA ;) POZDRAWIAM, BUZIAK

A mówiłaś wcześniej wszystkim żeby robili takie screeny czy myślisz, że wszyscy je robią bo nie mają co robić?
W historii konta chyba masz kto ci dawał to zrób liste na profilu osób uprawnionych
แมวตัวผู้


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
26 kwie 2017, 19:50


Klakier pisze:
modlicha pisze:;) KOCHANI ;) CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ, ŻE WSZYSTKICH KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH PRIV Z POWODÓW TAKICH, ŻE TO JA ICH OLAŁAM, PRZEŁOŻYŁAM, ZAPOMNIAŁAM......... ITP - ZAPRASZAM PO ODBIÓR ;) USTAWIIE WSZYSTKIM KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH NAGRÓD. ;) DOŚĆ UNIKANIA, OLEWANIA, DOŚĆ NIEPOTRZEBNYCH AKCJI, PAMIETAJCIE JA MAM ZAPISANE W KALENDARZYKU KTO LOSOWAŁ ;) ŻEBY NIE BYŁO OSZUKIWANIA , PODRABIANIA... BĘDĘ PROSIŁA O WSTAWIANIE SCREENÓW W PROFIL Z TYM, ZE KTOS DAWAŁ MI NAPIWEK ZA LOSY WŁAŚNIE Z TEGO KONTA ;) POZDRAWIAM, BUZIAK

A mówiłaś wcześniej wszystkim żeby robili takie screeny czy myślisz, że wszyscy je robią bo nie mają co robić?
W historii konta chyba masz kto ci dawał to zrób liste na profilu osób uprawnionych




Kochany, jakbym ja miała szukać w swojej historii to wiesz ile musiałabym przelecieć stron? :shock2: masakrycznie dużo.
Chłopaki wystarczy, że wejdą w historie napiwków i zrobią screena. Więc nie musieli robić tego wcześniej a to nie znika z historii.
A co do listy na koncie, nie nie - ponieważ niektóre osoby pousuwały profile i łatwo by było podrobić ... :winkextra: ale spokojnie, ja mam w kajeciku zapisane nick OD A DO Z ;) Ci co mają wygrane na pewno wiedzą i udowodnią więc się nie martw
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
26 kwie 2017, 19:52


Poza tym dla ulepszenia sytuacji postanowiłam, że wszystkie losy które zostaną kupione będą realizowane ODRAZU ;) chyba, że kupujący będzie chciał inny termin wyznaczyć to nie ma sprawy. ;) Za dużo problemów potem bo raz nie mogę ja, raz nie może ktoś... przekładanie się źle konczy, dość z tym ;) Trzeba zacząć robić wszystko jak należy ;) Także dziekuje wam za każdego hejta w moja strone, trollowanie i oczywiście PRAWDZIWE OPINIE ZŁE na temat mojej osoby. Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło . Pozdrawiam, pa
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
27 kwie 2017, 08:59


modlicha pisze:;) KOCHANI ;) CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ, ŻE WSZYSTKICH KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH PRIV Z POWODÓW TAKICH, ŻE TO JA ICH OLAŁAM, PRZEŁOŻYŁAM, ZAPOMNIAŁAM......... ITP - ZAPRASZAM PO ODBIÓR ;) USTAWIIE WSZYSTKIM KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH NAGRÓD. ;) DOŚĆ UNIKANIA, OLEWANIA, DOŚĆ NIEPOTRZEBNYCH AKCJI, PAMIETAJCIE JA MAM ZAPISANE W KALENDARZYKU KTO LOSOWAŁ ;) ŻEBY NIE BYŁO OSZUKIWANIA , PODRABIANIA... BĘDĘ PROSIŁA O WSTAWIANIE SCREENÓW W PROFIL Z TYM, ZE KTOS DAWAŁ MI NAPIWEK ZA LOSY WŁAŚNIE Z TEGO KONTA ;) POZDRAWIAM, BUZIAK


Wow. :stop: Jak oficjalnie , a ja juz myslalem ze panna zegna sie z SU :photo0: / jeszcze nie ta pora / O ironio szczegolnie zdeterminowana przez negatywne komentarze na Jej temat. Jestesmy / jestescie / nazywani " Kochanymi" a przez okres 2 lat bylismy /byliscie / olewani , unikani , ignorowani, lekcewazeni / jak sama pisze /oczywiscie nie wszyscy ,smiem twierdzic ze oszukiwani itp.itd przez Modliszkaaa21a vel Modli. Ona nie znosi tzw sepow i niestety zet rzadzi u niej swiatem w mysl zasady czym wiecej dasz tym masz wiekszy przywilej dostac np. priv z losow w terminie bez zbednego opozniania ,kretactwa . Dla mnie to sargazm o najnizszej formie dowcipu ale za to o najwyzszej formie inteligencji / wyrachowania / chyba ze uzmyslowila sobie ta Modlisia ze kazdy kto decyduje sie wydac "na nią" zetony /pieniadze / wybierajac wlasnie ją sposrod setek innych transmitujach daje Jej zarobic dzieki czemu sie utrzymuje w tym złowrogim swiecie i sama zapewne by tak nie chcialabyc traktowana.
Acha i jeszcze jedno nie ma walenia u Modliszki za darmo !!! :nono: i jest bezkonkurencyjna w momentach kiedy Jej nie idzie tzw martwy okres nikt i nic nie bierze , wtedy tak potrafi sie przymylic, zareklamowac , zaoferowac promocje ,przyspieszyc realizcje ze klekajcie narody.
Jej transmisja jej zasady oby tylko byly fair play a wtedy hejty i negatywy beda tu rzadkoscia :ok:

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Awatar użytkownika
Ulotny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 15 kwie 2017, 12:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 4bhcxww


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
27 kwie 2017, 13:11


Ulotny pisze:
modlicha pisze:;) KOCHANI ;) CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ, ŻE WSZYSTKICH KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH PRIV Z POWODÓW TAKICH, ŻE TO JA ICH OLAŁAM, PRZEŁOŻYŁAM, ZAPOMNIAŁAM......... ITP - ZAPRASZAM PO ODBIÓR ;) USTAWIIE WSZYSTKIM KTÓRZY LOSOWALI A NIE ODEBRALI SWOICH NAGRÓD. ;) DOŚĆ UNIKANIA, OLEWANIA, DOŚĆ NIEPOTRZEBNYCH AKCJI, PAMIETAJCIE JA MAM ZAPISANE W KALENDARZYKU KTO LOSOWAŁ ;) ŻEBY NIE BYŁO OSZUKIWANIA , PODRABIANIA... BĘDĘ PROSIŁA O WSTAWIANIE SCREENÓW W PROFIL Z TYM, ZE KTOS DAWAŁ MI NAPIWEK ZA LOSY WŁAŚNIE Z TEGO KONTA ;) POZDRAWIAM, BUZIAK


Wow. :stop: Jak oficjalnie , a ja juz myslalem ze panna zegna sie z ShowUp.tv :photo0: / jeszcze nie ta pora / O ironio szczegolnie zdeterminowana przez negatywne komentarze na Jej temat. Jestesmy / jestescie / nazywani " Kochanymi" a przez okres 2 lat bylismy /byliscie / olewani , unikani , ignorowani, lekcewazeni / jak sama pisze /oczywiscie nie wszyscy ,smiem twierdzic ze oszukiwani itp.itd przez Modliszkaaa21a vel Modli. Ona nie znosi tzw sepow i niestety zet rzadzi u niej swiatem w mysl zasady czym wiecej dasz tym masz wiekszy przywilej dostac np. priv z losow w terminie bez zbednego opozniania ,kretactwa . Dla mnie to sargazm o najnizszej formie dowcipu ale za to o najwyzszej formie inteligencji / wyrachowania / chyba ze uzmyslowila sobie ta Modlisia ze kazdy kto decyduje sie wydac "na nią" zetony /pieniadze / wybierajac wlasnie ją sposrod setek innych transmitujach daje Jej zarobic dzieki czemu sie utrzymuje w tym złowrogim swiecie i sama zapewne by tak nie chcialabyc traktowana.
Acha i jeszcze jedno nie ma walenia u Modliszki za darmo !!! :nono: i jest bezkonkurencyjna w momentach kiedy Jej nie idzie tzw martwy okres nikt i nic nie bierze , wtedy tak potrafi sie przymylic, zareklamowac , zaoferowac promocje ,przyspieszyc realizcje ze klekajcie narody.
Jej transmisja jej zasady oby tylko byly fair play a wtedy hejty i negatywy beda tu rzadkoscia :ok:

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a



Też mam taką nadzieję, pozdrawiam ;) ;)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
27 kwie 2017, 20:18


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
28 kwie 2017, 12:46


fire998 pisze:modlicha to spoko laska da się z nią czasami pogadać :D



Ja Ci dam czasami :lol: :D Kiedyś usłyszałam, że zyskuje przy bliższym poznaniu.. w sumie to nie pierwszy raz. Może coś w tym jest? może wcale nie jestem taka zła ;) :shock:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
28 kwie 2017, 21:59


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
29 kwie 2017, 02:22


Modli jest w porządku babka, podobno ma na imię Kasia. Czy to prawda czy nie, to już inna kwesta. Pomimo WASZEGO pierdolenia z panną można pogadać ;) Tym bardziej ją lubię, że jest z mojego rocznika :D Liczę Kasiu, że z tych żetonków co otrzymałaś, kupiłaś samochód i nie spędzasz świat na SU pomimo akceptacji rodziców :D Jestem z Twojego rocznika i jebią mnie wcześniejsze komentarze na Twój temat petów z tego forumka :lol2: Ciapaj hajs i nie patrz na opinie wirtualnych ludzi, bo jedyne co potrafią, to mogą Ci dupe oblizać. Przewieź mnie tą ttdka xD hahaha :biggrin:
Awatar użytkownika
Pankooo0
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2016, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a/IIIIII
29 kwie 2017, 10:13


Pankooo0 pisze:Modli jest w porządku babka, podobno ma na imię Kasia. Czy to prawda czy nie, to już inna kwesta. Pomimo WASZEGO pierdolenia z panną można pogadać ;) Tym bardziej ją lubię, że jest z mojego rocznika :D Liczę Kasiu, że z tych żetonków co otrzymałaś, kupiłaś samochód i nie spędzasz świat na ShowUp.tv pomimo akceptacji rodziców :D Jestem z Twojego rocznika i jebią mnie wcześniejsze komentarze na Twój temat petów z tego forumka :lol2: Ciapaj hajs i nie patrz na opinie wirtualnych ludzi, bo jedyne co potrafią, to mogą Ci dupe oblizać. Przewieź mnie tą ttdka xD hahaha :biggrin:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: I w taki to oto sposob tak sie na wesolo zaczyna ta sobota hahaahahahahahahhahahaahahahha :hi: :mocking: , czytam i mam beke ahahahhaahha , duzy chaos i brak skladu i ładu w tym wszystkim. Reasumujac jest Kasia badz nie hahahahhah lubiaca pogadac ,zmotoryzowa . nie obchodzaca swiąt na ShowUp.tv pomimo akceptacji rodzicow / i tu powinno byc pozdrowienie dla Nich / :mocking: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
''
Ech ci ludzie, to brudne świnie
Co napletli o mojej dziewczynie
Jakieś bzdury o jej nałogach
No to po prostu litość i trwoga
Tak to bywa gdy ktoś zazdrości
Kiedy brak mu własnej miłości
Plotki płodzi, mnie nie zaszkodzi żadne obce zło
Na mój sposób widzieć ją

Krzywdę robią mojej panience
Opluć chcą ją podli zboczeńcy
Utopić chcą ją w morzu zawiści
Paranoicy, podli sadyści
Utaplani w brudnej rozpuście
A na gębach fałszywy uśmiech
Byle zagnać do swego bagna, ale wara wam
Ja ją przecież lepiej znam


Znów widzieli ją z jakimś chłopem
Znów pojechała do St. Tropez
Znów męczyła się, Boże drogi
Znów na jachtach myła podłogi
Tylko czemu ręce ma białe
Chciałem zapytać, zapomniałem
Ciało kłoniąc skinęła dłonią wsparła skroń o skroń
I znów zapadłem w nią jak w toń

Na głowie kwietny ma wianek
W ręku zielony badylek
A przed nią bieży baranek
A nad nią lata motylek
A przed nią bieży baranek
A nad nią lata motylek

Ach, dziewczyna pięknie się stara
Kosi pieniądz, ma jaguara
Trudno pracę z miłością zgodzić
Rzadziej może do mnie przychodzić
Tylko pyta kryjąc rumieniec
Czemu patrzę jak potępieniec
Czemu zgrzytam, kiedy się pyta czy ma ładny biust
Czemu toczę pianę z ust "

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Awatar użytkownika
Ulotny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 15 kwie 2017, 12:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 4bhcxww


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości