Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Z urodą to żadna tajemnica, że jest niziutka i przez to sylwetka jest daleka od przyjętych ideałów piękna, panowie którzy zachwalają pod niebiosa jej figurę chyba dawno nie byli w realnym świecie pod jakimś liceum i nie widzieli, że tak wygląda z 50% nastolatek. Jest ładna z buzi, ma piękne sarnie oczy, ładny tyłek ale nic poza tym, szału nie ma

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Mozliwe ze to przez niski wzrost tak mi cos w niej nie pasuje. Ciekawe ile ma 1.50-1.60? Przy takim wzroscie to ma przejebane bo kazdy nawet 1kg nadwagi widac od razu na twarzy.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:Nie no ogolnie jest fajna, tylko tak jak pisalem cos mi nie pasuje w jej figurze. I wiadomo przyciaga wzrok :D
Z tym chwaleniem to nie wiem. Zawsze jest ryzyko ze ktos kiedys z twoich znajomych ja rozpozna :D I co wtedy? Jezeli choc czesc prawdy jest w tym co ludzie pisza o jej spotkaniach za $$$ to juz tak slabo sie robi.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Co do tych znajomych to myślę że Sweetka nie ma się czym przejmować. Wydaje mi się że za bardzo ona "stałych znajomych" nie ma bo sama kiedyś otwarcie mówiła że mieszka w Katowicach, potem przeprowadziła się do Warszawy (i tak też miała na Fb) a niedawno ktoś rozpoznał widok z jej okna w Gliwicach... teraz znowu coś o przeprowadzce mówiła więc z takim trybem życia ciężko o jakichkolwiek znajomych :P ma to swoje plusy i minusy
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:
Kozi27 pisze:Nie no ogolnie jest fajna, tylko tak jak pisalem cos mi nie pasuje w jej figurze. I wiadomo przyciaga wzrok :D
Z tym chwaleniem to nie wiem. Zawsze jest ryzyko ze ktos kiedys z twoich znajomych ja rozpozna :D I co wtedy? Jezeli choc czesc prawdy jest w tym co ludzie pisza o jej spotkaniach za $$$ to juz tak slabo sie robi.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Co do tych znajomych to myślę że Sweetka nie ma się czym przejmować. Wydaje mi się że za bardzo ona "stałych znajomych" nie ma bo sama kiedyś otwarcie mówiła że mieszka w Katowicach, potem przeprowadziła się do Warszawy (i tak też miała na Fb) a niedawno ktoś rozpoznał widok z jej okna w Gliwicach... teraz znowu coś o przeprowadzce mówiła więc z takim trybem życia ciężko o jakichkolwiek znajomych :P ma to swoje plusy i minusy


Mysle ze przeprowadza sie jak zrobi sie goraco w okolicy, tj. nie ogarnia co z ktorym "znajomym" robila, za duzo ich nagle albo ktorys zaczyna naciskac moze na cos wiecej np. zwiazek itp. Zmiana miasta i mozna taniec zaczynac od nowa. Gliwice to malutkie zadupie to i szybciej musi sie zawijac :D

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze: Mysle ze przeprowadza sie jak zrobi sie goraco w okolicy, tj. nie ogarnia co z ktorym "znajomym" robila, za duzo ich nagle albo ktorys zaczyna naciskac moze na cos wiecej np. zwiazek itp. Zmiana miasta i mozna taniec zaczynac od nowa. Gliwice to malutkie zadupie to i szybciej musi sie zawijac :D

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx


Naprawdę myślisz, że ktoś naciskałby na związek jak może się z nią bawić niezobowiązująco :D
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Grzesiu mów gdzie ta twoja słitka, kiedy się pojawi :D
Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 03:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dzelem pisze:Grzesiu mów gdzie ta twoja słitka, kiedy się pojawi :D



Sam chciałbym wiedzieć.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Kozi27 pisze:Mozliwe ze to przez niski wzrost tak mi cos w niej nie pasuje. Ciekawe ile ma 1.50-1.60? Przy takim wzroscie to ma przejebane bo kazdy nawet 1kg nadwagi widac od razu na twarzy.


Bez przesady z tym jej wzrostem 150 cm to mają karlice :)
myślę, że ma więcej niż 160 cm


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W zasadzie nie wiem od czego mam zaczac. Z tej strony sweeeet.
Zapewne czytajac ten post domyslisz sie ze jest kierowany do ciebie.
Napisze wprost, jestes je*ana gnida ktora nie powinna chodzic po tym swiecie.
To co kurwa robisz od 2 tygodni przechodzi ludzkie pojecie. Mam tego doyc, nie tylko ja ale wszyscy ludzie ktorzy mnie znaja. Przez ciebie pare dni temu wyladowalam w szpitalu. Nie moge spac, jesc, ani normalnie funkcjonowac,nie moge sie na niczym skupic wlasnie o to ci chodzilo, mozesz byc z siebie dumny. Przez tych pare dni schudlam prawie 5 kg. Przysiegam ci ze kiedys tego pozalujesz. Przez te 4 lata kiedy mnie przesladujesz i nekasz znosilam cierpliwie wszystko.. fikcyjne konta na facebooku, rozsylanie moich nagich zdjec i filmikow z moim udzialem do rodziny, znajomych, i wszystkich ludzi tych ktorzy nawet nie widzieli mnie na oczy.
Nasmiewasz sie i kpisz ze mnie ze caly czas zmieniam miejsca zamieszkania, oszem to wszystko jest twoja zasluga.
Przeprowadzilam sie jakies 3 tygodnie temu, poniewaz wlascicielka mieszkania nie moga juz tego zniesc, ciagle nekanie na fb i wiadomosci na telefon. Okej, tydzien byl spokoj.. wynajelam pokoj.. i znowu to samo. Ale to jest juz totalne przegiecie paly, schakowales moj telefon, wykrades wszystkie numery telefonow i nekasz od kilkunastu dni wszystkich moich znajomych i znajomych mojego wspollokatora. Jestes kurw* chorym czlowiekiem, wysylasz po 10 wiadomosci ludza z bramki sms i przekierowywujesz polaczenia, daj im spokoj!!
dlaczego nie piszesz do mnie, znow zmienilam miejsce zamieszkania a ty wysylasz takie wiadomosci ludzia ktorych nie zdazylam jeszcze poznac. Pierdolo** mendo, zostaw mnie w koncu w spokoju bo chce zaczac zyc rozumiesz!!!!!!!!!!!
Ja dluzej tego nie zniose! Przestan mi to robic, co ja ci takiego zrobilam
karolasweet
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2017, 16:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak to jest jak się trafi na debila to się chyba da zgłosić na Policję. Facet jest niebezpieczny i totalnie mu odbiło jeśli to prawda.
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 22 lis 2015, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gajowymarucha pisze:Tak to jest jak się trafi na debila to się chyba da zgłosić na Policję. Facet jest niebezpieczny i totalnie mu odbiło jeśli to prawda.



zglaszalam to w sumie 5 razy, za kazdym razem sprawa byla umorzona. W czwartek znow zglosilam sprawe lecz okazalo sie ze przechwycil serwery, zmienil ip i nic nie moga dla mnie zrobic
karolasweet
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2017, 16:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takie male rady które mogą pomóc alby ten skurwiel dał Tobie spokój:
-Zmień numer telefonu
-Zmień model telefonu, najlepiej jakby to był Iphone 6+ dlatego ze nowsze modele posiadają specjalny chip dzięki któremu jest praktycznie niemożliwym złamanie kodu zabezpieczającego, po wprowadzeniu 5 lub 10 błędnych prób pamięć telefonu jest kasowana. Może być też Blackberry z Androidem, są lepiej zabezpieczone niż inne modele z androidem i do tego dochodzą co miesięczne aktualizacje bezpieczeństwa, poleciłbym Blackberry z OS10 ale olali ten system.
-Usuń wszystkie konta na portalach społecznościowych, jeżeli chcesz pozostać w kontakcie ze znajomymi to namów ich na korzystanie z aplikacji Telegram, jest to komunikator na telefon gdzie wysyłanie i odebranie wiadomości są szyfrowane.
-Usuń dotychczasowe maile, załóż nowe na bezpiecznych hostingach , polecam Protonmail.com i Unseen.is.
Możesz też w skrócie opisać to co cię spotkało na forum prawnych, bo skoro policja rozkłada ręce to na forum mogą Ci podpowiedzieć co masz dalej robić.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 17:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo Mi przykro, ze musisz przez to przechodzic...
Mam nadzieje ze ten psychol szybko poniesie jakiekolwiek konsekwencje
a za swoje poczynania powinien dostać porządną nauczkę
Trzymaj się :*


https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Podpisuje sie pod tym co napisala Maddie, takie zjeby niszcza naszego szolupka
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


NELUSZEK pisze:Podpisuje sie pod tym co napisala Maddie, takie zjeby niszcza naszego szolupka


+1
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


karolasweet pisze:
gajowymarucha pisze:Tak to jest jak się trafi na debila to się chyba da zgłosić na Policję. Facet jest niebezpieczny i totalnie mu odbiło jeśli to prawda.



zglaszalam to w sumie 5 razy, za kazdym razem sprawa byla umorzona. W czwartek znow zglosilam sprawe lecz okazalo sie ze przechwycil serwery, zmienil ip i nic nie moga dla mnie zrobic

Lipa ale takie sprawy trzeba nagłaśniać bo co kto robi w życiu to jego prywatna sprawa. Znasz nękacza osobiscie?
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 22 lis 2015, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten koleś nie jest zjebem , skurwielem czy odrzuconym zakochańcem jakich wielu na ShowUp.tv .On jest po prostu chorym psychicznie człowiekiem który powinien być poddany przymusowemu leczeniu w warunkach zamkniętych i to nie jest żadna żartobliwa wypowiedź .

Trzymaj się dzielnie

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Mimo że nie jestem fanem bardzo szczerze współczuje... To co napisała jest naprawde chore, gościu pewnie czytasz to forum - lecz się kurwa idioto, przez takich jak ty naprawdę FAJNE LASKI ODCHODZĄ Z SHOWUPA... już samo nagrywanie publicznych transmisji i wstawianie do neta jest zjebane a co dopiero WYSYŁANIE BEZPOSREDNIO RODZINIE... chore kurwa brak słów!!!
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Karolasweet

Nie zgłaszaj na policje, tylko wal od razu do najbliższej prokuratury rejonowej uzbrojona w paragrafy, dowody itp. Składaj zeznania. Obszerne...
Policja jest leniwa w tych sprawach i nie ma władzy.
Prokuratura nada sprawie bieg oficjalny.
Policjant to najczęściej dzielnicowy co łazi i zakłada niebieskie karty czy jak to tam się to nazywa.
Prokuratura zacznie działać inaczej i ma inne narzędzia. Ofkors wykonywać działania będzie też policja, ale z innym umocowaniem.
Pozdro.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ożesz kurwa niezły zjeb

przez takich cwelów ShowUp.tv upadło i teraz same kurwiszony nadaja , z moich ulubionych kusicielek została tylko dwójka ( słitki nie licze bo na pewno juz nie wroci)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: misio i 17 gości