Pełno etatowa Showup-ówka :D

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


takich dziewczyn jest cale mnóstwo, pytanie ile każda potrzebuje "na życie" jednej wystarczy stówka, inna potrzebuje 3 stówki a inne 1000 zł dziennie .

Jedna nadaje co 2 dzień, a inna co 5 dzień byle kasa się jej zgadza i wystarcza :) wy jako obserwujący wiecie tyle ile Panna che wam powiedzieć:)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Tak to moje jedyne zrodlo dochodu, od którego odprowadzam podatki. Praca jak kazda inna i tak kazdego z nas zakopia, czy jestes lekarzem,adwokatem,zlodziejem czy e-dziwka
Kicia




Kicia pisze:Tak to moje jedyne zrodlo dochodu, od którego odprowadzam podatki. Praca jak kazda inna i tak kazdego z nas zakopia, czy jestes lekarzem,adwokatem,zlodziejem czy e-dziwka


Chyba, że jesteś czarownicą. Wtedy zostaniesz spalona :P
Biustwo




Biustwo pisze:
Kicia pisze:Tak to moje jedyne zrodlo dochodu, od którego odprowadzam podatki. Praca jak kazda inna i tak kazdego z nas zakopia, czy jestes lekarzem,adwokatem,zlodziejem czy e-dziwka


Chyba, że jesteś czarownicą. Wtedy zostaniesz spalona :P


ale pod warunkiem jak najpierw wrzucą cię do rwącej rzeki żeby sprawdzić czy jesteś czarownicą, i przejdziesz test nie topiąc się :)

Swoją drogą, w jakiś sposób to się chwali że niektóre z Was traktują to na tyle poważnie że się z tego rozliczają itp, i podchodzą do tego jak do zwykłej pracy. Pewnie jak traktujecie to na poważnie, to macie też wymyśloną opcję na "po showupie" , i to pewnie Was odróżnia od tych spontanicznych nadających z horyzontem do końca swojego pokoju.
I oby Wam te plany wypaliły :good3:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




To moje jedyne źródło dochodu
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości