Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
To nie jest tak Ruger. Taki test o ktorym piszesz moze i mial miejsce i byc moze efekt taki byl tylko dlaczego? Bo to fotograf-rzemieslnik ustawil to cale oswietlenie, wiedzial jak, wiedzial dzie, poustawial te wszystkie lampy, blendy, filtry i pierdylion innego sprzetu. Ustawial synchronizacje, czasy naswietlania itp, itd. Rola makijazystki to tylko nacisniecie jednego przycisku i ewentualnie odrobina szczescia w zlapaniu dobrego ujecia. Troche tak jakbys wzial jakas super nowoczesna obrabiarke CNC, odpowiednio ja zaprogramowal, polozyl material itd....wtedy najwiekszy nawet idiota jest w stanie nacisnac przycisk Start.
Gdyby to bylo takie proste to faktycznie w dobie fotografi cyfrowej mielibysmy miliony doskonalych fotografow a tak nie jest. Mamy owszem, wielu rzemieslnikow dla ktorych jest to po prostu zawod i wykonuja zwyczajnie poprawne zdjecia i jak w kazdej branzy mamy rzemieslnikow topowych ktorzy kosza gigantyczna kase za kazda sesje. Oczywiscie sprzet jest wazny ale, jak to mowia: "nie aparat robi zdjecia tylko fotograf".

Tak z ciekawostek, bo celowo pomijam fotografie artystyczna gdzie nawet niekoniecznie jakosc zdjecia/sprzetu decyduje o wartosci fotografi. Zobaczcie dwie fotki:
Obrazek to poszlo za 6,5 mln dolarow, ok nawet widze w tym "cos" ;)
a teraz drugie:
Obrazek 3,6 mln dolarow...prawie jak awatar z SU... ;)
Trzepiemy kase? :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


w erze pphotoshopa bardzo łatwej i szybkie obróbki zdjęć każdy może być fotografem ba nawet uda się zrobić jakieś pare fajnych zdjęć ale żeby być tak zwanym profesjonalnym fotografem to umiejętności i sprzęt nie do końca wystarczają bo trzeba mieć jeszcze wyrobione nazwisko renome no i oczywiście znajomości żeby mieć komu te fotki sprzedać
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W każdej erze najważniejszą umiejętnością zawsze była jest i będzie umiejętność sprzedaży. Dlatego mamy chujowych piosenkarzy, McDonalda, CocaCole i często kiepskie dupy w top10 na SU ;) Dlatego tez przyzwoicie ładna Sweetka zarabia niezłe pieniądze pomimo tego ze wokół są tysiące o wiele ładniejszych niż ona ale klepiących biedę. Po prostu, umie się sprzedać.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


12-20 tyś to chyba razem ze spotkaniami ;-)

2-3 lata temu do uwierzenia , teraz nie ma chuja. pewnie ma 5-taka co i tak jest dobra kasą za lezenie
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Trochę się poprawiła, kilka tygodni chodzenia na siłkę zrobiło swoje, jeszcze jest w temacie, kilka lat może popracować

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


tajemniczysu pisze:dlatego tak jak pisałem nie ma co sie nabierać na kłamstwa KArolinki :D od dawna juz pierdoli o samotnosci i innych takich


Ale wiele kobiet lepiej niż mężczyźni potrafi rozdzielić seks od życia uczuciowego :) Ruchacz to tylko ruchacz... niektóre mogą ich mieć na pęczki ale zawsze bedą utrzymywać, że są samotne.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No ja też nie mam pojęcia skąd się wzięło te 12-20tyś zł miesięcznie :lol: Z szołapa na pewno tyle nie wyciąga. Z jej privami, częstotliwością nadawania i dość słabym braniem tych privów jest to po prostu nierealne.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 16:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreTears pisze:No ja też nie mam pojęcia skąd się wzięło te 12-20tyś zł miesięcznie :lol: Z szołapa na pewno tyle nie wyciąga. Z jej privami, częstotliwością nadawania i dość słabym braniem tych privów jest to po prostu nierealne.


Był ktoś kto tak niektóre transmitujące liczył i było to całkiem realne. Może i tu ten księgowy się zechce poświęcić. GG podaje powiadomienia, wystarczy wchodzić i liczyć które priv ktoś bierze i ile wpada na transmisji. Potem wyciąga się średnią.
Mnie to średnio interesuje, ale wiem że tak ktoś robił.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Tomcio-Paluch pisze:
NoMoreTears pisze:No ja też nie mam pojęcia skąd się wzięło te 12-20tyś zł miesięcznie :lol: Z szołapa na pewno tyle nie wyciąga. Z jej privami, częstotliwością nadawania i dość słabym braniem tych privów jest to po prostu nierealne.


Był ktoś kto tak niektóre transmitujące liczył i było to całkiem realne. Może i tu ten księgowy się zechce poświęcić. GG podaje powiadomienia, wystarczy wchodzić i liczyć które priv ktoś bierze i ile wpada na transmisji. Potem wyciąga się średnią.
Mnie to średnio interesuje, ale wiem że tak ktoś robił.



@rachmistrz zajmuje się tylko wybranymi dziewczynami z konkursami dla lidera vip
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreTears pisze:No ja też nie mam pojęcia skąd się wzięło te 12-20tyś zł miesięcznie :lol: Z szołapa na pewno tyle nie wyciąga. Z jej privami, częstotliwością nadawania i dość słabym braniem tych privów jest to po prostu nierealne.


Trochę z SU + anonse = to wtedy realne :biggrin:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uważacie więc (co niektórzy), że Karolina wymyśliła sobie tego nadzwyczaj przebiegłego i niemalże znającego jej myśli prześladowcę? Zjej słów: po zmianie telefonu on od razu go zna, podobnie jak ma dostęp do każdego jej konta bankowego i zna jej przelewy, podaje jej nowe adresy w "ogłoszeniach" typu roksa i na FB. Miałaby to uczynić, aby zarabiać "poza SU" (nie będę tego przywoływał tu z nazwy, ale wyżej to słowo padało) a ta cała afera ma tylko zrobić szum medialny i pozyskać jej klientów?
:o

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Może wymyśliła, może nie - kto ją tam może wiedzieć. Raz jest szczera jak małe dziecko a chwile później kręci jak Ken Block kierownicą.

Ja jestem w stanie uwierzyć w te zarobki. Zresztą sam wcześniej pisałem, że może tyle zarabiać. A te 12 tysięcy to jest stawka minimalna - taki jej zasiłek dla bezrobotnych kiedy nie chce się jej w ciągu miesiąca często nadawać. Może dziewczyna nie przoduje w ilości prywatnych transmisji, ale nie ma też ich mało... Za to w przedłużaniu prywatnych transmisji to zajmuje pierwsze miejsce. Sam parę razy odszedłem z kwitkiem kiedy próbowałem wejść na prywatną - ile można czekać, aż wróci z 6 minutowego priwa? Potrafi siedzieć kilkadziesiąt minut na jednym a skoro przedłuża to znaczy, że sypię się żeton.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tomcio-Paluch pisze:Uważacie więc (co niektórzy), że Karolina wymyśliła sobie tego nadzwyczaj przebiegłego i niemalże znającego jej myśli prześladowcę? Zjej słów: po zmianie telefonu on od razu go zna, podobnie jak ma dostęp do każdego jej konta bankowego i zna jej przelewy, podaje jej nowe adresy w "ogłoszeniach" typu roksa i na FB. Miałaby to uczynić, aby zarabiać "poza SU" (nie będę tego przywoływał tu z nazwy, ale wyżej to słowo padało) a ta cała afera ma tylko zrobić szum medialny i pozyskać jej klientów?
:o

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx


Niech sobie zrobi cyce, bo klient na deskę nie poleci hehe :biggrin:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na szczescie Guli, jak widac klienci leca bez Twoich zajebistych porad...
aha..bo bym zapomnial... hehe :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Stalker nie bez powodu się przypałętał, ja jestem przekonany że to jej były sponsor, ktory za duzo sobie wyobrażał :) a ogłoszenia które latały po forum po prostu były dla niej niewygodne i zwaliła to na byłego chłopaka/stalkera zeby nie bylo ze przypadkiem zarabia w "brzydki" sposob :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:Za to w przedłużaniu prywatnych transmisji to zajmuje pierwsze miejsce. Sam parę razy odszedłem z kwitkiem kiedy próbowałem wejść na prywatną - ile można czekać, aż wróci z 6 minutowego priwa? Potrafi siedzieć kilkadziesiąt minut na jednym a skoro przedłuża to znaczy, że sypię się żeton.


Jeżeli zapłacisz za priv normalną stawkę i nie rzucasz napiwków w trakcie to niemal na pewno tuż po zakończeniu czasu wyjdzie, jeżeli przedłuża to na pewno dlatego, ze otrzymała sowitą zapłatę. Jeżeli zakochańcy potrafią jej bez mrugnięcia okiem rzucić 9k żetona "za nic" (bez ustawionego celu i bez nagości) i wejśc na najdroższy priv to na pewno też potrafią rzucić niezła sumkę gdy zobaczą ja na priv w całej okazałości
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ładna dziewczyna ale jakaś dwulicowa. Raz mówi tak, raz na odwrót... i weź tu kobietę zrozum...

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 01:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ostatnio mi się bardzo podobała, miała delikatny makijaz i nawet niezjarane oczka :D
Awatar użytkownika
ikeafamilyy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 gru 2017, 10:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zajac_BAX pisze:Ładna dziewczyna ale jakaś dwulicowa. Raz mówi tak, raz na odwrót... i weź tu kobietę zrozum...

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx



Przesłuchaj ją, weź w krzyżowy ogień pytań, obserwuj reakcje ciała na prawdę i fałsz...
Poznasz prawdę albo raczej gdzie nieprawda. Filmów nie oglądasz? ^^
Już widzę jak ona siedzi na krześle jak w Nagim instynkcie a 'szołapowa komisja śledcza' zadaje pytania.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Najlepiej nie traktować SU jak portal randkowy i nie myśleć o każdej ładniejszej damie tu jak o potencjalnej żonie i matce dzieci - wtedy jest znacznie prościej korzystać z portalu a i unika się nieprzyjemności gdy człowiek dogrzebie się do całej prawdy. Bo przeważnie "prawda" mówiona przez modelkę i prawda "odkryta" przez Janusza ma się nijak do "prawdziwej prawdy" która ryje czerep od góry do dołu i pozostawia dziwne wrażenie które można streścić w jednym zdaniu: "O ŻESZ KURWA JA PIERDOLE!"



Nowy Blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości