Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 12:55


Może jutro już coś się wyjaśni bez przesady z tą weryfikacją to nie jest jakaś wielka sprawa a standardowa procedura :roll: Pracownik musi mieć wygląda w dokumenty, akceptuję i wysyła akceptację to WYŻSZYCH a oni wyżej już muszą zaakceptować i już odblokować ale cyrk :blink:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 13:59


kochane byłam przed chwilą w banku w ing wpłacić swoje raty za kredyt.I przy kasie pani powiedziała mi że musi skserować mój dowód i dołączyć do kartoteki ponieważ od 1 kwietnia jest ustawa o przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy.Oczywiście każdemu przy kasie kopiowała i dołączała do kartoteki. Więc myślę że ta weryfikacja na SU to jednak nie ściema.

Myślę że na nowym panelu będą od nas oczekiwać zdjęcia dowodu osobistego przy twarzy oraz skanu.

Ustawa jest od dawna już ale w banku dopiero teraz kopiują dowody.z tego co mi powiedziała ta babeczka.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 14:03


ELIZABETH2 pisze:kochane byłam przed chwilą w banku w ing wpłacić swoje raty za kredyt.I przy kasie pani powiedziała mi że musi skserować mój dowód i dołączyć do kartoteki ponieważ od 1 kwietnia jest ustawa o przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy.Oczywiście każdemu przy kasie kopiowała i dołączała do kartoteki. Więc myślę że ta weryfikacja na SU to jednak nie ściema.

Myślę że na nowym panelu będą od nas oczekiwać zdjęcia dowodu osobistego przy twarzy oraz skanu.

Ustawa jest od dawna już ale w banku dopiero teraz kopiują dowody.z tego co mi powiedziała ta babeczka.


a ja myślę ze na to co ty piszesz tez trzeba brać poprawkę przecież dostałaś jako jedyna zaległe przelewy z SU ...
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 14:13


Byłam w banku napisałam co i jak wpłacałam raty dzisiaj na kredyt który mam :) sama idź do ing i zobacz że skanują dowody jak nie wierzysz idź :) albo zadzwoń na infolinie:) z wypłaceniem wcześniej robiłam sobie beke nie dostałam przelewu z SU :) wszyscy tutaj cisnęli beke wcześniej napisałam co się dowiedziałam dzisiaj w banku.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 14:26


Tym razem ona nie ściemnia. Weszłam na czat ing i to prawda
Tak, obowiązek skanowania dokumentów wprowadziliśmy 1 kwietnia 2019 r. 15:23
Obliguje na do tego ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. 15:23

Zapis z ustawy: „Instytucje obowiązane na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego mogą przetwarzać informacje zawarte w dokumentach tożsamości klienta i osoby upoważnionej do działania w jego imieniu oraz sporządzać ich kopie."

P.S
A , któraś z dziewczyn pisała, że załoga zarządzająca SU czyta forum, to niech też wskoczą na Zbiornik zobaczyć, jak ludzie zaczynają tam przechodzić ;) i transmitujące i widzowie..
Ale co w tym dziwnego, skoro piąty tydzień dostajemy olewatorskie wiadomości i bezsensowne komunikaty, które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Może czas wysłać jakieś konkretne i spójne wytłumaczenie? czy już tak na dobre zlewka?
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 14:37


To jak to teraz będzie wyglądać? Bo ja dotychczas zlecałam przelewy na konto bankowe chłopaka (sama nie mam konta bankowego). Przed pierwszą transmisją na SU musiałam pokazać moderatorowi do kamerki swój dowód osobisty, jednak przelewy zlecałam na numer konta bankowego chłopaka, jak wiadomo inne dane do przelewu. Czy teraz SU będzie wymagało pokazania dowodu przy twarzy? Jeśli tak to skoro konto bankowe jest mojego chłopaka, to czy oni nie zablokują przelewu, bo na dowodzie nie będą się zgadzać dane z danymi mojego chłopaka?



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 14:40


Także myślę że SU jest weryfikowane pod tym kątem także. Dlatego jest problem z wypłatą pieniędzy ale to tylko moje przypuszczenia.

w Millenium nie wiem czy też już dowodziki skanują mam konto ale nie byłam w oddziale banku :) Także trzeba też poszukać czy takie coś wprowadzili bo jeżeli tak to może SU nie robi nas w balona :) Tylko dziwne dla mnie jest to że na SU by taka weryfikacja była a na zbiorniku nie ? Zbiornik też ma konto w Polskim Banku Santander bo z takiego dostałam przelewy.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 14:42


Gdzie wy żyjecie :D Taka ustawa jest już od dawna i przecież normalne jest że banki przechowują takie dane, mają też prawo do kserowania dowodów osobistych. Może to robić tylko Policja i banki i nikt inny. Weryfikacja na takim portalu jak ten i wysłanie kopi swojego dowodu wiąże się z dużym ryzykiem. To są wrażliwe i poufne dane... Pełno tego typu ostrzeżeń w sieci bo w dzisiejszych czasach już nawet aplikacje wymagają dostępu do takich danych. To samo różnorakie wypożyczalnie często jako depozyt żądają dowodu osobistego. Tak samo robią to nielegalnie a nieświadomi zagrożeń ludzie oddają białko lekką ręką. Żyjemy w tak popierdolonym kraju że posiadając tylko czyjeś dane, kopie dowodu możemy wziąć np chwilówkę :sarcastic:
https://chronpesel.pl/
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 14:46


Nie wiadomo jak to będzie wyglądać nie mamy pewności czy SU wprowadzi weryfikację dowodu osobistego u użytkowników portalu.To tylko nasze domyślanie się że tak może być.
Erodate też wprowadziło weryfikację dowodów w związku z tą ustawą o praniu brudnych pieniędzy ludzie zrobili tę weryfikację i po jakimś czasie no nie wiem miesiąc erodate się zawinęło i przekierowało kamerki na stronę zagraniczną. Dziwne dla mnie
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 15:31


No hej! Właśnie wróciłam z miasta, gdzie krąży nowy dowcip:

Przychodzi modelka do lekarza...
A lekarz pyta:
- Był już przelew?
;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 15:36


Problemy z wypłatami były już kilkakrotnie.Jesli rzeczywiście byłoby aż tak żle i portal miałby przestać istnieć to żadna z nas by obecnie nie nadawała.A jak widać nie brakuje tych,które transmitują.Śmieszą mnie Wasze insynuacje że to koniec Showupa itp itd... Będzie co ma być i tak nie macie na to wpływu.Sami się niepotrzebnie nakręcacie.Poprostu trzeba siedzieć na tyłku i czekać.
Awatar użytkownika
ONA19
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2018, 11:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 15:50


ELIZABETH2 pisze:Także myślę że SU jest weryfikowane pod tym kątem także. Dlatego jest problem z wypłatą pieniędzy ale to tylko moje przypuszczenia.

w Millenium nie wiem czy też już dowodziki skanują mam konto ale nie byłam w oddziale banku :) Także trzeba też poszukać czy takie coś wprowadzili bo jeżeli tak to może SU nie robi nas w balona :) Tylko dziwne dla mnie jest to że na SU by taka weryfikacja była a na zbiorniku nie ? Zbiornik też ma konto w Polskim Banku Santander bo z takiego dostałam przelewy.

w millenium juz dawno to jest z tym dowodem..
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 15:55


:blink: :blink: :blink: dziewczyny ogarnijcie się troche, bo to jest tak popierdolone co piszecie ze nie wiem co o was myslec :lol: nie wiem na co jedna z drugą ma wtej swojej głowie ale nakręcanie takich afer to czysta propaganda, te wasze teorie spiskowe które nie mają nic wspolnego rzeczywisościa. ja pierdole ? mam nadzieje ze jak showup odblokuje juz srodki to pobanuje wszytskie intrygantki bo sory dziewcyzny ale macie najebane w głowach :) te co najwiecej ryczą, najmiej mleka dają taka prawda :biggrin:

wiadomośc od SU

Witam,
Proszę nie wierzyć plotkom. Fora mają to do siebie, że każdy może tam napisać co mu do głowy przyjdzie. Często są to jednak informacje wyssane z palca i nieprawdziwe. Działamy już tyle lat, że znamy wiele zabiegów stosowanych przez konkurencje mających na celu przedstawienie portalu w złym świetle.
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 15:59


No to pozostaje czekać :D :smoke:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:05


Kiniuś pisze: :blink: :blink: :blink: dziewczyny ogarnijcie się troche, bo to jest tak popierdolone co piszecie ze nie wiem co o was myslec :lol: nie wiem na co jedna z drugą ma wtej swojej głowie ale nakręcanie takich afer to czysta propaganda, te wasze teorie spiskowe które nie mają nic wspolnego rzeczywisościa. ja pierdole ? mam nadzieje ze jak showup odblokuje juz srodki to pobanuje wszytskie intrygantki bo sory dziewcyzny ale macie najebane w głowach :) te co najwiecej ryczą, najmiej mleka dają taka prawda :biggrin:

wiadomośc od SU

Witam,
Proszę nie wierzyć plotkom. Fora mają to do siebie, że każdy może tam napisać co mu do głowy przyjdzie. Często są to jednak informacje wyssane z palca i nieprawdziwe. Działamy już tyle lat, że znamy wiele zabiegów stosowanych przez konkurencje mających na celu przedstawienie portalu w złym świetle.
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki.
pozdrawiam

A co trzeba mieć w głowie by uwierzyć w teorie spiskowe ? :D bo po tej odpowiedzi od szołapka myślę że ktoś tu łyka wszytko...:air_kiss:
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:13


Godzina 17, na SU są 43 transmisje z czego 39 to "kadłubki"...
Nie o "takego" showupa walczyli nasi ojcowie!
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:17


cipkozaurka pisze:
Kiniuś pisze: :blink: :blink: :blink: dziewczyny ogarnijcie się troche, bo to jest tak popierdolone co piszecie ze nie wiem co o was myslec :lol: nie wiem na co jedna z drugą ma wtej swojej głowie ale nakręcanie takich afer to czysta propaganda, te wasze teorie spiskowe które nie mają nic wspolnego rzeczywisościa. ja pierdole ? mam nadzieje ze jak showup odblokuje juz srodki to pobanuje wszytskie intrygantki bo sory dziewcyzny ale macie najebane w głowach :) te co najwiecej ryczą, najmiej mleka dają taka prawda :biggrin:

wiadomośc od SU

Witam,
Proszę nie wierzyć plotkom. Fora mają to do siebie, że każdy może tam napisać co mu do głowy przyjdzie. Często są to jednak informacje wyssane z palca i nieprawdziwe. Działamy już tyle lat, że znamy wiele zabiegów stosowanych przez konkurencje mających na celu przedstawienie portalu w złym świetle.
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki.
pozdrawiam

A co trzeba mieć w głowie by uwierzyć w teorie spiskowe ? :D bo po tej odpowiedzi od szołapka myślę że ktoś tu łyka wszytko...:air_kiss:


Nie wiem ile jesteś na showupie, ale wystarczy przeanalizować co było parę lat temu i wyciągnąć pewne wnioski. To nie jest pierwszy raz kiedy portal musi uporać się z zaistniałą sytuacją! takowy problemem już był i to nie raz - wstrzymanie wypłat to żadna nowość, nie jest tematem nowym.
Działają już prawie 10 lat na rynku.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:24


Kiniuś, ja chciałam zaznaczyć tylko że mówiłaś dziewczynom by się ogarnęły gdzie tak naprawdę sama uwierzyłaś w teorię spiskową skoro Ci odpisali w ten sposób(Proszę nie wierzyć .." czyli jednak uwierzyłaś ) ;) a co do sytuacji w teorie spiskowe nie wierze jak i wytłumaczenia szołpaka.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:33


Kasy z odkładki ubywa a ci nadal nie przelewaja ani nie daja nowego komunikatu...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
JanuszeZazdrosne
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SexyAnetka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 16:39


Z takim BOKiem, komunikatami i przeplywem informacji oni mowia o konkurencji :laughingnew:
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości