Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 10:26
No skoro koko czyli jedna z największych żetoniarek się tym wszystkim nie przejmuje to musi być coś na rzeczy ;)
I skoro ona dalej doi Januszy mimo chwilowych problemów z wypłatami to czemu wy tego macie nie robić.
Pierdolić strajk bo roboty :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 10:31
Witam,
Przepraszamy za utrudnienia. Przelewy będziemy realizować na początku przyszłego tygodnia.
pozdrawiam

Wiadomość z BOK
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 10:34
Przecież Koko kocha ten sport :biggrin: To co zarobi wydaje potem w męskim dziale :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 10:37
Dziewczyny jak nie macie środkow na życie i na święta napiszcie prywatną wiadomość :) jestem tyle lat i im ufam, możecie czuć niepokój jak coś pisać śmiało
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 10:37
Podobno wróżbita MACIEJ wie coś na temat kiedy będą wypłaty.
Wszystkie desperatki proszone są o kontakt telefoniczny.
Obiecał zniżki na hasło SU :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:05
Serio Hard? To takie śmieszne, że ktoś jest w sytuacji podbramkowej, chwilowo bez pieniędzy?



www.ShowUpTV.blog
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:11
Już skończcie dziewczyny płakać. SU to naczynia połączone - jak jedno się pierdoli to za nim cała reszta i nic nie zrobicie poza czekaniem.



www.ShowUpTV.blog
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:14
WITAM JESLI KTÓRAŚ ;) Z DZIEWCZYN POTRZEBUJE GOTÓWKI OFERUJE 70 ZŁ ZA 1000 ZET PROSZE PISAC NA PRV POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
delikatna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: iskierka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:19
XaXa nie chodzi o płacz tylko wkurwia mnie takie szydzenie z tych dziewczyn i z tej sytuacji.
Z bezdomnych pod sklepem tez sie śmiejecie?
Bo przecież ten człowiek tez doporowadzil w swoim życiu do takiej sytuacji ze nie ma dachu nad głową. Celowo piszcie te bzdury wszystkie żeby tylko jeszcze dodatkowo dolac oliwy do ognia. Dlatego pytam czy to takie śmieszne?
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:20
delikatna pisze:WITAM JESLI KTÓRAŚ ;) Z DZIEWCZYN POTRZEBUJE GOTÓWKI OFERUJE 70 ZŁ ZA 1000 ZET PROSZE PISAC NA PRV POZDRAWIAM

1000 za 70? Dość słaby deal :laughingnew:
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:25
mysle ze to uczciwe podejście ja ryzykuje płacąc 70zł
Awatar użytkownika
delikatna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: iskierka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:25
luckykarma pisze:XaXa nie chodzi o płacz tylko wkurwia mnie takie szydzenie z tych dziewczyn i z tej sytuacji.
Z bezdomnych pod sklepem tez sie śmiejecie?
Bo przecież ten człowiek tez doporowadzil w swoim życiu do takiej sytuacji ze nie ma dachu nad głową. Celowo piszcie te bzdury wszystkie żeby tylko jeszcze dodatkowo dolac oliwy do ognia. Dlatego pytam czy to takie śmieszne?


Ja sama zostałam z paronastoma tysiącami żetonów i też mi się nie podoba to, że SU leci w chuja z terminami no ale co zrobię? Pożale się na forum i tyle mogę. Zostałam bez kasy to sobie ogarnęłam szybko pracę i mam na jedzenie i jajeczka do koszyczka. Zamiast płakać idzicie po prostu na głupi miesiąc do normalnej pracy a gwarantuje, że wasze problemy finansowe odejdą. SU prędzej czy później kase odda, bo jak pisał moderator - "zmieniamy szatę graficzną oraz opcje użytkowania".
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:30
tomoxx pisze:Z całym szacunkiem, ale pomysł strajku i nienadawania na SU jest zupełnie od czapy.

Z calym szacunkiem a czy pomysł pracowania w firmie zarejestrowanej w psiej budzie w obcym kraju, majacej forme naszej sp. z o.o., ktorej wlasciciela nikt nie zna, ktora lamie swoj wlasny regulamin dot terminow wyplat, ktorej problem z wyplatami pojawil sie bez ostrzezenia, ktora zalega z ta wyplata od tygodni, ktorej plynnosc finamsowa to wrozenie z fusow... itp. itd. To pomysl pracowania w tej firmie nie jest z czapy??? Dodajmy dla jasnosci ze to firma w ktorej mozna "zgasic swiatlo" w minute...

tomoxx pisze:Jeśli ktoś z Was wierzy że Ci którzy są właścicielami SU nie mają pieniędzy to chyba byli odłączeni przez kilka ostatnich lat od internetu. Zarobili tyle, że spokojnie by mogli wszystkie wypłaty zrobić.

Dluzszy temat i same niewiadome. To ze zarabiasz fchuj nie znaczy ze masz pieniadze, to jedna wersja. Inna to ze jestes inwestorem ktoremu ten biznes sie znudzil i kombinujesz jak by go tu sprytnie "zbankrutowac" i byc moze dzieki temu wyciagnac wiecej niz z normalnej dzialalnosci. Przypominam ze wynikow finansowych SU nie publikuje... teorie mozna mnozyc. Ale ok, najwazniejsze pytanie na dzis to nie czy mogą wypłacić tylko czy chcą...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:32
Jak pisałam wyżej nie chodzi mi o PŁACZ DZIEWCZYN tylko podejście do tej sytacji OSÓB NA FORUM, które wysmiewaja się.
No ale nie wiem, może po prostu mnie to nie bawi.
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:37
Mimo wszystko te które jeszcze nadają mają teraz swoje 5 minut. Wykorzystują nieobecność koleżanek które zdecydowały się odpuścić. Jedno jest pewne :) Te pierwsze nie mogą liczyć na anonimowość bo widać je doskonale :nono: Na pewno większej sympatii im to nie przyniesie :mocking:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:39
Może nagłośnijmy sprawę do TVN'u i zróbmy marsz szmat z SexKamerek walczących o swoje cebuliony?? Myślę, że wtedy SU ogarnie dupe!!!
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:41
Fajnie. Tylko, że najpierw pisali o tym, że przelewy nie będą realizowane i podawali konkretne terminy, a jak już się wszyscy napalili to przeczekali prawie godzinę z ogłoszeniem nowego komunikatu i dali ten, że przelewy będą realizowane w pierwszej połowie przyszłego tygodnia. Totalnie nie rozumiem dziewczyn, które nadają i cały czas nabijają im pieniądze. Nie płacą - nie transmituję. Płacą - robię transmisję. Niestety, są też dziewczyny, totalne ameby, które SU wodzi za nos i one choćby przelewy były wstrzymane na rok to nadawać będą. Nie chcę nikogo obrażać, ale taka prawda. Przypomina mi się sytuacja kiedy na konkurencyjnym serwisie była podobna sytuacja. Po drugim takim komunikacie prawie wszystkie dziewczyny przestały robić transmisje i portal nagle z dnia na dzień stał się wyolacalny, zaś ich śmieszny problem z problemami technicznymi nagle zniknął. SU pompuje pieniądze przez trzymanie pieniążków na kontach bankowych. Mogą to robić ale nie muszą. Niestety wy im na to pozwalacie. To, że trzy lata temu była podobna sytuacja i puścili przelewy nie oznacza, że teraz będzie tak samo. SU widzi, że i tak sobie nic z tego nie robicie więc żebyście się nie obudzili z palcem w nocniku jak wypłaty o ile w ogóle będą zalecane to zrobią to za pół roku.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:43
Już pomijam to że firma konto główne na gmailu :), wiadomo że firma jest tak zrobiona żeby ją zgasić wyłączeniem guzika, a zarejestrowana jest pod adresem virtualnym który można sobie wynająć pod prowadzenie działalności, i pewnie pod nim jest kilkadziesiąt różnych firm. Ale cały czas mam wrażenie że forma spółki jest taka żeby w razie kłopotów (pozwy , nagrywanie itp) móc się od wszystkiego wywinąć, a nie aby ją nagle zamykać.

Do głowy mi teraz przyszło, że się SU na bitcoiny otworzył, może trzymał pieniądze w tej walucie, i po ostatnich wahaniach dużo stracił, ale też nie chce mi się wierzyć żeby ktoś wszystkimi zasobami firmy bawił się w spekulację wirtualną walutą.

A jakby ktoś chciał sobie założyć wirtualną firmę pod tym samym adresem co SU to można to zrobić poniżej

https://www.wyregisteredagent.net/wyoming-llc
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:44
Czasem zastanawiam się co trzeba napisać żeby Panie bardziej wysiliły swoje mózgi :sarcastic: Wyższy post komina który chyba powinien być idealnym podsumowaniem a jednak nie robi na nich wrażenia. Baaaa... Tych rozsądnych postów było więcej, a jak one są odbierane? Jako szydera, jako atak na biedne panie którym SU nie chce wypłacić pieniążków. Zapierdalajcie za friko kolejny tydzień i czekajcie na nowy komunikat :sarcastic: Na przyszłość proponuje te posty głębiej analizować i wyciągać z nich wnioski :good3:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:45
Jak dla mnie niech każdy robi co chce. To czy ktos siedzi w takiej sytuacji czy nie ani mnie ziebi ani grzeje. A wy sie tak rozprawiacie nad tym jakby to nie wiadomo co było i wplywalo na dalsze losy ludzkości. Zróbcie jeszcze konferencje online na tym forum panowie i debatujcie i dywagujcie.
luckykarma


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości