Zmiany Nicków przez dziewczyny.

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Pewnych naleciałości mowy/językowych nie tak prosto jest się wyzbyć,
podobnie jest z mową ciała.. ruchami,
więc ktoś kto wcześniej często przebywał u danej osoby raczej bez problemu ją rozpozna.
.. Choć ważny jest też zamiar - czemu ma służyć chęć takiego rozpoznania.. bo nie można zapominać, że w sieci(a w tym i na ShowUp`ie) jest od groma stalkerów i różnej maści z*ebów.
i ja się nie dziwię, że niektóre dziewczyny decydują się.. czy wręcz zmuszone są na zmienianie nicków.
Tak że zmiany nicków mogą być podyktowane różnymi względami - takimi jak piszesz,
.. może być to też chęć.. może nie uniknięcia, a utrudnienia zlokalizowania filmów w sieci(wstawianych przez takich właśnie oszołomów) - co w jakimś stopniu można uzyskać poprzez odpowiedni dobór/kombinację znaków w nazwie nicka.


kopie archive.today
- str. 1-sza
- str.2-ga
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney pisze:bo nie można zapominać, że w sieci(a w tym i na ShowUp`ie) jest od groma stalkerów i różnej maści z*ebów.
i ja się nie dziwię, że niektóre dziewczyny decydują się.. czy wręcz zmuszone są na zmienianie nicków.


w pełni się z Tobą zgadzam, tylko nie rozumiem zdziwienia że ktoś nagle jakąś rozpoznał, wchodząc na taki portal powinna być świadoma zagrożenia, a czasami mam wrażenie że niektóre z nadających, zakładając maila czy konto na np. forum podają zmyślone dane, a na SU na trans brakuje im jeszcze tylko tabliczki z danymi na biurku, bo się zachowują jakby tu żadnego zagrożenia nie było i były same wśród ludzi z innej planety.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Nom tak,

decydując się na rozpoczęcie przygody jako camgirls (camboy :D ) powinno się mieć 'z tyłu głowy' iż istnieje możliwość/zagrożenie, że ktoś nas rozpozna.
Wiele osób jest po prostu nieostrożna i niejako same się podkładają.. np. poprzez pisanie.mówienie faktów z życia realnego itd.

Ja osobiście nawet gdybym rozpoznał kogoś kogo znam z życia realnego zachował bym to dla siebie(ew. kiedyś mógłbym o tym napisać osobie, którą rozpoznałem),
ale tak jak wcześniej pisałem.. w sieci jest masa różnego rodzaju osób, których hobby jest stalkowanie i robienie komuś z życia piekła
i jeśli tylko są na to sposoby, niech bardziej ogarnięte osoby minimalizują ryzyko rozpoznania jak tylko jest to możliwe.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




I bardzo dobrze ze zmieniaja i zmieniac beda skoro sukinsyny nagrywaja i nie potrafia sie bawic tylko jeszcze zarabiać na naszych filmikach!
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przecież nadając na kam, musisz mieć świadomość że jesteś nagrywana, już nawet nie wspominam o tym że są automaty które nagrywają ogólne transmisję jak leci. Zmiana nicku nie spowoduje że taki bot czy też osoba przestaną Cię nagrywać. Nagrywają streamy z YT, TikToka, insta itp, to z erotycznych kamer nie będą nagrywać. Jeśli jakaś dziewczyna decyduje się pokazywać z twarzą i wierzy ze to się gdzieś nie pojawi w sieci to żyje chyba w Nibylandii. Nagrywanie to jest problem, ale decydując się na pokazanie twarzy musisz brać pod uwagę konsekwencję i zagrożenia, zmiana nicka nic nie da.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Takie popieprzone czasy.. zewsząd jest się nagrywanym...

Co do osób transmitujących z twarzą,
są one o wiele bardziej narażone na rozpoznanie od tzw "kadłubków" - te w jakimś tam stopniu maja `zmniejszone` owo zagrożenie.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niech sobie rozpoznaja i gadaja i nagrywaja na Wlasny uzytek w dupie to mam oni rachunkow mi nie oplaca ALE WRZUCAC I ZARABIAC NA MOICH POKAZACH to juz skurwy ****
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




nobody69 pisze:Ale jak zmiana nicka ma utrudnić znalezienie nagrań? Wprost przeciwnie, znając więcej nicków laski można znaleźć tych nagrań więcej, każde spod innego nicka. Przecież to absurd :D
Jest tylko jeden sposób, żeby zmniejszyć możliwość znalezienia nagrań w necie - nie robić pokazów ;)

Są takie laski ze tylko na starych nikach google pokazuje odpowiednie strony np; fajna -po30 czy wredna i jeszcze kilka innych lasek , dlatego zmieniają niki.
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości