Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jedno jest pewne - jak Słitce skończy się kasa z szołapa to może zacząć wydawać tomiki swoich przemyśleń, na pewno zarobi na nich majątek! :)

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




tajemniczysu pisze: Karolka i jej mądrości życiowe "gdybym była facetem nigdy bym nie zapłaciła za seks.... to jest takie ponizenie dla faceta ze ja nie moge"


:lol:
Ktoś jej pamięć kasuje czy jak? :) Przy jej wybrykach to pikuś. W takim razie o sobie musi mieć paskudne zdanie i kompletnie siebie nie szanować ;)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Max pisze: :lol:
Ktoś jej pamięć kasuje czy jak? :) Przy jej wybrykach to pikuś. W takim razie o sobie musi mieć paskudne zdanie i kompletnie siebie nie szanować ;)

Własnie z tego co mi sie wydaje to ma ogromny szacunek do siebie... jak to uznala WIELE W ZYCIU PRZESZLA I MENTALNIE MA 30 LAT MIMO ZE DOPIERO JEST 21 LATKĄ BO JEST BARDZO DOJRZAŁA JAK NA SWÓJ WIEK :lol: taka dojrzała na swój wiek , a przedwczoraj kłóciła się, że przecież KILOGRAM GWOŹDZI JEST CIĘŻSZE OD KILOGRAMA PUCHU, PRZECIEŻ GWOŹDZIE SĄ CIĘŻSZE NIZ PUCH WIĘC TO LOGICZNE !!!! :lol: z takimi pierdoleniami dorównuje Toxic albo Aurelce dlatego polubiłem oglądanie jej jest z kogo sie posmiac :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ona czasami trolluje debili na czacie więc nie bierz wszystkiego co mówi do siebie :)



www.BlogSU.pl
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Ona czasami trolluje debili na czacie więc nie bierz wszystkiego co mówi do siebie :)



www.BlogSU.pl


Akurat tutaj nie było trollowania bo zrobilo jej sie ewidentnie wstyd przez palnięcie głupoty i powiedziala " no ale wy to wiecie bo juz znacie tę zagadkę a ja to pierwszy raz slysze"
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No tak, takie "zagadki" trzeba wcześniej znać, bo kilogram kilogramowi nierówny :D
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




tajemniczysu pisze:
Max pisze: :lol:
Ktoś jej pamięć kasuje czy jak? :) Przy jej wybrykach to pikuś. W takim razie o sobie musi mieć paskudne zdanie i kompletnie siebie nie szanować ;)

Własnie z tego co mi sie wydaje to ma ogromny szacunek do siebie... jak to uznala WIELE W ZYCIU PRZESZLA I MENTALNIE MA 30 LAT MIMO ZE DOPIERO JEST 21 LATKĄ BO JEST BARDZO DOJRZAŁA JAK NA SWÓJ WIEK :lol: taka dojrzała na swój wiek , a przedwczoraj kłóciła się, że przecież KILOGRAM GWOŹDZI JEST CIĘŻSZE OD KILOGRAMA PUCHU, PRZECIEŻ GWOŹDZIE SĄ CIĘŻSZE NIZ PUCH WIĘC TO LOGICZNE !!!! :lol: z takimi pierdoleniami dorównuje Toxic albo Aurelce dlatego polubiłem oglądanie jej jest z kogo sie posmiac :)


Hue, hue, ale wiesz co jest najlepsze? To, że ich ciężar nie jest taki sam, więc kto się tu ośmiesza? :blink:
A teraz czekam na hejt. Ale zanim się rozpocznie proponuję poczytać o Prawie Archimedesa, sile odśrodkowej, sile ciążenia i tym podobnych pojęciach-.-
Kolega udaje takiego mądrego, a chociażby nie odróżnia MASY od CIĘŻARU. Powiem tylko, że jestem umysłem ścisłym i jak czytam nieraz te brednie dzieci chcących zabłysnąć tymi "naukowymi" zagadkami to aż się łapię za głowę. Wszystko ok, ale oni robiąc te memy rozpowszechniają głupotę niczym jakiegoś wirusa.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Kilogram może nie ale jakby wrzucić tonę (odmierzoną wcześniej po kilogramie) puchu (co by zajmowało kilka jak nie kilkanaście metrów kwadratowych na wadze) i tonę stali (w postaci jednego, litego bloku) to tona puchu by TEORETYCZNIE ważyła mniej bo wskazanie wagi byłoby prawdopodobnie obarczone błędem wskazania (gdyż duża powierzchnia puchu naciskałaby inaczej na wagę niż lity blok i zaburzała wskazanie), z drugiej strony - duże ilości różnego materiału pochłaniają wilgoć z powietrza w sposób dość niekontrolowany i potrafią naprawdę dobrze dodać do wskazania (co wie każdy, kto kupował węgiel w deszczowy dzień :) a tym bardziej puch - co wie każdy, kto próbował uprać leciutką poduszkę i potem zonk bo poduszka po namoczeniu waży ze sto kilo :). W oryginale tej "zagadki" własnie była tona i był to typowy zalążek na rozkminy imprezowe przy wódzi i dobrym blancie o grawitacji, mierzeniu wag, wilgotności powietrza, błędach wskazania, relatywnej idealności Wzorca Kilograma z Sèvres etc :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sheldon Cooper :sarcastic:
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 18:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Masa ciala wyrazana jest w kg (w zadaniu podana jest masa)
Ciezar ciala wyrazamy w newtonach (sila z jaka grawitacja dziala na dane cialo)
W atmoferze ziemskiej pierze o masie 1 kg bedzie lzejsze od stali o masie 1 kg poniewaz jego objetosc jest wieksza. W prozni (brak sily grawitacyjnej) ich ciezar bedzie taki sam.
Spoiler alert: masa to nie ciezar. W zadaniu pytaja o ciezar.
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna




Czyli jak by nie liczyć Słitka miała racje? :) Mózg Słitki obliczył na szybko wszystkie zmienne, wszystkie parametry, wykonał wszystkie wyliczenia i podał wynik a hejterzy - jak ten Wąż Urboros - zjedli własny hejterski ogon i pokonali się swoją własną bronią nie precyzując wszystkich danych! Sajens, bicz! :geek:

Takti powinnaś dawać wykłady z fizyki na SU :) najlepiej w stroju Ewy żeby przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych niedoszkolonych z fizyki Januszy
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ruger xdd
Co do tych zadan to tak naprawde 90% z nich mozna podwazac z powodu malej ilosci danych czy innej interpretacji. A taki troll jak ja czy Ty to juz w ogole ma spore pole do popisu xd
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Takti pisze:Masa ciala wyrazana jest w kg (w zadaniu podana jest masa)
Ciezar ciala wyrazamy w newtonach (sila z jaka grawitacja dziala na dane cialo)
W atmoferze ziemskiej pierze o masie 1 kg bedzie lzejsze od stali o masie 1 kg poniewaz jego objetosc jest wieksza. W prozni (brak sily grawitacyjnej) ich ciezar bedzie taki sam.
Spoiler alert: masa to nie ciezar. W zadaniu pytaja o ciezar.

Oj milosci ma....
A poczatek byl taki obiecujacy :) Naprawde myslisz ze w prozni nie ma grawitacji? Nie ma oporow dlatego ciala spadaja z ta sama predkoscia. Ale spadaja...
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Mily moj...
Chodzilo mi o brak oporu (objetosc nie ma znaczenia, ciezar ten sam) Ale dobrze zes czujny ;)
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna




Obrazek

ja jestem głupi i bez szkoły to niech mi ktoś wytłumaczy na schemacie nr3 będzie równowaga czy nie?
LEON LXIX




jay masz racje. Po prostu Beda spadać z rożna prędkością eh :oops:
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna




Kogo na erotycznej stronie interesuje kilogram zardzewiałych gwoździ bez łebków... A Słitka siedzi i zawije je w te sreberka.
Marketing.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wam kury szczać prowadzać a nie fizykę rozważać ... :)

Słowem... wykształciuchy bez szkoły , pseudointelektualiści i inni teoretycy ze wsi - wypierdalać! :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Hetrique i 185 gości