Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


cena przyzwoita jak za noc, nie ma co sie czepiac
Awatar użytkownika
qwertyuiop22a
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2017, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ---
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nat pisze:
Koziii pisze:
chochla1 pisze:
Koziii pisze:
komin pisze:Moze. I co w zwiazku z tym? Tez bys chcial pojechac?



Nowy Blog ShowUp.tv

nie stac mnie :D


Jakoś mnie to nie dziwi.


1500 za spotkanie ;) mam w katowicach duzo rownie fajnych k. ktore wezna mniej. ona wyzej sra jak dupe ma. za 2-3 lata zejdzie z ceny to zaproponuje

1500?
"Za noc moge sie zgodzic na 800-1000zl, nie jestem obeznana ale 600zl to bardzo malo. Panie na roksie biora po 2000-2500tys. a ja nie jestem dziewczyna sypiajaca z niezliczona iloscia mezczyzn."

nieee nadal za duzo. 500 gora bym dal. nie jest obeznana :lol: jakies nowe ogloszenie bylo? :o
Awatar użytkownika
Koziii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2017, 22:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Koziii pisze: nieee nadal za duzo. 500 gora bym dal. nie jest obeznana :lol: jakies nowe ogloszenie bylo? :o

cytowany tekst byl z pazdziernika, wtedy od niej dostalem taka wiadomosc w odpowiedzi na moje ogloszenie:
Witaj,
Mam na imie Kamila, 21lat 168 i 47kg. Jak dotąd nie byłam w takiej relacji lecz chciałabym poznać kogoś z kim będe mogła umilić swój czas, porozmawiać i oczywiście zabawić się a przy tym moja sytuacja finansowa stanie się bardziej stabilna. Lubię mocno dominujących mężczyn,ostry sex i perwersyjne zabawy dlatego właśnie odpowiadam na twój anons.
Krótko o mnie:
Na codzień jestem normalną, wesołą dziewczyną. Pracuje w kwiaciarni jako florystka.. W wolnym czasie duzo cwicze, prowadze rowniez zajecia pole dance i fitness. Mieszkam sama, od jakiegos pol roku kiedy podjelam decyzje o zerwaniu zareczyn.. Mam wiele pasji i zainteresowan ale ciezko je wszystkie wszystkie wymieniać:)
W załączniku przesyłam swoje zdjecie, jeśli jesteś zainteresowany pisz śmiało,nie gryze:)

moge wrzucic cala korespondencje z nia jak ktos jest ciekawy
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 21:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Daj te foto bo korespondencje to mogłeś sam ze sobą prowadzić. Fotka zresztą też pewnie z ogólnodostępnego insta czy fejsa nei jest dowodem
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 21:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




zobaczyłem te zdjęcia...widać,ze dziewczyna zarobiona.usta bardzo muzykalne :)
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ciekawe jakie w końcu ma te stawki ,realne :D chociaz pewnie szuka nadzianych starszych panów żeby doic a nie ruchac sie na godziny
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Al Bundy pisze:ciekawe jakie w końcu ma te stawki ,realne :D chociaz pewnie szuka nadzianych starszych panów żeby doic a nie ruchac sie na godziny

nie jest droga 500 za spotkanie, noc w hotelu 800. zaskoczony bylem ze zgadza sie na seks bez prezerwatywy z obcym gosciem ktorego nie zna...

cala korespondencja.
Wyślij proszę jeszcze jakieś, na których jesteś z całą sylwetką. Myślę o spotkaniach w przytulnym hotelu na rozmowę, jakiegoś drinka i seks. Wszystko w przyjemnej atmosferze. Chcesz spotykać się na noc czy w ciągu dnia?

odpowiadają mi spotkania całonocne..

To może stała relacja i 400-500 zł za każde spotkanie?

500 odpowiada mi lecz nie za cała noc bo myśle że to troszkę za mało, wyślesz jakieś swoje zdjęcie? Od kiedy chciałbyś zacząć spotkania i czy jesteś poważnie zainteresowany:)

Ok. 500 za spotkanie. A np. za całą noc 700 zł? Jaki seks lubisz? Czy seks ma być w prezerwatywie? Jaki alkohol na spotkania?

wporządku, lubię sex bez prezerwatywy oralny, analny i tradycyjny.. lubię być mocno zdominowaną przez mężczyznę więc mam nadzieje że się dogadamy. Co do alkoholu to lubię wino i whisky, lecz nie jestem mocnym zawodnikiem zazwyczaj jeden, dwa drinki są dla mnie wystarczające hah


Możemy się spotkać. Proponuję 600 zł za dzisiejszą noc.

Za noc moge sie zgodzic na 800-1000zl, nie jestem obeznana ale 600zl to bardzo malo. Panie na roksie biora po 2000-2500tys. a ja nie jestem dziewczyna sypiajaca z niezliczona iloscia mezczyzn.


Wiesz, wątpię, że ktoś płaci 2 tys. za spotkanie. Tym bardziej, że na roksie są tzw. profesjonalistki:) Ok. Może być 800 zł.
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 21:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tylko dwa zdjecia wyslala? pokaz wszystkie co wyslala.
Awatar użytkownika
marszs
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:22
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




marszs pisze:tylko dwa zdjecia wyslala? pokaz wszystkie co wyslala.


taaa... bo przecietna laska z takiego ogloszenia wysyla potencjalnemu klientowi pelne portfolio ze swoimi zdjeciami...lacznie z tymi z chrztu, komuni i bierzmowania :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Jeśli to naprawdę ona pisała to nie dziwie sie, że miała stalkera. Bardzo łatwo ją namierzyć. Wysyla fotki z buzią, bez zadnej krępacji pisze o stawkach. To juz nie jest cichodajka tylko nazwijmy rzeczy po imieniu zwykla kurwa. Naprawde głupia dziewczyna, bo nawet nie cwana, ale tez i zagubiona. W ogole sie nie szanuje. Sweet szybciej wyjdzie dac Ci ogloszenie na roksie z duza stawka, a nie bawic sie w to zakladanie kont na tycgh portalach dla zboczencow. Jedno i to samo.
Magnolia




Tyle, że na Roksie zaraz zadzwonią Panowie z Korporacji Ochroniarskiej "Podziel się z nami z dobrego serca"
Problem w tym, ze ona dość popularna tu.. więc to musiało wyjść..
Powinna jednak uważać na siebie.
No, ale życie cichodajki, szukającej sponsora to nie tylko róże i moety.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nat ale Ty jesteś takim typowym erotomanem-gawędziarzem czy serio zamierzasz się z nią spotkac?

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




jak na szołapową celebrytke to stawki ujdą :lol:
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jak na szolapowa celebrytke to mi ta historia ze spotkaniem "za pincet" troszku smierdzi. 500 to ona sobie moze zarobic na wzglednym luzie na ShowUp.tv, poswiecajac temu tyle samo czasu co na takie spotkanie. Skadinad wiem ze slask to zaglebie w miare tanich cichodajek ale akurat ona jest na tyle atrakcyjna ze raczej nie powinna miec problemu ze znajdywaniem kolesi za zdecydowanie wieksza stawke. Juz pomijam fakt ze wiekszosc cichodajek woli spotykac sie na cala noc bo kasa konkretniejsza a nikt "na zapas" nie narucha. Nie chce wyrokowac ale albo Nat nas robi w chuja albo jego zrobiono.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




wszystko co pisalem jest prawda. ja to wiem i ona.to kwoty na ktore sie zgodzila. dlaczego daje za 500? niewiem. wrzucajcie ogloszenia na eamore i sponsoraszukam na slask/katowice to za jakis czas sama do was napisze jak jest idiotka i dalej bedzie to ciagnac. dowiedzialem sie ze czyta to forum wiec specjalnie tu napisalem zeby jej pokazac jaka z niej plytka k. i jak latwo sie z nia umowic.
pamietaj K. karma wraca. milego zycia ci zycze.
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 21:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zakladajac ze to prawda Nat mam tylko jeden wniosek...ze panna za nisko sie ceni. To taka moja ocena wylacznie na podstawie jej wygladu. Nie wiem jak z intelektem bo jej nie znam a wbrew pozorom dla wielu korzystajacych z takich lasek to dosc znaczacy element za ktory tez placi sie ekstra...if you know what I mean...
Swoja droga, cos Ci ta panna za skore zalazla ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Zakladajac ze to prawda Nat mam tylko jeden wniosek...ze panna za nisko sie ceni. To taka moja ocena wylacznie na podstawie jej wygladu. Nie wiem jak z intelektem bo jej nie znam a wbrew pozorom dla wielu korzystajacych z takich lasek to dosc znaczacy element za ktory tez placi sie ekstra...if you know what I mean...
Swoja droga, cos Ci ta panna za skore zalazla ;)


nie pisz takich rzeczy bo ceny podniesie i u śląskich kurwiarzy staniesz się wrogiem numer 1 :D
LEON LXIX




Panowie, a nawet jeśli. Atrakcyjna jest, na pewno znajdzie takich co gustują w tej urodzie, co widać na transmisjach jest ich masa.

Wesołych świąt i nie widzę związku, żeby drążyć temat.
Awatar użytkownika
ikeafamilyy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 gru 2017, 09:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, MonsterGuzikowy, simpleman123 i 187 gości