Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
skoro dodała focie na profilu to widać ze szuka klientów, nadawała tez czesciej, juz pewnie grafik na miesiac zapełniony

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


admin dal mi odpoczac tydzien :D
mowilem ze jest pustakiem udowadnia to pokazujac jak jej hajsy placi "ziomek" :D i to raczej z gory, przed usluga. naprawde jest ktos jeszcze kto wierzy ze ona nie jest z tej branzy? sama co chwila daje to jasno do wiadomosci.



alfred0: a czym sie zajmujesz?!
xnxxx: mowilam juz 100 razy:)
xnxxx: sprzedaza nieruchomosci
ubaw po pachy mam zawsze jak to pisze :D

Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


nooo nudno na forum i coś słitka teraz szybko ucieka i mało bywa na ShowUp.tv
Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 02:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dzelem pisze:nooo nudno na forum i coś słitka teraz szybko ucieka i mało bywa na ShowUp.tv

Szybko ucieka bo mnie nie ma :P
A tak serio to po całym dniu pracy to się jej nie chcę długo siedzieć, szczególnie że rano wstaje.
Poza tym, każdy płacze o priwa a jak odpali to nikt nie wchodzi bo drogo. Jest tak wyjebista że wg. mnie priwek za 1000 zetów jest w pełni usprawiedliwiony i nie wygórowany cenowo.
Mam nadzieje że w sobote dłużej pobędzie, ale znając życie spotka się ze znajomymi i będzie dupa.
I nie wyciągajcie głupich wniosków z czegoś kto gdzieś coś napisał. Jest piękną kobietą i dużo osób ma ból dupy do niej.
Nie spotyka się za pieniądze w hotelach, nie daje ogłoszeń po seks portalach itp.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Grzegorz pisze: Nie spotyka się za pieniądze w hotelach, nie daje ogłoszeń po seks portalach itp.
Naprawdę w to wierzysz? :lol: rozumiem że dużo kasy na nią przewaliłeś ale to nie powód by łykać jak pelikan wszystko co ci sweetka powie... nie raz krążyły screeny po forum z jej ogłoszeniami, które usprawiedliwiała złośliwym byłym chłopakiem. Stalker który wypisywał do jej znajomych, do właścicielki mieszkania, który skradł jej numery telefonów z iphone to na pewno taki przewalony haker? :D proszę cię Grzegorz w co ty wierzysz ;D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:
Grzegorz pisze: Nie spotyka się za pieniądze w hotelach, nie daje ogłoszeń po seks portalach itp.
Naprawdę w to wierzysz? :lol: rozumiem że dużo kasy na nią przewaliłeś ale to nie powód by łykać jak pelikan wszystko co ci sweetka powie... nie raz krążyły screeny po forum z jej ogłoszeniami, które usprawiedliwiała złośliwym byłym chłopakiem. Stalker który wypisywał do jej znajomych, do właścicielki mieszkania, który skradł jej numery telefonów z iphone to na pewno taki przewalony haker? :D proszę cię Grzegorz w co ty wierzysz ;D

grzes przeciez bajki opowiada ;D byly na forum screeny z kilku jej anonsow z telefonem i ona go odbierala. mam je na kompie. piesku wiem ze bronisz swej pani ale to juz musztarda po objedzie. sama pokazuje sie w hotelach i "niechcacy" jak jej placil klient. ona tez bajki opowiada o hacku iphona :D
obroty jej spadaja na showupie i jestem pewien ze niedlugo wprowadzi dymanie z "ziomkiem" ktory jej jeszcze za to zaplaci. wtedy udowodni juz wszystko o sobie co my i tak wiemy :D moze zacznie robic licytacje jak imagine_cherry na spotkanko na "kawe" w realu.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ładna buzia ale zastanawiam się co w niej jest takiego ze tyle widzów zgarnia bo szału ni ma. A czy ta panna się spotyka bo widzę kilka różnych opini

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx

P.S czy ta panna miała kiedyś ciemne włosy ?
Awatar użytkownika
Bieda
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 05 sie 2017, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A czy ta panna się spotyka bo widzę kilka różnych opini


Od wielu lat jest to niewyjaśniona zagadka, cały czas trwają badania na ten temat, powstało już wiele teorii i memów na ten temat, wszystkie media trąbią o tym, zatrudniono detektywów, rozpoczęto badania naukowe, ale to jest na razie niewystarczające by jednoznacznie stwierdzić jak jest. Może tym problemem zajmie się komisja sejmowa, widać zainteresowanie większe niż stanem naszego kraju, więc kto wie. Jest to coś na co nikt nie odpowie, tak samo zresztą jak na pytanie - czemu Krzysztof Ibisz jest coraz młodszy i właśnie idzie z plecaczkiem do szkoły średniej? No nie wiadomo.
Miejmy nadzieję, że zatroskani forumowicze dojdą w końcu jakże to ważnej dla wszystkich tutaj prawdy, która to pozwoli wreszcie spać normalnie - czy ona wreszcie daje tej dupy czy nie? :smoke:
Niesłychanie to istotne co robi w życiu prywatnym na kamerkach :roll:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Bieda pisze:ładna buzia ale zastanawiam się co w niej jest takiego ze tyle widzów zgarnia bo szału ni ma. A czy ta panna się spotyka bo widzę kilka różnych opini

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx

P.S czy ta panna miała kiedyś ciemne włosy ?


miala na poczatku roku czarne. zgadzam sie ze szalu niema. jak sie posiedzi u niej na paru transmisjach to z czasem sie dostrzega jej przecietnosc. dla mnie jest za niska i cos ma z nogami. jak wstaje to sie x robi. biust prawie nie istnieje.
co do spotkan to wszyscy jak pustaki sie jej pytaja o to na czacie. ona wtedy zawsze odpowie ze nie. to oczywiste. mysle ze trzeba powchodzic na drogie pirvy z 3-4 razy, koniecznie ze swoja kamerka zeby zapamietala. powzdychac do niej na czacie jaka to ona nie jest. i dopiero wtedy cos zaproponowac. czesto przewija sie kwota 1000 zlotowek. albo przegladac seks ogloszenia ze slaska i liczyc ze sie na nia trafi.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na fejsiku ma podane, że pracuje na infolinii ;). Ciężko ustnie obsługuje klientów :P.



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak kiedyś miała czarne włosy :hi: a przynajmniej ciemne...a za pośrednictwem ShowUp.tv nie sądzę by się spotykała no chyba że dobrze się z nią zapozna na privach i zaświeci jakimś dobrym hajsem. Prędzej bym gdzie indziej szukał możliwości, na FB pewnie nie odpisze.
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie chce się z nią spotkać , nie jest na tyle seksowna żebym jej płacił za spotkanie ale wydawało mi się ze znalazłem jej FB i zgadza się :mrgreen:

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Bieda
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 05 sie 2017, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


mowila ze niema fb, klamczuszka :D dalibyscie jakies wskazowki jak ja znalezc.
ogladam teraz https://showup24.tv/Aarizona_baby ona ma pelno tatuazy w tym na plecach. od razu pomyslalem o ksieznicce. nie podoba mi sie.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


to wbijaj Grzesiu dzisiaj i zatrzymuj piękność :D



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 02:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dzelem pisze:to wbijaj Grzesiu dzisiaj i zatrzymuj piękność :D



www.BlogSU.pl


Wczoraj byłem to Karoli nie było a pewnie dziś będzie na odwrót. Może w sobotę na siebie w końcu trafimy.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


grzes piesku skoro tak ostatnio pokazuje sie z "ziomkami" po hotelach to powiedz jej ze czas z nimi cos porobic. niemusi od razu im dupy dawac, na poczatek zabawa tym dildem wystarczy. ustawilaby cel: penetracja analna dildem przez ziomka/wspolokatora/wlasciela mieszkania/sasiada czy jak ona tam nazywa swojich ruchaczy.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jest i ona, właśnie nadaje.

Buzie to ma śliczną, ale te zęby... :shock2:


https://showup24.tv/xnxxx
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ale slabiutko cos ostatnio u niej. ledwo 500 widzow. oj oj. hajs sie nie bedzie zgadzal. biedactwo wogole przejdzie w hotelarstwo juz. dzis bez "ziomka" a liczylem na niego. zdjecia usunela z profilu tylko to z cwiczen zostawila. wiek sciemnia bo mowila za ma 21.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


leniwa jest ,przywykła do słodzenia ,nuuuuda jak zwykle u niej. a wiek to każda ma podkręcony :lol: same gorące 18tki ,ale chuj że nadają na kam od 3 lat



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pawciunio, SPEEDI i 64 gości