Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Tomcio Paluch nie jestem takim bywalcem jej transmisji jak ty natomiast nawet po necie biega filmik gdize zwraca się do psa ZUZAA!!! takze nie ma co dementować :P

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wrzuci ktos ta transmisje z kolesiem :P w koncu tam nic podobno nie widac :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:Tomcio Paluch nie jestem takim bywalcem jej transmisji jak ty natomiast nawet po necie biega filmik gdize zwraca się do psa ZUZAA!!! takze nie ma co dementować :P

Nie wiem czy stały bywalec w tym roku zadałby jej pytanie o imię psa i odpowiedziała mi wtedy. Ja sobie zażartowałem, że pies zdementował.
Ona zwróciła moją uwagę, bo jest zaginioną siostrą bliźniaczką mojej koleżanki, ale tu nie będę pisał, że tamta jest znaną polską modelką i ostatnio prawie zdobyła najwyższą koronę w tym biznesie ;-).
Napisałem? Ups...

razielospl pisze:wrzuci ktos ta transmisje z kolesiem :P w koncu tam nic podobno nie widac :P


Byłem na transmisji, kiedy zdenerwowana zwróciła kamerą na łóżko a tam równie zdenerwowany "koleś" pod kołderką uniósł się na łokciach. Chciała go komuś pokazać a raczej "nim postraszyć". Tak to odebrałem. Nie mnie kogoś oceniać. Opisuję sytuację albo zachowanie.

Teraz dopiero zauważyłem, że ten temat ma aż 78 podstron! Co tu się dzieje.


https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


fantomas pisze:Tam wiekszosc dziewczyn to dobrze wyglada po photoshopie i kwasach botoxie mam tam jedna znajoma na fotach to zupelnie inna osoba :D a ta dziewczyna dobrze wyglada na zywo naturalna jest , Pisarkowa ma menagera krupy i w chuj kasy teraz zarabia . Nik Mi nie powie ze ta dziewczyna nie dostala zajebistej urody :) Tez jak sie nastrawila na taki portal to powinna to wykorzystac i zarabiac tu miliony


Tysiące kobiet próbuje co roku zrobić karierę w modelingu, Krupie się udało bo ma silikonowe cycki, idealną figurę i przeszła przez dziesiątki łóżek wpływowych ludzi w LA (finalnie żeniąc się z jakimś milionerem) zanim się dopchała do jako-takiej sławy (i to też w sumie przypadkiem bo w dobrym okresie wystapiła w kampanii "Wolę chodzić nago niż w futrze" i tylko z tego ją ludzie w USA kojarzyli). Słitka jest na starcie skreślona w fotomodelingu bo jest brudnopisem, niby można to retuszować w fotoszopce ale jaki fotograf, mając do wyboru dziesiątki innych, równie ładnych acz nieubazgranych pstrokatymi napisami i rysuneczkami modelek; wybierze dodatkowe kilkadziesiąt minut pracy dla siebie nad programem graficznym? W tym biznesie trzeba mieć coś ekstra, jakiś "element generujący WOW!" - duże, jędrne piersi (dobrze mieć silikon zrobiony przez najdroższych chirurgów), ładna buzia z "czymś ekstra" co wpada w pamięć (jak np. ma Anja Rubik - zapamiętujesz ją nawet gdy oglądasz w tym samym czasie dziesiątki innych kobiet), idealnie wyćwiczony brzuch, odstający tyłek mimo szczupłej sylwetki etc. a Słitka nie ma cycków, jest niska, ma niedoskonałości na brzuchu - w sumie ma "do sprzedania" tylko te swoje sarnie oczy a to można zmienić łatwo w programie graficznym właśnie (na Instagramie i Snapie są już nawet aplikacje które automatycznie powiększają oczy i "malują" je tak, żeby wyglądały na większe, kolor też można zmienić kilkoma kliknięciami). Bez setek tysięcy złotych włożonych w marketing (albo znajomych w Pudelku którzy wypromują w odpowiednim czasie) w tym biznesie można być co najwyżej taką Angeliką Fajcht (ta od gitary) która przez lata próbuje się dopchać na ścianki a finalnie musi jeździć do Dubaju żeby zarobić na chleb.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Słitka jest na starcie skreślona w fotomodelingu bo jest brudnopisem


w agencji artystycznej https://www.suicidegirls.com/photos im więcej tattoo, tym lepiej, może nie są to modelki jak z Fashion Week'a ale też modelki :D


https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Tomcio-Paluch pisze:Ona zwróciła moją uwagę, bo jest zaginioną siostrą bliźniaczką mojej koleżanki


Mi również przypomina pewną osobę którą znam.
Odnoszę coraz częściej wrażenie, że Słitka jest wiedźmą - rzuciła na nas jakąś aurę dlatego każdy z nas widzi w niej coś innego, coś co podświadomie chce widzieć, wizualizuje nam nasze wyobrażenie. Dlatego jedni postrzegają ją jako wyrachowaną dziwkę, inni jako najpiękniejsze stworzenie kroczące po ziemi.
A fakt, że pochodzi ze Śląska tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że mam racje. Przecież Śląsk słynie z tych wszystkich nadprzyrodzonych postaci - wiedźm, wampirów, diabołów i górników.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Panowie co Wy pieprzycie o fotomodelingu, Sweetka nie ma nic takiego w sobie oprócz faktycznie dość ciekawych oczu i reszta to już powiększone usta oraz nabazgrana budda na przedramieniu ;P poza tym fotomodeling to mimo wszystko dużo pracy a sądzę że Sweetka raczej pracowita nie jest :P
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Up. Szanuj prace kobiety lekkich obyczajów. Żadna praca nie hańbi, a wiadomo jest to praca w ciezkich warunkach i różne stawki, brak umowy o prace, kiepski socjal, brak emerytury, ktora musisz wypracowac do okreslonego wieku produkcyjnego, ktory jest zaniżony akurat dla tego zawodu.
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


razielospl pisze:Up. Szanuj prace kobiety lekkich obyczajów. Żadna praca nie hańbi, a wiadomo jest to praca w ciezkich warunkach i różne stawki, brak umowy o prace, kiepski socjal, brak emerytury, ktora musisz wypracowac do okreslonego wieku produkcyjnego, ktory jest zaniżony akurat dla tego zawodu.

trafna uwaga :D :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


z modelingiem to dowaliliście :D takich jak ona są tysiące. stawki tak jak ktoś pisał max 500 za sesję ,chociaz ostatnio kazda tam chce 5 setek obojetnie czy cokolwiek umie ,nie ważne ze ma w pf 2 selfiacze i zero referencji ,portal zszedł na psy. Te bardziej ładne poszły w erotyke gdzie kosza pewnie 2-3 koła za sesje. ale jak wyżyc skoro takich sesji masz może 6-7 rocznie.

nie ma tam konta bo już by dawno została wyczajona , czyli przez te 5 lat siedziała glownie w branży kamerkowo/spotkaniowo/sponsoringowej. na pewno jest to robota łatwiejsza.

ostatnią opcja (jakby miała mózg) jest zostanie modelką z instagrama ,sporo osób z max tak robi , taka moja niby znajoma przeszła przez wszystkie szczeble 8-) maxmodels , erotyka ,filmiki a teraz głownie robi " na wyjazdach" dubaj itd. na maxie zero nowosci bo komu sie chce robic za pare setek.
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


te Dubajówki to już przegiecie. Sam widzialem kilka dziewczyn w tym polki co swieca dupa w Dubaju. Nic tylko lans pytanie jaka tam prace maja ? :D kurwiska na bogato.
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem czy cos sie zmienilo ale Maxmodels to byl jeden z lepszych portali na wyrwanie cichodajki.



www.BlogSU.pl
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Nie wiem czy cos sie zmienilo ale Maxmodels to byl jeden z lepszych portali na wyrwanie cichodajki.

www.BlogSU.pl


Spotkałem na Maxmodels kilka dziewczyn z SU. O kilku mi koledzy napisali, że działają na Roksie czy też mają filmiki w rożnych serwisach. Jedną "modelkę" z mojego miasteczka sam odkryłem niedawno w dwóch takich serwisach jak ktoś tu na forum podał adres w zw. z inną sprawą. Kliknąłem a tam na bannerze ona... Poziom żenujący, ale płacą.


https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


MaxModels to świetny portal jeżeli ktoś chce nawiązać kontakt z dzianymi facetami a nie chce się "oficjalnie" ogłaszać na oczywistych portalach typu EroDate czy Roksa - jak facet jest dziany i kumaty to znajdzie sposób żeby taką panią namowić na jakąś drogą wycieczkę (choćby pod pozorem zrobienia egzotycznej sesji zdjęciowej) a potem jak laska wyczuje żeton to już "związek" się sam toczy, jednocześnie pozostaje 100% anonimowa w swoim cichodajstwie bo nawet jeżeli "dzianym fotografem" okaże się kolega ze szkoły/pracy który chciał sprawdzić, czy koleżanka jest rzeczywiście taka święta to laska zawsze może się wszystkiego wyprzeć i powiedzieć "ja myślałam, że lecimy do Dubaju na normalną profesjonalną sesje zdjeciową a nie na sesję sponsoringową" :) Pewnie u większości tych "modelek" z tej strony nie jest to kwestia "czy?" tylko kwestia "za ile?" a większość "fotografów" tam buszujących zdjęcia robiła tylko aparatem w telefonie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


jest kilku co robią fajne zdjecią , na setki profili :lol:

coś w tym jest , kwestia tylko gotówki a jakiś lodzik czy ruchanko po sesji pewnie czesto się zdarza. już nie mówiac o takiej wyjazdowej w tropiki

pare lat temu było sporo napalonych małolat rodem z fotki.pl gotowych na sesyjki za 100 ,teraz niestety zero. troche żałuje ze nie chciało mi sie jezdzic na te "sesje" :D teraz jak pisałem każdy lachociąg napisze 500 i nie masz za duzo do gadania.
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nom, to był dobry dobry pomysł zaraz po maturze zamiast w studia zainwestować w lustrzankę i trochę sprzętu do oświetlenia, może teraz nie bylbym wiele bogatszy bo fotograf ze mnie marny ale na pewno więcej hmm... doświadczeń życiowych bym miał :) Ale na to był boom kilkanaście lat temu, teraz byle frajer z instagrama ma od rodziców lustrzankę za kilkanaście koła papieru i może robić pro-fotki po prostu naciskając przycisk, nie wymaga to już żadnych umiejętności. Przez natłok na rynku instagramowo-fotokowym quasipro-amatorów fotografii i quasipro-amatorek modelingu zrobienie kariery (i zarobienie pieniędzy) w ten sposób graniczy z cudem
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


po co skubac takie grosze :P Karola chwalila sie ze zarabia na SU 12-20 tys miesiecznie :P

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyli Karola wie co robi i ekspertow ds rozwoju kariery niezbyt potrzebuje... szczegolnie ekspertow z forum dla przegrywow :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Al Bundy pisze:jest kilku co robią fajne zdjecią , na setki profili :lol:

coś w tym jest , kwestia tylko gotówki a jakiś lodzik czy ruchanko po sesji pewnie czesto się zdarza. już nie mówiac o takiej wyjazdowej w tropiki

(...)


Są tacy na Maxmodels. Głośna była sprawa jednego starszego fotografa zapraszającego panie za granicę na jego koszt. Jak jedną zaproszoną znajomą co do tego uświadomiłem to się na mnie obraziła, bo "sama wolała się przejechać". Zapytała go wprost i powiedział, że wbrew jej woli nic by nie zrobił. Do innej zaczął się umizgiwać na FB... Cóż.
Później inna znana maxmodelsowa modelka nagłośniła sprawę jego niekoniecznie wyłącznie fotograficznych zapędów, bo przypadki były widocznie nagminne. Ja się z nim nigdy nie zakolegowałem. Prawdę mówiąc omijam go. Teraz nawet ten Pan organizuje plenery foto gdzieś w Polsce i ma na plakatach "Mistrz". Reklamują go zadowolone dziewczyny. Wszyscy są dorośli. Każdy wie co robi.
Co do tego, że wystarczy kupić drogi aparat żeby robić dobre zdjęcia to... powodzenia.
W drogich garnkach nie każdy potrafi dobrze gotować.
Kilka stwierdzeń o modelingu w tym wątku (bez wnikania w szczegóły o które chodzi) mógłbym podsumować znanym stwierdzeniem: "nie znam się to się wypowiem", ale to nie jest głównym tematem tego tematu i to tak pozostawię.

A co do Karoliny, to widocznie nie potrzebuje dobrych zdjęć a tym bardziej żyć z nich czy z modelingu. Jeśli potrzebuje zdjęć, to co najwyżej do nowego paszportu albo wizy. Niekoniecznie do Dubaju hejterzy ;-).

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Gdzieś na jakimś forum fotograficznym oglądałem porównania, koleś z 20sto letnim stażem zrobił serię zdjęć aparatem za kilkanaście koła papieru przy profesjonalnym oświetleniu w studio a potem dał aparat makijażystce (która lustrzankę trzymała pierwszy raz w życiu, wcześniej robiła tylko fotki jedzeniu komórką na Insta :), ona też zrobiła serię zdjęć tej samej modelce w tym samym studio tym samym aparatem, fotograf wymieszał je i dał ludziom z forum do oceny które jest profesjonalne a które robione przez amatora. Ludzie kombinowali, kręcili, wskazywali różne opcje i dopiero potem fotograf przyznał się, że wszystkie fotki robił makijażystka :) Skoro grupa kilkunastu profesjonalistów nie potrafi wskazać różnicy między fotkami robionymi przez zawodowca a amatora to znaczy, że technika poszła naprawdę do przodu i rzeczywiście - jeżeli zainwestowaliśmy klkanaście koła papieru w aparat i cały ten sprzęt oświetleniowy a do tego mamy do dyspozycji profesjonalne studio a nie jakiś garaż czy halę wynajętą na godziny to do wykonania fotki potrzebny jest tylko sprawny palec wskazujący. A i to jest już korygowane przez elektronikę bo aparat robi nie jedną tylko kilkanaście fotek w przeciągu paru sekund od wciśnięcia "spustu" i potem można sobie wybrać tą najlepszą



Nowy Blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości