Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Przeciez ona ma wyjebane na ShowUp.tv, tutaj jedynie sobie dorabia dlatego takie ceny privow. Ma na tyle dobre dochody z cichodajstwa ze nie bedzie sie drapac po cipce za 10 zlotych. Jak na cichodajke to laska calkiem spoko, chociaz widac powoli zmeczenie materialu...

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Przeciez ona ma wyjebane na ShowUp.tv, tutaj jedynie sobie dorabia dlatego takie ceny privow. Ma na tyle dobre dochody z cichodajstwa ze nie bedzie sie drapac po cipce za 10 zlotych. Jak na cichodajke to laska calkiem spoko, chociaz widac powoli zmeczenie materialu...

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx


A bo to taki łatwy kawałek chleba być cichodajką? Gdy są rachunki do zapłaty to cichodajki nie zawsze mają wybór przy wyborze sponsora a ci bywają różni. Z drugiej strony zawsze można iść do zwykłej pracy. Codziennie mijam w swoim mieście ciężko pracujące dziewczyny, na ogół niezbyt urodziwe, na kasie w markecie, roznoszące ulotki , sloiczki ledwo wiążące koniec z końcem i jakoś nikt im nie współczuje.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie wiem czy ona ma sponsorow czy raczej jednorazowcow. prawdziwy sponsor poiwnnien ja utrzymywac przez kilka miesiecy a jest szybsza rotacja "ziomkow" zakladam ze sponsor jest latwiejszy do zakceptowania niz klient. a ze na jedna noc no coz nie przypadli sobie do gustu. zgadzam sie napewno ze wchodzi na showupa dorobic na waciki i polechtac swoje ego jaka to ona jest wyjebista. wtedy mysli ze jest normalna a nie jak to kolega wyzej napisal cichodajka.
mi wszystko o niej powiedzial ten przemyslany tatuaz nad cipa normalna sobie takiego nie zrobi. pasuje mi tylko do jednego zawodu. placisz zaczynasz zabawe i dobierasz sie do myszki a tam wita napis "enjoy the view" ktory tylko z jednym mi sie kojarzy. dobrze wiedziala jaki typ "ziomkow" bedzie go ogladal.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


już więcej tych xxx, nie mogła nawstawiać w ten nick? pożyczę jej swoich trochę xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dzis byla o 12. wygladala ze dopiero sie przebudzila a wciska ze wstaje o 5 rano i jest na nogach caly dzien. taki klamczuszek z niej.
ktos sie zapytal czy spotkala sie z kims z showupu. przyznala co mnie zdziwilo ze z 2 kolesiami (ja bym jeszcze zero na koncu dodal). napisala ze z jednym byla 2lata. czyli przyznala sie w koncu ze zyla ze sponsorem z showupu?
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:dzis byla o 12. wygladala ze dopiero sie przebudzila a wciska ze wstaje o 5 rano i jest na nogach caly dzien. taki klamczuszek z niej.
ktos sie zapytal czy spotkala sie z kims z showupu. przyznala co mnie zdziwilo ze z 2 kolesiami (ja bym jeszcze zero na koncu dodal). napisala ze z jednym byla 2lata. czyli przyznala sie w koncu ze zyla ze sponsorem z showupu?



Jesli masz sporo zetonow, to duze prawdopodobienstwo ze sie z tobą ustawi na ruchanie. Karola, aktualnie mieszka w Gliwicach, tam już o niej głośno jest! widziana była w Katowicach na saunie z klientem z SU. :mrgreen: a skąd wiadomo że z SU? możecie sami się domyśleć!
Był dośc znany na shwoupie i nie jedną dupe ruchał z showupa. Kolekcjoner zdjęć. :mrgreen:
Przestroga dla Pan, trzeba uważać z kim sobie robicie foteczki :mrgreen:
Znam też goscia co ją wyrwał z pewnej str-ony dla sponsorów (to było jakies 2 lata temu), w pierszy dzien znajomosci zrobiła mu gałe :good3: podobno potrafi całkiem niezle ciągnąć.
Karola z niejednego chleba jadła chleb.
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ostatnie zdanie mistrz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
max_88
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


słitka posiedz z nami coś dłuzej poczaruj na ogólnym tak jak kiedys :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 02:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no wiadomo nie od dzis ze jest pro i sie spotyka z "ziomkami" z showupu i z ogloszen ktorych pare tu wycieklo. bardziej mnie ciekawi czemu wszyscy ci jej ruchacze chociazby z showupu siedza cicho. ciagle jest info z drugiej reki.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


chyba nikt normalny nie myśli że laska siedzi na kam żeby popisac sobie z januszami ,łapie klientów , nie widziałem jeszcze żeby nadawała z mieszkania 20m2 ,zawsze jakieś na wypasie ,ktoś musi za to płacic (ew sama płaci z cichodajstwa ) . zaczeła w wieku 18 lat i jej sie spodobało jak widać
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


juz nie taka cichodajka skoro robi sie glosno o niej w gliwicach :) ale male miasteczko sobie wybrala na zarobek. pewnie ze wzgledu na bliski dojazd do katowic gdzie tez jest spalona.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


znowu dzis udowodnila wchodzac w poludnie jak to wstaje o swicie. twarz spuchnieta od przepicia jak zulica, widac ze dopiero co sie obudzila. pewnie ostra noc byla z "ziomkiem" moze nawet jeszcze gdzies spal w domu bo szybko wyszla. ciezka ta prace ma takie poswiecenie. musi znowu do sauny pojechac na relaks z kims :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja bym sie tak nie nabijal, to wcale nie jest lekka praca. Jeszcze jak panna ogarnieta to sie jakos ustawi przed "emerytura" a jak nie, to sie robi nagle w zyciu straszna lipa i zostaje trzaskac lody po 5 dych..a i to jak sie klient desperat trafi.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Karku pisze:
Kozi27 pisze:dzis byla o 12. wygladala ze dopiero sie przebudzila a wciska ze wstaje o 5 rano i jest na nogach caly dzien. taki klamczuszek z niej.
ktos sie zapytal czy spotkala sie z kims z showupu. przyznala co mnie zdziwilo ze z 2 kolesiami (ja bym jeszcze zero na koncu dodal). napisala ze z jednym byla 2lata. czyli przyznala sie w koncu ze zyla ze sponsorem z showupu?



Jesli masz sporo zetonow, to duze prawdopodobienstwo ze sie z tobą ustawi na ruchanie. Karola, aktualnie mieszka w Gliwicach, tam już o niej głośno jest! widziana była w Katowicach na saunie z klientem z ShowUp.tv. :mrgreen: a skąd wiadomo że z ShowUp.tv? możecie sami się domyśleć!
Był dośc znany na shwoupie i nie jedną dupe ruchał z showupa. Kolekcjoner zdjęć. :mrgreen:
Przestroga dla Pan, trzeba uważać z kim sobie robicie foteczki :mrgreen:
Znam też goscia co ją wyrwał z pewnej str-ony dla sponsorów (to było jakies 2 lata temu), w pierszy dzien znajomosci zrobiła mu gałe :good3: podobno potrafi całkiem niezle ciągnąć.
Karola z niejednego chleba jadła chleb.


bys zdradzil ksywe tego kolekcjonera. patrzac na jej profil widze ze nijaki buchaj sypal jej napiwki. jak sie wejdzie na jego profil to widac ze cos z imagine_cherry krecil i jej tez niezle sypal skoro ona tyle wpisow mu zostawila.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


wspominała coś popołudnia jakie plany na wieczór ? :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 02:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dzelem pisze:wspominała coś popołudnia jakie plany na wieczór ? :D


nie. tak jak pisalem wlazlo to skacowane i doslownie po 10 min nagle sie rozlaczyla. musial sie jej "ziomek" obudzic.

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Ja bym sie tak nie nabijal, to wcale nie jest lekka praca. Jeszcze jak panna ogarnieta to sie jakos ustawi przed "emerytura" a jak nie, to sie robi nagle w zyciu straszna lipa i zostaje trzaskac lody po 5 dych..a i to jak sie klient desperat trafi.


Sweet raczej nie grozi robienie lodów za 50 dych :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
BlogSU.pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 08 cze 2017, 16:15
Lokalizacja: Blogspot
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Blog ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Blog SU


Graty dla Karoli, należało się :) :heart:
Jeden głos przewagi, mam nadzieję że był to mój głos hehe.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Gratulacje, ładną ma buzie więc zwycięstwo zasłużone :)



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości