PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Pamiętam jak jakiś czas temu zarzekała się, że pomimo sprzedaży swojego ciała, wcale nie jest kurewką! A teraz? Teraz jest pogodzona z klasyfikacją owej profesji. I brawo dla niej! Jak kiedyś nie przepadałem za jej transmisjami, nie tylko ze względu na oszpeconą "poprawkami" twarz, ale głównie za zachowanie pustej idiotki, tak teraz- kupuje jej autentyczność i szanuje przyznanie się do prostytucji :ok: .
Włożyła w siebie mnóstwo kasy, żeby wyglądać luksusowo(w wyłącznie jej mniemaniu), a tak tanio się sprzedaje :dontknow: .
Ale i to ma swój urok! A może właśnie w tym tkwi sekret sukcesu, w sprawie powrotu publiczności na transmisje? Zeszmacić się jak się tylko da, przynajmniej coś się dzieje, a widzowie to lubią :). Niczym owiana złą sławą prostytutka Nita(nie pamiętam całego nicku), która się puszcza na prawo i lewo, za darmo z grzybiarzami, lumpami itp. dla widzów.
Choć Nita sprzedaje się za darmo, to jednak cały przychód ze sprzedaży biletów wędruje wyłącznie na jej konto.
Ewelina tymczasem musi oddawać 50%(prawdopodobnie, o ile nie 2/3) zysku ze sprzedaży własnej dupy, na rzecz "koleżanki i jej męża”, gdzie w normalnych okolicznościach, to para płaci kurewce za zabawę w trójkącie :blush2: . – BRAWO Gypsy :mrgreen: ! Może to nie sztuka wyruchać na kasę naiwną "koleżankę” z branży, ale z ciężarem sumienia nie każdy by podołał. Idąc stereotypowo- jednak co „gypsy” to „gypsy” :hi: :mrgreen:

Co do inteligencji Eweliny… myślę, że nie ma sensu się dłużej produkować na temat który nie istnieje :girl_haha:

W każdym razie moje zdanie o paris znacznie się poprawiło. A gypsy- nie mam jej nic do zarzucenia, wszak każdy gwóźdź potrzebuje młotka :winkextra:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Najgorsza gupota dziewczyn to siedzenie z twarza na ogole , juz nie jedna zniknela i pewnie niezle pozalowala takiej decyzji :| A mozna siedziec robic dobre priv jakis kamuflaz tawrz na drogich priv i tez zarobic niezle pieniadze ;)
Paris byla ladna dziewczyna a stoczyla sie na same dno , . Jest przykladem jak mozna przez glupote zniszczyc sobie zycie . :shock:
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


BATMANmkr90, Ale przecież to nie jest jej pierwszy taki występ.
Kilka tygodni temu robiła pokazy z Adorką i jej mężem, jeszcze wcześniej z innymi dziewczynami, a teraz z Cyganką i jej mężem.
Ona taka jest od zawsze. Nigdy się z tym nie kryła.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


malinka pisze:Najgorsza gupota dziewczyn to siedzenie z twarza na ogole , juz nie jedna zniknela i pewnie niezle pozalowala takiej decyzji :| A mozna siedziec robic dobre priv jakis kamuflaz tawrz na drogich priv i tez zarobic niezle pieniadze ;)
Paris byla ladna dziewczyna a stoczyla sie na same dno , . Jest przykladem jak mozna przez glupote zniszczyc sobie zycie . :shock:

`Stoczyła ? według mnie głupoty gadasz :) jest dorosła, jak dla mnie całe życie ma przed sobą i na pewno SU to nie jest jej jedyna droga. Ona to chociaż jest naturalna i nie upija się do tych pokazów, według mnie doskonale się odnajduje, jak dla mnie ta grupowa to był sztos z analem :D
Awatar użytkownika
Vitolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2022, 19:32
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BATMANmkr90 pisze:Pamiętam jak jakiś czas temu zarzekała się, że pomimo sprzedaży swojego ciała, wcale nie jest kurewką! A teraz? Teraz jest pogodzona z klasyfikacją owej profesji.


O czym Ty mówisz? Z Kaśką to od kilku miesięcy można się było bez problemu ustawić za $$. Brała 1000 zł za spotkanie. Potem "obniżyła" wymagania do 700 zł za godzinę. Kto się ustawiał to ma też do niej prywatny numer telefonu :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Vitolo pisze:Stoczyła ? według mnie głupoty gadasz jest dorosła, jak dla mnie całe życie ma przed sobą i na pewno SU to nie jest jej jedyna droga. Ona to chociaż jest naturalna i nie upija się do tych pokazów, według mnie doskonale się odnajduje

ty chyba o jakiejs innej lasce piszesz, albo masz problemy ze wzrokiem... juz chuj z jej zyciem, jesli uwazasz ze takie jest fajne to kiedys swojej corce taka "kariere" zasugeruj i badz dumny :P ale juz z tym "naturalna" i "nie upija sie" to dojebales :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Robinek29 pisze:BATMANmkr90, Ale przecież to nie jest jej pierwszy taki występ.
Kilka tygodni temu robiła pokazy z Adorką i jej mężem, jeszcze wcześniej z innymi dziewczynami, a teraz z Cyganką i jej mężem.
Ona taka jest od zawsze. Nigdy się z tym nie kryła.


Tak, tak, widziałem :mrgreen: choć już dawno. Przypomniało mi się jak kiedyś było obrazą majestatu, gdy ktoś ją nazwał dziwką, a teraz na transmisji z facetem gypsy- "wyliże im każdą część ciała za 100żet" :lol: . Jakby już pogodzona sama z sobą.

_Kurier_ pisze:
BATMANmkr90 pisze:Pamiętam jak jakiś czas temu zarzekała się, że pomimo sprzedaży swojego ciała, wcale nie jest kurewką! A teraz? Teraz jest pogodzona z klasyfikacją owej profesji.


O czym Ty mówisz? Z Kaśką to od kilku miesięcy można się było bez problemu ustawić za $$. Brała 1000 zł za spotkanie. Potem "obniżyła" wymagania do 700 zł za godzinę. Kto się ustawiał to ma też do niej prywatny numer telefonu :).


Hehhehe daaawno nie zagłębiałem się w tematy forum i ominęła mnie ta wiaodmość.
Kaśka? Mówimy o Paris? Jeżeli tak, to "Kaśka", to jest to jej wyłącznie pseudonim, za przeproszeniem- "artystyczny" :winkextra:

malinka pisze:Najgorsza gupota dziewczyn to siedzenie z twarza na ogole , juz nie jedna zniknela i pewnie niezle pozalowala takiej decyzji :| A mozna siedziec robic dobre priv jakis kamuflaz tawrz na drogich priv i tez zarobic niezle pieniadze ;)
Paris byla ladna dziewczyna a stoczyla sie na same dno , . Jest przykladem jak mozna przez glupote zniszczyc sobie zycie . :shock:


Cóż, to prawda. Choć fajnie popatrzeć na twarze dziewczyn, to jednak robią sobie krzywdę pokazując je, paląc kilka mostów(życie prywatne, związki, rodzina). Z perspektywy „modelek” lepiej dla nich byłoby zakrywać owe lico.
Inna sprawa, jeżeli dziewczyna nie ma kompletnie żadnego planu na siebie i wie, że do niczego innego się nie nadaje.
Mimo, że Ewelina wygląda na zadowoloną z takiego życia totalnie zblazowanej, zmanierowanej, taniej, pustej lali, to można zauważyć problemy z którymi już sobie nie może poradzić za pomocą zabiegów estetycznych.
Np.- faceci. Sama jest zdania, że nigdy żaden z nią nie zerwał. A prawda jest taka, że żaden z nas nie leci wyłącznie na wygląd. Można przeruchać dziewczynę którą każdy może zobaczyć nago, ale być z taką na dłużej? Nie sądzę, żeby jakikolwiek jej związek od pojawienia się na SU, był traktowany przez bolców przyszłościowo :meeting: . Bzyknęli skądinąd kształtną dupę, znudziała się, więc dla własnego dobra dali jej z sobą zerwać- BO TAK JEST PO PROSTU ŁATWIEJ :mrgreen: . Wilk syty i owca cała. Tobie jest wszystko jedno, a i dziewczyna żyje ze świadomością, że to ona zadecydowała, więc nie szuka ponownego kontaktu, ani się nie mści :cool3:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


komin pisze:
Vitolo pisze:Stoczyła ? według mnie głupoty gadasz jest dorosła, jak dla mnie całe życie ma przed sobą i na pewno SU to nie jest jej jedyna droga. Ona to chociaż jest naturalna i nie upija się do tych pokazów, według mnie doskonale się odnajduje

ty chyba o jakiejs innej lasce piszesz, albo masz problemy ze wzrokiem... juz chuj z jej zyciem, jesli uwazasz ze takie jest fajne to kiedys swojej corce taka "kariere" zasugeruj i badz dumny :P ale juz z tym "naturalna" i "nie upija sie" to dojebales :biggrin:

Z tym że nie oceniam jej jak swoją córkę a rozrywkę, w koncu po to wbijamy na SU a nie po to żeby oceniać kogoś za jego poczynania.
Awatar użytkownika
Vitolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2022, 19:32
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


więc dla własnego dobra dali jej z sobą zerwać- BO TAK JEST PO PROSTU ŁATWIEJ :mrgreen: . Wilk syty i owca cała. Tobie jest wszystko jedno, a i dziewczyna żyje ze świadomością, że to ona zadecydowała, więc nie szuka ponownego kontaktu, ani się nie mści :cool3:


to ma nawet sens, z tym chyba można się zgodzić.
Awatar użytkownika
Vitolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2022, 19:32
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BATMANmkr90 pisze:Hehhehe daaawno nie zagłębiałem się w tematy forum i ominęła mnie ta wiaodmość.
Kaśka? Mówimy o Paris? Jeżeli tak, to "Kaśka", to jest to jej wyłącznie pseudonim, za przeproszeniem- "artystyczny" :winkextra:


Czyli nic nie wiesz w sumie o niej :D, a się wypowiadasz. Katarzyna to jej prawdziwe imię. Nazwiska nie będę podawał(i tak pewnie sporo osób zna), adresu podobnie.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:
BATMANmkr90 pisze:Hehhehe daaawno nie zagłębiałem się w tematy forum i ominęła mnie ta wiaodmość.
Kaśka? Mówimy o Paris? Jeżeli tak, to "Kaśka", to jest to jej wyłącznie pseudonim, za przeproszeniem- "artystyczny" :winkextra:


Czyli nic nie wiesz w sumie o niej :D, a się wypowiadasz. Katarzyna to jej prawdziwe imię. Nazwiska nie będę podawał(i tak pewnie sporo osób zna), adresu podobnie.



Oparłem swoją wiedzę o wypowiedź kobiety, u której paris miała jakiś zabieg(nie pamiętam już jaki) i się zwróciła do niej właśnie tym imieniem(Ewelina). Czy ona ma rację, czy ty- jest mi z tym naprawdę bardzo wszystko jedno :mrgreen: . Tak czy inaczej gratuluję radości z zaangażowania w życie dziewczyny z kamerek :winkextra: :biggrin:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:
_Kurier_ pisze:
BATMANmkr90 pisze:Hehhehe daaawno nie zagłębiałem się w tematy forum i ominęła mnie ta wiaodmość.
Kaśka? Mówimy o Paris? Jeżeli tak, to "Kaśka", to jest to jej wyłącznie pseudonim, za przeproszeniem- "artystyczny" :winkextra:


Czyli nic nie wiesz w sumie o niej :D, a się wypowiadasz. Katarzyna to jej prawdziwe imię. Nazwiska nie będę podawał(i tak pewnie sporo osób zna), adresu podobnie.



Oparłem swoją wiedzę o wypowiedź kobiety, u której paris miała jakiś zabieg(nie pamiętam już jaki) i się zwróciła do niej właśnie tym imieniem(Ewelina). Czy ona ma rację, czy ty- jest mi z tym naprawdę bardzo wszystko jedno :mrgreen: . Tak czy inaczej gratuluję radości z zaangażowania w życie dziewczyny z kamerek :winkextra: :biggrin:


:vampire:


Nah, raczej laska chciała chronić dane klientki czy coś. Jest Kaśka i to potwierdzam także ja. Widziałem swojego czasu fejsa jej prywatnego, na długo przed tym zanim się stoczyła. Jak jeszcze było można zobaczyć jej zdjęcia z rodzeństwem, gdy ktoś wiedział gdzie szukać. Ale jak jeden z przedmówców także jestem zdania, iż nie ma najmniejszego znaczenia jak ma na nazwisko i gdzie mieszka(ła)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 03:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:Nah, raczej laska chciała chronić dane klientki czy coś. Jest Kaśka i to potwierdzam także ja. Widziałem swojego czasu fejsa jej prywatnego, na długo przed tym zanim się stoczyła. Jak jeszcze było można zobaczyć jej zdjęcia z rodzeństwem, gdy ktoś wiedział gdzie szukać. Ale jak jeden z przedmówców także jestem zdania, iż nie ma najmniejszego znaczenia jak ma na nazwisko i gdzie mieszka(ła)


W porządeczku, niech jej będzie Katarzyna :hi:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:Oparłem swoją wiedzę o wypowiedź kobiety, u której paris miała jakiś zabieg(nie pamiętam już jaki) i się zwróciła do niej właśnie tym imieniem(Ewelina). Czy ona ma rację, czy ty- jest mi z tym naprawdę bardzo wszystko jedno :mrgreen: . Tak czy inaczej gratuluję radości z zaangażowania w życie dziewczyny z kamerek :winkextra: :biggrin:


Przecież radość to masz jedynie Ty. Tworzysz tu jakieś elaboraty o kurwach i opowiadasz o czyimś zaangażowaniu w życie dziewczyn z kamerek :D. Ja jedynie prostuję głupoty wypisywane przez Ciebie.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No teraz Paris pojechała na wycieczkę.
Awatar użytkownika
PearlJam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2023, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:
BATMANmkr90 pisze:Oparłem swoją wiedzę o wypowiedź kobiety, u której paris miała jakiś zabieg(nie pamiętam już jaki) i się zwróciła do niej właśnie tym imieniem(Ewelina). Czy ona ma rację, czy ty- jest mi z tym naprawdę bardzo wszystko jedno :mrgreen: . Tak czy inaczej gratuluję radości z zaangażowania w życie dziewczyny z kamerek :winkextra: :biggrin:


Przecież radość to masz jedynie Ty. Tworzysz tu jakieś elaboraty o kurwach i opowiadasz o czyimś zaangażowaniu w życie dziewczyn z kamerek :D. Ja jedynie prostuję głupoty wypisywane przez Ciebie.


Nie o czyimś zaangażowaniu w życie dziewczyn, a o twoim zaangażowaniu w życie dziewczyn :lol: . Doprawdy, zbytek skromności :mocking:
Jeszcze raz gratuluję :winkextra:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Ty jesteś pierdolnięty? Wiem, to pytanie retoryczne. To jest forum dyskusyjne, służy ono do wypowiadania się, a jak ktoś kogoś zna i może coś prawdziwego napisać to chyba można ;)? Zaangażowanie w życie dziewczyn(kurwa, co za określenie :D) to pokazujesz tylko Ty. Spójrz np. na swój patologiczny wysryw u góry tego tematu.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hahahaha :laughingnew:
A nazywaj to jak ci wygodnie, to już twój problem, nic mi do tego :laugh3: . Jesteś czym jesteś i już nic z tym nie zrobisz tępy pajacu :sarcastic:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 16:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bizonn970 pisze:Co się stało, że tak nabrała masy? :hypnotized:

https://showup24.tv/Black_Angelika
https://showup24.tv/profile/Black_Angelika

Była przerwa w wypłatach to nie stać ją było na białe i dlatego zaczęła jeść
Awatar użytkownika
Demonshowup
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Hetrique, krupski i 37 gości