Niesforna/Niesfforna/Porwana/Obsesja

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Niesforna/Niesfforna
08 lis 2017, 21:31


steffen4544 pisze:Takie pytanko, ktoś kto był z nią blisko zna powody zniknięcia? nie miałem okazji być na jubileuszowej trans, wspominała wtedy coś o odejściu?



Możesz się napawać - https://showup24.tv/Porwana
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Lubię jak zacnie ugniata swoją pupcię, coś jak ciasto xD
dieta chyba też jej służy, super ciałko!
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Jak dla mnie jest denerwująca jeżeli chodzi o dłuższą rozmowę. Jest przemądrzała oraz szuka atencji, nie zgodzisz się z nią w normalnej rozmowie ewentualne wytkniesz jej w sposób kulturalny jakąś wadę możesz dostać bana. No i tyłka nie ma takiego fajnego jak uważa, taki zwykły jaki ma spora większość dziewczyn chociaż ogólnie ciało ma dość fajne. Ogólnie to typ księżniczki.

https://showup24.tv/Porwana
https://showup24.tv/profile/Porwana
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Porwana: jestem topką, będę topką i mam wrażenie że Ty chcesz zebym niią była!;D


Możesz tak myśleć...tylko, że to nieprawda i w chwili obecnej trochę Cię od topki dzieli. Chyba, że piszesz to ironicznie. Wtedy zmienia to postać rzeczy ;)
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kronos666 pisze:
Porwana: jestem topką, będę topką i mam wrażenie że Ty chcesz zebym niią była!;D


Możesz tak myśleć...tylko, że to nieprawda i w chwili obecnej trochę Cię od topki dzieli. Chyba, że piszesz to ironicznie. Wtedy zmienia to postać rzeczy ;)


przecież to nie musi byc Top3
na SU przewija się jednak bardzo dużo 'zdrowych' dziewczyn/kobiet i wyłonić np. jakąś Trójkę najlepszych dup jest niewykonalne.
dlatego ta topka się rozciąga do załóżmy Top20 czy nawet Top30, jaka by nie była ta topka, to Niesforna z całą pewnością się w niej plasuje.


ttps://showup24.tv/Porwana
https://showup24.tv/profile/Porwana
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Jak się okazuje, wszystko rozchodzi się o cytat, które pochodzenia nie znam i chyba nie chcę poznać. Mam inne rzeczy do oglądania i analizowania, niż (prawdopodobnie) youtube'owa "patologia"

Zresztą chyba nie tylko ja nie znam tego cytatu, bo po powyższej wypowiedzi wnioskuję, że Ty również. Mało tego, zaryzykuję stwierdzenie, że masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem. To, że na nowym/kolejnym nicku, jest trochę grzeczniejsza, wcale nie oznacza, że przestała korzystać z sarkazmu i ironii, dlatego jest taka atrakcyjna (przynajmniej dla mnie). Gdyby nawet miała najbardziej krągły tyłeczek, ale poza tym nie reprezentowałaby sobą wiele więcej, to w ogóle bym się nie udzielał. W związku z tym cytat ze mnie

Kronos666 pisze:Chyba, że piszesz to ironicznie. Wtedy zmienia to postać rzeczy ;)


Powyższe dotyczyło zasadności wypowiedzi, ale co do samej treści, też pozwolę się nie zgodzić. Porównując stan obecny, do tego co działo się na nicku Niesforna, jest gorzej. Posługując się bliską mi terminologią, mogę napisać że jest Ona solidnym midcarderem z tendencjami do upper midcardu, ale main eventerem stety lub niestety nie jest.

Tak na marginesie, po wczorajszej transmisji na którą rzucałem okiem od czasu do czasu, mam już pewność, że "Ola" to tylko pseudonim artystyczny o takim samym znaczeniu jak "Niesforna" czy "Porwana".
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ogłosiła konkurs na nowy nick do wygrania priv 20 min , po więcej szczegółów odsyłam do jej profilu :D

https://showup24.tv/profile/Porwana
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx




JonSnow pisze:Ogłosiła konkurs na nowy nick do wygrania priv 20 min , po więcej szczegółów odsyłam do jej profilu :D

https://showup24.tv/profile/Porwana


Proponuję nick : p o J E B a n a :biggrin:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ma jeden z najlepszych tylkow ktory zawwsze swietnie eksponuje, czy ktos ma na nia jakies konkretne namiary?
Awatar użytkownika
sloja77
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 07 lut 2018, 00:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kronos666 pisze:Jak się okazuje, wszystko rozchodzi się o cytat, które pochodzenia nie znam i chyba nie chcę poznać. Mam inne rzeczy do oglądania i analizowania, niż (prawdopodobnie) youtube'owa "patologia"

Zresztą chyba nie tylko ja nie znam tego cytatu, bo po powyższej wypowiedzi wnioskuję, że Ty również. Mało tego, zaryzykuję stwierdzenie, że masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem. To, że na nowym/kolejnym nicku, jest trochę grzeczniejsza, wcale nie oznacza, że przestała korzystać z sarkazmu i ironii, dlatego jest taka atrakcyjna (przynajmniej dla mnie). Gdyby nawet miała najbardziej krągły tyłeczek, ale poza tym nie reprezentowałaby sobą wiele więcej, to w ogóle bym się nie udzielał. W związku z tym cytat ze mnie

Kronos666 pisze:Chyba, że piszesz to ironicznie. Wtedy zmienia to postać rzeczy ;)


Powyższe dotyczyło zasadności wypowiedzi, ale co do samej treści, też pozwolę się nie zgodzić. Porównując stan obecny, do tego co działo się na nicku Niesforna, jest gorzej. Posługując się bliską mi terminologią, mogę napisać że jest Ona solidnym midcarderem z tendencjami do upper midcardu, ale main eventerem stety lub niestety nie jest.

Tak na marginesie, po wczorajszej transmisji na którą rzucałem okiem od czasu do czasu, mam już pewność, że "Ola" to tylko pseudonim artystyczny o takim samym znaczeniu jak "Niesforna" czy "Porwana".

Widzę, menda znowu się wałęsa się i szwenda.
Awatar użytkownika
kowalskijaki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2015, 07:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niesforna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiesfornyKowi




Zastanawiałem się, czy coś jeszcze tutaj pisać, ale wczorajsza wymiana zdań trochę mnie do tego zmotywowała.

1. Transmisja chyba z wtorku. Cel zrealizowany. Podmiot liryczny przebrany, nieomalże z cyckami na wierchu i co ? Nic :P Zamiast tekstów typu:"Mmm, fajne masz cycki. Chciałbym je ssać i gnieść", na czacie pojawiały się wpisy, podobne do tych z profilu, czyli:

najlepszy pierożek na SU hehe
albo
Gdyby jej dupa była WTC, to bym wlatywał w nią swoim Boeingiem.


Moje "czepianie się", nigdy nie było zbyt poważne, ale chyba coś jest na rzeczy, skoro jako jedyny powiedziałem głośno coś, z czym inni może i się zgadzają, ale wolą milczeć. (no chyba, że się mylę). Także, jeżeli to jest o mnie
Porwana: 1 osobnik zaczal, i mnie to zabolalo, fak
, to można rzec, że zaczął i skończył, bo nikt nie ma chyba odwagi zwrócić uwagi, na tę niedoskonałość. Będąc szczerym, poza tym powyżej i charakterem (o tym za chwilę), reszta jest atrakcyjna.

2.
Djangoxxx: chyba sie spuszcze-idealna niunia i muza
rozgrzewek: nie przesadzaj z ta idealizajcja
rozgrzewek: charakter paskudny xd
rozgrzewek: ale da sie lubic xcd


Nie wiem Kolego, czy masz konto na Forum ale jest to jak najbardziej trafna analiza i należy Ci się za to piwo. Trochę czasu tam spędziłem i trzeba przyznać, że z perspektywy czasu, Porwana jednak grzecznieje. Nie jest też jednak tak, że jest dobrze. "Bura Suka" czy też "Wredna Małpa" nie wzięły się z powietrza. Czasami potrafi być bardzo nieznośna, więc jeżeli nie smycz, to ukłucie szpileczką przydaje się, żeby nie było za słodka i Księżniczka nie poczuła się zbyt pewnie :P
Czy da się to lubić ? Jak najbardziej. Jest inna, bo wyróżnia się z tłumu i jest poniekąd wyzwaniem.

3.
Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem
. Dlatego też nie mam zamiaru odpowiadać na jakiekolwiek wpisy użytkownika kowalskijaki.

P.S. Kotku, możesz to nazywać banicją, zesłaniem, wypędzeniem, itd., ale gwoli ścisłości jest to tylko blokada. Co prawda to tylko słowa, ale różnica jest istotna.
P.S. 2 Nie wiem jaka jest to część Ciebie i jakie jest jest tego znaczenie, więc mogę tylko apelować, żebyś nie była uparta i napisała o co Ci poszło.
P.S, 3 Cel: Balsam na nóżki...Serio. Really ? :lol: Brak weny twórczej, czy lenistwo Cię dopadło ? :sarcastic:

Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kronos666 pisze:Gdyby jej dupa była WTC, to bym wlatywał w nią swoim Boeingiem.


O, dziękuję za cytowanie mnie, bardzo mi miło kolego ;-)
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 16:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz




Ależ proszę, panie kolego. Dobry cytat nie jest zły :)

https://showup24.tv/Porwana
https://showup24.tv/profile/Porwana
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dobra dupa nie jest zla. Ale cycki by mogła pokazywać. ;/
Awatar użytkownika
Kaneki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2018, 22:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kaneki




Uzupełnienie postów/stron...


kopie google`a:
strona 14-ta
strona 15-ta

kopie archive.today:
strona 14-ta
strona 15-ta
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dzisiaj robi grupową z biletami po 10 żetonów:

Strip, lekkie mizianko paluszkiem tu i tam... (bez buzi, bez głosu). Zakup biletu=KLAPS
13 min.
Rozpoczęcie pokazu: 22:22

https://showup24.tv/Obsesja
https://showup24.tv/profile/Obsesja
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Ustawiła grupową za 10 żetonów!

Rozpoczęcie pokazu: 2019-11-10 20:33
Strip?Mizianie? Więcej widzów=większe podniecenie (stąd cena). Bez buzi i moje głosu, tak jak na ogólnym. Bilet=klaps na ogólnym. Dziękuję i pozdrawiam
11 min.
10 żetonów

https://showup24.tv/Obsesja
https://showup24.tv/profile/Obsesja
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Fajna dziewczyna o przystepnym charakterze :D
Awatar użytkownika
karret
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 31 sty 2020, 15:13
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie wiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy tylko ja mam wrażenie, że Niesforna się już trochę skończyła? Tak od momentu jak zaczęła się rzadziej pojawiać, większość fanów znalazła inne panny, a i laski fajniejsze pojawiły się na SU (a te mniej fajne przynajmniej starają się stale bywać i dbać o swoich adoratorów)?

EDIT: I piszę to z perspektywy faceta, który jak tylko widział Niesforną na SU, to było to jedyne okienko otwierane. Teraz wbiłem na SU, mam 3 inne panny w ulubionych, na nią zerknąłem dosłownie przez 30 sekund i wyłączyłem.
Awatar użytkownika
Kontek
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 09 sie 2017, 00:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Merci_Mercedes_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 181 gości